PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е?



malkataLili
12-30-2008, 06:45
Случвало ли ви се е да харесвате или дори да обичате някой, а да знаете, че той не изпитва същото? Случвало ли ви се е след поредната нощ, прекарана с него, да се будите сутрин и да знаете, че той няма да ви потърси? Случвало ли ви се е да изгаряте от желание да му се обадите, за да чуете гласът му, но въпреки това да не го правите? Случвало ли ви се е да искате времето да спре когато сте с Него? Случвало ли ви се е да решавате за пореден път край с тази "връзка", но след това просто да не можете да му устойте, когато го видите? Да, аз никога не съм го питала за чувствата му към мен, но се страхувам, че ако го направя ще го изгубя завинаги. Освен това няма смисъл, знам, че отговорът най-вероятно няма да ми хареса :(
Незнам дали някой може да ми даде съвет по тази тема, но ще съм благодарна, ако не ме съдите прекалено строго.

blackvelvet
12-30-2008, 06:52
На мен ми се е случвало подобно нещо...да обичам някой без да знам за неговите чувства.Дори се усмелих да го попитам какво той изпитва към мен...отговорът беше,че изпитва само приятелски чувства към мен.Стана ми много гадно тогава,защото се надявах тайничко и той да ме обича както аз него.Моят съвет е да го попиташ за чувствата му...може да не ти хареса какво ще ти отговори (надявам се да греша за това),но поне ще си разясните нещата...

pandelka
12-30-2008, 06:54
Че то това се случва повечето пъти :D .
Незнам как да ти помогна ,защото и аз самата в такъв момент никога не успях да разбера какво да направя ;) .Опитвай се да не мислиш за него колкото можеш и продължавай напред :) .

I_Know
12-30-2008, 06:55
Разбира се че ми се е случвало...Дори в момента ми се случва :D ...Всеки път когато се скараме и реша да му се обадя или дори да му пиша sms гордостта ми казва: -Не...Остави го ой да те потърси... На другата сутрин се надявам той да се сети че съществувам. Понякога се получава др. път не... :) Тогава аз му пиша по скайп да речем.... Разни такива :) Понякога решавам да го забравя, но видя ли го или пък чуя ли гласа му не издържам...и нещата пак продължават както преди...

При тебе всичко си е напълно нормално... не ти се случва нищо кой знае колко странно :) Бъди малко по-смела и нещата ще се получат!

Надявам се че съм ти била полезна :-)

F_CK_all_I_need_is_U
12-30-2008, 07:00
На мен в момента ми се случва нещо подобно .... Много е кофти .. онова чувство,в което ти даваш всичко за него,а него не го ебе.Моментът в който едвам се спираш да не му се обадиш,въпреки,че знаеш,че той никога не би го направил...
Ужасно ее :-# :-# :-#

Punisherrr
12-30-2008, 07:44
Не :wink:

yahhooo
12-30-2008, 07:47
НИКОГА не ми се е случвало!

GotTheLife
12-30-2008, 08:18
еми случва се, ама кво да се прави...като не става работата продължавам напред свинала съм

Kostadin_682
12-30-2008, 08:20
еми случва се, ама кво да се прави...като не става работата продължавам напред свиКнала съм


а мен тфа ми е проблема.. до ся не бяха ми отказвали дори и да упорствам.. и не мога да продалжа напред...
Свиквай колега мен вече 3-пъти :(

soul1199
12-30-2008, 08:22
s men se e sly4valo,har. mom4eto 4 god :shock: priznah si mn puti,4e go har.,no toi mi kaza,4eiska da si ostanem sam fr,a sega,kogato ne go har.sme po-blizki,no az ve4e n go har.,spored men,vremeto lekyva i 6e go zabravi6,6e sre6ne6 dryg i t.n.

Kostadin_682
12-30-2008, 08:32
еми случва се, ама кво да се прави...като не става работата продължавам напред свиКнала съм


а мен тфа ми е проблема.. до ся не бяха ми отказвали дори и да упорствам.. и не мога да продалжа напред...
Свиквай колега мен вече 3-пъти :(


много гадно колко и гаден да съм по принцип не го пожелавам на никой... доживяхме братле на 20 години точно когато навърших 20 ме отрязаха , пожелавам си само на 20 години да ме режат по веднъж (в наи лошия случаи..
Е то за зарязването... възраст няма... може и на 30 да те отрежат.. :)

w8in4u
12-30-2008, 11:30
Мисля, че на всеки се е случвало или поне рано или късно ще му се случи. Между другото препоръчително е. Човек трябва да преживее нещо подобно, за да си даде сметка, че не може да бъде използван като кошче за душевни отпадъци. Въпросът е да намерим сили да го превъзмогнем и да продължим напред.
Всяка грешка учи. Всяка несполука, отваря нова врата.
Според мен изобщо няма смисъл да питаш пича дали има чувства към теб. Очевидно е, че няма. Просто, ако някой държи на теб, никога не би се държал така.
Мисля, че просто трябва да затвориш тази страница от живота си и да отвориш нова. Успех :)

HONDA
12-30-2008, 11:38
И на мен ми се е случвало. Ужасно е.
Просто намери сили да се отърсиш от този човек. Той не те възприема така, както ти би искала. Няма смисъл да продължаваш да се мъчиш.

adelaida
12-30-2008, 23:31
emi to4no tozi slu4ai ne mi se e slu4val ne6to podobno da kajem :( ,no edin savet ot men imai volq i badi sebe si ne vtorata...ili edna ot mnogoto badi edna dve ve4eri snego napravi si kefa i posle da patuva!za6toto ako sega ne moeje6 da go preodolee6 predstavi si ako ima6 deca ot nqkoi a toi te maltretira i ti kvo pak li 6e go obi4a6...?iska se volq :-o