PDA

View Full Version : Относно темите с края на Света



SuNsEt
12-30-2008, 23:35
Уж можеше да е през 09.09.2008 --> http://vbox7.com/play:cb5a1525

През 21.12.2012 --> http://constanttine.blogspot.com/2008/11/4-36_16.html

Отмениха края на света през 2012 http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2693&sectionid=7&id=0001803

ДО КРАЯ НА СВЕТА ОСТАВАТ ПО-МАЛКО ОТ 40 ГОДИНИ? --> http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=4488

Исак Нютон, един от най-влиятелните учени на своето време, е предвидил, че краят на света ще настъпи през 2060 г. --> http://science.actualno.com/news_108296.html

на 31 октомври 2252006 година --> http://news.ibox.bg/news/id_716078650

Краят на света по разписание --> http://news.ehhaa.com/view/single/2154/+%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B7% D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+% D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8F+%D0%BD%D0%B0+%D1%81%D0%B2% D0%B5%D1%82%D0%B0+%D1%81%D0%B0+%D0%B1%D0%B5%D0%B7+ %D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9.html

Все известни хора са се опитвали да предскажат кога ще дойде този прочут край.Има и още много,освен тези,които съм дала за пример по-горе.Така или иначе ще разберем,когато му дойде времето.Умръзна ми да чета във форума,че края на Света щял да дойде еди си кога,защото го бил предсказал еди си кой!Престанете да пускате такива теми.Никога не съм давала предложения,но едно го първото:
Много моля модераторите,когато видят някоя такава тема-заключете я или направо я изтрийте(което е по-добрия вариант)!
Просто е безсмислено да се пускат такива теми.Някои ще ми кажат,че ако не ми харесва форума-да си търся друг.Не,форумът ми харесва и то много,точно за това и правя тази тема.Не ви ли умръзна да четете такива неща?Сред толкова много флууд,обиди,теми ебавки и т.н. поне за края на Света спрете да пускате.Тази вечер направо откачих!Не съм спала сигурно 2 часа,за да си мисля,какво ще правя през оставащите ми 3 години(защото прочетох във форума,не за 1ви път разбира се,че щяло да се случи през 2012).Да,филмирам се,но със сигурност не съм единствена.За това поне с такива теми спрете.

Valhala
12-31-2008, 03:38
Подкрепям :)

MaLyKoLiU
12-31-2008, 05:13
Всичките тея глупости са измислици... през 2000-та година твардяха, че края на света ще дойде през 2004 година... Все още щъкаме... През 2004 година пък казаха, че края на света ще дойде през 2006-та... Сега казваме, че края на света ще дойде през 2012 и т.н.
Така били предсказали маите... :?
Маите не са го предсказали така. Просто календарите им имат определен цикъл и този техен цикъл завършва през 2012 и някой решил да стряска населението с глупости, че тогава идва края на света... Идва просто един нов цикъл в календара на маите.
Има теория, че края ще е през 2038 година (май тогава беше не съм напълно сигурен).
За тогава някакво генийче е изчислило траекторията на някакъв астероид с много голяма точност и вероятността да се блъсне в земята е 99% или нещо такова... въпросното генийче е 12 или 13 годишно и учените от наса са потвърдили теорията му... Статията я бях чел преди повече от половин година и не помня точно цифрите. :-o
Но дали ще дойде тогава не можем да бъдем сигурни... дай боже да доживеем до тогава и ще разберем... :-o


Общо взето просто медиите печелят от такива измишльотини... Ще пусна ся в някой сайт анонимна новина, че края на света ще дойде през 2020-та и ще се разпищят всички за 2020-та... :?

Lucho
12-31-2008, 08:20
Права си... :) Писна ми от баби Ванги,според които света ще свърши утре...когато свърши - тогава ! Затова хора,живейте си за мига,и хич да не ви пука ! :)

VerryBerry
12-31-2008, 09:45
и аз съм съгласна с теб,тези теми се превръщат в клишета

Lucho
12-31-2008, 10:22
Моляте,само порави това оДносно на оТносно :) дразнещо е :)

Loshotia
12-31-2008, 11:06
Според мен ние сами ще се унищожим- болести, замърсяване, насилие, ядрени глупости. Просто е въпрос на време.

acdcfenka
12-31-2008, 12:46
Това са глупости, прочетох в скорошен вестник, че краят на света е много многооооооооооо далеч. Каза го един физик, въпреки, че и това е под съмнение. Абе ние няма да го доживеем този край.

