PDA

View Full Version : Нова година=Ново начало



mechtaq_za_teb
01-01-2009, 10:22
Честита нова година на всички!Пожелавам ви една щастлива, изпълнена с положителни емоции година! Здраве, късмет и успехи!

Сега по темата:Често си мисля за това, че новата година е ново начало. Например аз ще се старая тази година да се усмихвам повече, да не отдавам значение на ненужните неща и да се веселя, защото през 2008-ма правих точно обратното. Затова 2008-ма ми беше най-ужасната година. Сега бих искала да се забавлявам и да забравя миналите неща. По такъв начин за мен новата 2009 година е ново начало. А за вас? Какво бихте искали да промените през новата година?По какъв начин за вас тя ще е ново начало?

evelinka1122
01-01-2009, 10:27
пред 2009-та съм си казала, че ставам по-силен човек, още по отговорен, без повече сълзи :) повече усмивки и просто се надявам всичко да е наред с приятеля ми... :)

MakeMeFeel
01-01-2009, 10:28
Лично аз всяка нова година си казвам , че тази ще е различна от предишната , но никога не ми се получава. Като за начало си казах, че повече няма да се връщам към минали работи . Както се казва "нищо бивше не важи" . Да съм по - усмихната , защото все пак животът е хубав , мамка му ! Да отсея от многото познати само истинските приятели , защото в последните няколко дни се убедих кои са те !!! И не на последно място - да се науча да се радвам на малките неща в живота , ,защоро именно те го правят такъв какъвто е !

Blab
01-01-2009, 10:33
Заклевам се, новата ми година ще е особено нова.
И вместо да изхвърля разни неща, си ги спечелих обратно вчера.)
И е толкова хубаво. Иначе, предстои ми да започна Работата, да кандидатствам(и да ме приемат!!!), това което толкова силно копнея. Вписването все по-навътре в таргет средите също ми е в листа.
Ще се изнеса официално от вкъщи, макар да знам, че ще ми липсва малко цялото това същестуване под формата на детенце:Д
Та, да, 2009-та се очертава особено нова за мен, което малко плаши, но пък гъделът в стомаха го има!)

А ти, дете, усмихвай се! И нека тази година да е най-приказната, която някога си си представяла!)

taffy
01-01-2009, 11:01
Нямам особени очаквания.. Ще е поредната уж по-добра година и толкова..

yahhooo
01-01-2009, 11:10
Каквато попара си надробиш, такава ще сърбаш 8-)

miloto_girl_4e
01-01-2009, 11:11
Надявам се тази година да стана по сериозна, по организирана и да се контролирам повечко :) Надявам се още да влезна там, където искам и да остана доволна :) :!:

pandelka
01-01-2009, 11:13
Честита нова година и на теб!

Единственото,което искам да постигна през новата година е,да бъда малко по недостъпна,защото позволявам на всеки,да влзе в живота ми,а в последствие получавам,нож в гърба.Също така искам малко по-истински хора да има около мен,и много усмивки,защото без тях ,животът е скучен. (:

beachy_bunny
01-01-2009, 11:26
Лично аз всяка нова година си казвам , че тази ще е различна от предишната , но никога не ми се получава. Като за начало си казах, че повече няма да се връщам към минали работи . Както се казва "нищо бивше не важи" . Да съм по - усмихната , защото все пак животът е хубав , мамка му ! Да отсея от многото познати само истинските приятели , защото в последните няколко дни се убедих кои са те !!! И не на последно място - да се науча да се радвам на малките неща в живота , ,защоро именно те го правят такъв какъвто е !
същата работа ... :) :-)

naia
01-01-2009, 11:41
Да и аз казах,че ще забравя миналата година кой,какво и защо....сега съм влюбена в едно момче и си го пожелавам за новата година :)

Whyniser
01-01-2009, 11:51
Ами поне при мене няма да е по-различна

sexa_na_kompleksa
01-01-2009, 11:52
пред 2009-та съм си казала, че ставам по-силен човек, още по отговорен, без повече сълзи :) повече усмивки и просто се надявам всичко да е наред с приятеля ми... :)

И аз така... Но всяка година си обещавам горе долу едни и същи неща, а после нищо... Дано този път е различно!

mewu
01-01-2009, 11:57
ami az iskam da promenq mn ne6ta iskam da po4na da izlizam pove4e i da se zapoznavam s novi xora tova e glavnata mi cel do lqtoto za6toto ako se zadurjam v ku6ti si mislq za stari ne6ta a te sa za starata godina :P za lqtoto si pojelavam i silno iskam rabota (malko sum malka na 14 no dano namerq ne6to prili4no) a sled lqtoto silno se nadqvam na novo daskalo ako vs koeto iskam se zbudne v kraq na 2009 6te moga da kaja tova be6e nai qkoata godina do sega a ne kato otminalata :grin: i mn novi i razli4ni ne6ta :) a na vs vas vi pojelavam neka zbudnem me4tite si i te stanat realnost =; :smt006 :wink:

mewu
01-01-2009, 11:57
sry ama se povtori :)

FlashMX
01-01-2009, 12:51
Смятам да стана елитен терорист :D

mynichka
01-01-2009, 12:59
За мен 2008 беше невероятна година - изпълнена с усмивки и весели моменти, които няма да забравя. а за 2009 се надявам да бъде същото- усмивки, усмивки, усмивки.. един успешно завършен 12 клас( марурки, изпити за кандидатстване след това и да ме приемат, където съм решила) и общо взето не искам да се променям.. а ако се променя нека да е към по-добро :) :-) Честита нова година на всички !!

FlashMX
01-01-2009, 13:05
Tц единствено аз съм най скромен :D

sladka__droga
01-01-2009, 13:17
Честита Нова Година на всички !! :grin:

Аз съм си решила 2оо9 да не се променям особено.Искам само да съм по-щастлива и без повече сълзи :).Надявам се да отида в чужбина ии да си направя мнооого снимки :D.Ще гледам да съм повече с приятелите си и да се забавляваме много : )).
Незнам къде ще ходя след седми клас ,, ама се надявам сичко да си е окей 8).

kobrichka
01-01-2009, 14:25
Всяка нова година е едно ново начало.Миналата 2008 бе за мен радостна и тъжна,преживях доста тъжни моменти,но и извлякох полука от тях.За 2009 година си пожелавам да е една много успешна за мен и да вляза във вишето учебно заведение което искам,година изпълнена само с усмивки и положителни емоции,приятелите да са до мен и любимият човек също.Пожелавам си най-вече здраве,всичко останало ще се постигна сама.

KpucuTo0o92
01-01-2009, 14:58
Аз пък не искам да забравям минала година,защото колкото беше лоша толкова беше и хубава.През новата година искам да съм по-усмихната,искам да не ми пука толкова за неща,за които не трябва,искам да намеря щастието и човек когото ме разбира :grin:

LiRRRa
01-01-2009, 15:11
Тази година ще живея на ръба, ще се радвам на всяко хубаво нещо в живота ми, ще се усмихвам дори на тези, които не го заслужават и ще вярвам много по-силно в себе си!

malone
01-01-2009, 18:49
2009-та е годината.Преломна ще е за мен.Няма да се променям,просто искам всички поставени цели да ги изпълняна(най вече да стана студент като за начало).Дано наитина тази година да имам много повече поводи за усмивка.

LittlePrincess
01-01-2009, 19:27
Очаквам една по-различна година.С двойно повече весели моменти, много по-малко сълзи.Ще се старая да прекарвам повече време с истинските ми приятели, а не като изминалата година, през която допуснах достатъчно грешки.Нещото, което искам да променя в себе си е да не бъда толкова наивна..Писна ми да бъда лъгана.В крайна сметка 2оо8 беше хубава година, но 2оо9 искам да бъде още по хубава :grin:

filltheblank
01-01-2009, 19:44
Тази година я започнах с едно позитивно пожелание и се надявам да го изпълня. Повече радост и по-малко мисли за глупости, които ми затормозяват главата и ем правят тъжна. А също искам и да спра всякакви връзки с бившия, защото 2 години ми се отразявам зле.
Дано се случи това, което желая. :)

lonely_girl92
01-01-2009, 21:22
Амм незнам какво искам да променя,но се надявам да си намеря човек, с който да се обичаме ... Хех ще видим дали ще стане :) :) :)

sLadkaTa_LoRi
01-01-2009, 21:27
Аз чесно казано не мисля, че за мен ще е ново начало, имам всичко което искам, постигнато през 2008 година.
Така, че няма какво повече да искам, освен годината ми да бъде с малко повече усмивки, защото като цяло ми бе6е малко кофти изминалата година.

