PDA

View Full Version : Пози стимулиращи Г-точката



shokoto91
12-30-2008, 20:41
Моля за помощ
Ако е възможно изразявайте мнението си в картинки или по-подробно описани пози, а не просто имената им (например лъжички, кучешка, 69 и т.н.)

Rofl4e
12-30-2008, 20:44
Нещо не схванах ... искаш да разбереш чрез коя поза можеш да докоскваш Г точката на момичето или какво?!
При всяко момиче Г точката е на различно място!

shokoto91
12-30-2008, 20:47
Рофл4е ще ти кажа само !рофл! за мнението ти!
За хората, които са по-опитни ще доуточня - търся пози, които искам да пробвам с приятеля си. Не свършвам и затова искам да изпробваме пози, които директно стимулират Г-точката (която не се намира на различно място при всяко момиче - твоята да не е в носа?)

ubuntu
12-30-2008, 20:48
Ръгаш по диагонал от гъза към корема :D

JUSTDNB
12-30-2008, 20:49
Нещо не схванах ... искаш да разбереш чрез коя поза можеш да докоскваш Г точката на момичето или какво?!
При всяко момиче Г точката е на различно място!

Kakvo,kakvo?G - to4kata se namira na 1 opredeleno mqsto i e edna.Otdelen vapros e,4e vsqka jena ima to4ki po tqloto,koito q vazbujdat i te ve4e sa na razli4ni mesta.

mila92
12-30-2008, 20:49
mii az znam varianta tq da e legnala po gryp s sviti kolene kym gardite i v kleknalo polojenie pronikvash v neq ;) probvaite :)

shokoto91
12-30-2008, 20:51
mila92 много мерси, че даваш коментар по темата :) :-)

Rofl4e
12-30-2008, 20:55
Вземи се образоваи малко ти "Все пак нека отново напомня, че жените не са еднакви. G-точката може да се намира малко по-навътре или по-навън във вагината" чаткаш ли?!Някаде да пише че е на точно определено място във вагината а ?!НЕ нали!Пък и не смятах ,че си толкова плиткоумна та си помисли че говоря за друго място освен вагината айде вече замълчи!

bebeshok
12-30-2008, 20:56
Намери си друг приятел.

shokoto91
12-30-2008, 21:01
Вземи се образоваи малко ти "Все пак нека отново напомня, че жените не са еднакви. G-точката може да се намира малко по-навътре или по-навън във вагината" чаткаш ли?!Някаде да пише че е на точно определено място във вагината а ?!НЕ нали!Пък и не смятах ,че си толкова плиткоумна та си помисли че говоря за друго място освен вагината айде вече замълчи!

Да кажеш, че се намира на различно място не значи сантиметър напред или назад, защото това не е мн по различно място "чаткаш ли". Различно място е някой друг орган "чаткаш ли". Айде ако няма да пишеш по темата "вече замълчи", че изглеждаш "плиткоумна"!

Rofl4e
12-30-2008, 21:07
Елементарна си разбра ли ме?!Като си толкова тъпа да си помислиш че може да се намира на друго място в тялото твои проблем! И неможеш да ми казваш какво да правя и не ясно!?!?!?!От вчера си във форума тръгнала да се перчи я слез малко на Земята бе момиче!Някоия 13 годишна пикла която даже незнае как да си открие Г точката,мислеща че винаги Г точката доставя удоволствие(на някои жени даже им е гадно при стимулирането на Г точката!) ... и търси съвет за пози боже боже!

hottie
12-30-2008, 21:14
Ако си отгоре не виждам как няма да получиш оргазъм ! Просто там не е възможно да пропуснеш, освен ако не си свикнала да "яздиш"

Tim
12-30-2008, 21:20
Може и от размера да е - колко му е голям...

x3eme
12-30-2008, 21:20
Може и от размера да е - колко му е голям...tova ne e ot zna4enie
za postigane na jenski orgazum e neobhodimo po malko ot kolkoto si misli6

shokoto91
12-30-2008, 21:20
Елементарна си разбра ли ме?!Като си толкова тъпа да си помислиш че може да се намира на друго място в тялото твои проблем! И неможеш да ми казваш какво да правя и не ясно!?!?!?!От вчера си във форума тръгнала да се перчи я слез малко на Земята бе момиче!Някоия 13 годишна пикла която даже незнае как да си открие Г точката,мислеща че винаги Г точката доставя удоволствие(на някои жени даже им е гадно при стимулирането на Г точката!) ... и търси съвет за пози боже боже!

