PDA

View Full Version : Трудно се открива любовта...



Snejkou
12-29-2008, 22:20
Защо става все по трудно да се открие любовта? Обикновенно момче на 19 години се опитва да я намери, но нещо все не става..всякаш любовта я няма..да не говорим за приятелството..Защо света и хората станаха толкова студени..защо всичко се промени..защо всички мислят само за секс, за материални неща като коли, пари и тн...това ли са хората, живота, света? Не мога да повярвам, че се изпариха истинските момичета, онези които търсеха в едно момче и нещо духовно...всичко е материално..всичко е само лъжа...за това ли да живея? Ако не седя по сайтовете за запознанства и по форумите..ще съм на улицата, ще бъда сам, а да заговарям случайни хора не искам, ще ме помислят за луд, а аз може би съм най-големият луд и ненормалник..щом не намерих и приятели и каквото и да било дори и от нет-а..всичко се променя, защо не се промених и аз и не вярвам на други неща..а не на тази заблуда..омръзна ми от този скапан живот и от тази надежда ;(

soul1199
12-29-2008, 22:23
razbiram te,naistina!prosto nqma,kak,sig sum,4e 6e sre6ne6 podhodq6oto momi4e!,i istski priqteli,ne se ot4aivai! :)

Snejkou
12-29-2008, 22:25
Живея с надежда, но и тя вече се изпарява....

shockwave
12-29-2008, 22:27
Любовта съществува, но се среща все по-трудно.Аз я открих, но тя реши да избяга...Както и да е..Света се променя искаме или не...За приятелите...какво да ти кажа и аз съм така.Повечето от съучениците ми или само се напиват или си седят пред компа и играят некфи игри, не че аз не играя и такива работи, но някои се превземат :(

soul1199
12-29-2008, 22:28
Живея с надежда, но и тя вече се изпарява....6e stane,6e vidi6! :) lubovta 6e te nameri,kogato nai-malko o4akva6! :) kusmet :)

cinderella_gugutka
12-29-2008, 22:28
Не мога да повярвам, че се изпариха истинските момичета, онези които търсеха в едно момче и нещо духовно...всичко е материално..всичко е само лъжа...за това ли да живея? (
не са се изпарили истинските моми4ета,но е вярно 4е са останали малко индивиди от тях.аз съм моми4е и мога да кажа същото за мом4етата,защото напоследък един свястен няма около мен :?
предполагам си студент-опитай се да се сприятелия с някой състудент или си хвани работа и от работата-все ще си намериш приятели или ще се влюбиш в някое "истинско" моми4е :)

bebchence
12-29-2008, 22:40
Бих ти казала "не се отчайвай ще я откриеш,сама ще дойде" само дето и аз напоследък взех да се отчайвам,или я няма ли я срещаш и все нещо ще се случва за да я загубя.Странна е тая работа :? 8-)

KpucuTo0o92
12-29-2008, 22:41
хм ами и аз съм може би в същото положение като теб...всички около мен се оказа предатели,в момента в който най-малко очакваш те предава някой на когото си държал :? и кво отрих любовта ,а тя си отиде :? и аз се питам останаха ли истински хора на тоя свят,хора който са ти приятели заради самия теб, а не заради нещо друго...все по-малко са истиските и свясни хора :?

ivcheto0o
12-30-2008, 05:40
istinskite momi4eta ne sa se izparili no vse pak vina imat i mom4etata koito sa gi naranqvali ;)

dimitar_ak
12-30-2008, 06:09
Любовта се намира лесно. Трудно се задържа след това.

pandelka
12-30-2008, 07:55
Трябва време да намериш истинската. :)

F_CK_all_I_need_is_U
12-30-2008, 07:55
А ако се намираше лесно,щяхме ли да и придаваме такова голямо значение..? :wink:

