PDA

View Full Version : Малко добро от всеки ...



beachy_bunny
12-31-2008, 16:09
Първо искам да ви честитя Коледа ( на патерици) и Нова година ... пожелавам ви всичко което желаете да ви се сбъдне ... във вас да преоткриете нов човек още по-добър и по-обичащ ... събуждайте се със усмивка ... не отдавайте голямо внимание на нещата които ви развалят настроението ... Обичайте се ... бъдете обичани ...
Второ ... Искам да помоля всеки един от вас в тази тема да пожелае нещо хубаво на всички в този форум ... Нека в поне във една тема да се усеща "любовта" и "приятелството" (ако мога така да ги нарека) между нас , защото във повечето теми ... има само СПАМ .. ОБИДИ и тъпи КОМЕНТАРИ които не винаги са заслужени ... Благодаря предварително ... Приятно искарване ...
П.С : пожелавам ви и сутринта да не ви болят много главите ... :-) :-) :-)

yahhooo
12-31-2008, 16:10
Мерси подобно :-P

aka6a_vamp
12-31-2008, 16:15
весели празници на всички..пожелавам ви най вече здраве...а и MAY THE FORCE BE WITH YOU!! 8-) 8-)
П.П:ДА КАЖА КОЛКО ОБИЧАМ dedencety,pandelka,MakemeFeel,remini,FlashMx,Mbp3e JlaH i est BluE_s

evelinka1122
12-31-2008, 18:56
пожелавам на всички да не се губи никога огъня в очите ви, ест да сте живи и здрави, всеки да намери половинката си и да бъде щастлив, и бъдете винаги ОБИЧАНИ, от верните хора до себе си, мн усмивки и умната! :-) :-)

MakeMeFeel
12-31-2008, 20:42
Чул те Господ .. да се надяваме на една по-хубава 2оо9 ... :-P

PLuScHeTo
12-31-2008, 23:27
Бъдете щастливи и обичани... оптимисти и упорити в сбъдването на мечтите си :) :-)

Chikiponita
12-31-2008, 23:36
4estita Nova 2009 Godina!
Jelaq vi ot vse surce mnogo liubov, ama mnogo, mnogo zdrave, uspehi, nikoga da ne se ot4aivate, da vqrvate, da ste 6tastlivi , trezvi v precenkite, razumni, 4uvstvitelni kum horata okolo vas, iskreni i da ne spirate da se razvivate, za6toto nqkoi hora si ostavat su6tite kakvito sa bili na 18, 19 ili 20 godini!
Uspeh v jivota i nikoga ne se predavaite! Vinagi ima nadejda!
I neka Bog da e vuv vas!

Kostadin_682
12-31-2008, 23:37
4estita Nova 2009 Godina!
Jelaq vi ot vse surce mnogo liubov, ama mnogo, mnogo zdrave, uspehi, nikoga da ne se ot4aivate, da vqrvate, da ste 6tastlivi , trezvi v precenkite, razumni, 4uvstvitelni kum horata okolo vas, iskreni i da ne spirate da se razvivate, za6toto nqkoi hora si ostavat su6tite kakvito sa bili na 18, 19 ili 20 godini!
Uspeh v jivota i nikoga ne se predavaite! Vinagi ima nadejda!
I neka Bog da e vuv vas!
мерси и на тебе :)

shell
01-01-2009, 08:42
Нека Новата 2009 година бъда за вас начало на нови начала, на слънце, споделеност, нови мечти, радостни и пълноценни емоции!

Пожелавам на всички вас смелост и вяра, за да случвате нещата, за които си мечтаете и разбира се, любов и вдъхновение!
:)

babylove
01-01-2009, 17:59
Аз пък ви пожелавам да се усмихвате по 2009 на ден. :-)

SunShinePearl
01-01-2009, 18:36
За много години на всички =) ами желая ви най-вече здраве другото само ще си дойде :)

SoAfraid
01-01-2009, 19:45
Честита нова година и на вас. Пожелавам на всички живот и здраве най-вече и всичко друго което другите са пропуснали да ви пожелаят.

filltheblank
01-01-2009, 19:59
То всичко се е пожелало, но аз искам специално пак да пожелая на всички любов, защото любовта никога не е излишна.
Дано всеки намери истинската любов тая година или ако я е намерил, да я запази до себе си. :)

sLadkaTa_LoRi
01-01-2009, 20:09
Дам добра идея.. такава тема ни липсва :P

ИСКАМ ДА ЧЕСТИТЯ НА ВСИЧКИ НОВАТА 2009 ГОДИНА и нека най-хубавите ви моменти от миналото, бъдат най-лошите ви в бъдещето и нека всеки, който е писал тема в този форум, тема, в която описва някаква мъка или несподелена любов.. нека през новата година тези теми да се намалят драстично и да бъдете много щастливи с любим човек до вас :-)

AFT
01-01-2009, 20:24
Колко сте фалшиви всички, леле. Сякаш на някой му пука за некви си съфорумници. Не ми се пулете ся, знаете, че съм права.

sLadkaTa_LoRi
01-01-2009, 20:26
Колко сте фалшиви всички, леле. Сякаш на някой му пука за некви си съфорумници. Не ми се пулете ся, знаете, че съм права.