на 18 съм. Водя полов живот от година. Това ми е втори ник във форума. Първият беше преди няколко години. Спри да ми спамиш във темата преди да съм се оплакала.

Когато съм отгоре действителни ми доставя уддоволствие, но половин час само в една поза не е много комфортно :)

Rofl4e
12-30-2008, 21:23
Елементарна си разбра ли ме?!Като си толкова тъпа да си помислиш че може да се намира на друго място в тялото твои проблем! И неможеш да ми казваш какво да правя и не ясно!?!?!?!От вчера си във форума тръгнала да се перчи я слез малко на Земята бе момиче!Някоия 13 годишна пикла която даже незнае как да си открие Г точката,мислеща че винаги Г точката доставя удоволствие(на някои жени даже им е гадно при стимулирането на Г точката!) ... и търси съвет за пози боже боже!

на 18 съм. Водя полов живот от година. Това ми е втори ник във форума. Първият беше преди няколко години. Спри да ми спамиш във темата преди да съм се оплакала.

Когато съм отгоре действителни ми доставя уддоволствие, но половин час само в една поза не е много комфортно :)
Първа започна да се заяжадаш,и е жалко на 18г да задаваш такива въпроси!Айде аз вече спирам със спама!

shokoto91
12-30-2008, 21:26
Според мен не е жалко. Човек на теория може да знае всичко, но на практика нещата са по различен начин, затова предпочитам да чуя мнение на някой с опит

mila92
12-30-2008, 21:26
на 18 съм. Водя полов живот от година. Това ми е втори ник във форума. Първият беше преди няколко години. Спри да ми спамиш във темата преди да съм се оплакала.

Когато съм отгоре действителни ми доставя уддоволствие, но половин час само в една поза не е много комфортно :)

mdam taka e ama da znaesh az 1 pyt iskarah 2 chasa v taq poza :D imah chuvstvoto che shte umra ot skuka :d

hottie
12-30-2008, 21:27
То си е индивидуално при всяко момиче. Пробвалали ли сте на задна, но легнали? Т.е. ти си легнала по корем и той върху теб.

x3eme
12-30-2008, 21:28
То си е индивидуално при всяко момиче. Пробвалали ли сте на задна, но легнали? Т.е. ти си легнала по корем и той върху теб.
tova po mejdodrugoto e malko neudobna poza,na men li4no ne mi e ubodna de ne znam pri drugite kak e

shokoto91
12-30-2008, 21:29
То си е индивидуално при всяко момиче. Пробвалали ли сте на задна, но легнали? Т.е. ти си легнала по корем и той върху теб.

да, но нещо не ми върши работа като, че ли...


Имам и още един въпрос.. Имам чувството, че ако нещата се получат веднъж, по-късно ще ми е много по-лесно да достигам до края, защото сега дори не знам какво трябва да се получи...

Rofl4e
12-30-2008, 21:30
То си е индивидуално при всяко момиче. Пробвалали ли сте на задна, но легнали? Т.е. ти си легнала по корем и той върху теб.
и мен тази не ме кефи ...
Задна най ме кефи иии мисионерската :grin:

hottie
12-30-2008, 21:33
С опита идват и оргазмите повярвай ми. На мен ми трябваше година и половина. Просто ти трябва време да опознаеш тялото ти - било то с приятеля ти или сама.

Иначе аз като съм отгоре до има няма 30 секунди имам оргазъм 8-)

x3eme: Да, малко е изморително за момчето, а и няма много как да се хване без да задуши момичето :oops: но е приятно иначе.

x3eme
12-30-2008, 21:35
С опита идват и оргазмите повярвай ми. На мен ми трябваше година и половина. Просто ти трябва време да опознаеш тялото ти - било то с приятеля ти или сама.

