PDA

View Full Version : С какво ще запомните 2008 година?



princesa_viki
12-31-2008, 12:05
Днес е 31 декември и още не мога да повярвам,че от утре е 2009 година и всичко започва на ново . :?
Въпросът ми към всички вас е с какво ще запомните тази година?Горещи и страстни дни и нощи?С голяма любов?С разочарование?
С каквото и да е :)
П.П Ако темата не е за този раздел,нека модераторите я преместят :)
Весело прекарване!

x3eme
12-31-2008, 12:07
az taq godina 6e q zapomnq i sus golqma lubov,i sus golemi gre6ki,i sus mnogo razo4arovaniq...abe taq godina za men li4no be6e mnogo skapana godina s izkliu4eniq no se nadqvam nagodina da e po dobre :-)

Bellatrix
12-31-2008, 12:21
Тази година срещнах най-прекрасното създание, което ме направи щастлива и за първи път на Нова година ще празнувам с гадже :oops: Адски съм хепи!!! Та от тази година ще гледам да запомня точно последните 9 месеца щастие с него, че за преди тва не ми се и мисли... :D

princesa_viki
12-31-2008, 12:23
Тази година срещнах най-прекрасното създание, което ме направи щастлива и за първи път на Нова година ще празнувам с гадже :oops: Адски съм хепи!!! Та от тази година ще гледам да запомня точно последните 9 месеца щастие с него, че за преди тва не ми се и мисли... :D
Желая ти приятно прекарване! :-)
И аз тази година за пръв път ще празнувам с приятеля ми,въпреки че не е много сигурно :)

TheRunaway
12-31-2008, 12:37
Преместих се в ново даскало, скарах се с доста хора, преебах други хора, сам се преебах.. :D Общо взето с хубави работи.. 8)

SunShinePearl
12-31-2008, 12:40
главно че зашочнах да водя полов живот....че спечелих 1-ва награда за вокал....всички яко моменти с фр и семейство..приеха ме да уча...започнах да свиря на китара...и за др сега не се сещам

GreenFairy
12-31-2008, 12:41
Ще запомня само втората половина от годината... От 12ти юли, когато се запознах с един чаровен младеж, който идваше чак от Стара Загора за да ме види... Щя е запомня с това, че се влюбих за първи път през живота си, че с него правих секс за първи път и че за първи път сърцето ми беше разбито, след 4 месеца щастие които минаха като на сън. Ще я запомня с това, че порастнах мъничко и се промених доста. Но най-вече ще помня влаковете и погледът му когато ме види да слизам...

ivsan4eto
12-31-2008, 12:43
Тази година срещнах най-прекрасното създание, което ме направи щастлива и за първи път на Нова година ще празнувам с гадже :oops: Адски съм хепи!!! Та от тази година ще гледам да запомня точно последните 9 месеца щастие с него, че за преди тва не ми се и мисли... :D

Само че моите са 1О месеца :)

x3eme
12-31-2008, 12:45
abe to i az imah nqkolko takiva krasivi meseca ama vsi4ko hubavo si ima na4alo i krai....kraqt im nastupi i dano nagodina e po hubavo ot sega6nata koqto ve4e otmina de

princesa_viki
12-31-2008, 12:47
Аз така и не си отговорих на темата :)
Аз ще запомня 2008 година с някои хубави моменти,но мисля,че лошите преобладаваха. :(
В началото на годината се върна един стар приятел в моя град(тогава бяхме заедно).Малко по-късно се разделихме и поднових отношенията си с бившия си приятел.Той се върна от Испания юни месец.Бяха големи радости,голямо нещо 8-) Юли правих секс за първи път.Август ми разбиха сърцето на мильон парченца,които до ден днешен се опитвам да събера...
Септември се запознах с много мило момче,с което съм заедно в момента.
Общо взето от септември насам мога да кажа,че съм щастлива.
Надявам се 2009 да донесе повече усмивки и повече щастие на мен и на моето семейство!