офф поредната истеричка във форума..

filltheblank
01-01-2009, 20:28
Колко сте фалшиви всички, леле. Сякаш на някой му пука за некви си съфорумници. Не ми се пулете ся, знаете, че съм права.
Просто като видях кой е писал в темата, веднага разбрах, че ще е нещо негативно. ДА, защото е по-истинско да се правиш, че мразиш целия свят.
А дано сле доще една година да поумнееш малко.

beachy_bunny
01-01-2009, 21:37
Колко сте фалшиви всички, леле. Сякаш на някой му пука за некви си съфорумници. Не ми се пулете ся, знаете, че съм права.
хаха естествено , че трябваше да се намери някой тъп изруд като теб да развали темата ... шматко скрий са ма толкова си тъпа и ограничена , че незнам до къде ... това , че нямаш приятели и , че си лега тъпа и мега депресирана и всички те мразят незначи , че ние не можем да си направим кефа ма хаха мисле , че е крайно време модераторите да вземат да напраят нов раздел " За тъпи истрешели депресирани изруди на които целия свят им е крив ... "

naia
01-01-2009, 21:52
Честита да ви е Новата Година да е най-хубавата за всички...тези които не са срещнали любовта да я срещнат,онези които имат някого до себе си да се обичат още по силно и неко оценяваме малките неща....

AFT
01-01-2009, 22:18
Колко сте фалшиви всички, леле. Сякаш на някой му пука за некви си съфорумници. Не ми се пулете ся, знаете, че съм права.
Просто като видях кой е писал в темата, веднага разбрах, че ще е нещо негативно. ДА, защото е по-истинско да се правиш, че мразиш целия свят.
А дано сле доще една година да поумнееш малко.

Не ме познаваш, но аз съм адски положителен човек. Глупостите за истерията и депресията няма да ги коментирам, изтъркани са вече. Далеч не мразя целия свят, нещата, които мразя всъщност се броят на една ръка. Защо обяснявам всички тея неща? За да разберете, че не влизам във форума с цел да се заяда с някой, да го напсувам или нещо подобно. Честно, ама наистина честно си отговорете на въпроса "Какво ще направя, ако на някой от форума му се случи нещо лошо?". Не отговаряйте на мен, аз вече знам отговора. Просто ми е писнало всички задружно и 'искрено' да си пожелаваме любов, здраве и щастие (обичайните), когато знаем, че никой не влага никакви емоции в цялата тази работа. Да, да, има си разните групички, които си се разбират добре и ден-два ще им е кофти, ако стане нещо неприятно на някой от членовете и', но после какво?

И нека разни задръстени да не се обаждат, защото ако нямате с какво да подкрепите тезата си, просто замълчете, а не започвайте да псувате, защото е смешно и малко (дали?) жалко.

nicolesch
01-01-2009, 22:27
Нека новата година донесе на всички това което старата не успя..
Дано през тази година да бъдем малко по добри от миналата .. Дано чустваме любовта в сърцата си .. да бъдем здрави .. щастливи и мн мн късмет !!! :-) :-) :-) :smt114 :smt060

filltheblank
01-01-2009, 22:29
Колко сте фалшиви всички, леле. Сякаш на някой му пука за некви си съфорумници. Не ми се пулете ся, знаете, че съм права.
Просто като видях кой е писал в темата, веднага разбрах, че ще е нещо негативно. ДА, защото е по-истинско да се правиш, че мразиш целия свят.
А дано сле доще една година да поумнееш малко.

Не ме познаваш, но аз съм адски положителен човек. Глупостите за истерията и депресията няма да ги коментирам, изтъркани са вече. Далеч не мразя целия свят, нещата, които мразя всъщност се броят на една ръка. Защо обяснявам всички тея неща? За да разберете, че не влизам във форума с цел да се заяда с някой, да го напсувам или нещо подобно. Честно, ама наистина честно си отговорете на въпроса "Какво ще направя, ако на някой от форума му се случи нещо лошо?". Не отговаряйте на мен, аз вече знам отговора. Просто ми е писнало всички задружно и 'искрено' да си пожелаваме любов, здраве и щастие (обичайните), когато знаем, че никой не влага никакви емоции в цялата тази работа. Да, да, има си разните групички, които си се разбират добре и ден-два ще им е кофти, ако стане нещо неприятно на някой от членовете и', но после какво?

И нека разни задръстени да не се обаждат, защото ако нямате с какво да подкрепите тезата си, просто замълчете, а не започвайте да псувате, защото е смешно и малко (дали?) жалко.
Твоето поведение е "малко жалко", защото не мисля, че да пожелаеш на други хора, независимо дали са на улицата или тук, във форума, е смешно и не искрено. Мисля, че мога да съм искрена в пожеланието си за щастие на всички хора. А форумът е просто едно място, в което не прекарвам особено голямо количество от своето време, за да си показвам лошите страни. Колкото пъти да съм влизала тук, за толкова много години, ти все бълваш змии и гущери. Извинявай, че те съдя просто не мисля, че светът е едно място залято с непукисти.

AFT
01-01-2009, 22:50
О, аз не желая зло на никого, нека всички са живи и здрави. Въпросът беше, че някои хора много се превземат с пожеланията. ;]
И не са толкова много години, най-много една ще е откакто съм тук, а ако броим месеците, в които целия този форум беше просто една шега, става доста по-малко от година. ;] Пък змиите и гущерите са само във вашите глави, защото когато съм по-груба, не означава, че не съм права, нали? Просто никой не се замисля, ами бърза да отговори на удара. ;д