PDA

View Full Version : Какво да направя според вас?



mimssssssss
12-29-2008, 22:48
Eto i kakav problem imam.Predi nqkolko dni izlizah na kafe s biv6oto mi gadje.toi be6e s negovata kompaniq,a az s moqta nai-dobra priqtelka .uj trqbva6e da sme samo na kafe,no otidohme i na diskoteka . tam tancuvahme .nqma da vi laja o6te imam 4uvstva kam nego.da oba44e ne sam sigurna 4e toi izpitva ve4e ne6to kam men.ne stava da govorq s nego 6toto ve4e ne edin pat sme povdigali temata i samo sme se naranqvali.i taka. da ama moqta priqtelka i edin ot negovite priqteli tragnaha pak onaq ve4er.tova ozna4ava 4e trqbva da se vijdam s nego mn po 4esto.no kolkoto i da se radvam me e mn strah 4e pak 6te se naranim.sega trqbva da sme s tqh na nova godina no az se 4udq dali da otida ili da sam s dr kompaniq.molq vi kajete mi kakvo da pravq ili pak da go ostavq ve4e i da se pravq 4e ne sa6testvuva.stiga mi ve4e salzi. oh ne zn.A TOI E EDNO INATO MAGARE.NQMAM DUMI I TAKAVA GORDOST GO E OBZELA 4E E KAZAL NA PRIQTELI 4E NQMA DA TRAGNEM POVE4E.NEZNAM KAKVO DA NAPRAVQ :-o :-o :-o :-o :-o


т.7. Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица.
MusicIsThekey

bebchence
12-29-2008, 22:56
Ако си достатъчно силна и не го харесваш чак толкова по-добре се пробвай да го забравиш,ще си спестиш още много болка,сълзи и т.н.Това е моето мнение :-)

UnHappyy
12-29-2008, 23:01
"stiga mi ve4e salzi" ......... по принципп бих ти казала да отидеш на нова година ,защото не можеш все да бягаш ..най-трудното е да се изправиш в лице с проблема защото е единствения начин да го превъзмогнеш.. но пък виждам че все още прекалено мн те боли ,така че ако смяташ че имаш къде др да идеш на НГ по добре не отивай... :)

mimssssssss
12-29-2008, 23:28
oh neznam vse se nadqvam 4e imam nqkakv 6ans . :-k
no ve4e stana prekaleno mnogo vreme da se nadqvam,po4ti godina.krepi me samo tova 4e kogato hodehme toi izpitva6e mnogo silni 4uvstva kam men i mi go pokazva6e.prosto taka se slu4iha ne6tata 4e se razdelihme
blagodarq na vsi4ki koito mi pomgat i veseli praznici :smt114 :smt114 :smt114 :smt114

unknown1
12-29-2008, 23:39
oh neznam vse se nadqvam 4e imam nqkakv 6ans . :-k
no ve4e stana prekaleno mnogo vreme da se nadqvam,po4ti godina.krepi me samo tova 4e kogato hodehme toi izpitva6e mnogo silni 4uvstva kam men i mi go pokazva6e.prosto taka se slu4iha ne6tata 4e se razdelihme
blagodarq na vsi4ki koito mi pomgat i veseli praznici :smt114 :smt114 :smt114 :smt114
Как по-точно са се случили нещата,че да се разделите?А,иначе смятам,че не трябва да се правиш ,че не съществува ,защото както ти сама каза най-вероятно ще се срещате често в бъдеще и дори и да не си с тая компания на НГ просто ще отложиш всичко напред в времето.А щом се надяваш,че все още имаш шанс с него това би бил удобен момент да се изясните:)

mimssssssss
12-30-2008, 00:01
mi kak se slu4i.mn gadno stana 6toto go zarqzah.bqh mu parvoto gadje i me be6e mnogo strah 4e 6e me ostavi za da vidi kakvo e s drugi momi4eta.vijdah 4e me obi4a adski mnogo,no ne si pozvolqvah da se otpusna 6toto ve4e me bqha lagali i se opasqvah 4e pak 6e stane. :cry:

unknown1
12-30-2008, 00:13
mi kak se slu4i.mn gadno stana 6toto go zarqzah.bqh mu parvoto gadje i me be6e mnogo strah 4e 6e me ostavi za da vidi kakvo e s drugi momi4eta.vijdah 4e me obi4a adski mnogo,no ne si pozvolqvah da se otpusna 6toto ve4e me bqha lagali i se opasqvah 4e pak 6e stane. :cry:
Ами напълно е нормално да го е обзела гордостта тогава.Трябва да решиш дали ще се опиташ да тръгнете пак,но в този случай не се знае дали нещата ще са както са били преди или да се опиташ да го забравиш,но пък в този случай не се знае дали ще успееш,защото както ти каза в бъдеще може би ще се виждате по-често.

mimssssssss
12-30-2008, 00:20
mnogo mersi za savetite. 6e vidq kakvo da napravq.ve4e tolkova vreme ne sam go zabravila i neznam dali vaob6te 6e moga. =;

ivcheto0o
12-30-2008, 05:31
mnogo mersi za savetite. 6e vidq kakvo da napravq.ve4e tolkova vreme ne sam go zabravila i neznam dali vaob6te 6e moga. =;

6te moje6 vremeto lekuva :)

pandelka
12-30-2008, 07:05
Ако си достатъчно силна и не го харесваш чак толкова по-добре се пробвай да го забравиш,ще си спестиш още много болка,сълзи и т.н.Това е моето мнение :-)

F_CK_all_I_need_is_U
12-30-2008, 07:14
Няма смисъл да се нараняваш още..но ако мсилиш,че за него си стува-опитай :)

F_CK_all_I_need_is_U
12-30-2008, 07:14
Няма смисъл да се нараняваш още..но ако мсилиш,че за него си стува-опитай :)

IceXprince
12-30-2008, 07:18
Nai dobre mu dai nqkakav znak che go obichash ako ne te othvarli na nova godina e idealniqt moment da se sdobrite vse pak na koleda se sluchvat chudesa !!1

PreciousDiamond
12-30-2008, 07:40
Отиди на Нова година .. така според мене ще покажеш , че все още имаш някакви чувства към него и не те е страх да му го покажеш .. , но ако не отидеш ще изглежда така, все едно бягаш и се криеш от него .. Така че - отиди ( ;