x3eme
12-31-2008, 12:49
Аз така и не си отговорих на темата :)
Аз ще запомня 2008 година с някои хубави моменти,но мисля,че лошите преобладаваха. :(
В началото на годината се върна един стар приятел в моя град(тогава бяхме заедно).Малко по-късно се разделихме и поднових отношенията си с бившия си приятел.Той се върна от Испания юни месец.Бяха големи радости,голямо нещо 8-) Юли правих секс за първи път.Август ми разбиха сърцето на мильон парченца,които до ден днешен се опитвам да събера...
Септември се запознах с много мило момче,с което съм заедно в момента.
Общо взето от септември насам мога да кажа,че съм щастлива.
Надявам се 2009 да донесе повече усмивки и повече щастие на мен и на моето семейство!
kolkoto i zaobilkolno da se opitva6 da go kaje6 vsi4ki ni razbraha 4e az sum ti razbil surceto.... :?
nqma6e smisul da go komentira6 nooo kakto i da e

princesa_viki
12-31-2008, 12:50
Аз така и не си отговорих на темата :)
Аз ще запомня 2008 година с някои хубави моменти,но мисля,че лошите преобладаваха. :(
В началото на годината се върна един стар приятел в моя град(тогава бяхме заедно).Малко по-късно се разделихме и поднових отношенията си с бившия си приятел.Той се върна от Испания юни месец.Бяха големи радости,голямо нещо 8-) Юли правих секс за първи път.Август ми разбиха сърцето на мильон парченца,които до ден днешен се опитвам да събера...
Септември се запознах с много мило момче,с което съм заедно в момента.
Общо взето от септември насам мога да кажа,че съм щастлива.
Надявам се 2009 да донесе повече усмивки и повече щастие на мен и на моето семейство!
kolkoto i zaobilkolno da se opitva6 da go kaje6 vsi4ki ni razbraha 4e az sum ti razbil surceto.... :?
nqma6e smisul da go komentira6 nooo kakto i da e
Аз мисля,че всички си знаят :) А и не е лъжа.

x3eme
12-31-2008, 12:51
ne 4e luje6 no kolkoto po mislim za minaloto tolkova po gadno stava
za tova zabravi go kakto mi kaza 4e si napravila i taka :-)

princesa_viki
12-31-2008, 12:53
ne 4e luje6 no kolkoto po mislim za minaloto tolkova po gadno stava
za tova zabravi go kakto mi kaza 4e si napravila i taka :-)
Да,забравила съм го,ама понякога всеки се сеща разни неща от преди :)
Неизбежно е

x3eme
12-31-2008, 12:56
ne 4e luje6 no kolkoto po mislim za minaloto tolkova po gadno stava
za tova zabravi go kakto mi kaza 4e si napravila i taka :-)
Да,забравила съм го,ама понякога всеки се сеща разни неща от преди :)
Неизбежно е
znam i az se se6tam no...
aide da ne spamime temata ti iska6 li :)
nqma smisul da se vru6tame nazad..govorili sme si za tova
kaktoto bilo bilo sega produljavame napred koito kak moje
poehme po razli4ni puti6ta
az ot teb imam dobri spomeni i mnogo malko lo6i
nqma zna4enie.minalo zaminalo

D0ll
12-31-2008, 12:56
кво става тука е :D


скарах се с доста хора, преебах други хора, сам се преебах.. :D Общо взето с хубави работи.. 8)

+68989548956985689659854 8-) 8-)

LadyDy
12-31-2008, 12:58
Като цяло хубава година, с известни изключения, разбира се.

Започнах да водя полов живот.
Имах страхотни дни, прекарани с момчето ми. :-)
Преместих се в друго училище, но въпреки всичко успях, макар и трудно.
Сдобих се с много хубави неща, общо взето. Друго не се сещам за момента. Дано 2009-та е по-хубава. :)))

Fortuna
12-31-2008, 13:07
mn zle e6e taq godina vse lo6i raoti

ViolentSaint
12-31-2008, 13:40
За мен лично 2008 беше най шибаната, скапаната, тъпа година през живота ми до сега. Много лоши неща ми се случиха, много неща не можах да изпълня , много разочарования и простотий ми се случиха надявам се 2009 да е по благосклонна ...... ако ли не fuck life :D

princesa_viki
12-31-2008, 13:44
За мен лично 2008 беше най шибаната, скапаната, тъпа година през живота ми до сега. Много лоши неща ми се случиха, много неща не можах да изпълня , много разочарования и простотий ми се случиха надявам се 2009 да е по благосклонна ...... ако ли не fuck life :D
Искренно ти го пожелавам! :)

ViolentSaint
12-31-2008, 13:47
За мен лично 2008 беше най шибаната, скапаната, тъпа година през живота ми до сега. Много лоши неща ми се случиха, много неща не можах да изпълня , много разочарования и простотий ми се случиха надявам се 2009 да е по благосклонна ...... ако ли не fuck life :D
Искренно ти го пожелавам! :)

Благодаря за пожеланието :) [мечка] хехе
Да ти се връща тъпкано и на теб пожелавам само хубави моменти и успехи в живота и любовта през 2009 :)

princesa_viki
12-31-2008, 13:54
За мен лично 2008 беше най шибаната, скапаната, тъпа година през живота ми до сега. Много лоши неща ми се случиха, много неща не можах да изпълня , много разочарования и простотий ми се случиха надявам се 2009 да е по благосклонна ...... ако ли не fuck life :D
Искренно ти го пожелавам! :)

Благодаря за пожеланието :) [мечка] хехе
Да ти се връща тъпкано и на теб пожелавам само хубави моменти и успехи в живота и любовта през 2009 :)
Благодаря :smt111 :-)

ImmortalForever
12-31-2008, 14:01
С това че ми се случи най-хубавото и най-гадното нещо, а то вече не е до мен...

nejnaDROGA
12-31-2008, 14:21
az taq godina 6e q zapomnq i sus golqma lubov,i sus golemi gre6ki,i sus mnogo razo4arovaniq...abe taq godina za men li4no be6e mnogo skapana godina s izkliu4eniq no se nadqvam nagodina da e po dobre :-)
1.Мога да се хвана на бас,че последната седмица на 2008 е била най-хубавата през цялата година :-D И смея да твърдя,че ДО НЯКЪДЕ и аз имам пръст в тая работа :-D :oops:
2.2009 110% ще е по-хубава за теб,защото те очакват 2 запознанства (е надявам се да се стигне и до второто де,но поне едното е сигурно) с хора,на които (поне по мои наблюдения) държиш адски много :P


По темата:Миии ще запомня 2008 с доста интересни неща :) Готино и забавно лято с компанията,готини случки с бившото гадже,още по-готини със сегашното ... Няколко автомобилни катастрофи (в които не участвах и нямаше пострадали,освен самите коли де),30-40 смахнати и луди купона+още двойно толкова по-спокойни :P ... Хммм сигурно има и други неща,но за момента не се сещам :)

x3eme
12-31-2008, 14:24
az taq godina 6e q zapomnq i sus golqma lubov,i sus golemi gre6ki,i sus mnogo razo4arovaniq...abe taq godina za men li4no be6e mnogo skapana godina s izkliu4eniq no se nadqvam nagodina da e po dobre :-)
1.Мога да се хвана на бас,че последната седмица на 2008 е била най-хубавата през цялата година :-D И смея да твърдя,че ДО НЯКЪДЕ и аз имам пръст в тая работа :-D :oops:
2.2009 110% ще е по-хубава за теб,защото те очакват 2 запознанства (е надявам се да се стигне и до второто де,но поне едното е сигурно) с хора,на които (поне по мои наблюдения) държиш адски много :P


По темата:Миии ще запомня 2008 с доста интересни неща :) Готино и забавно лято с компанията,готини случки с бившото гадже,още по-готини със сегашното ... Няколко автомобилни катастрофи (в които не участвах и нямаше пострадали,освен самите коли де),30-40 смахнати и луди купона+още двойно толкова по-спокойни :P ... Хммм сигурно има и други неща,но за момента не се сещам :)
:-) 6e ima6 iznenada za koqto po kusno 6ti kaja 8-)

nejnaDROGA
12-31-2008, 14:28
:-) 6e ima6 iznenada za koqto po kusno 6ti kaja 8-)
:x Ама нищо не каза за нещата,които споменах по-горе :x Правилни ли са,грешни ли са :-o (не,че не знам ама си е друго като потвърдиш :-D ),а за изненадата ще чакам да ми кажеш ... И не ме дръж в неведение,че да няма :o :-)
П.П.Ейй тия :o да не ги приемеш сериозно и да се оплачеш на онова момиченце :? ,че току виж дошла до Силистра да ме бие заради теб :D :-)
П.П.2 Спирам със спама!!! [-X

x3eme
12-31-2008, 14:30
:-) 6e ima6 iznenada za koqto po kusno 6ti kaja 8-)
:x Ама нищо не каза за нещата,които споменах по-горе :x Правилни ли са,грешни ли са :-o (не,че не знам ама си е друго като потвърдиш :-D ),а за изненадата ще чакам да ми кажеш ... И не ме дръж в неведение,че да няма :o :-)
П.П.Ейй тия :o да не ги приемеш сериозно и да се оплачеш на онова момиченце :? ,че току виж дошла до Силистра да ме бие заради теб :D :-)
П.П.2 Спирам със спама!!! [-X
za ne6tata ot po gore sa to4no taka kakto ti gi kaza no nqmah kakvo da dobavq :-) aide posle 6ti razkazvam 8-)

tekila_sunrise
12-31-2008, 15:39
и голямо разочарование,и много горещи нощи изпълнени с любов :) :) :)

CMEX
12-31-2008, 15:44
В сексуален план: 1вия път, след това много и различни повторения



В любовен план: започнах годината с една пичка, уж се обичахме ала бала ... изебахме се и се скарахме. След това намерих момиче, което заобичах истински и разочарованието от тва беше голямо ...

Утре всичко тва ще е зад мен

sodomicdream
12-31-2008, 16:09
С много работи:
1. с бала си
2. с приемните изпити
3. с това, че заминах да уча в чужбина
4. с това, че видях кой държи на мен и кой не за... половин година
5. с това, че в Украйна се запознах с един човек, който наистина държи на мен, за разлика от други хора

Бе... с нищо лошо не мога да я запомня тази година. Всяко зло за добро! Спокойно мога да кажа, че не съжалявам за нищо =)

GerYy
12-31-2008, 16:11
Общо взето тази година не ми беше от най-хубавите години. :( Но има доста положителни неща, които се случиха през 2008г. Влюбих се до полуда в моя сладур :-) Спечелих доста 1ви места на конкурси за поп и рок изпълнители. За лошите неща не ми се говори :) Каквото е било -било. 00:00h всичко започва отначало :) Весело посрещане на Новата година на всички съфорумници :-)

emily_1234
12-31-2008, 16:12
xaxa абе защо 80% от коментиралите са правили секс за 1ви път тая година :D :D (sry за спама ама ми стана забавно :) )

По темата: Ще запомня 2008 с много неща и много промени ( и хубави и лоши) Преобладават накрая лошите, но никога няма да спа да вярвам че всичко ще се оправи...

ЧНГ на вснички :-) Весело прекарване и винаги бъдете оптимисти !!!

CanyH
12-31-2008, 16:23
С много неща. Нямам време да ги изреждам.
Исках само да ви пожелая приятно изкарване довечера :smt006 и по- леко с алкохола и наркотиците, да не гледам в други ден теми с глупави въпроси.
:smt033

nefchi_bs
12-31-2008, 16:48
Ми преместих се в друго даскало запознах се с много нови хора,с някои се скарах с други станахме приятели...Срещнах човека....И ще я за помня с датата 21.11.2008 :smt007 :smt007

TheBlackStranger
12-31-2008, 17:28
Изкарах най-добрата си приятелка квартална курва, докарах я едва ли не до нерва криза. Изпокарах се с почти всички "приятели". Заради всички ядове започнах да пуша адски много. Абе все лоши неща...

sexita
12-31-2008, 17:32
С абитуриенткия ми бал и едно хубаво лято

InDo
12-31-2008, 17:40
Тази година всичко беше като на филм,просто няма от какво да се оплача всичко това се дължи на моите родители които за мен са най-важите хора в живота ми приятелите ми,страхотни купони,и какво ли още не най-важното е че съм здрав.Пожелавам на всички от този форум,Весело изкарване на Новата година дано 2009 бъде по-добра да сме живи и здрави,другото само си идва :) :)

sextazy_baby
12-31-2008, 18:32
Честно казано всичко го имаше,но беше хубава година като цяло...а и все още съм с момчето,което обожавам.Все пак се надявам 2оо9 да е по-добра от 2оо8.Всичко хубаво на всички!

