PDA

View Full Version : На горещият стол е Blab



Dumb
01-01-2009, 12:55
Ти си на ред :P

RiseGirl
01-01-2009, 13:05
ехеей : )

първо баналните въпроси

годинки...?
Градче
къде учиш?

Dumb
01-01-2009, 15:15
Аззз сега ще питаааам :P
Я кажи нещо повече за пиеската..
Ще ме вземеш ли да играя в нея :D (нахалитет съм :D )

GbSy
01-01-2009, 15:19
Какво да те питаам...?
Кой ти е любимия цвят?
Какъв цвят са ти очите?
Кой е любимия ти сезон?
Коя зодия си?
Вярваш ли, че зодията влияе на характера?
Какъв човек си?
Суеверна ли си?

LiveFlower
01-01-2009, 15:21
И снимка,естествено 8)

Canis_Dirus
01-01-2009, 15:22
Защо мненията са ти написани като от дебил? За "арт" ли се приема, когато пишеш като инфантил и си изписваш и хиперболизираните емоции и жестове?

Swinkenhoffer
01-01-2009, 15:44
Защо мненията са ти написани като от дебил? За "арт" ли се приема, когато пишеш като инфантил и си изписваш и хиперболизираните емоции и жестове?
+ Случвало ли ти се е да допуснеш, че всичкото това вживяване, което описа Canis, и претендиране как не искаш да пораснеш, изглеждат адски изкуствено на моменти?

Blab
01-01-2009, 16:25
годинки...? - Поне още малко, 18
Градче - София
къде учиш? - В момента не уча.)

Я кажи нещо повече за пиеската.. - О, твърде рано е, още съм в началото.
Ще ме вземеш ли да играя в нея :D (нахалитет съм :D ) - Пхах:Д Като знам с каква скорост се случват нещата, ей ги минали годините, кой знае к'ва ще си се надула:Д

Кой ти е любимия цвят? - зелен, но харесвам всички свежи тонове
Какъв цвят са ти очите? - зелени
Кой е любимия ти сезон? - зимата и пролетта, всъщност, всички освен есента
Коя зодия си? - Козирог
Вярваш ли, че зодията влияе на характера? - смятам, че поставя основни щрихи в/у човека, а асцендентът насочва интересите в дадена посока.
Какъв човек си? - обичлив
Суеверна ли си? - не и на фанатично ниво

Защо мненията са ти написани като от дебил? За "арт" ли се приема, когато пишеш като инфантил и си изписваш и хиперболизираните емоции и жестове?
Имаш правото да мислиш и казваш каквото си поискаш.)
За кораво се приема да си нечовек, бездушен, озлобен и плюещ в/у всичко и всички, знам.;
Инфантилно е да си емоционален, пък било то и в повече, трябва да се нагаждаме спрямо съвремието ни, така си е! ;-)

+ Случвало ли ти се е да допуснеш, че всичкото това вживяване, което описа Canis, и претендиране как не искаш да пораснеш, изглеждат адски изкуствено на моменти?
Честно, не ме интересува. Не умея да се преструвам, не желая и да го правя.

едит:
Нямам снимачна техника, съответно - снимки, но:
* (http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/gfrg.jpg)
* (http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/8-2.jpg)
* (http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/blqblq.jpg)
* (http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/DSC03638.jpg)
* (http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/DSC03501.jpg)
любима (http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/100_1342.jpg)

Dumb
01-01-2009, 16:30
Ще ме вземеш ли да играя в нея (нахалитет съм ) - Пхах:Д Като знам с каква скорост се случват нещата, ей ги минали годините, кой знае к'ва ще си се надула:Д

Не го очaквах :(
Усмивката е....
ПП:защо мислиш,че съм мръсница :D

Blab
01-01-2009, 16:39
Не го очaквах :(
Усмивката е.... най-чистото и прекрасно нещо, пък и неподправим израз на емоции)
ПП:защо мислиш,че съм мръсница :D
пхах, дете... :Д Още ти е отворена темата, вземи напиши каквото ти казах.:д

MostHated
01-01-2009, 16:44
Влюбена ли си ?

Blab
01-01-2009, 17:08
Влюбена ли си ?
Влюбена съм в живота.

TheGirlNextDoor
01-01-2009, 17:15
оптимист ли си? :)

Blab
01-01-2009, 17:17
оптимист ли си? :)
непоправим, за добро или за лошо

TheGirlNextDoor
01-01-2009, 17:32
коя е най-добрата и най-лошата черта в характера ти (според близките ти)

Cable
01-01-2009, 17:38
Имаш ли домашен любимец?
Защо не учиш?
Импулсивна ли си?

LINKNOT
01-01-2009, 17:45
Любими афоризми?
Стойността на българската литература?
Любим период (епоха,етап) от историята?
Опиши живота си с 5 думи.

Blab
01-01-2009, 19:19
коя е най-добрата и най-лошата черта в характера ти (според близките ти)
Трябва да направя анкета сред близките си ли? Да предположим, че присъстват отговори като "несериозна си", което аз наричам "променливост на настроенията", също и - "сърдиш се за глупости"...
Като положителни, може би, "добра си", "усмихваш"...

Имаш ли домашен любимец? - Не, мама изпитва страх от всякакви животни, рибки от няколко години не гледам, имала съм папагалчета, но се привързвам лесно, а смъртта ме ужасява.
Защо не учиш? - За да не се впускам в дълги обяснения, ще кажа, че зная какво искам и не бих се задоволила с нищо друго. Затова.
Импулсивна ли си? - Както мога да бъда лесно предвидима, така и, когато ми щукне нещо, всички остават със зейнали усти. Човек на настроенията съм.

