PDA

View Full Version : Какво да правя?



davkata
12-29-2008, 20:56
Ами..както изглежда съм болен от шарка (варицела)точно сега . :(

Вероятният вирусоносител беше един съученик дет си беше отишъл с обрива за 1 ден 1 седмица преди ваканцията .Понеже сме близки ми се случва да излизаме или да се изпращаме .Предходните и този дни също беше така(пък и без това седи на 1м от мен :) )Понеже не съм карал се поитересувах кога тр да стане ясно длаи съм болен и през въпросния период се проверявах (об до 1 седмица)а вече минаха 2 пълни .Но..
Днес когато се къпах забелязах мънички пъпчици (каквито тр да са в началото) на доста места а вече усещам сравнително слаб сърбеж .Така че ,ако отида на експертиза (мама е завършила медицина и понастоящем чете в съседната стая ) резултат ще е че съм болен и тр карантина точно по това празнично време .Ясно е че ще ми се наложи откажа масови новогодишни чествания , но въпроса е и кога да кажа на семейството утре сесра ми заминава за казанлък и ще е мн кофти да й разваля новата година(макар че колкото си по-стар ,толкова карането е по-зле)а пък мама и татко си имат важни работи след това ...
Така че дали да кажа възможно най рано или да се държа по-странно и да ги оставя да празнуват .
А най-добрата новина че ще съм здрав за училище и класните...
8)

bibanchetyyy
12-29-2008, 21:43
емиии...нз :?

ElisaDay
12-29-2008, 21:45
Олеее, това е мега кофти.. ти няма как да скриеш, защото до утре-другиден предполагам ще имаш пъпки по цялото тяло. А сега това може пък да е някакъв обрив или не знам.. но ако пъпчиците са по корема.. сори :( :(

davkata
12-29-2008, 21:53
е поне ще с еопитам да спася сетра(заминава утре дано да е по-рано) ми иначе и по корема има
8)

UFOs
12-30-2008, 10:25
Абе кво ще те отлъчват от света.Я най-добре отиди на купон и зарази всичките щот като пораснат е по-опасно да се кара шарка.. :-D

gabi_94
12-30-2008, 10:38
Абе кво ще те отлъчват от света.Я най-добре отиди на купон и зарази всичките щот като пораснат е по-опасно да се кара шарка.. :-D

:D :razz: :razz: 8-) това изказване ме изкефи :D А сега сериозно, недей да заразяваш приятелите си, като ходиш на купони, някои не са карали шарка и може никога да не карат, а ако ги заразиш може много трудно да им бъде, така, че недей. Относно сестра ти, нека замине и тогава кажи на ваще че си забелязал, че имаш пъпки, ако нямаш температура, значи си супер. Даже може и да не им казваш поне за Нова Година, освен разбира се ако се чувстваш зле.

UFOs
12-30-2008, 12:22
Ем кво..според мен 100% ще карат шарка.Като им се родят деца и се заразят?ко ще стане..още по зле за родителя.. :-D

Loshotia
12-30-2008, 13:03
Колкото по- късно я карат приятелите ти, толкова по- зле- ти на колко си? Според мен не рискувай да не стане някаква епидемия. А сестра ти карала ли я е?