П.С. Някои хора май много четът. По- добре да се чете по-малко. 8-)

machoka
12-31-2008, 12:54
Най-официалната теория за края на планетата Земя е за след много милиони години, когато ще Слънцето ще стане много голямо и ще я изпепели. Това е напълно доказано - Слънцето 'расте' и след еди колко си милиона години ще ни погълне. Само че до тогава кой знае какво ще се случи ;)

Аз винаги съм заключвал теми за 'края на света' като забележа..

DjBaloon
12-31-2008, 16:15
Най-официалната теория за края на планетата Земя е за след много милиони години, когато ще Слънцето ще стане много голямо и ще я изпепели. Това е напълно доказано - Слънцето 'расте' и след еди колко си милиона години ще ни погълне. Само че до тогава кой знае какво ще се случи ;)

Аз винаги съм заключвал теми за 'края на света' като забележа..
Точно обратното слънцето след милиони години ще загасне

fire_cat
12-31-2008, 16:19
И аз съм чувала много слухове за края на света... Уж през една година, после друга... Вече не знам на какво да вярвам, макар че слуха за 2012 година стана доста известен...

5StaR
12-31-2008, 16:37
slunceto sled 5 mlrd godini 6te zagasne

molika
12-31-2008, 17:01
Може да питаме Нострадамос(не съм мн сигурна с о или у се пише)той най верпятно би могъл да ни каже.Ооопс ама той май не е жив! :) Не че е смешно де.

Christ
12-31-2008, 17:47
Най-официалната теория за края на планетата Земя е за след много милиони години, когато ще Слънцето ще стане много голямо и ще я изпепели. Това е напълно доказано - Слънцето 'расте' и след еди колко си милиона години ще ни погълне. Само че до тогава кой знае какво ще се случи ;)

Аз винаги съм заключвал теми за 'края на света' като забележа..
Точно обратното слънцето след милиони години ще загасне


Първо ще се раздуе, после ще се свие.

Wrathchild
01-01-2009, 13:16
Маите не са предсказали, че ще е 2012. Чела съм книги за тях, преди тия спекулации да започнат, фигуриращата дата в записките им беше такава, че е абсурдно някой от нас, дори да хване да стане столетник, да я доживее. Впрочем...

Ще настъпи нов ледников период и ще ни сполети участта на динозаврите.
Интересно. Нали динозаврите бяха убити от метеорит?
MaLyKoLiU, те тия от НАСА нали бяха казали, че някакъв метеорит щял да се блъсне в Земята миналата година през юни? Че мина покрай нея, мина, ама като гледам, живи сме...
Относно 'загасването' на слънцето, сега ще ви обясня защо мачока е прав - защото една звезда, когато избухва (а това рано или късно се случва със всички, нашето Слънце също ще го сполети), преди това да стане, тя нараства - т.е. превръща се в свръх гигант. Слънцето ни попринцип е малко, но поради близостта на Земята до него, то дори само гигант да стане, тя пак ще бъде погълната от него.

Lysander
01-17-2009, 12:56
Абе велики мислители такива, краят на света наистина настъпи през 2000г. Сега живеем в "Матрицата". 8-)

Scrat
01-25-2009, 16:34
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: таз тема ме оби . .

И ти мен o_O .

ToniStoraro
01-25-2009, 20:20
През '99 някакви бяха извършили ритуално самоубийство, понеже тогава ('99) щяло да бъде краят. Май е било излишно :D

SWASTIKA
01-25-2009, 20:36
Най-официалната теория за края на планетата Земя е за след много милиони години, когато ще Слънцето ще стане много голямо и ще я изпепели. Това е напълно доказано - Слънцето 'расте' и след еди колко си милиона години ще ни погълне. Само че до тогава кой знае какво ще се случи ;)

Аз винаги съм заключвал теми за 'края на света' като забележа..