Вярваш ли в истинското, неподправено приятелство и можеш ли да кажеш, че имаш истински приятели? - Да. Мога да кажа, че приятелите (ми) са само такива.) Останалите хора наричам познати.
Вярваш ли в прераждането? - Не съм сигурна. Ако го има, тогава животът губи своята красота, бидейки веднъж, но не и единствен.

Любими афоризми? - Обичам да се откривам в нечии (с)мисли. Ще се въздържа от изброяване, защото няма да мога да сложа точката.
За годишника бяха оставили място за любима мисъл, е, така и не можах да си избера най-най.
Например, това:
Oh, how I wish I could shut up like a telescope! I think I could, if I only knew how to begin.
Стойността на българската литература? - Това е все едно да попиташ за стойността на европейското кино или нещо от сорта. Литературата е изкуство, и като такова - чисто субективно.
Любим период (епоха,етап) от историята? - Да речем, Романтизма.
Опиши живота си с 5 думи. - цветен, усмихнат, полюсен, приказен, истински красив(да се брои за една дума:Д).

ти не беше ли мод бе :lol: :) - бех, бе;

Briseis
01-01-2009, 19:27
ъъ аз четох, че учиш в СУ

защо не го споменаваш? дори не искаше да кажеш каква специалност си...

нес.
01-01-2009, 19:34
Какво ти е хобито?
Какво правиш,ако някой безпричинно започва да те обижда,или просто заяжда?Ще отстъпиш ли,ще се одръпнеш ли или ще се потдадеш на ...и ще отвърнеш?
Филм,който ти е направил много силно впечатление?
Любимо име?
Какво трябва да притежава един човек,за да ти привлече вниманието(например на улицата или вече когато го познаваш)

*bye*

Dumb
01-01-2009, 19:40
Любимо стихотворение
Как наричаш себе си ?
Какво си мислиш в този момент?

nixx
01-01-2009, 19:48
каква музика обичаш да слушаш?
българска музика слушаш ли?
остава? (страст са ми-не мога да не попитам :d )
би ли поискала да не си толкова чувствителна душа?
чувстваш ли се оценена?
вярваш ли в Голямата любов? или нещо от сорта на Принца на бял кон/с бял голф?
обичаш ли да си сред хора?

Blab
01-01-2009, 19:50
ъъ аз четох, че учиш в СУ

защо не го споменаваш? дори не искаше да кажеш каква специалност си...

Учех.
Затова не го споменавам, аз и в гимназия съм учила, и в начално училище, в детска градина също:Д

Какво ти е хобито? - хъмм... нямам си хоби, така де, не е едно, нито членувано.

В момента готвя. Обичам да го правя, особено сладкиши(и ориз<3), пайовете са ми слабост:Д
Иначе, занимавам се с глупости, детски игрички. Обичам да шия и разшивам, да бродирам и плета, да рисувам(но от известно време не го правя), постоянно пея, често караоке(<3), също правя разни джиджавки, които наричам бижута, преправям и дрехи(в клош стил, ю ноу)... опитвам се да пиша(в момента пиеса), чета, правя си тестчета(пхах), решавам задачки, разхождам се или просто вися в Парка, занимавам се с театър, както аз си зная, поддържам сайта на един актьор(както мога:Д), клюкаря, ям сладолед и танцувам по улиците, свиря на китара, когато ми е кеф... мечтая си... Та, да, детски истории:Д
, примерно
Какво правиш,ако някой безпричинно започва да те обижда,или просто заяжда?Ще отстъпиш ли,ще се одръпнеш ли или ще се потдадеш на ...и ще отвърнеш? - И отново, силно емоционална съм, различна би била реакцията ми в различни ситуации, хора, настроение, думи.
Филм,който ти е направил много силно впечатление? - Не е един, но Самъ(р)солт ми допада особено, също и Май блубери найтс, както и Слют, и много, много други.
Любимо име? - харесвам името Диана, Ана, също и Симеон, Димитър... нямам си любимо, както се досещаш:Д
Какво трябва да притежава един човек,за да ти привлече вниманието(например на улицата или вече когато го познаваш) - усмивка, непрестореност
- искреността ценя, шумът привлича вниманието ми, важно е човекът да е от онези Цветните, 'дето трябва да се впишат в Червената книга

Riot
01-01-2009, 19:53
стана ли принцеса еее ? ;D

Briseis
01-01-2009, 20:01
а как се обличаш? смяташ ли че дрехите ти по някакъв начин те изразяват?
разбираш ли се с ваще?
определяш ли се като широко скроена?

Blab
01-01-2009, 20:11
Любимо стихотворение
Как наричаш себе си ?
Какво си мислиш в този момент?
* Стига с т'ва "любимо", де! Харесвам Яворов повече от всички останали поети, любовната му лирика - *туп-потуп*.
* Най-приятно е да разговарям със себе си, Пете.) Наричам се дете, наричам се фея, мисля се и за принцеса.)
* Колко чудно нещо е животът, когато най-малко очакваш, ти поднася най-прекрасна изненада.

