PDA

View Full Version : Хей! Моето си е мое!!!!!



cherry_baby
12-30-2008, 12:20
Имам следния ... хмм ... прооблем - един тъп колега на гаджето ми иска да сватоса приятеля ми с племеницата си :shock: Моя човек много се смее на тая ситуация и ме уверява, че колегата му знае че ме има и че си ме обича! Казва също, че и мн се дразни но като че ли повече му е забавно - от 1 страна ситуацията, и от друга това че вижда че се нервирам! Снощи го били поканили за да "се опознаели по- добре" с пиклата. Той ми каза,че няма да отиде в никакъв случай и наистина не е отишъл, но днеска ми разправя как не са спрели снощи да му звънят да го викат, но той не вдигал. И някво момиче, пр на гаджето ми, била вдигнала телефона му, представила се за мен и го направила на нищо оня идиот колегата му (евала й правя :D ). И днес мислех да звънна на момчето, което взима гаджето ми от работа и да отида там да го вида тоа кретен и да го питам кво иска от моя човек :-x но реших, че ще е тъпо ... мн се нервирам и се дразня, искам да го оставят на мира! Знам, че приятеля ми няма вина, а не искам тая идиотщина да продължава :x :-x

Valhala
12-30-2008, 12:24
:lol: Ако вярваш на приятеля си няма от какво да се притесняваш...Щом му е безразлична тая история и даже му е забавно,не си заслужава да си хабиш времето и нервите,за да се караш с колегите му...

jambo_bs
12-30-2008, 12:33
Не виждам какво им се връзваш.Щом приятелят ти казва че няма нищо и от какво да се притесняваш значи е така.А и щом не е отишъл вечерта това също ти говори нещо. :)

atscata
12-30-2008, 12:37
Да и щом приятеля ти толкова се забавлява в ситуацията значи въобще не го приема насериозно. Но ако случайно попрекалиш с ревността, може и да го изгубиш, ако си помисли, че му нямаш никакво доверие :?

sexita
12-30-2008, 13:04
Само така! :grin:

SuNsEt
12-30-2008, 13:13
Моето си е мое,а чуждото е общо! :wink:

ELiTyYy
12-30-2008, 13:14
оо недей да се нервираш пък ти заради няква мърша там...
кажи на гаджето ти ,да каже на колегата му да престане..понеже ти се нервираш..
ако не разбере от думите му..иди и ти да говориш с него...ахах как тей ще ти се бъркат във връзката..

soul1199
12-30-2008, 13:19
ne im se vruzvai!! :)

pandelka
12-30-2008, 13:22
Моето си е мое,а чуждото е общо! :wink:

cherry_baby
12-31-2008, 09:30
Моето си е мое,а чуждото е общо! :wink:
Мда има извесна истнина в тези думи :D А по въпроса - ще гледам да не обръщам толкова внимание на оня дедка дето толко иска да ожени тъпата си племеница, или там квато му се пада. Но вчера просто побеснях, мн се издразних може ли да има такива хора, все пак ... пфф :?

Remini
12-31-2008, 09:33
След като се чувстваш застрашена независимо от убежденията на приятела ти ,значи въпросната "племенница" си я бива 8)

miloto_girl_4e
12-31-2008, 09:36
Боже... наистина е нормално да се дразниш, въпреки всичко..
Смисъл може да имаш доверие на приятеля си, но все пак .. а и онзи негов колега е много прост и несъобразителен.. или просто не му дреме за теб и чувствата ти и затова си прави бъзик на твой гръб..
Гаджето ти знае, че не ти е приятно, но му го напомни пак и му кажи, че не ти е приятно неговите приятели да се държат така неуважително с теб и т.н, ако не е глупав ще се досети, ще говори с приятеля си и всичко трябва да се оправи.. Наистина няма смисъл да се нервираш, но напълно те разбирам, че го правиш..

cherry_baby
12-31-2008, 09:43
След като се чувстваш застрашена независимо от убежденията на приятела ти ,значи въпросната "племенница" си я бива 8)

1 - не съм я виждала за да знам "дали си я бива"
2 - кво значение дали "дали си я бива"?????? И да я бива мен кво ме грее?