След 499 999 999 996 години, Слънцето ще изгасне, фотосинтеза няма да има, няма да има светлина, ще има кислород за около 8 години, за 13 години ще се изчепат всички природни дадености.
Това е изичслено, но вярвам не ви интересува...

mitternacht
01-25-2009, 20:57
Айде бе, интересно е да четем за края на света!
Настройва ни някак си.... оптимистично и позитивно :)
Представяш ли си!Примерно утре, кажат по новините:
"Ей тая светлинка дето я скивате през прозореца е един метеорит, който ще ни цапне и ще ни такова мамата."
От НАСА няма да съобщят по-рано, защото:
-полза-нулева
-иначе ще настане хаос.
Та, утре, след като видим светлинката ще се почувстваме напълно свободни да направим каквото желаем, без да има никакво вътрешно чувство за благоприличие да ни възпира :)
Веднага бих си уредил среща с една-две актриси, бих се научил да пия, само за да се напия като свиня... и прочие.

KadifWerewolf
01-25-2009, 22:56
Taka e, polu4ava se taka narechenata svruh nova, koqto shte unishtoji venera i merkurii i nai-veroqtno i zemqta :grin:
No do togava e vuzmojno neshto drugo dramati4no da se slu4i
I towa za 2012 kolko puti sam kazval che ne e kraq na sveta, maite ne sa predskazali che e kraq na sveta, prosto greshno sa go "razshifrovali"..
Daje v edin ot linkovete v nachaloto na temata za 2012 go pishe..

Nitroglycerin
01-26-2009, 12:54
абе края на света е минимум по 5 пъти на година април месец пак трябва да е края на света тъй като ще задействат целия колайдер в Церн.

Swinkenhoffer
01-26-2009, 13:10
Абе, важното е да е 10 години (примерно) след смъртта ми, за да може цялото човечество да усети страданието от липсата ми.
Не искам да съм прашинка от огромната човешка маса, която просто е... изчезнала с едно БУМ!

8-) 8-)

AvRiLFaN95
01-26-2009, 13:14
i az ne vqrvam,a i,kakto beshe spomal nqkoi na predishnata stranica,dori i da doide,jiveite si jivota sega,a ne mislete za togava. :)

AutumnTears
01-26-2009, 13:36
kraqt na sveta ili kraqt na Zemqta ? 8-)

EskarinaSmith
01-26-2009, 17:09
Аз помня, че на 6-ти юни 2006-та щеше да свършва - 06.06`06 :evil:
Според мен светът... или по-точно Земята (много правилно уточнение, AutumnTears) ще "свърши", когато си я прецакаме я с ядрена война, я с някой и друга екокатастрофа - много е лесно да си сечем горите и тровим реките, ама някой ден тъпкано ще ни се върне. 8-) Относно някакъв друг, по-специален "край" - силно ме съмнява. Макар и "Добри поличби" да ми е любимата книжка. :lol:

SuNsEt
01-26-2009, 19:06
Ъх,от кога не съм влизала във форума...Някой мод ми е преместил темата тук.Преди беше в предложения и т.н. 8-)

mitternacht говори за себе си!!!!Теб те настройва оптимистично,не и мен.

UnABooMBeR
01-26-2009, 21:18
И аз не вярвам в тия балвочи,по-вероятно ядрена война илиии още хиляда глупости ама ако почнем да се притесняваме за всички тея работи...ле-ле няма да можем да си изживеем живота.

iveetyy
01-27-2009, 21:44
Аве и да знаем кога е и да не знаем не можем да го предотвратим така че живеейте всеки моемнт като за последно пък когато дойде края дойде...обаче съм почти сигурна че нас няя ни има когато стане тва.. ;)

music_soul
01-28-2009, 18:07
Според мен ние сами ще се унищожим- болести, замърсяване, насилие, ядрени глупости. Просто е въпрос на време.

+1 :!: