PDA

View Full Version : Ужасна вечер



beiho
01-01-2009, 06:56
Така искам просто да споделя с вас, приятели, защото винаги сте ми помагали в трудни ситуации, а и няма с кого друг да поговоря.
На 31.12 до 20:00 ми беше супер гот, че ще прекарам една готина вечер, НО в скайпа докато си чатихме с моята, тя ми писа,че й е омръзнало от някои мои черти и че съм я дразнел и обиждал с някои мои поведения.А до зимната ваканция си бяхме много добре в даскало и въобще нищо не ми е споменавала и сега когато не се виждаме и не й говоря толкова, тя не знам откъде си е наумила такива работи!!!!Не разбирам какво й правя толкова, докато седя далеч от нея в почивните дни, даже й се обаждам почти всеки ден.Така, помолих я да ми каже точно с какво толкова я правя нещастна , но тя не пожела да ми говори таз вечер,защото не искала да си разваля настроението в навечерието на празника.Естествено , аз се съгласих, обаче отвътре нз как да ви опиша. Не бях се разочаровал толкова през живота си.Дали ми се подиграва?Защо точно тая вечер, Господи? Да не говорим, че се напих ужасно и през нощта повръщах, вместо да празнувам. Просто такава вечер и на врага си не пожелавам.

Моля ви, драснете нещо как бихте се почувствали вие на моето място, защото тя и на дискотека си отиде и си направи кефа. :smt022 :cry:
С какво съм заслужил толкова лошо отношение?!

MakeMeFeel
01-01-2009, 07:27
Първо . За това , че си пил като за последно , си си виновен само и единственно ТИ ! Така че , вината за ужасната вечер е наполовина твоя ; ) Второ. Ай да вземеш да се замислиш дали , аджеба, наистина няма нещо , с което да си я обидил и тогава да пускаш теми във форума :)

П.П Честита Нова година ; )

MostHated
01-01-2009, 07:30
Първо . За това , че си пил като за последно , си си виновен само и единственно ТИ ! Така че , вината за ужасната вечер е наполовина твоя ; ) Второ. Ай да вземеш да се замислиш дали , аджеба, наистина няма нещо , с което да си я обидил и тогава да пускаш теми във форума :)

П.П Честита Нова година ; )

+1
автора е ТЪП

Kostadin_682
01-01-2009, 07:32
Така искам просто да споделя с вас, приятели, защото винаги сте ми помагали в трудни ситуации, а и няма с кого друг да поговоря.
На 31.12 до 20:00 ми беше супер гот, че ще прекарам една готина вечер, НО в скайпа докато си чатихме с моята, тя ми писа,че й е омръзнало от някои мои черти и че съм я дразнел и обиждал с някои мои поведения.А до зимната ваканция си бяхме много добре в даскало и въобще нищо не ми е споменавала и сега когато не се виждаме и не й говоря толкова, тя не знам откъде си е наумила такива работи!!!!Не разбирам какво й правя толкова, докато седя далеч от нея в почивните дни, даже й се обаждам почти всеки ден.Така, помолих я да ми каже точно с какво толкова я правя нещастна , но тя не пожела да ми говори таз вечер,защото не искала да си разваля настроението в навечерието на празника.Естествено , аз се съгласих, обаче отвътре нз как да ви опиша. Не бях се разочаровал толкова през живота си.Дали ми се подиграва?Защо точно тая вечер, Господи? Да не говорим, че се напих ужасно и през нощта повръщах, вместо да празнувам. Просто такава вечер и на врага си не пожелавам.

Моля ви, драснете нещо как бихте се почувствали вие на моето място, защото тя и на дискотека си отиде и си направи кефа. :smt022 :cry:
С какво съм заслужил толкова лошо отношение?!
Еми ... ако ми каже че с нещо я дразня ... бих искал да начуча какво точно... но така или иначе щеше да ми скапе вечерта... но няма да направя грешката да се напия... няма смисъл от напиването... това което се случва след него не е много добро... боли главата, забравяш за момент... после всичко се върне и пак ти е гадно... за това да знаете че алкохола не е решение...

ImmortalForever
01-01-2009, 08:21
Защо си и останал длъжен?Трябвало е на пук на нея да й покажеш, че ще си направиш празника и няма да ти пука.Трябваше да копунясваш, а не да се напиваш...Зле.. Моето мнение е че май нещата отиват на зян..

sexa_na_kompleksa
01-01-2009, 08:27
Остави въпросното момиче в старата година...

Bellatrix
01-01-2009, 08:31
Еми, ако цяла ваканция си и обръщал внимание колкото за един телефонен разговор на ден кво очакваш?? :x Да ти е хрумвало, че може да се е чувствала пренебрегната и по-разочарована и от теб на празника??? Вместо през ваканцията да си излизате заедно и да се радвате на повече време заедно...
ПП. Алкохол съкс. (освен ако не е за настроение и малко)

shell
01-01-2009, 08:36
може някоя нейна приятелка да й е говорила нещо негативно и тя да ти го е казала :-o от личен опит ти го казвам:имам приятека, с която като поговорим и след това с приятеля ми винаги се караме нещо или се джавкаме :? и то по скайпа....
поговорете на спокойствие и обсъдете нещата,изяснете се

Lysit0
01-01-2009, 09:30
3арежия...

nicolepcd
01-01-2009, 09:34
Що за хора могат да се гаврят с другите по празниците :? Половината ги оставили по Коледа, сега преди Нова Година... :?

evelinka1122
01-01-2009, 10:07
офФф куха лейка :) айде не го приемай толкова навътре... за едно момиче ли си ? :?

HONDA
01-01-2009, 14:00
Не знам "защо точно тази вечер, господи". Така й е скимнало на девойчето. Я не се ядосвай за глупости. Найстина е най-добре, когато се видите да поговорите, а не да си чатите. Виж какво не й изнася и дано се оправят нещата. Ако не... Нова година, нов късмет.

Boyd
01-01-2009, 16:46
Такива неща с пиене не се оправят. След като е такава, че те зарязва, защото не иска да е с теб, а ти казва, че я обиждаш, не е добре. Самия факт, че не ти е изтъкнала факти, говори лошо за нея. Могла е просто да ти каже, че не те 'ще.

Аз бих помислил малко и като стигна до това, което написах малко по-горе бих продължил вечерта както съм я запланувал.

huligankata
01-01-2009, 16:56
С какво си го заслужил няма как да ти кажем. На мен определено би ми станало тъпо, но наистина не е трябвало да се напиваш толкова .. В крайна сметка юом сте гаджета заюо подяволите не сте се виждали ваканцията, или не сте били заедно на нова година .. Може тя да се чувства пренебрегната знам ли.. Новогодишната нощ вече е в миналото, не я мисли ами поговорете и се разберете.

kobrichka
01-01-2009, 17:01
Тъпа работа според мен...да зарежеш гаджето си на Нова година :? Това,че си се напил толкова много си е твоя вината определено оправданието,че е било заради момето не върши работа,зщото не момето ти е сипвало в устата т.е наполовина за съсипаният празник си виновен ти.Както ти каза "тя и на дискотека си отиде и си направи кефа" т.е на нея не и дреме за тебе.Дефакто теглии и една и да не ти дреме това не е човек,които държи на тебе.Почни новата година начисто.Успех

BuBiTy
01-01-2009, 17:31
Никой неможе да те спре когато сам упропастяваш нещата!Не казвам че ти си виновен на 100% делите си вината!само да ти кажа че щом сте стигнали дотам да си обсъждате проблемите в скайп :shock: не е тва начина пък и ако не то поне Новата ти година е започнала с емоция :)