PDA

View Full Version : Lip Piercing



xRawrrx
01-01-2009, 00:30
Здравейте..Амм..Много съжалявам ако има такава тема, но..Ето какъв е проблема при мен.. Та много искъм да си направя лаберт..Ноо проблемът са родителите ми..Когато говорих с тях мама каза, да забравя за подобни простотии и че ми разрешава само на пъпа..Аа татко каза, че ако ме види с такова нещо някъде по лицето ще го изтръгне с клещите.. :shock: :shock: таа.. Имате ли някакви идеи как мога да ги накарам?!.. или ако вие имате пиърсинг да споделите как сте получили разрешение от родителите ви!! ще съм ви много благодарна ако ми помогнете!! :( :(

sword
01-01-2009, 01:27
" Прави каквото искаш с тялото си, само акъла да ти е добре. "

Това ми казаха на мен, хаха. :)
Ако толкоз го искаш, ходи и се пробивай и стига с тези пикливи истории за родители.

chocoleptic
01-01-2009, 10:07
Еми аз казах на майка си - "мамо ще си пробивам веждата .."
Тя реагира много остро - "ти луда ли си , няма да стане , забрави .."
И аз я попитах - "Идваш с мен или не ?"
И в крайна сметка дойде хД

nixx
01-01-2009, 10:31
За моите едно време не съм ги и питала. В последствие разбираха...евентуално. Но не са ми били по лицето, така че не знам доколко ще съм ти полезна. Попринцип според мен е хубаво тези неща да стават с родителско съгласие. Как да ги навиеш...разговори, образовай ги малко по темата...светни ги че това, че имаш обеца по лицето не те прави по-малко човек, изрод и т.н. Принтирай от интернет информация-че е относително безопасно, че ти ще го направиш в еди-кое си студио, което е най-доброто в твоя град...бла бла... И им кажи, че за теб тяхното одобрение значи много ( :d :d ) и наистина не искаш да правиш нещо зад гърба им, защото ги обичаш и уважаш...но в крайна сметка ти остават още само около 70 години живот...и никога повече няма да си на тази земя и с това тяло...и просто сега ще го направиш! :P

Пак казвам, че аз не съм им искала позволение...та не знам как стават тези неща, но аз май така бих постъпила-както ти написах ;)
Успех

NoCaption
01-01-2009, 11:21
И нашите не даваха,но когато си направих monroe първо не го бяха забелязали,а после се правиха на ударени :D Най-накрая спря да ме кефи и го махнах :-|

xRawrrx
01-01-2009, 11:22
мм. Благодаря ви много за съветите :) таа ето какво стана :D :D
Понеже майка ми сега е на работа отидох да обработвам татко.. :D След доооста ълъг разговор и няколко отговора със "забрави" и "Не" той ми каза: "може би другата година." :D И аз естествено му казах "Е и без това другата година ще съм на 14.. Не става ли за рожденият ми ден тази година /когато ставам на 14 :D / да ми дадете разрешение а аз сама ще си платя за пробиването. :D Ии.. Той ми каза че не ми обещава нищо, но ще говори с мама.. :) ии се надявам само разговорът им да мине добре, но няма да е много лесно щото мама не се поддава лесно :D :D Но се надявам татко да успее да я убеди!! :) :)
пак благодаря за съветите !! :) :)

iPurple
01-01-2009, 11:42
xaxxxax i na mene nqkude 2007ma ba6ta mi mi kaza 4e moje 2008ma oba4ee az do togava se otkazah ;D

b0Nb0n
01-01-2009, 11:44
Еми аз казах на майка си - "мамо ще си пробивам веждата .."
Тя реагира много остро - "ти луда ли си , няма да стане , забрави .."
И аз я попитах - "Идваш с мен или не ?"
И в крайна сметка дойде хД
ne6to podobno samo deto kato mi kaza ti lud li si az nqma da ti dam pari az i kazah az imam ai zaminavam

b0Nb0n
01-01-2009, 14:28
i sq ko praiiim? :D

PiruBloodz
01-01-2009, 14:32
Това е много грозно, тъпо и гнусно и мен хора с такива простотии не ме привличат въобще.

Къде пише дали те привличат такива хора?

chocoleptic
01-01-2009, 21:39
Това е много грозно, тъпо и гнусно и мен хора с такива простотии не ме привличат въобще.

Къде пише дали те привличат такива хора?
Не му обръщайте внимание на тоя мизерник.

CtrlAltDel
01-02-2009, 08:37
Малка си. 13-14годишно с пиърсинг - тъпо. Изчакай още 1-2 години.