PDA

View Full Version : Въпрос, свързан с маникюра.



cherinka
12-30-2008, 23:32
Здравейте.
Бихте ли могли да ми кажете какви са тези пръскащите се неща от клипа http://www.vbox7.com/play:29dc7a73 .
Някоя от вас ползавала ли е такива?
На коя фирма?
Какви парички?
Как се наричат?
ДОволна ли е от тях???

Giaaa
12-30-2008, 23:47
представлява нещо като пистолет ( :D ) и се пълни с лак.. не се продава,само на маникюрист може да ти го направят. когато аз ходех тъкмо беше навлязло в България и беше голям хит.. води се на цената на обикновенна декорация :)

cherinka
12-31-2008, 00:59
представлява нещо като пистолет ( :D ) и се пълни с лак.. не се продава,само на маникюрист може да ти го направят. когато аз ходех тъкмо беше навлязло в България и беше голям хит.. води се на цената на обикновенна декорация :)
Добре, благодаря.
Друг въпрос: Маникюристките от къде се набавят с подобно нещо? :D


бтв аз пари за маникурист НЯМАМ. Всичко си правя самичка и се справям блестящо за сега.
Все пак ако не мога да се сдобия с такова, ще се задоволявам и с обикновените тънки четки :( :( :( :( :( :( :(

shell
01-01-2009, 08:24
маникюра е страхотен,но си нямам и на идея от къде може да се сдобие човек са такова нещо.сега се чудя как да си го направя :D

slim__shadygirl
01-01-2009, 09:02
Има си специални магазини за такива материали.Там се продават сякав вид материали за маникюристки,ако не можеш да питаш някоя маникюристка да ти поръча от някъда :)

Giaaa
01-01-2009, 19:49
..
Друг въпрос: Маникюристките от къде се набавят с подобно нещо? :D


бтв аз пари за маникурист НЯМАМ. Всичко си правя самичка и се справям блестящо за сега.
Все пак ако не мога да се сдобия с такова, ще се задоволявам и с обикновените тънки четки :( :( :( :( :( :( :(

помоли някоя маникюристка да ти поръча.мисля,че няма магазини за професионални уреди или каквото е там..от складове се поръчват.. :)