MuMuTo0o
12-31-2008, 10:07
Миии тва е супер тупо,как може да искат да го запознават с друго момиче при положение,че той си има теб.Явно нещо се базикат помежду си,ама нали знаеш базик,базик ама на голу дупе си е чисто е*ане :-D не се притеснявай щом и фр ти не го интересува това момиче,но ако продължат още да го карат да се запознава с някоя ходи и му счупи зъбите на колегата му :D

sexa_na_kompleksa
12-31-2008, 10:22
Имай малко повече доверие на половинката си.

mickelangelo
12-31-2008, 10:26
Просто имай доверие :)

vampirekiss
12-31-2008, 11:33
Вярно е,че трябва да имаш доверие на гаджето си,но да ти кажа все пак внимавай,защото мисля,че добре знаеш колко настойчиви и гадни можем да бъдем ние момичетата.Имай едно на ум,защото не знаеш що за стока е оная тъпата дет я сватосват с твоя човек.Имай вяра на гаджето,но не оставяй нещата на произвола на съдбата-не знаеш в какъв момент може да му се натресе оная.Айде успех!!!

malone
12-31-2008, 13:01
Имай малко повече доверие на половинката си.+1 Пък и това е шега при положение,че приятеля ти е отказал да излезе проблема ти е незначителен.Товаа да отидеш и да се разбереш колегата на гаджето ти-та той ще ти каже същото при положение че знае,че има гадже,освен ако приятеля ти не му е казал за теб.

evelinka1122
12-31-2008, 13:12
:shock: :shock: баси глупака.. но щом приятеля ти го приема с усмивка... значи работата е добре :) просто не им обръщай внимание... ако нещата загрубеят просто върви и си поговорете с тия колеги и лигли там, защото няма по-голяма напаст от човешкото нахалство и безочие...

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-31-2008, 15:14
Боже... наистина е нормално да се дразниш, въпреки всичко..
Смисъл може да имаш доверие на приятеля си, но все пак .. а и онзи негов колега е много прост и несъобразителен.. или просто не му дреме за теб и чувствата ти и затова си прави бъзик на твой гръб..
Гаджето ти знае, че не ти е приятно, но му го напомни пак и му кажи, че не ти е приятно неговите приятели да се държат така неуважително с теб и т.н, ако не е глупав ще се досети, ще говори с приятеля си и всичко трябва да се оправи.. Наистина няма смисъл да се нервираш, но напълно те разбирам, че го правиш..

именно! =)

hisy
05-07-2009, 14:56
:shock: :shock: баси глупака.. но щом приятеля ти го приема с усмивка... значи работата е добре :) просто не им обръщай внимание... ако нещата загрубеят просто върви и си поговорете с тия колеги и лигли там, защото няма по-голяма напаст от човешкото нахалство и безочие...

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 15:05
заглавието на темата ми напомни за нещо :lol:

Детски закони за собственост
1. Ако го харесвам, то е мое
2. Ако е в моите ръце, то е мое
3. Ако мога да ти го взема, то е мое
4. Ако допреди малко съм го имал, то е мое
5. Ако то е мое, то никога не може да стане твое
6. Ако строя нещо, то всички части са мои
7. Ако изглежда като мое, значи е мое
8. Ако си мисля, че е мое, значи е мое
9. Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое
10.Моето си е мое

kuklichka_bg
05-07-2009, 15:40
След като се чувстваш застрашена независимо от убежденията на приятела ти ,значи въпросната "племенница" си я бива 8)

+1 :P

kuklichka_bg
05-07-2009, 15:46
заглавието на темата ми напомни за нещо :lol:

Детски закони за собственост
1. Ако го харесвам, то е мое
2. Ако е в моите ръце, то е мое
3. Ако мога да ти го взема, то е мое
4. Ако допреди малко съм го имал, то е мое
5. Ако то е мое, то никога не може да стане твое
6. Ако строя нещо, то всички части са мои
7. Ако изглежда като мое, значи е мое
8. Ако си мисля, че е мое, значи е мое
9. Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое
10.Моето си е мое

Забравяш най-важното.

Моето си е мое, чуждото общо. 8-)