PDA

View Full Version : Пиянска Игра



zanik
12-30-2008, 22:22
Утре е хубав ден за напиване :) Някой знае ли някоя пиянска игра ? :-P :-P

Pliok0019
12-30-2008, 22:26
Пишете по едно изречение на лист, после го навивайте. Като четете е много смешно.

Или един да намисли един предмет, а останалите да го питат въпроси, на окито може да отг с да или не.

Това са игрите на които играем, напушени. Играехме де.

zanik
12-30-2008, 22:33
Пишете по едно изречение на лист, после го навивайте. Като четете е много смешно.

Или един да намисли един предмет, а останалите да го питат въпроси, на окито може да отг с да или не.

Това са игрите на които играем, напушени. Играехме де.
Нене не си ме разбрал..Или не съм се уточнил :oops: Трябва тоя който сгреши да пие :) Все пак мерси :)

IrrieSkyline
12-30-2008, 22:36
Пишете по едно изречение на лист, после го навивайте. Като четете е много смешно.

Или един да намисли един предмет, а останалите да го питат въпроси, на окито може да отг с да или не.

Това са игрите на които играем, напушени. Играехме де.
Нене не си ме разбрал..Или не съм се уточнил :oops: Трябва тоя който сгреши да пие :) Все пак мерси :) На ''Никога не съм'' играйте.

zanik
12-30-2008, 22:52
Пишете по едно изречение на лист, после го навивайте. Като четете е много смешно.

Или един да намисли един предмет, а останалите да го питат въпроси, на окито може да отг с да или не.

Това са игрите на които играем, напушени. Играехме де.
Нене не си ме разбрал..Или не съм се уточнил :oops: Трябва тоя който сгреши да пие :) Все пак мерси :) На ''Никога не съм'' играйте.
т.е ? :)
Айде лека аз лягам :) Утре ще вида ко сте писали ^^

IrrieSkyline
12-30-2008, 22:57
Редувате се и всеки казва по едно нещо, което не е правил (наистина трябва да не е), и който го е правил отпива. Например:

Аз казвам 'Никога не съм летяла със самолет', ако ти си летял, пиеш. По принцип се казват по-... пикантни неща, просто дадох пример.

babity
12-30-2008, 23:01
Или играйте на истината или действието или както се казваше там... Ама започнете с въпросите тогава, когато започнете да завалвате думите. Исками се да видя как някой, пиян като казак ще се завърти три пъти или ще направи каквото и да е друго, за което му е необходимо да владее гравитацията (която в такива моменти много ми пречи). :D :D :D

LiLGrizzly
12-30-2008, 23:18
Редувате се и всеки казва по едно нещо, което не е правил (наистина трябва да не е), и който го е правил отпива. Например:

Аз казвам 'Никога не съм летяла със самолет', ако ти си летял, пиеш. По принцип се казват по-... пикантни неща, просто дадох пример.
Взе ми думите от устата ! :-P

5StaR
12-30-2008, 23:18
of nqma takiva, naliva6 4a6ite na max s vodka i kazva6 koito ne pie na eks, da ne vidi sex i ste doly na 3tiq put 8-) 8-)

LINKNOT
12-30-2008, 23:38
На шише? 8-)

Canis_Dirus
12-31-2008, 01:06
Вие ще пиете ли, или ще си играете?