vanilla
01-01-2009, 11:30
с нито една сериозна връзка
хахаха :grin:
рекордът ми беше три дни тая година :D

amatorium
01-01-2009, 15:38
2008 beshe mnogo extremna godina. Mnogo prostotii se sluchiha, kato na film, no da se nadqvame neshtata da zapochnat da se narejdat prez tazi godina. Strelbi, samoleti, aresti, prisudi, kumpingi, surfove, golemi putuvaniq, partita i edin mnogo mnogo tejuk spomen. :( :-D

vellvet
01-01-2009, 15:47
мръснишка година.. хубава година беше :grin:

BulgariaNGirL
01-01-2009, 16:23
Една от най-хубавите ми години. Заявърших, бях абитиурентка, приеха ме да уча там, където искам, цяла година сме заедно с приятеля ми. Истинско щастие. Дано да продължава и за напред да е така. :P

kukli4kata001
01-01-2009, 16:38
Еми и аз не мога да повярвам,че е 2009 година :D но все пак ще запомня 2008 година с много,много,много ама много хубави неща.Все хубави спомени са ми останали,е има и лоши де,ама хубавите са повече :D :-) :-) :-) :-)

Adwokat
01-01-2009, 19:07
Ami 2oo8 imax i hubavi spomeni... , no shte q zapomnq s edno razochorovanie [-(

Glezanka
01-01-2009, 21:40
Не е важно какво е било през 2008 ... важното е,че посрещнах 2009 с един див секс,успял да повдигне адреналина ми :)

Glezanka
01-01-2009, 21:46
Който търси намира.

CanyH
01-01-2009, 21:47
КАДЕ ГО НАМЕРИ ТОЯ СЕКС АЗ САМО АЛКОХОЛ НАМИРАХ :<

Има едно копче "Caps Lock" на клавиатурата. Натисни го веднъж и не го барай повече.

Extremescream
01-01-2009, 21:48
Ще я запомня с това,че срещнах моето слънце. :) За по-хубвао нещо не можех и да мечтая.

x3eme
01-01-2009, 21:48
КАДЕ ГО НАМЕРИ ТОЯ СЕКС АЗ САМО АЛКОХОЛ НАМИРАХ :<

Има едно копче "Caps Lock" на клавиатурата. Натисни го веднъж и не го барай повече.
da dobavq poneje se sumnqvam da si razbra sapuna
namira se v dolniq lqv krai na klaviaturata

nejnaDROGA
01-01-2009, 22:03
Айде стига сте спамили де :x :o


По темата:Вече отговорих,но искам да добавя още 3 неща,с които ще запомня 2008 година :)
1.През април се запознах с едно момче от форума (макар и все още да не сме се виждали на живо :o ),с което много се сближих,на което много държа и което много си обичам (хах като приятел де) :-)
2.Към средата на декември се запознах и с едно момиче от форума (с което също още не сме се виждали на живо,но за всичко си има време и място :P ) ... И нея много си я обичкам :-)
3.И като за край на 2008 получих един страхотен подарък изразен в един (почти) 20 минутен разговор по телефона,продължил почти до 2009 :) :-)

Rofl4e
01-01-2009, 22:06
2008г..
Разделих се с човек на който страшно много държах и обичах,бях в най хубавия ми клас обожавам ви всички(с 1-2 изключения),намерих много нови приятели супер диви вечери.. , срещнах една любов с която и до ден днешен сме заедно и винаги сме на ръба .. :( оставиха ме на изпит по физика.. :( и въпреки всичко го взех.. , приехаме в ново училище със специалност икономика :grin: , нов калс ,първия ми път беше тази година.. преспиванията у гадже .. на края почти срещнах човек на който държа ужасно много и си го чакам с нетърпение! .. Това е от 2008г има и още но не ми се пише.. винаги бях на ръба но все отцелявах и никога не паднах!2009г я посрещнах много яко.. и така да видим каква ще я вършим по натак ... :)