Kostadin_682
12-30-2008, 08:18
Защо става все по трудно да се открие любовта? Обикновенно момче на 19 години се опитва да я намери, но нещо все не става..всякаш любовта я няма..да не говорим за приятелството..Защо света и хората станаха толкова студени..защо всичко се промени..защо всички мислят само за секс, за материални неща като коли, пари и тн...това ли са хората, живота, света? Не мога да повярвам, че се изпариха истинските момичета, онези които търсеха в едно момче и нещо духовно...всичко е материално..всичко е само лъжа...за това ли да живея? Ако не седя по сайтовете за запознанства и по форумите..ще съм на улицата, ще бъда сам, а да заговарям случайни хора не искам, ще ме помислят за луд, а аз може би съм най-големият луд и ненормалник..щом не намерих и приятели и каквото и да било дори и от нет-а..всичко се променя, защо не се промених и аз и не вярвам на други неща..а не на тази заблуда..омръзна ми от този скапан живот и от тази надежда ;(
Добре дошъл в моя свят... важното е да нети пука... караш напред и това е... то вярно рядкост са, но ги има някъде там... :(

Punisherrr
12-30-2008, 08:39
И аз си казвам същото за хората и света изобщо... И на мен не ми харесва какво става около мен.... и аз явно съм ненормална според много хора,НО си намерих момчето за мен и ми е добре,а другите сега дръвце да гризат като много знаят! 8-)
Така че не се отчайвай! ще си намериш момичето ;)

nicolepcd
12-30-2008, 08:52
Е, това е ясно. Сам си си го направил така. Изглежда не си потърсил хора, с които да се чувстваш добре и сега бързаш да се оплакваш по форумите. Е, оплаквай си се, нищо няма да промениш ;) А и си на 19, какво си видял въобще от живота, като той е пред теб? :)

Kostadin_682
12-30-2008, 08:55
наистина трудно се открива , търсиш я , търсиш я а тя накрая в тъмното ти излезе из отзадзе и ти забие един мазен хуи в газа.е тфа прави любовта
да така е колега.. какво да се прави.. живи и здрави пък другото може би някой ден ще дойде пак...

evelinka1122
12-30-2008, 09:07
спри да я търсиш тая любов... тя ще те намери тогава, която най-малко очакваш.... това ти проблема..... а иначе споделям мнение, че всички станаха по студени и че всички мн се отнесоха по материалното...

Kostadin_682
12-30-2008, 09:23
спри да я търсиш тая любов... тя ще те намери тогава, която най-малко очакваш.... това ти проблема..... а иначе споделям мнение, че всички станаха по студени и че всички мн се отнесоха по материалното...
еми така е всички се отнесоха по материалното... а бе... аз лично предпочитам грозна и дебела но да има акъл е да се разбираме ... отколкото да имам хубава слаба фиданка ама постоянно да се караме и да се дразниме един друг... а пък ако е и тъпичка... въобще не ме интересува...

leoparda93sl
12-30-2008, 10:04
Защо става все по трудно да се открие любовта? Обикновенно момче на 19 години се опитва да я намери, но нещо все не става..всякаш любовта я няма..да не говорим за приятелството..Защо света и хората станаха толкова студени..защо всичко се промени..защо всички мислят само за секс, за материални неща като коли, пари и тн...това ли са хората, живота, света? Не мога да повярвам, че се изпариха истинските момичета, онези които търсеха в едно момче и нещо духовно...всичко е материално..всичко е само лъжа...за това ли да живея? Ако не седя по сайтовете за запознанства и по форумите..ще съм на улицата, ще бъда сам, а да заговарям случайни хора не искам, ще ме помислят за луд, а аз може би съм най-големият луд и ненормалник..щом не намерих и приятели и каквото и да било дори и от нет-а..всичко се променя, защо не се промених и аз и не вярвам на други неща..а не на тази заблуда..омръзна ми от този скапан живот и от тази надежда ;(

Напълно съгласен много приятели са ме прецаквали,но главата горе и само напред друг начин няма.Ама както казвам шефа си знай работата. 8-)

Mi6inka
12-30-2008, 10:11
точно когато спреш да се вайкаш и да се луташ в търсене на "истиснката любов" ще се появи.... Тва не е нещо което като повдигнеш 1,2 камъка и тя ще е отдолу... истинското се създава не се намира... намира се човек,достатъчно сериозен и достатъчно имащ какво да си каже с теб за да го създадете това истинско... и повярвай такъв човек има.. просто най-верояно не подозираш че е той или все още не си го срещнал....

lonely_girl92
12-30-2008, 11:46
Не само свястните момичета са малко,но и свястните момчета ... напълно те разбирам,въпреки че съм момиче, знам какво ти е ... и за жалост и истинските приятели са малко,вече почти на никой не се доверявам ...
Но не се предавай ще срещнеш точното момиче и истински приятели... Само не се отказвай и всичко ще се нареди :) :) :)

slun4ice_90
12-30-2008, 11:51
Не трябва да се отчайваш толкова..реалността е кофти,но това е положението...вярвай,че един ден ще я срещнеш и ще стане така. :)

Snejkou
12-30-2008, 13:53
Само да кажа, че аз съм общителен човек, не мисля, че сам съм си го направил така да ми е гадно и прочие..просто така се получи, но не по моя вина. Нямам вина за това, че искам да се запозная с нови хора, че всички се надуват и прочие..

balon4eee
12-30-2008, 13:55
Е не :o

nicolepcd
12-30-2008, 14:03
Всички ние обичаме да прехвърляме вината на някой друг. Така е най-лесно, нали? Ок. 8)

Snejkou
12-30-2008, 14:18
Еми ако така изглежда ок, но не е вината в мен, аз ли съм виновен, че се опитвам да се запозная с нови хора, а те са с прекалено голямо самочувствие без покритие и прекалено тъпи? :D

Remini
12-30-2008, 14:20
Мисля,че имаш нужда от един здрав секс 8)

sladko_angel4e3
12-30-2008, 14:22
za6to li i az sam na s16tyty mnenie kato teb (avtora) ;( .....

I_hate_you_p
12-30-2008, 14:24
Защо става все по трудно да се открие любовта? Обикновенно момче на 19 години се опитва да я намери, но нещо все не става..всякаш любовта я няма..да не говорим за приятелството..Защо света и хората станаха толкова студени..защо всичко се промени..защо всички мислят само за секс, за материални неща като коли, пари и тн...това ли са хората, живота, света? Не мога да повярвам, че се изпариха истинските момичета, онези които търсеха в едно момче и нещо духовно...всичко е материално..всичко е само лъжа...за това ли да живея? Ако не седя по сайтовете за запознанства и по форумите..ще съм на улицата, ще бъда сам, а да заговарям случайни хора не искам, ще ме помислят за луд, а аз може би съм най-големият луд и ненормалник..щом не намерих и приятели и каквото и да било дори и от нет-а..всичко се променя, защо не се промених и аз и не вярвам на други неща..а не на тази заблуда..омръзна ми от този скапан живот и от тази надежда ;(
Евала пич....мн малко момчета останаха като тебе...с риск да кажа никакви...за огромно съжаление....това е живота....или ти прецакваш или винаги си првецакания...средно положение няма...от личен опит го знам...! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!! :-) :-) :-) :-) :-)

nicolepcd
12-30-2008, 14:34
Еми ако така изглежда ок, но не е вината в мен, аз ли съм виновен, че се опитвам да се запозная с нови хора, а те са с прекалено голямо самочувствие без покритие и прекалено тъпи? :D
Ми пак ти си виновен, нали ти казвам... такъв ти е кръга от познати. 8)А може би ти си с прекалено голямо самочувствие и всички ти се струват "тъпи" и т.н. ;) И аз мога да се оплаквам, че не всички ме разбират, че ме боли главата, че имам 4ка по биология... ма кой е виновен? Аз! :-P Иначе се радвам, че има такива като теб, които да искат момиче не заради секса. Хубаво е, да. Радвам се, че те има! 8-) 8-) 8-) Три пъти УРА за Snejkou :grin: 8-)

Snejkou
12-30-2008, 14:39
Аз се прехвърлих в София за да уча и живея, иначе не съм от Сф и трудно е да намеря нови приятели, познати щом съм на ново непознато място, още повече, че хората са студени..да отида да ги карам на сила да ми станат приятели ли? ми не става...сигурно сега пак не съм прав..

D0ll
12-30-2008, 14:49
пич,напълно те разбирам..само че не само момичетата са станали студени..бих казала същото за момчетата.. и аз съм била мн пъти наранявана от сякви простаци,търсейки"идеалния " но уви.. ше си остана с търсенето,ако има някой тук който може да обича само 1 момиче и да е свестен тип нека ми пише (ще се задръсти сайта ХАХА.. схванахте иронията ^^ )

nicolepcd
12-30-2008, 14:49
Ми няма да казвам прав ли си, не си ли. Няма да споря и да се карам, не съм ти никаква. Само за едно ще те упрекна :D Защо си си решил, че в София хората са студени? :shock: [Пак излиза, че друг ти е виновен, а? 8-) ]Не съм от София, но пък има толкова мили и добри хорица във форума от София, което ме навежда на мисълта, че не може да говориш конктретно къде има хубави и къде лоши хора :) Сега като идеш там, ще започнеш на ново всичко и ще видиш, че всичко ще се оправи :)) Ма бъди малко по-положително настроен, дее :grin: :)

Bubbly
12-30-2008, 16:15
Мисля,че имаш нужда от един здрав секс 8)
Иначе нищо не се е променило. Както винаги е имало хора, търсещи материалното, така е имало и такива, които предпочитат духовното. Същото е и днес.
А и това за София са пълни глупости. :lol:
Разбирам те отлично. Любимото ми занимание е да се жалвам и да се оплаквам. Само че наистина това с нищо не ни помага. :)

.. DeViL mAy CrY ..
12-30-2008, 17:43
Докато се вайкаш така до никъде няма да отидеш.Има хора който и мен не ме разбират,защото аз в моя квартал са повечето двуличници,била съм с тях ии съм разочарована от тях.ПОнякога е нямало с кой да излезна дори.Но има и хора истински,защо си мислиш че всичко се крепи на материалното,хора всякакви-добри и лоши.Всеки влак си има пътници и никога не се отказваи,ако трябваше да се затварям в себе си заради такива неща до сега да съм полудяла.Дърпай нагоре това е :)

Snejkou
12-30-2008, 19:29
Благодаря за съветчетата :D :P

zaraaa
12-30-2008, 20:44
Сигурна съм, че ще намериш подходящото момиче и истинските си приятели, трябжва да вярваш в това, да имаш надежда, а не да казваш - Изпарява се вече! Без надежда всичко е безмислено! Все още има свестни момичета, малко са да, нооо ги има, убедена съм в това и още нещо Любовта не се търси, тя сама идва при нас :) а дотогава ти не се отчайвай и не се отказвай! Успех :):):)

Snejkou
12-30-2008, 20:51
Благодаря!

Detestation
12-31-2008, 14:22
Разбирам те напълно...От толкова много време не мога да си харесам никого.Просто или всички мислят за секс или са някакви супертихи и не търсят никакъв контакт. А и аз-може да не съм някаква суперяка мацка,да нямам огромни цици и да не съм като вейка,но не съм пък чаааак толкова зле...Или може би се заблуждавам. Просто винаги удрям на камък-или момчето,което съм си харесала има приятелка,или то не ме отразява. Просто...SHIT! :-x
Но все пак- Keep Searching!
(не е Walking,но и то става,ако решиш да се натряскаш с Johnny Walker заради това,че не можеш да откриел любовта ;] ) Не се отчайвай-не си сам в търсенето! :)

Snejkou
12-31-2008, 14:47
Разбирам..доста е гадно и кофти, но какво да се прави..явно нямаме късмет, или по късно ще дойде

Snejkou
01-01-2009, 19:50
Дайте още мнения плс

naia
01-01-2009, 21:44
За всеки влак си има пътници..........
Сокойно ще я намериш.......
Наистина днешно време трудно се намират приятели и такива дето да те разберат и направят всичко за теб......