каква музика обичаш да слушаш? - ох, от "любимите" ми въпроси... Слушам хубава музика, мелодична, каквато ми се хареса. Не съм от хората, които са открили своя стил и не излизат извън рамките. Слушам джаз, също и класическа музика, слушам и рок, както и поп, и всякаквите там други видове с измислени имена. Обожавам Остава, примерно, също Нора Джоунс и Майкъл Бубле, напоследък слушам дискографията на Кардиганс, преди това песните на Оейзис. От малка съм закърмена с хубава музика, мама ме запали по Тоника, тати по блуса, след това - БТР, Д-2, Уикеда... Обичам музиката, във всичките й форми, стига да е красива.
българска музика слушаш ли? - да, даже последните дни въртях само бг радио, излъчваха 500-те най-добри български песни, без да е важен редът, имаме хубава музика.
остава? (страст са ми-не мога да не попитам :d ) - тогава споделяме една и съща страст :)
би ли поискала да не си толкова чувствителна душа? - понякога, но трябва да призная, че ми е особено красиво
чувстваш ли се оценена? - на моменти се чувствам неоценена, например това лято, но всичко ще се оправи, защото знам стойността си
вярваш ли в Голямата любов? или нещо от сорта на Принца на бял кон/с бял голф? - вярвам в истинските неща, онези красивите, за които думите не стигат, за да бъдат описани, онези, нещата без край.
обичаш ли да си сред хора? - обичам, да, но ми харесва и да съм сама със себе си, отделям се от света и просто съм.

стана ли принцеса еее ? ;D - Има време, бе, Жоро:Д Като настъпи моментът, ще ти дам знак.) Така и не ми донесе камъче, 'начи... :?

а как се обличаш? смяташ ли че дрехите ти по някакъв начин те изразяват? - както ми харесва:Д всичко по някакъв начин те изразява, но не се обличам, за да привличам внимание и интерес
разбираш ли се с ваще? - да! Те са най-прекрасните родители на света!:)))
определяш ли се като широко скроена? - по-скоро не

Briseis
01-01-2009, 20:14
не прекаляваш ли с това "красивото"?

Blab
01-01-2009, 20:15
не)

Cable
01-01-2009, 20:20
Ами ако прекрасният ти свят изведнъж се счупи?

RiseGirl
01-01-2009, 20:21
ами елфската душа и тя ти е добре, не я забравяй...хех?
и защо така ме мъчиш.. знаеш с кое 8-)
като си лягаш мислиш ли си разни нещица и замечтаваш ли се?
усмиве, а за Тинкър Бел чувала ли си : )

Blab
01-01-2009, 20:24
От време на време таванът на двореца протича, но колкото и дълго да капе, дъждът рано или късно спира. Остават петънца обаче, по пода, ако се загледаш добре, могат да се видят.


ами елфската душа и тя ти е добре, не я забравяй...хех?
и защо така ме мъчиш.. знаеш с кое
като си лягаш мислиш ли си разни нещица и замечтаваш ли се?
усмиве, а за Тинкър Бел чувала ли си : )
Хах, и тя е някъде там.
*е, хайде, познай го най-накрая, една филмография ли не можеш да прегледаш?
*да, всеки път... и после сънувам)
*не, аз приказки никога не съм чела, дете. Ще ти покажа нещо, подарък, който не е писано да бъде получен, все тая, секунда да кача картинката.
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0291.jpg
И е пълна:Д

Cable
01-01-2009, 20:28
внимавай да не се подхлъзнеш

Blab
01-01-2009, 20:45
ще, благодаря)

Jesus
01-01-2009, 21:01
Имаш ли любим десерт ?

Blab
01-01-2009, 21:16
Имаш ли любим десерт ?
Имам си, крем-карамел.

RiseGirl
01-01-2009, 21:18
хубаво е : )

а въпроса за Тинкърбел, беше закачка :-D

обещай да се видим на по горещ шоколад, като дойда евентуално някой ден в София :oops:

и малко въпроси:
Случвало ли ти се е някога да потънеш в земята от срам (буквално) и каква беше причината ?
Какво най-много мразиш в характера на човек (коя черта) ?
Най-шантавото нещо, което някога си правила е... ?

Blab
01-01-2009, 21:42
хубаво е : )

а въпроса за Тинкърбел, беше закачка :-D

обещай да се видим на по горещ шоколад, като дойда евентуално някой ден в София :oops:

и малко въпроси:
Случвало ли ти се е някога да потънеш в земята от срам (буквално) и каква беше причината ?
Какво най-много мразиш в характера на човек (коя черта) ?
Най-шантавото нещо, което някога си правила е... ?
прави си смях ти на мой гръб
*имам ли избор, въобще?:Д
*ам, предполагам, не искам да си припомням такива моменти.
*прикритостта и фалша
*ами, не знам... Често правя глупости, нещата не винаги се развиват по план... Това лято имах един период, наситен с такива. Както помагахме в учителската стая с написването на дипломите на 30 юни, ми щукна, че ми се ходи до морето. Проверих в колко часа е експресът, за час и половина се прибрахме, събрахме си багажите и тръгнахме. Беше особено хубаво прекарване.
След морето с моето Бети ходихме да спим при разни хора, защото нямахме пари, а не ни се прибираше. Несебър е страшно мутренски вечер, направо краката ми трепереха. Разни такива, не особено шантави неща.
Снощи щяхме да ходим в едни познати, бях наготвила, ала-бала, Ани ми се обади в 15:30 и ни предложи да посрещнем новата година заедно. Озовахме се в някакъв апартамент(4-ма или 5-ма съквартиранти направили купон, за който си няма къде да отиде), пълен с млади и усмихнати каки и батковци(сигурно 50 човеци сме се събрали), много смях. Бяха си залепили всякакви бележки по стените, вратите, с инструкции и разни бъзици... Интересно, но си изкарах много приятно, с 2 от любимите си същества.)

RiseGirl
01-01-2009, 22:10
Несебър :smt007

почивката и бъбренето на по брега на скалите в старият град... безценно


рисуваш ли разни фигурки понякога на замъгленото прозорче след дъжд?
ако имаш наметало, което те прави невидима само за един ден, какво би правила ?
с кой цвят се оприличаваш?

