PDA

View Full Version : Течение



_crazy_baby_
12-30-2008, 16:45
Доиде ми този месец на 14 свърши ми около 20-22 сега отивам в тоалетната имам едно като кафеникаво течение какво да правя

gabi_94
12-30-2008, 18:11
оффф спокс бе, нормално е, използвай ежедневни превръзки. Попитай майка си даже, тя ще ти обясни.

foreverr
12-30-2008, 18:29
Тва си е напълно нормално, аз го имам винаги като ми свършва цикъла и тва се получава, защото кръвта изтича по-бавно и влиза с окисление с въздуха и става кафява.Споко :) Аз вече от 1година ии 7 месеца винаги го имам това като ми свършва цикъла.

_crazy_baby_
12-30-2008, 19:16
Явно не сте ме разбрали вчера имах ясно бяло течение което имам след цикъл и изведнъж тази вечер кафеникаво розово при положение че ми е свършило преди 5-7 дена да кажем

foreverr
12-30-2008, 19:39
Явно не сте ме разбрали вчера имах ясно бяло течение което имам след цикъл и изведнъж тази вечер кафеникаво розово при положение че ми е свършило преди 5-7 дена да кажемAA тва вече е друго.. не съм те разбрала да.Ами нз до сега неми се е случвало такова нещо поговори с майка си!

pussycat_dolls15
12-31-2008, 14:03
Трябва да поговориш с родител.

UFOs
01-01-2009, 13:01
Абе хора писна ми с тези течения и темподобни глупости.Бе отворена е една тема за това и пишете там.Задръстихте форума с вашите глупости :"Закъсня ми 1 ден,какво да правя","Закъсня ми,бременна ли съм"
Глупави ли сте та само питате?Има си теми,стига отваряли нови,писна ми,честно ви казвам,адски е дразнещо всяка тема да е за цикъла.Нямате ли си приятелки,които да питате?Родители?Вие на лекар ходите ли?Поне като отидете питайте всичко,което ви интересува.Във форума едно формално утешение може да намерите,но отговори не!Ае пишете си в една тема,че тоз мензис на всяка страница го има..! :x