PDA

View Full Version : Моля за съвет..?



FucKtheSyStem
12-29-2008, 21:29
Аз съм на 15 приятелят ми е на 16.И двамата сме девствени.Много го обичам и знам,че искам той да ми бъде първият,но незнам кога.Много съм объркана-хем имам желание,хем малко ме е страх и винаги когато имаме възможност да го направим се разколебавам.От друга страна знам,че той иска,казал ми е че ще ме чака колкото е нужно,но това че го карам да чака някакси ме кара да се чувствам неудобно..а и виждам как приятелите му постоянно му намекват да направи нещо по въпроса защото всички вече са правили секс а не искам аз да съм причината той да става на посмешище..Ох незнам моля ви посъветвайте ме какво да правя :(

Melesyo
12-29-2008, 21:32
айдеееееееее.секс вече се прай за престиж.ти кво като се чукаш с него им събирай такса на приятелите му като в игледат.незнам дали знаеш,ама принципно секс-а е нещо което е лично и не е много за споделяне с др хора освен,ако не сте си бивши,ама в случая ако те изчука май ще си доста известна в квартала :-D

x3eme
12-29-2008, 21:33
6tom ti e kazal 4e go iska no 6te 4aka kolkoto trqbva kakuv e problema
ne obru6taite vnimanie na tiq koito vi se podsmivat....tva e adski tupo ama kakto i da e
6tom se 4ustva6 razkolebana vseki put kogato vi se otdade vuzmojnots da go napravitte zna4i ne se 4ustva6 napulno gotova,suberi si mislite,podredi gi obmisli go i togava re6i sama kak da postupi.da go napravi6 ili ne :)

XXX_f
12-29-2008, 22:16
недей да гледаш другите какво правят...направи го когато ти самата си готова.Как искаш да си спомняш за този ден ? Като най - прекрасния или като грешка. Бъди сигурна че го искаш и тогава го направи...гледай да не съжаляваш.

MiRaCuLiX
12-29-2008, 22:54
Аз съм на 15 приятелят ми е на 16.И двамата сме девствени.Много го обичам и знам,че искам той да ми бъде първият,но незнам кога.Много съм объркана-хем имам желание,хем малко ме е страх и винаги когато имаме възможност да го направим се разколебавам.От друга страна знам,че той иска,казал ми е че ще ме чака колкото е нужно,но това че го карам да чака някакси ме кара да се чувствам неудобно..а и виждам как приятелите му постоянно му намекват да направи нещо по въпроса защото всички вече са правили секс а не искам аз да съм причината той да става на посмешище..Ох незнам моля ви посъветвайте ме какво да правя :(
Виж запази се още,не ги слушай тез.Те още си мислят ,че като някой каже СЕКС е смешно.Не е до това колко си изчукал и колко са те изчукали.СЕКСА не е състезание,секса е любов и удоволствие.Според мен изчакай до когато ТИ САМА решиш че е необходимо.Той щом е казъл че ще те чака значи ще те чака

ViolentSaint
12-30-2008, 10:38
недей да гледаш другите какво правят...направи го когато ти самата си готова.Как искаш да си спомняш за този ден ? Като най - прекрасния или като грешка. Бъди сигурна че го искаш и тогава го направи...гледай да не съжаляваш.

+11111111

Remini
12-30-2008, 10:41
Това е просто един секс...Цял свят го практикува,не виждам какво те притеснява 8)

ProstoPesho
12-30-2008, 10:48
секс-а
nuff said :razz:

Punisherrr
12-30-2008, 10:59
Аз съм на 15 приятелят ми е на 16.И двамата сме девствени.Много го обичам и знам,че искам той да ми бъде първият,но незнам кога.Много съм объркана-хем имам желание,хем малко ме е страх и винаги когато имаме възможност да го направим се разколебавам.От друга страна знам,че той иска,казал ми е че ще ме чака колкото е нужно,но това че го карам да чака някакси ме кара да се чувствам неудобно..а и виждам как приятелите му постоянно му намекват да направи нещо по въпроса защото всички вече са правили секс а не искам аз да съм причината той да става на посмешище..Ох незнам моля ви посъветвайте ме какво да правя :(

Вие,за да угодите на приятелите му ли ще правите секс или заради вас самите?
...Според мен щом се колебаеш значи още не трябва да го правиш ;) И щом момчето няма нищо против какво има да ти е гузно? Той и да има и да няма против - ти решаваш кога му е времето!
Ако за него е по-важно какво мислят околните и дали му се смеят или не...значи е тъп хлапак,както повечето ;) Но както виждаш явно има доброто намерение да послуша теб,а не приятелите си.И нормално - да не би да го прави с тях?! :smt023

