PDA

View Full Version : Как да накарам баща ми да ме пусне на парти?



balon4eee
12-30-2008, 14:27
Abe iskaam da xodq na 1 mn qko drum abd bass party s 1 moq pritelka , gadjeto i i narkomanskata mu taifi4ka samo deto na putq mi stoi 1 golqma stara 4anta koqto nqma da me pusneee ... I tva e ba6ta miii Imate li nqkvi idei kak da go nakaram da me pusne , za6toto v protiven slu4ai 6te bqgam ot nas ama ne e oferta , za6toto 6te me vurne policiqtaa Kvo da kajaaaaaa

т.1 и т.7
krem4et0

hgfh
12-30-2008, 15:03
хехе за едно парти чак до бягство да се стига ...

balon4eee
12-30-2008, 15:14
EEEEEEEEEEBATI TUKMO SE ZARADVAX 4E NQKOI SE E SETIL DA MI POMOGNEEEEEEEEEEEEEEE :-x :-x :-x

Mi6inka
12-30-2008, 15:28
кажи му че като те ограничава няма да те предпази ;) абе не те знам колко акъл имаш в главата,но от там идва всичко.. смисъл че като си си с мозъка няма да правиш глупости ,а като няма никой в главата и у вас да те заключат пак може да намериш какво да направиш,което да не им хареса на родителите... тааа общо взето.. зависи мн какво впечатление си развила у родителите си и от там какво да им казваш... Успех все пак и весело посрещане на Новата година!

Rofl4e
12-30-2008, 15:38
А защо трябва да разбира че си на парти кажи му че ще спиш у някои приятелка(приятел)

balon4eee
12-30-2008, 16:31
6te iska da zvuni na roditelite :(

Rofl4e
12-30-2008, 17:31
Еми поговорете с другите родители де.. или пък даи телефона на някои твои френд дето гласа да му е като на по голям :D

miminky
12-30-2008, 17:45
абе моми4е как ще бягаш от вас? мозък имаш ли? разбирам, че много ти се ходи, ама не осъзнаваш ли,че ако избягаш повече никога няма да те пуснат на парти, дори и да ти имат доверие? а и само като прочетох израза "наркоманска тайфичка" ми стана лошо.. и аз ако бях на вашите нямаше да те пускам да се събираш с "наркоманската си тайфичка". Просто говори с баща си и ако не те пусне изчакай още една година и навсякъде ше те пуска :)

kissed_by_rose
12-30-2008, 18:20
не че нещобаче мен като каже майка ми не...и забравям за всичко...имам впредвид че ако те имат за голям мислещ чпвек и ти имат доверие няма причина да не те пуснат...непознавам ваще но има родители които се изживяват за...просто няма начин да ги убедиш... :D според мен просто треа да седнете на една бира (за тебе сокче :-D ) с баща ти и ти да му обесниш ситуацията и ако вярваш че ще те пусне с дипломатичност може и да го постигнеш :grin:

alwaysnforever
12-30-2008, 23:23
м няма смисъл да бягаш от вкъщи заради 1 ходене на парти ,заради това че не те пускат.Разговаряй с баща си и се опитай да го убедиш..ако преди не си имал/а проблеми с излизанията и пребиранията и баща ти ти има доверие,знае с кой и къде ще излизаш..може и да те пусне 8-) такива са те родителите... :D :D

plmn
12-31-2008, 08:39
Е и аз искам да ходя на партита започващи от 12 продължаващи до към 3-4-5, ама нямам пълнолетие (още 1 година :D ) и не искат да ме пуснат - правели проверки, пиело се, пушело се, имало наркотици (не отричам, че е така) и се дърпат.Ама омекват вече. :lol: :lol:

Ама ти верно ако си му казал, че ще се си в ' наркоманската тайфичка ' как искаш да те пусне бе. :lol: :lol: И аз да бях нямаше да те пусна. 8-)

sexa_na_kompleksa
12-31-2008, 10:53
Дано не те пуснат...

justt
01-06-2009, 10:47
oo leele.... da bqgash ot vas ..samo zashtoto ne te pyskat na nqkfo partyy :? ....ц-ц-ц :-s

dimitar_ak
01-06-2009, 10:57
... i narkomanskata mu taifi4ka....

Ето ти го проблема. "Старата чанта" ти е баща и се опитва да те предпази, а ти показваш "перфектно" отношение към него.

FlashMX
01-09-2009, 19:17
... i narkomanskata mu taifi4ka....

Ето ти го проблема. "Старата чанта" ти е баща и се опитва да те предпази, а ти показваш "перфектно" отношение към него.

Радвай се че аз не съм ти баща...