Blab
01-01-2009, 22:46
Несебър :smt007

почивката и бъбренето на по брега на скалите в старият град... безценно


рисуваш ли разни фигурки понякога на замъгленото прозорче след дъжд?
ако имаш наметало, което те прави невидима само за един ден, какво би правила ?
с кой цвят се оприличаваш?
*хах, да, особено в колите, също и на балконската врата в кухнята, когато са се препотили стъклата)
*хмм... не съм сигурна, че искам да бъда невидима. Може би щях да стоя на сцената по време на любимото си представление, да бъда част от него, част от магията, която заразява с обич. Щях да се взирам във всеки един поглед в публиката, да видя на какво се смее, кога затаява дъх, в кой точно момент не успява да сдържи сълзите си. Защото в тъмното хората са истински.
*може би, розово - ако такъв е захарният памук, малките понита, бонбоните, очилата, които съм си избрала.
или пък зелено, ако се приема за свежо и миришещо на живот като тревата, за необятните с поглед полета, като щастието след цял следобед на поляна с детелини.

SWASTIKA
01-01-2009, 23:35
Blab, чувала ли си за частична шизофрения?
Моли се на Господ да не страдаш от такава.
Всичко това с измислените светове и измислените неща, не е на добре.

Bolt_f
01-02-2009, 05:27
Blab :))))

Малкият принц бил ли е някога самотен? Кога, защо...?

Защо не обичаш есента?

Мислиш ли че можеш да намериш красота в абсолютно всичко?

Коя е любимата ти приказка?

А ако можеш да срещнеш приказен герой, кой би бил той/тя?

Какво мислиш за водолеите?

Би ли избягала от тъмнината или би се скрила в нея?

Има ли достатъчно тишина в живота ти?

Защо Театър?

Опиши ми един край..... на въображаема пиеса.... който би те трогнал безумно. Нещо което ти щукне просто ей така.... сега :)

Огледала?

Затвори очи... какво виждаш?

А сега... когато са отворени?

А какво е дъждът? :)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

hottie
01-02-2009, 08:20
Здравей :)

-Просто ми ако не съм разбрала, но не разбрах каква е "голямата мечта"заради която си напуснала СУ.
- кой сезон предпочиташ?Есен, пролет, зима, лято?
-Обичаш ли спорта? Ако да, какъв спорт харесваш най-много?
-Най-силния(хубав) спомен от детството ти?

Blab
01-02-2009, 10:46
ти не беше ли мод бе :lol: :)

ти не беше ли мод бе :lol: :) - бех, бе;


Blab :))))

Малкият принц бил ли е някога самотен? Кога, защо...?
Не, не мисля, ако е бил, било е за кратко. Да си пълен с обич, която струи непрестанно от теб, от друга страна - да не колекционираш обратно такава, това е истински красивото. Обичта, тази, която заживява и пораства в/с теб, те държи щастлив, а не опитомяването, затова трябва да си я пазим колкото може по-дълго.

Защо не обичаш есента? - Тъжна е, дъждът вече не е топъл, дърветата се събличат, застудява и хората все по-рядко се разхождат, вместо това все бързат към тяхното някъде.

Мислиш ли че можеш да намериш красота в абсолютно всичко? - Във всичко добро.

Коя е любимата ти приказка? - Обичам приказки!:) Да речем, че е "Малката русалка", но с хепи-енд-а на Дисни. Андерсен е доста мрачен, разбираемо, но е написал едни от най-прекрасните истории.

А ако можеш да срещнеш приказен герой, кой би бил той/тя? - ехаа... бих прекарала един дълъг следобед над чаша чай с Алиса.(макар че тя не е приказна героиня, а едно мъдро малко момиче)

Какво мислиш за водолеите? - емоционални, с осезаемо влечение към изкуствата, като че ли обичат да се налагат... или просто изпитват нужда да бъдат обожавани:Д

Би ли избягала от тъмнината или би се скрила в нея? - Доста рядко бягам, обикновено изчаквам времето преди изгрева.

Има ли достатъчно тишина в живота ти? - Има, но напоследък не я споделям с никого.

Защо Театър? - Там нищо не е такова, каквото изглежда. Всяка емоция е богатство, сълзите не показват слабост, смехът не значи радост. Колко приятно е да влезеш в салона, свиваш се в стола и биваш въвлечен в един друг свят, в който си безстрашен, където силата на обичта ти е напълно достатъчна да завъртиш света наопаки. Изживяваш хиляди истории, всяка вечер различна, това те учи за живота без да оставаш наранен.

Опиши ми един край..... на въображаема пиеса.... който би те трогнал безумно. Нещо което ти щукне просто ей така.... сега :)
Текстът за мен е водещ. Посланието трябва да го има. Краят на "Малка пиеса за детска стая" е един прекрасен край, например:
Жана: Ние ще продължим, защото нямаме избор. Нашата работа е да сме тук, за да има той къде да се върне! Като в детските стаи!
Интересното е, че почти никой от публиката не чува края, често бива тихо прошепнат. Сякаш цели да достигне само до нечии уши, за които е изречен.

Огледала? - не отразяват цялостния образ, Портретът повечето крият нв тъмното.

Затвори очи... какво виждаш? - купичка с малини, разпръснати маргаритки в/у жълто одеяло на росна поляна, калинка лази по малкото ми пръстче... пхах:Д не бях го правила отдавна:Д

А сега... когато са отворени? - пак ми е хубаво, топло е, грее слънце.)

А какво е дъждът? :) - някои казват, че мокри, според мен - измива. Обичам дъжда, топлия дъжд, крие сълзите, ражда усмивка, а колко прекрасно е да се гоните, тичайки за ръчичка с някое дете.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Здравей :)

-Просто ми ако не съм разбрала, но не разбрах каква е "голямата мечта"заради която си напуснала СУ.
О, не, няма никакви толкова вълнуващи събития и решения. "Напуснала" не съм, и там ще кандидатствам тази година.)
- кой сезон предпочиташ?Есен, пролет, зима, лято? - освен есента, всички други ми харесват
-Обичаш ли спорта? Ако да, какъв спорт харесваш най-много? - Да, от много малка. Тати се е погрижил за това.(екстремните спортове са му слабост, бил е учител по ски, кара сърф, водни ски, разни парапланерски истории, засилен туризъм) Хъм... като по-малка се качвахме на колелата(всички без мама, тя е пушачка - пф), карахме до Казичене и след ден, прекаран в(/у) водата, се прибирахме изморени, но толкова щастливи)) Иначе, имам заболяване на краката, та ските от 2 години съм ги поизоставила, но плувам, мъча се на сърфа(след като ни свиха няколко дъски и платна по морето преди време, нямам свой сърф, на про-ски ми е леко трудно да се уча, разбираш:)), тенис на маса обичам, на корт не практикувам от малка. В училище играех волейбол, но като цяло спортовете с топка не ми допадат. Фигурно пързаляне с удоволствие наблюдавам.)
-Най-силния(хубав) спомен от детството ти? - не мога да си разкажа всичките, нали? Тогава - м/у Горната и Долната площадка, до огнището, има един храст, от онези с белите топченца, които пукат:Д. Та, бяхме намерили една изоставена кола, задната й седалка беше откачена, понесохме диванчето и решихме, че ще си правим къща в храста. Всичко точно. Момичешкото момиче метеше пода(не знам какво си е мислела) и постоянно се оплакваше, че мравките я хапели по краката. По обед всички се прибрахме, след 4 направих сандвичи на скарата у баба и ги занесох да закусваме в Къщата. Момиченцето се беше отказало, та за нея бях решила да не правя, ама то така се обиди и орева квартала, че...
Помня на 4 или 5 ставах. Тогава още бяхме в баба, мама беше поканила гости, както си трябва, някой ми подари докторски комплект, мига, в който Стоянчо ми изважда зъб със супел яките клещи, се е запечатал в съзнанието ми. Имам снимки от този рожден ден:Д

IrrieSkyline
01-02-2009, 11:01
Ей, исках аз да те сложа на стола. 8-)
Така.

Кой цвят най-точно те описва? Защо?
Какво искаш да промениш в заобикалящия те свят?
Как смяташ да го направиш?
Какво ти носи театърът?

hottie
01-02-2009, 11:09
Къде караш/си карала сърф? 8-)

Blab
01-02-2009, 11:14
Ей, исках аз да те сложа на стола. 8-)
Така.

Кой цвят най-точно те описва? Защо?

*може би, розово - ако такъв е захарният памук, малките понита, бонбоните, очилата, които съм си избрала.
или пък зелено, ако се приема за свежо и миришещо на живот като тревата, за необятните с поглед полета, като щастието след цял следобед на поляна с детелини.
Какво искаш да промениш в заобикалящия те свят? - Искам всички да са добри, да не се страхуват, да не раняват.
Как смяташ да го направиш? - Като заразявам възможно повече хора, пробуждайки отдавна дремещото детско.
Какво ти носи театърът? - усмивка! Окрилява ме, зарежда ме с енергия. Кара ме да чувствам (с) и да опознавам хората. Иначе, казвах вече защо Театър.

ПП:Честита Нова година, дете!) Цялото щастие на света!!!

Къде караш/си карала сърф? 8-) - на морето предимно, което също е грешка:Д На Искъра съм ходила един-два пъти, ама вятърът ми правеше мръсно:Д (това, че нямам голяма дъска, нито малко платно ме дразни изключително много. А нямам и възможност да си купя, поне засега.)

hottie
01-02-2009, 11:22
Всъщност питах къде на морето, че може да сме се засичали ама нищо :oops: да не ставам нагла.

IrrieSkyline
01-02-2009, 11:27
Благодаря ти! Нека ти се връща двойно.

Blab
01-02-2009, 11:29
Всъщност питах къде на морето, че може да сме се засичали ама нищо :oops: да не ставам нагла.

И все на неподходящи места:Д
(не обичам промените, а от малка ходя на едно и също място да почивам, та така)
Физиономистка ли си, макар че... не съм с групата на Шаро:Д, 'дето бягат по островите и заливите като повее. Начинаещ любител и толкоз.(стига ми:Д)

IrrieSkyline
01-02-2009, 11:31
Кой номер обувки носиш? 8-)
С какво ще ходим до Добрич?

Blab
01-02-2009, 11:34
Кой номер обувки носиш? 8-)
С какво ще ходим до Добрич?
*39, но заради заболяването си купувам 40-ти.
*с влак, че в автобусите ми става лошо.

RiseGirl
01-02-2009, 11:59
мм откъде идва ника ти :)

Blab
01-02-2009, 12:14
мм откъде идва ника ти :)
от никъде:Д
първоначалният ми си има някаква-си-там история, казвала съм)

IrrieSkyline
01-02-2009, 12:37
Колекционираш ли нещо? Защо?