Lace
12-30-2008, 17:14
виж какво ще ти кажа аз: това че другите са го правили не е критерий,че и на теб ти е дошло времето и ти да почваш. Това е въпрос на личен избор, а щом приятелят ти ти е казал,че ще те чака колкото е необходимо ок :) не се влияй от мнението на другите. Той няма да стане на посмешище само защото ти трябва време :wink:

silky92
12-30-2008, 17:19
6tom ti e kazal 4e go iska no 6te 4aka kolkoto trqbva kakuv e problema
ne obru6taite vnimanie na tiq koito vi se podsmivat....tva e adski tupo ama kakto i da e
6tom se 4ustva6 razkolebana vseki put kogato vi se otdade vuzmojnots da go napravitte zna4i ne se 4ustva6 napulno gotova,suberi si mislite,podredi gi obmisli go i togava re6i sama kak da postupi.da go napravi6 ili ne :)

Haпълно съм съгласна :)

Aktisss
12-30-2008, 17:23
Ми давай,няма от какво да се страхуваш-така или иначе ще го направиш някога

CanyH
12-30-2008, 17:31
Страшни приятели има тоя пич. Ставал за посмешище пред тях, защото не бил правил секс. Всъщност тва може и да е само за пред тебе, неква постановка, за да се почувстваш гузна, че не му пускаш още. Има ги секви, дори съм ставал свидетел на подобни неща.
А относно тва, че щял да чака. Не бъди сигурна, той може да си говори, че ше чака, но в същото време да си мисли "аре бе писна ми от тая, нема ли да отваря краката вече".
Каквото и да ти кажат тука съм сигурен, че ше клекнеш много скоро, от страх да не те зареже. Винаги става така.

DevilWish
12-30-2008, 18:25
6tom ti e kazal 4e go iska no 6te 4aka kolkoto trqbva kakuv e problema
ne obru6taite vnimanie na tiq koito vi se podsmivat....tva e adski tupo ama kakto i da e
6tom se 4ustva6 razkolebana vseki put kogato vi se otdade vuzmojnots da go napravitte zna4i ne se 4ustva6 napulno gotova,suberi si mislite,podredi gi obmisli go i togava re6i sama kak da postupi.da go napravi6 ili ne :)
Така е.А и едва ли ще ти е приятно целият квартал да знае ;)

FucKtheSyStem
12-30-2008, 20:06
В крайна сметка реших да го направя когато се чувствам готова,ако той ме обича ще ме чака..не искам да ставам като другите курви :) Благодаря на всички! :-)

Deathcrush
12-30-2008, 20:08
Ако му имаш доверие и ако го желаеш достатъчно силно - тва не те прави курва. :)

FucKtheSyStem
12-30-2008, 20:15
Ако му имаш доверие и ако го желаеш достатъчно силно - тва не те прави к***а. :)

Да,така е,но ако го направя само заради него и после се окаже че е бил с мен само за едното ебане.. :?

Deathcrush
12-30-2008, 20:18
така да... ама ако иска само секс ти ще се досетиш...не знам тия неща се усещат дори и да ти отрича и дори да с прави на ударен... ако е искрен че разбереш ако не пак ще си проличи дали е с теб заради секс или и заради нещо друго...

x3eme
12-30-2008, 20:19
Ако му имаш доверие и ако го желаеш достатъчно силно - тва не те прави к***а. :)

Да,така е,но ако го направя само заради него и после се окаже че е бил с мен само за едното е**не.. :?
ponqkoga nqkoi tursqt sex bez zadrujki sled tova no trqbva da se uto4nqvat tezi ne6ta predi a ne sled nego za da nqma naraneni

InDo
12-30-2008, 20:29
muhah

bebeshok
12-30-2008, 21:06
АМАН от еднообразни тъпи въпроси, решението си е ваше, а не на някакви 'форумци' . Успех!

manik
12-30-2008, 21:35
хайде не се дърпай толкова, все някога ще се наложи да го направиш а 6том и той те разбира, нищо не те спира.

SunShinePearl
12-30-2008, 22:03
Страшни приятели има тоя пич. Ставал за посмешище пред тях, защото не бил правил секс. Всъщност тва може и да е само за пред тебе, неква постановка, за да се почувстваш гузна, че не му пускаш още. Има ги секви, дори съм ставал свидетел на подобни неща.
А относно тва, че щял да чака. Не бъди сигурна, той може да си говори, че ше чака, но в същото време да си мисли "аре бе писна ми от тая, нема ли да отваря краката вече".
Каквото и да ти кажат тука съм сигурен, че ше клекнеш много скоро, от страх да не те зареже. Винаги става така.
+
е не винаги става така но в повечето случеи....

Hilary_
12-31-2008, 06:12
Никой от форума не може да ти вдъхне доверието за приятеля ти или смелостта да го направиш!!!Сама решаваш ако съдя по мои приятелки - те вече са го направили за спорта... до толкова са се вманиачили да го направят че даже загубиха себе си!!! Ако съдя по мен - не го прави още докато буквално не ти се прииска безкрайно много без колебания...без съмнения и отказвания в последния момент! Това е израз на любов!!! :smt003
Виждам че не си като днешните к***и и не мисля че някога ще станеш!!! А за приятелите му и това ми е много познато ама не им обръщай внимание надали ще спрат с ебавките някога!!! Пък той ако е зависим от тях си представи колко държи на теб!!! Щом до сега не ги е слушал значи за него ТИ си по важната!!! Успех мацка!!! Искрено ти го желая!!! :wink: :smt003