Иначе аз като съм отгоре до има няма 30 секунди имам оргазъм 8-)

x3eme: Да, малко е изморително за момчето, а и няма много как да се хване без да задуши момичето :oops: но е приятно иначе.
ti pa me ubi s tova "30 secundi"
basi tiq orgazmi gi nqmate ve4e za ni6to 8-)
a za pozata
ne 4e se izmorqvam ami prosto mi e nekomfortna i neudobna no tova e moe mnenie pri drugi(mom4eta) moje da e razli4no

hottie
12-30-2008, 21:37
С опита идват и оргазмите повярвай ми. На мен ми трябваше година и половина. Просто ти трябва време да опознаеш тялото ти - било то с приятеля ти или сама.

Иначе аз като съм отгоре до има няма 30 секунди имам оргазъм 8-)

x3eme: Да, малко е изморително за момчето, а и няма много как да се хване без да задуши момичето :oops: но е приятно иначе.
ti pa me ubi s tova "30 secundi"
basi tiq orgazmi gi nqmate ve4e za ni6to 8-)
a za pozata
ne 4e se izmorqvam ami prosto mi e nekomfortna i neudobna no tova e moe mnenie pri drugi(mom4eta) moje da e razli4no

Това само като съм отгоре 8-) просто съм му хванала цаката. Иначе ми трябва повече време. :oops:

shokoto91
12-30-2008, 21:37
С опита идват и оргазмите повярвай ми. На мен ми трябваше година и половина. Просто ти трябва време да опознаеш тялото ти - било то с приятеля ти или сама.

Иначе аз като съм отгоре до има няма 30 секунди имам оргазъм 8-)

x3eme: Да, малко е изморително за момчето, а и няма много как да се хване без да задуши момичето :oops: но е приятно иначе.


С различни партньори или с един? Защото аз съм с един човек от доста време и и на двамата ни беше за първи път.. Доста добре сме се опознали, но този тип оргазъм е проблем и напоследък работиме над това и като, че лис е получава, но се налага от време на време все пак да сменяме позите

hottie
12-30-2008, 21:42
С един :) Не се притеснявай все ще успеете, но не го мислете постоянно, защото и това разваля всичко. Не трябва да си казваш - ей сега непременно трябва да свърша.

shokoto91
12-30-2008, 21:59
мерси много hottie. Някой сеща ли се за още пози? ЗА 2 страници с мнения се споменаха само 3 пози...

sexita
12-30-2008, 22:49
Лягай по корем и нека той седне малко зад дупето ти и да проникне така...
Казвам ти...невероятно е!

palavka89
12-31-2008, 06:18
Jazdeshtite pozi naj dobre stimulirat G-tochkata..a za da izpitash orgazym go nakaraj da ti celuva i lije klitora,a syshto da smenia ritama katn ti go vkara da reduva byrzi kysi pronikvania pri koeto samo glavichkata vliza,sys bavni dalboki proikvania..da usetish jajcata mu kak se dokosvat do dupeto ti..az poludiavam ot kef ot takyv ritym..mojesh da probvash pri proniknal penis da sviesh vaginata si i da ja otpusnesh ritmichno..mnogokratno..

vanilla
12-31-2008, 08:33
аз лично получавам оргазъм супер бързо в ето тази поза :
http://practice.sexznanie.com/butterfly-sw.html

Bellatrix
12-31-2008, 09:54
аз лично получавам оргазъм супер бързо в ето тази поза :
http://practice.sexznanie.com/butterfly-sw.html
И аз :grin: :grin: :grin: Както и в оная дето я описаха по-горе, където аз лежа по корем, а той е зад мен.

BulgariaNGirL
01-01-2009, 16:02
Има много пози, които могат да те докарат до оргазъм, но ако говорим специално за G-точката ти препоръчвам тази: ти си легнала по гръб и си притиснала краката към тялото си, а той е върху теб. 100% стимулиране на G-точката. В сайта на Cosmopolitan има и картинка, мисля, че позата се казва "Рокендрол", може да я потърсиш, ако не ти стана ясно.
Успех. :)

amatorium
01-01-2009, 16:39
Ami zadna, lujichka, misionerska. Inache moyat predpochitan nachin za stimulaciq e da i stimuliram klitora s ezik i G tochkata s prusti, dokato se poburka i posle produljavash s istinskata rabota.