karoli_94
01-01-2009, 22:21
Защо става все по трудно да се открие любовта? Обикновенно момче на 19 години се опитва да я намери, но нещо все не става..всякаш любовта я няма..да не говорим за приятелството..Защо света и хората станаха толкова студени..защо всичко се промени..защо всички мислят само за секс, за материални неща като коли, пари и тн...това ли са хората, живота, света? Не мога да повярвам, че се изпариха истинските момичета, онези които търсеха в едно момче и нещо духовно...всичко е материално..всичко е само лъжа...за това ли да живея? Ако не седя по сайтовете за запознанства и по форумите..ще съм на улицата, ще бъда сам, а да заговарям случайни хора не искам, ще ме помислят за луд, а аз може би съм най-големият луд и ненормалник..щом не намерих и приятели и каквото и да било дори и от нет-а..всичко се променя, защо не се промених и аз и не вярвам на други неща..а не на тази заблуда..омръзна ми от този скапан живот и от тази надежда ;(
Za s1jalenie e taka,no ne univaj vse 6te nameri6 tvoeto momi4e..a s priqtelite-trqbvat ti malko no sitinski ne se pritesnqvaj-ne e nujno da ima6 tajfa ot 30-40 4oveka!btw Ne vsi4ki momi4eta se interesuvat ot materialnoto,ostanali sa malko koito tyrsqt "duhovnoto" u nqkoe mom4e,no gi ima i takiva ludi romanti4ki( kato men)...

plmn
01-01-2009, 22:50
Няма защо да крием, че всичко написано е вярно.Момчето е много право.Ценностите се променят и хората започват да търсят и да се стремят към други, на пръв поглед, не толкова важни работи.Усещаш как мислиш повече за това, което можеш да пипнеш.
Желанието за плътските удоволствия надделява над това за приятни духовни изживявания. (каква простотия съчиних, дали има смисъл? 8-) )
Аз също не съм намерил момиче, в което да се влюбя.Всъщност, като се замисля, май никога не съм изпитвал нещо специално към момиче.Като малък бях обсебен от едно момиче, но отмина бързо, което ме навява на мисълта, че не е било нищо повече, от детско приятно изживяване за 1 седмица.
А поглеждайки глобално на ситуацията - да, проблема присъства.Хората стават все по-студени, мислят най-вече за собствените си облаги и ще те прецакат без да се замислят за да изкачат още едно стъпало.Ще бъдеш щастливец, ако си намериш свястно момиче, на което да му пука за теб самия, а не за това каква кола караш и на кои ресторанти я водиш.Така или иначе, не написах нищо ново.Всичко това е ясно и много хора са го казали преди нас.Просто бъди оптимист и гледай напред.

P.S. Аватара ми противоречи на всичко написано, не го гледайте. :D

glamouros
01-01-2009, 22:57
Не е трудно да откриеш любовта - тя е навсякъде, където и да погледнеш. Трудно е да откриеш истинската, вечна любов, всепоглъщаща и напълно отдадена. В деншно време дадени приоритети изместват други, които в миналото са били от голямо значение - което бтв не е очудващо. Считам истинската любов за мит.

DimovB
01-02-2009, 00:38
Май само си внушаваш, че е толкова трудно.

Snejkou
01-02-2009, 22:34
Не си внушавам, наистина е трудно..

mickelangelo
01-03-2009, 13:18
Има .. намират се много трудно ... и аз смятах така до преди 2 месеца. .

Snejkou
02-07-2009, 12:01
;(

ThePowerOfLove
02-07-2009, 12:05
Ако беше лесно, нямаше да е интересно :-D

ПС: Не спирай да вярваш ;П

BenightedGirl
02-07-2009, 15:09
Ще намериш момичето,което търсиш както и приятели не се притеснявай,но това,което казваш е истина.Момичетата са се превърнали с същества,които се чудят какво още да направят за да са по ''секси''.Всеки мисли за материялното,но не се притеснявай ще дойде време когато ще срещнеш идеалните хора за теб! Успех :-)

TooLittelTooLate
02-07-2009, 15:19
Ей не се отчайвай, ще ги намериш и приятелството и любовта...Честно казано и аз съм в такова положение и все по-често се чудя на кого и на какво да вярвам...Но аз съм оптимист и вярвам, че доброто, приятелството и любовта наистина съществуват и, че всичко ще се оправи и ще си дойде на мястото. :)

Whyniser
02-07-2009, 15:33
Ти на 19 се тревожи какво ще учиш и т.н. Току виж любовта те е споходила пък плюс това можеш да се запознаеш с хората в твоята специалност дето кандидатстваш.Но ти няма се предаваш и ще продължаваш.