Blab
01-02-2009, 12:41
Колекционираш ли нещо? Защо?
Магнитчета за хладилник и камъчета от различни градове и държави.(най-често ми ги носят като подарък))
За да притежавам частички от света само за себе си.

http://www.youtube.com/watch?v=1xRARmrorGU
това момче ме омагьосва :smt007

Cable
01-02-2009, 14:24
Как ти беше стария ник?

vivteen
01-02-2009, 15:53
Направи ли си онова фотьойлче?
Постни снимки на любимите ти изобретения :oops:

Dumb
01-02-2009, 16:05
Ехх, само едно не разбирам защо толкова отричате света ѝ ?
Опитвали ли сте да избягате за малко от реалността?
Писвало ли ви е да виждате само грозното?
Е на мен ми се случва. Познавам реалността, но понякога имам нужда да видя и красивото. Имам нужда да помечтая, да видя принцовете, каляските и забравените приказни герои. Това е моята реалност. Блаб има своята.
А и Свастика, шизофрения не е точната дума. :)
Съжалявам за поста Теди :)
Да не е спам: Кой е най-важият човек за теб? Тъп въпрос

nixx
01-02-2009, 16:29
Как се храниш? В смисъл за теб храненето е ритуал или просто набиваш нещо там...
Вслушваш ли се в тялото си?
Какво смяташ за @лма @лтер?
Би ли живяла извън България?
Обичала ли си момче до момента (мне-баща ти не се брои за момче :P)
Често ли чуваш от други хора, че ти е време да порастваш и да излизаш от Уондърленд?
Мечтите са всичко? Ако не всичко, то поне страшно много, нали?
Какво смяташ като цяло за хората козирози?
Сладко обичаш ли?

miminia
01-02-2009, 16:50
Хам сега ... падаш ли си по екстремните спортове?!
Последното шантаво нещо,което направи?!
Как ти подвикват в училище .. в смис... нещо различно от името ти :D !?

Blab
01-02-2009, 19:25
Как ти беше стария ник? - be_true, а твоят?

Направи ли си онова фотьойлче? - Не съм, продължавам да търся пълнеж, а и в последно време с други глупости се занимавам.
Постни снимки на любимите ти изобретения :oops: - Пхах, изобретения вика:Д пхах, аз съм Леонардо, не знаеш ли:Д Нямам нови снимки, отдавна не съм си играла с пластелина(едно поне 2 седмици)
Някакви последни в папката:
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0309.jpg
So come with me, where dreams and time's never planned. Just think of happy things, and your :smt007 'll fly on wings, forever in Never Never Land!
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0310.jpg
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0312.jpg
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0314.jpg
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0324.jpg
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0327.jpg
злощастните снежковци с изгубени носове(
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0337.jpg

Любими са ми пингвините, тях си виждала, както и бисквитените чудовища, и тях също:Д


Как се храниш? В смисъл за теб храненето е ритуал или просто набиваш нещо там... - хапването на сладолед съм превърнала в ритуал, пиенето на чай също:Д
Вслушваш ли се в тялото си? - опитвам се
Какво смяташ за @лма @лтер? - така и не се заведох на Бекет, а много ми се искаше. Разкажи ми:)
Би ли живяла извън България? - за кратко
Обичала ли си момче до момента (мне-баща ти не се брои за момче :P) - да
Често ли чуваш от други хора, че ти е време да порастваш и да излизаш от Уондърленд? - случва ми се, да (но според мен това са хора, на които всичко това, което аз съм запазила, им липсва и го осъзнават)
Мечтите са всичко? Ако не всичко, то поне страшно много, нали? - И сама го знаеш.)
Какво смяташ като цяло за хората козирози? - че са борбени, тихи, наблюдатели, упорити, големи спестовници, студени(външно поне)... държа да отбележа, че това не е моят портрет, асцендентът ми е Близнаци:Д Козирозите без проблеми могат да правят пари, пари, пари, много пари, добри пари, пазят си ги, + това:Д
Сладко обичаш ли? - ама, разбира се:)

Хам сега ... падаш ли си по екстремните спортове?! - не и сноуборд, но нагоре пише, харесвам ските и сърфа
Последното шантаво нещо,което направи?! - не правя шантави неща, посрещането на годината сред непознати е последното нетипично за мен нещо, което ми се случи
Как ти подвикват в училище .. в смис... нещо различно от името ти :D !? - завърших училище, не помня някога да са ми подвиквали;

jghgh
01-02-2009, 19:35
Кой номер обувки носиш? 8-)
С какво ще ходим до Добрич?
*39, но заради заболяването си купувам 40-ти.
*с влак, че в автобусите ми става лошо.
Какво заболяване имаш?

Ходила лиси на психолог и защо?
Екстроверт ли си? (защо ли питам)
Сещаш ли се за песен, която особено много обичаш? Кажи някоя, може и повече де.

Blab
01-02-2009, 19:55
Какво заболяване имаш? - Така и не му намериха има, ноктите на палците на краката ми растат настрани, навътре в плътта, образуват се ужасни рани и е особено болезнено. Правили са ми няколко операции за изваждане на ноктите, всякакви лечения, но според лекарите(тези, които са ме лекували) е нелечимо.
Ходила ли си на психолог и защо? - Не. Ако съм, била съм малка.
Екстроверт ли си? (защо ли питам) - Да речем (защо питаш:Д)
Сещаш ли се за песен, която особено много обичаш? Кажи някоя, може и повече де. - She, без да съм чувала оригинала, изпълнението на Нора ми е достатъчно. Дъждостих на БТР съм го въртяла сигурно милиони пъти още в началното училище. Йелоу на Колдплей. Дъ грейтест на Кет Пауър. Дъ бест оф ми на Браян Адамс... и ще продължавам безкрайно...

nixx
01-02-2009, 19:56
Хах е моя асцендент е водолей...абе общо взето съм типичен козирог...
Има някои прилики между нас, поне доколкото мога да правя такива изводи от един форум, разбира се :P

Какви обувки обичаш да носиш?
В какви дрехи се чувстваш най-удобно?
Мислила ли си да бъдеш някога доброволец в разни хуманитарни мисии?
Обичаш да се чувстваш закриляна и някой да се грижи за теб по някакъв начин или предпочиташ ти да закриляш?
Би ли осиновила дете? Защо да/не?
Светът голям ли е и спасение дебне ли отвсякъде? 8-)
Имаш ли си местенце в София /за заведение става въпрос/, където обичаш да циклиш и се чувстваш като вкъщи?

