PDA

View Full Version : Любов към красивото :)



suunnseT
12-30-2008, 21:17
Привет !
Да ви кажа доста време се чудих каде да е тази темичка , но реших ,че тук е хубаво място ! Да започна от краката за ушите .... та значи както го разкрива и ника ми аз обожавам залезите .. снимам ги , защото откривам много красота в целия замисъл на залязващото слънце. Но темата е по друг по-важен въпрос .. Вчера седнахме с една компания познати и незнам под въздействие на какво ни обвхвана една тема добре позната .. "На къде е тръгнал света" .. но погледнато от малко по различен аспект. .. та тези хора са ми познати от пистите .. каране на сноуборд и те обикалят света общо взето и разказваха какви ли не истории за чудесата на тази малка планета (които са успели да посетят) и аз се сетих ,че преди години бях открила един клип , интервю ,който беше на руски но сега е преведен и който съдържа ацките истини и за това се надявам да ви хареса , защото е много ценен , изобилства от много красоти на снимки , в един сайт който можеби доста хора го знаят :) .... И цялата идея или отпратката към целия роман по горе е , че всъщност почти неубяснимо за нас е всичко случвайки се наоколо .... такаче би било хубаво поне малко да се замислим :) Всичко е красота и ние трявба да я отценяваме по един или друг начин .
Ето го и него : http://www.magiata.com/?id=interview


П.П : Надявам се да съм ви показала .. нещо което да сте отценили ! :)



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Anf3tamin4o
12-30-2008, 21:20
Това е старо видео, много пъти съм го гледал.Радвам се че ти харесват чудесата на природата :)

Rofl4e
12-30-2008, 21:21
Супер :-)

suunnseT
12-30-2008, 21:24
Това е старо видео, много пъти съм го гледал.Радвам се че ти харесват чудесата на природата :)

да старичко си е .. беше и на руски преди 2 години .. но си е добро :)

Anf3tamin4o
12-30-2008, 21:25
Това е старо видео, много пъти съм го гледал.Радвам се че ти харесват чудесата на природата :)

да старичко си е .. беше и на руски преди 2 години .. но си е добро :)
Аз го знам и на български с една песен друга на енигма :)

suunnseT
12-30-2008, 21:28
Това е старо видео, много пъти съм го гледал.Радвам се че ти харесват чудесата на природата :)

да старичко си е .. беше и на руски преди 2 години .. но си е добро :)
Аз го знам и на български с една песен друга на енигма :)

да .. май енигма .. което е инстроментал и малко попяват .. май са те ! Да ти кажа обаче наистина е мн добро замислено ... пък и в сайта има други които пак са мн добри :)

Anf3tamin4o
12-30-2008, 21:35
http://www.fun-6.com/cenni-misli-inrervu-s-gospod.htm

love_enrique
12-30-2008, 22:13
Абе хора,тея иначе красиви клипчета са супер нереални и наивни...Те нали знаете ,че и сектантите с подобни неща ги омайват!Айде се върнете малко на земята :?

suunnseT
12-30-2008, 22:22
Абе хора,тея иначе красиви клипчета са супер нереални и наивни...Те нали знаете ,че и сектантите с подобни неща ги омайват!Айде се върнете малко на земята :?

аа чакай бе човек .. тука няма нищоо сектантско щото просто клипчето си е отдавна и просто са написани мисли които са доста известни под форма на интервю .... пък малко трудно да са омаем .. и да ти кажа всички са здраво стъпили :smt023

nejnaDROGA
12-30-2008, 22:23
http://www.fun-6.com/cenni-misli-inrervu-s-gospod.htm
Този вариант съм го гледала няколко пъти и на всичките ме побиваха едни малки тръпки ... :) И за един миг си представях пред мен красивата природа от снимките,нооо за жалост тази природа вече почти не съществува :?

hooliganka89
12-30-2008, 23:06
И аз това го знам от много отдавна и го харесвам,но клипчето озаглавено "Интервю с Бог",ми е много сектанско.Няма какво да спорим,наистина така изглежда и не вярвам,че е само в моите очи.

suunnseT
12-30-2008, 23:11
ми щом казваш ама ние говорим за картините , а не за интервюто .. а тва дали вярваш в бог го остей .. просто е мн старо и тъй е кръстено ! Що не се фокосираш на природата ми не над сектанството... секи си знае за него :wink:

blood_dodo
12-30-2008, 23:15
Как успяхте да намесите секта в цялата работа само не разбрах Оо

Имам въпрос към автора на темата - какво точно означава "замисъл на залязващото слънце" ???

balon4eee
12-30-2008, 23:23
evala.

suunnseT
12-30-2008, 23:30
Как успяхте да намесите секта в цялата работа само не разбрах Оо

атъй .. а го искарахте .. че има за цел нещо свързано с сектантство ... има хора дето осират сичко братче #-o

Remini
12-31-2008, 08:24
Мисля,че вече започваш да порастваш 8)

pussycat_dolls15
12-31-2008, 08:38
Страхотно видео много ми харесва... :grin:

suunnseT
12-31-2008, 10:27
Мисля,че вече започваш да порастваш 8)

Достатъчно съм си пораснала 8)

Pliok0019
12-31-2008, 12:34
Малко прекалено ми идва. В сми...сладникаво. Но е хубаво иначе, да.