PDA

View Full Version : Продължение..



CfEtii
12-30-2008, 16:05
Пак здравейте..начии да ви кажа много хубави съвети давате,мерси :P
Тва сега продължението от минала ми тема ''Какво става..? ;[ '' :D
Таа с моя човек поговорихме и тн,уж се разбрахме.Каза,че и той се чудел защо се случва всичко между нас,че няма промяна в чувствата и че ако има,ще ми каже.
До тук добре само че..ух много се дразня! :booooomb:
Нещо ми се прави на луд по скайп..виждам го,че е на скайпа,обаче не ми пише,аз като му напиша нещо,ми отговаря след 15 минути.. :x
Другото което е..в последно време..айде да кажеме последната седмица..само делови разговори се водят.Преди имаше хубави думички,обичам те,нз си какво ..сега..нищо.. :(
А нали нямало проблем..за кво е тогава всичко това? :(
Съвети,мнения.. ? :-o

Mbp3eJlaH
12-30-2008, 16:12
q mi dai skaipa mu
ako i na men mi pi6e sled 15 min zna4i se zanimava ne6to
ako mi otgovori vednaga zna4i e pedal

mynichka
12-30-2008, 16:17
може просто наистина да има някаква работа и ако иска ще ти пише, ако не иска няма ( много мразя така ..)

fe6an4eto0
12-30-2008, 16:18
Пак здравейте..начии да ви кажа много хубави съвети давате,мерси :P
Тва сега продължението от минала ми тема ''Какво става..? ;[ '' :D
Таа с моя човек поговорихме и тн,уж се разбрахме.Каза,че и той се чудел защо се случва всичко между нас,че няма промяна в чувствата и че ако има,ще ми каже.
До тук добре само че..ух много се дразня! :booooomb:
Нещо ми се прави на луд по скайп..виждам го,че е на скайпа,обаче не ми пише,аз като му напиша нещо,ми отговаря след 15 минути.. :x
Другото което е..в последно време..айде да кажеме последната седмица..само делови разговори се водят.Преди имаше хубави думички,обичам те,нз си какво ..сега..нищо.. :(
А нали нямало проблем..за кво е тогава всичко това? :(
Съвети,мнения.. ? :-o
Спокойно същотото беше и при мен разговори,разговори и накрая и бих шута ... само тва ще оправи !

soul1199
12-30-2008, 17:20
moje v momenta da e bil zaet,probvai da pogovorite pak,ne po skype,a li4no :)

CryForMe
12-30-2008, 17:26
q mi dai skaipa mu
ako i na men mi pi6e sled 15 min zna4i se zanimava ne6to
ako mi otgovori vednaga zna4i e pedal
това е вариант :D
нооо по-скоро помоли някой общ познат (не някой твой по-близък, веднага ще се усети) да му пише иии ако му отговаря ... "zna4i e pedal" :?

ImmortalForever
12-30-2008, 17:27
От колко време ходите? :)

CfEtii
12-30-2008, 17:32
Току що от друг скайп му писах ии ме блокна и ми се отяде..което не е лошо де..
Иначе..почти 2 месеца сме заедно : )

ImmortalForever
12-30-2008, 17:35
Ами да ти кажа и аз се изнерервям така, но иначе сама знаеш, че скайп е най-якото място да се скараш с някого.За това се помъчи да не си го слагаш на сърцето. :)

Anf3tamin4o
12-30-2008, 17:39
А ако е зает какво му пречи толкова да и каже на момичето

soul1199
12-30-2008, 18:09
Току що от друг скайп му писах ии ме блокна и ми се отяде..което не е лошо де..
Иначе..почти 2 месеца сме заедно : )hmm,stranno!spored men,ne my pi6i ve4e,ostavi toi da ti pi6e! :)

mahoni
12-30-2008, 18:25
i pri men e taka predi mi govore6e samo mili4ko slunce ala bala sega samo kak si 6to si i nqkvi takiva razgovori po tela.a i kato sme dvamata mai e po razli4en nemislq 4e 6te stane s razgovori po dobre da si kajem 4ao :-D tova mai e i moqt suvet neznam probvai da pogovorite na jivo ne po skype za tova kaji mu kakvo te drazni i taka :-)

Remini
12-30-2008, 18:28
Какъв съвет търсиш по-точно за такава тема?

sLadkaTa_LoRi
12-30-2008, 18:30
Почни и ти да му връщаш през 15мин. и да видим какво ще ти каже, ако изобщо му пука :wink:

Balmy_I
12-30-2008, 20:04
Сладули :-D абе ако и двамата държите на себе си скайпа не е важен,може наистина да се занимава с нещо.Апък не дай си боже да се е**ва с тебе...ми много ти здраве до година до амина хаха :D и тфа е щоту от много обяснения и чудения и маения и тн няма смисъл :)