Азз отивам да почета малко преди лягане (:
А за @лма @лтер просто попитах...иначе отдавна не съм стъпвала. Не си ли пробвала да се вкючиш в трупата?

RiseGirl
01-02-2009, 20:18
Ако можеше да си от приказка коя приказка би избрала ? :oops:

Ако ”целият свят е сцена, а ние сме актьорите”, къде и кой тогава е публиката?
хех защо не можем да се гъделичкаме сами?
Искало ли ти се е някога нещо просто да не беше се случвало?

Blab
01-02-2009, 20:21
Хах е моя асцендент е водолей...абе общо взето съм типичен козирог...
Има някои прилики между нас, поне доколкото мога да правя такива изводи от един форум, разбира се :P

Какви обувки обичаш да носиш? - шарени:Д гуменки, ботушлета през зимата
В какви дрехи се чувстваш най-удобно? - парцаливи:Д пхах, ами, мои си някакви, дрехи със спомени:Д
Мислила ли си да бъдеш някога доброволец в разни хуманитарни мисии? - Не съм мислила. Мързелът ми е сред чертите. Най-близката ми приятелка е в отбора на БЧК, но не е като да ми допада дейността им.
Обичаш да се чувстваш закриляна и някой да се грижи за теб по някакъв начин или предпочиташ ти да закриляш? - И двете.) Обичам да ме гушкат, да ме закрилят, да съм детето, но в отношенията ми с някои хора играя възрастният.
Би ли осиновила дете? Защо да/не? - Бих, но предпочитам да имам свое. Не виждам защо не.(но малко дете, да расте с мен, а не да си е изградило стена с/у света)
Светът голям ли е и спасение дебне ли отвсякъде? 8-) - вярвам го!) (как е филмът?)
Имаш ли си местенце в София /за заведение става въпрос/, където обичаш да циклиш и се чувстваш като вкъщи? - Да си призная, не съм любителка на заведенията, но сладкарничката на Мадрид ми е много любима, предпочитам навън, обаче.)

Азз отивам да почета малко преди лягане (: - Приятно!
А за @лма @лтер просто попитах...иначе отдавна не съм стъпвала. Не си ли пробвала да се вкючиш в трупата? - не, но в момента обмислям дали ми се занимава с актьорско майсторство

Blab
01-02-2009, 20:33
Ако можеше да си от приказка коя приказка би избрала ? :oops:
Знам ли...
http://www.egmontbulgaria.com/books/disney/mcl_ali2.jpg
http://www.egmontbulgaria.com/books/disney/mcl_ari1.jpg
http://www.egmontbulgaria.com/books/disney/mcl_pan1.jpg
Ако ”целият свят е сцена, а ние сме актьорите”, къде и кой тогава е публиката? - Ако е така(а ми се ще да не е), нека светът е един уъркшоп, в който всички сме заедно и си прекарваме добре.
хех защо не можем да се гъделичкаме сами? - Кой ти каза? Пробвай с перце:Д
Искало ли ти се е някога нещо просто да не беше се случвало? - Искало ми се е, но се уча да ценя всички преживявания.

Pliok0019
01-02-2009, 20:44
И аз съм козирог с асцедент близнаци. :D

Ммм искам да ти призная, че благодарение на теб ходя на театър. Макар и 4-5 пъти в месеца.

Шоколад? Любим?
Писала ли си нещо (преди пиесата)?
Мечо Пух? Любим герой? (малко е комерсиално, да.)
Я кажи...катми или гофрети с шоколад?
Любим аромат?
Любим месец от годината?
Любим герой от "Малкият принц"? С какво го свързваш?

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 21:26
Съжалявам, че ви прекъсвам столирането, ама гледам, че се пише за театър.
Та, кажете по Софийските театри какво интересно може да се гледа и къде?

Blab
01-02-2009, 21:39
И аз съм козирог с асцедент близнаци. :D - Ами, това обяснява симпатиите ми.)

Ммм искам да ти призная, че благодарение на теб ходя на театър. Макар и 4-5 пъти в месеца. - Ехаааааа))) Гордея се с теб, а това хич не е "макар", аз ходя все по-рядко напоследък.
Шоколад? Любим? - Не обичам с ядки.(освен един с планински върхове на опаковката, който тати носеше на пистата) Харесвам детския на Милка, също и този с ягодка, млечния на Линд, както и обикновения синичък "Млечен шоколад".
Писала ли си нещо (преди пиесата)? - да, писала съм, всичко си отиде със стария ми компютър, който брат ми зарази и никой не съумя да спаси.(
Мечо Пух? Любим герой? (малко е комерсиално, да.) - Мечо Пух ми идва леко глупав, така де, в повече...
Я кажи...катми или гофрети с шоколад? - дъъ, гофрети:Д *облиз-облиз*
Любим аромат? - ванилия, канела, на трева, на дъжд...
Любим месец от годината? - декември, юли...
Любим герой от "Малкият принц"? С какво го свързваш? - най-много харесвам Принца(каква изненада:Д), свързвам го с чистотата

с тоя нет малко тегаво, ама ето, отговорих за 3-ти път:Д

Blab
01-02-2009, 21:44
Съжалявам, че ви прекъсвам столирането, ама гледам, че се пише за театър.
Та, кажете по Софийските театри какво интересно може да се гледа и къде?
Какво ти се гледа? Драма или комедия, нещо по-камерно или по-скоро комерсиална масова продукция(пхах)?
Всички първо биват пращани на "Хъшове" в Народния.(просто така повелява традицията)
Комедия в топа - Плажът в Сълзата и Москов - където го има("Животно на трона" в МГТЗК, примерно), ако се радваш на просташки шеги в стил "Улицата".
Та, кажи какво очакваш, за да знам какво да ти предложа.