Rofl4e
01-01-2009, 22:12
Айде стига сте спамили де :x :o


По темата:Вече отговорих,но искам да добавя още 3 неща,с които ще запомня 2008 година :)
1.През април се запознах с едно момче от форума (макар и все още да не сме се виждали на живо :o ),с което много се сближих,на което много държа и което много си обичам (хах като приятел де) :-)
2.Към средата на декември се запознах и с едно момиче от форума (с което също още не сме се виждали на живо,но за всичко си има време и място :P ) ... И нея много си я обичкам :-)
3.И като за край на 2008 получих един страхотен подарък изразен в един (почти) 20 минутен разговор по телефона,продължил почти до 2009 :) :-)
зорииииии не е често ;(
и аз те обичкам душице златна :-) :-) :-)

nejnaDROGA
01-01-2009, 22:13
Айде стига сте спамили де :x :o


По темата:Вече отговорих,но искам да добавя още 3 неща,с които ще запомня 2008 година :)
1.През април се запознах с едно момче от форума (макар и все още да не сме се виждали на живо :o ),с което много се сближих,на което много държа и което много си обичам (хах като приятел де) :-)
2.Към средата на декември се запознах и с едно момиче от форума (с което също още не сме се виждали на живо,но за всичко си има време и място :P ) ... И нея много си я обичкам :-)
3.И като за край на 2008 получих един страхотен подарък изразен в един (почти) 20 минутен разговор по телефона,продължил почти до 2009 :) :-)
зорииииии не е често ;(
и аз те обичкам душице златна :-) :-) :-)
След като ми каза в скайп кое не е честно смятам да заявя пред всички,че ти сама си си виновна,че не получи същия подарък [-(

Rofl4e
01-01-2009, 22:26
Айде стига сте спамили де :x :o


По темата:Вече отговорих,но искам да добавя още 3 неща,с които ще запомня 2008 година :)
1.През април се запознах с едно момче от форума (макар и все още да не сме се виждали на живо :o ),с което много се сближих,на което много държа и което много си обичам (хах като приятел де) :-)
2.Към средата на декември се запознах и с едно момиче от форума (с което също още не сме се виждали на живо,но за всичко си има време и място :P ) ... И нея много си я обичкам :-)
3.И като за край на 2008 получих един страхотен подарък изразен в един (почти) 20 минутен разговор по телефона,продължил почти до 2009 :) :-)
зорииииии не е често ;(
и аз те обичкам душице златна :-) :-) :-)
След като ми каза в скайп кое не е честно смятам да заявя пред всички,че ти сама си си виновна,че не получи същия подарък [-(
не съм виновна!И ти знаеш защо!

nejnaDROGA
01-01-2009, 22:28
Айде стига сте спамили де :x :o


По темата:Вече отговорих,но искам да добавя още 3 неща,с които ще запомня 2008 година :)
1.През април се запознах с едно момче от форума (макар и все още да не сме се виждали на живо :o ),с което много се сближих,на което много държа и което много си обичам (хах като приятел де) :-)
2.Към средата на декември се запознах и с едно момиче от форума (с което също още не сме се виждали на живо,но за всичко си има време и място :P ) ... И нея много си я обичкам :-)
3.И като за край на 2008 получих един страхотен подарък изразен в един (почти) 20 минутен разговор по телефона,продължил почти до 2009 :) :-)
зорииииии не е често ;(
и аз те обичкам душице златна :-) :-) :-)
След като ми каза в скайп кое не е честно смятам да заявя пред всички,че ти сама си си виновна,че не получи същия подарък [-(
не съм виновна!И ти знаеш защо!
Добре деее и двамата сте виновни и точка • :-)

fashion4etyy
01-01-2009, 23:58
най лошата година! случиха ми се ужасни неща още от началото промени ме почнах да пия a приятели нямам :?

CanyH
01-01-2009, 23:59
Бъди ТРЮ. Резни си вените.