fashion4etyy
01-02-2009, 01:04
2008 е най гадната година!

iCiTyY
01-02-2009, 01:11
Лично аз всяка нова година си казвам , че тази ще е различна от предишната , но никога не ми се получава. Като за начало си казах, че повече няма да се връщам към минали работи . Както се казва "нищо бивше не важи" . Да съм по - усмихната , защото все пак животът е хубав , мамка му ! Да отсея от многото познати само истинските приятели , защото в последните няколко дни се убедих кои са те !!! И не на последно място - да се науча да се радвам на малките неща в живота , ,защоро именно те го правят такъв какъвто е !



ima smisal :] btw ti si ot klasa na siiis nalii :P

Adwokat
01-02-2009, 01:18
2008 е най гадната година!

Podkrepqm te s dvete si ryce :)

SoAfraid
01-02-2009, 01:39
За мен 2008 година беше много разнообразна. Донесе ми много успехи в живота, каквито мисля досега не съм имал. Старата година ми помогна да оценя какво е живота, какво е да си на училище кадето всичко си е наред и няма никакви проблеми, разбрах и какъв е страшен и коварен живота и как трябва да сме силни зада оцелеем в него. Пожелавам си 2009 година да бъда силен и да преодолявам всички трудности който се изправят пред мен, и на вас пожелавам това. Защото наистина живота е джунгла и оцеляват само най-силните. Честита нова година и да ви се сбъднат всички мечти, защото само мечтите могат да докарат един живот до смисъл.

simba007
01-02-2009, 15:42
s edna priqtelka se zarekohme to4no v 12 na nova godina da kajem krai na vsi4ko staro na starata lubov na salzite za myje koito ne go zaslujavat i da po4nem na 4isto...na nova godina se zapoznah s edin mnogo golqm sladur i moga da kaja 4e se vlubvam toi e moeto novo na4alo

sexita
01-02-2009, 15:47
Аз ще се старая да се отдавам само на стойностни хора...както през последните години...
И си пожелавам много любов и нека е към 1 човек,едно ново начало без край :-)

sweet_nothings
01-02-2009, 15:56
Хах, 2008 година и за мен беше един ужасен период от живота ми :o Случиха се толкова неприятни неща, че вече наистина ми е писнало и съм готова да прегърбя всичко и да продължа напред през 2009 год. Искрено се надявам 2009 за мен да бъде една много щастлива и незабравима година. Но наистина, годината е ново начало, ново предизвикателство за мен, тъй като на есен ще си сменя училището, ще имам нови приятели и нови запознанства. :grin:
Искам вече да е лятоооооо 8-) :oops: :-P

TooLittelTooLate
01-02-2009, 16:03
Ем мойто нова начало започна 30 минута на новата година :grin: :smt055 А това, което искам е приказката да не свършва и всичките ми истински приятели да са безкрайно щастливи и да нямат поводи за тъга. Пожелавам щастие на всичкиии. :-)

slun4ice_90
01-02-2009, 16:07
2008-мата година ме научи на много неща,но и на много-не...Ще се постарая да се променя малко,това е което искам за себе си...Искам да постингна много неща,които ще постигна надявам се.Да стана по-амбициозна и организирана,което ми липсва и трябва да направя...страшно много неща искам да направя със себе си и с живота си през новата 2009.През тази година също така завършвам 12-сти клас...Повечето неща са свързани с това за сега..После като завърша ще видя какво ще правя с живота си,защото през последната година нищо съществено,не съм променила,а искам...Желая на всички вас,да следвате мечтите си,да ги постигате и да мечтаете! :)

Re5peC7
01-02-2009, 16:10
хмм..интересна тема..аз също не видях много хубаво от 2008 и влиза в топ 10 за най-много лоши моменти в рамката на една година за мен..определено тая година не мисля да има толкова драми..ще почна с една почивка от момичетата :-D след това..ще си обърна повече внимание..фитнесче..ала бала...кафенца..учене :) и така..дано и има повече усмивки...пожелавам го на всички ;)

TheRunaway
01-02-2009, 16:11
Ако искате да се променяте започнете от сега, няма нужда да чакате, следващата година, седмица или ден. ;)

pussycat_dolls15
01-02-2009, 16:15
Ами надявам се всичко да ми върви по вода. :D