XXX_f
01-02-2009, 00:42
Запомних я с тежка раздяла и с една невероятна страстна нощ с мъж който съм виждала 2 пъти и който не видях повече, но понякога така е по - добре. Станах професионална маникюристка, успях да започна работа в най-добрия салон във Варна.Взех много важно решение за себе си и още нещо което ще запазя за себе си ;)

D3m0n
01-04-2009, 21:33
Преместих се в ново даскало, скарах се с доста хора, преебах други хора, сам се преебах.. :D Общо взето с хубави работи.. 8)

А аз:преместих се в ново даскало,скарах се с доста хора,преебаха ме други хора,сам се преебах,сума ти момичета свалях и накрая на годината ПАК СЪМ САМ ДА ГО Е**! ](*,) ](*,) ](*,)

pavlinkamalinka
01-04-2009, 22:39
za men be6e godina, koqto mi dokaza 4e vs sa ludi i 4e majete iskat predimno sex osobeno ako tr da te naemat na rabota
predlojixa mi da podpi6a dogovor s payner, mn malko sex i to pove4eto ne be6e xubav
no nai ve4e 4e se razxubavqvam :P
aaa sestra mi se ojeni i 6te ima bebe
abe ne be6e ne6to unikalno osven kakto kazax 4e se ybedix vs sa ludi i sa gotovi na vs za sex

dimitar_ak
01-05-2009, 07:03
Ами в личен план не беше най-добрата година. Разделих се с приятелката си след повече от 3 години. В материален план беше добра. Сбъднах мечтата си да карам чисто нов автомобил.

hahavteen
01-05-2009, 08:59
Малко и некачествен секс :?
Иначе раздяла която за мое щастие преодолях сравнително леко благодарение на един съфорумец към който се привързах страшно много но за съжаление постъпи доста гадно с мен :o
Много емоции, много запознанства с мъже, много нови изживявания...
От октомври насам съм влюбена и загубена в един младеж който пък е нещо притеснителен и ми е малко трудно ама съм убедена че ме харесва особено след вчера 8-)
Като цяло не беше от най-хубавите ми години и се надявам 2009 да е по-хубава и ще се постарая да си я направя такава :)

LoLiPoP4o
01-05-2009, 10:43
shteee q zapomnqq syss nevoroqtnata lqtna pochivka koqto prekarah s liubimiq chovek do sebe si :)

galu6a
01-05-2009, 16:00
2008 беше много хубава за мене срешнах първата си любов и съм много щастлива от този факттор той ми беше и първия мъж и се надявам да е и последния :)

loveme
01-05-2009, 16:06
мм с добри представяния в конкурси и кво ли не..мн приятни моменти с приятелите..допуснати грешки..страхотно лято.. и може би човека които е до мен.. :-)
а ако се отнася за секс... аааа НАЙ-ЯКОТО ЧУКАНЕ !!!чукане..не любов :D :razz: :razz: :lol:

nymphadora
01-05-2009, 16:07
с нищо интересно,за жалост... :( Може би с това че съм в ново даскало с нов клас..нз :D

saromanwife
01-05-2009, 16:17
мии с това че спрях да пия бира и вино :D и с това че се запознах с човека който обичам :)

girl_in_black
01-05-2009, 16:24
Разочарова ме човек, на който много държах, преобърна представите, които имах за него.Все още искам да вярвам, че е същият като преди, но не е. Преспах с момче, което ме привличаше много година и половина.Беше кратко,моментно изживяване,но аз съм доволна.Разделихме се някак спонтанно и без драми и имам хубави спомени от него. Лятото изкачих Мусала :grin: За първи път си боядисах косата...Участвах в театър...Посетих една далечна и величествена страна и там срещнах човек, който изключително много прилича на мен по характер...Имам(и през новата година) човек до себе си, който е готов да направи всичко за мен, който ме обича и аз него, но не знам какво бъдеще може да има връзката ни, а той не се замисля за това. Посрещнах Нова година на ски, спуснах се по "Стената"..В навечерието на Нова година една реплика на един изключителен човек промени възгледите ми за живота..и започвам на чисто.

LudniCaaaA
01-05-2009, 20:51
БОЙ , ПИЕНЕ И СРЪБСКА МУЗИКА !!!

MoHuTo
01-05-2009, 21:42
Ще запомня 2008 година като най-щастливата и най-тъжната ми година... факт!

SIC
01-06-2009, 08:22
БОЙ , ПИЕНЕ И СРЪБСКА МУЗИКА !!!+ 1 :D

fashion4etyy
01-06-2009, 11:32
БОЙ , ПИЕНЕ И СРЪБСКА МУЗИКА !!!+ 1 :D

+1
обичам сръбско :-D :grin: 8)