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 22:30
Всичко, но да е интересно, драма, комедия, простащина, културно, любов, няма значение, просто искам добро представление.

Blab
01-02-2009, 22:50
Всичко, но да е интересно, драма, комедия, простащина, културно, любов, няма значение, просто искам добро представление.

НТ:
1 (http://nationaltheatre.bg/index.php?NameID=57)
2 (http://nationaltheatre.bg/index.php?NameID=246)

Сълзата:
1 (http://salzaismiah.com/arhives/plaja/plaja.php)

199:(не мога да ровя в програмата, това дават утре:Д, пародията на Шекспир на Сънински е адската!!!)
1 (http://theatre199.org/index.php?p=title&name=%CC%C0%CB%CA%C0+%CF%C8%C5%D1%C0+%C7%C0+%C4%C5 %D2%D1%CA%C0+%D1%D2%C0%DF)

МГТЗК:
1 (http://theatreoffthechannel.org/shvedska_zashtita_bg.htm)
2 (http://theatreoffthechannel.org/valentinovden_bg.htm)
3 (http://theatreoffthechannel.org/rnb_bg.html)
4 (http://theatreoffthechannel.org/ohranitelibg.htm)
5 (http://theatreoffthechannel.org/vitosha_bg.htm)

МТНБ:
1 (http://mlt.bg/?p=premiery_once&pid=4)
'баси, свалили са представлението по Димови...

ПП:Пхаха, пролича ли си кой ми е любимият театър:Д
ППП:Има и много други актуални представления(дори в Академията, примерно - "Белградска трилогия", ако още го играят), които няма да спомена в този си пост:Д

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 22:54
Мерси. Харесах си 2 пиеси, едната от която ще гледам задължително - "Хъшове".
Може да ми ги кажеш само по имена, аз в гугъл ще си намеря останалото :)

ПП Отначало, като ти прочетох поста и не видях линковете изпаднах в шок и ужас и си помислих, че тва е най-сложния код на света :D

Blab
01-02-2009, 22:58
Знаех си, че трябваше да използвам само нули и единици, ама нали съм от бавните, та така:Д
Хъшове има на 7-ми. Даже планувам да се заведа, ако останат места.

ULTRA_LEVSKI
01-02-2009, 23:02
Аз мойто посещение ще го направя към средата на месеца.
Може ли да ми кажеш горе-долу колко дни преди представлението трябва да се вземат билет, че нямам никаква идея каква е посещаемостта ?

Blab
01-02-2009, 23:04
За "Хъшове" - възможно по-рано. Най-малкото учителките си водят класовете, 'щото ги мързи да четат. Последните 2 пъти нямаше ни едно столче незакупено. Приятно прекарване!)

Pliok0019
01-02-2009, 23:16
Ще се видим ли някога с теб?
Харесваш ли натурални сокове?
Алкохол пиеш ли?
Рисуваш ли?
Девиз?
Какъв жанр филми харесваш?
А книги?
Какво е за теб любовта?
Ако трябваше да направиш избор между любов и приятелство, какво би избрала?

Blab
01-02-2009, 23:38
Ще се видим ли някога с теб? - как можа да не ми помахаш, аз говорех толкова силно в коридора, за пикси дъст, за принцеси, форума споменах неколкократно... + това бях с най-яката шапка.(мога да го твърдя, огледах всички останали шапки:Д)
Харесваш ли натурални сокове? - Дааа! Като няма някой от любимите ми сокчета в някое кафе, често ми сипват да опитам по глътка от разни останали марки, които съм оплюла с охота пред човека. Обичам и Капи, не ме интересува колко не-натурален е.
Алкохол пиеш ли? - Когато ми се пие. Обичам бял ром, омирисаните водки, ликьорчета... ааааафтършок<3 (черен)... виски(не ги разбирам, ама като ти сипват, не се отказва)
Рисуваш ли? - вече не, поне не активно.
Девиз? - нямам си, да си измисля ли сега:Д Скай ис дъ лимит, не знам на какво е слоган, но звучи добре. Също и Шоу - Моите мечти нямат граници, аз винаги искам невъзможното.
Какъв жанр филми харесваш? - не харесвам ужаси, екшъни също(Мисията невъзможна ме кефи обаче, яка е:Д). Драми, романтични комедии, изродски комедии, от онези любовните филми за средните векове, английско кино, психологичните(имената на жанровете не са ми мнгоо ясни) с послания... бля-бля... всеядна съм по отношение на киното май.
А книги? - с много тиренца и точки. Диалог да има, речевата и действената характеристики на героите са ми предостатъчни. Не харесвам предвидими краища. Историята не е най-важната, отново - да я има скритата(или не толкова скрита, какво пък) истина. Каквато и да е, да ме накара да я открия, съпреживея и споделя.
Какво е за теб любовта? - магичество.(Любовта и приятелството за мен са равностойни, с разликата, че второто е платонична обич.)
Ако трябваше да направиш избор между любов и приятелство, какво би избрала? - правила съм го, второто

Pliok0019
01-02-2009, 23:43
Оооо аз говорех много усилено за нова година с приятелката ми. :D Трябваше да решаваме тоооолкова важни неща, че не съм огледала хората около себе си. Само двете смеещи се съседки, които в театъра ми се падаха от дясно. :D

Най-важните въпроси за мен:
Носиш ли часовник?
Любим сладоледов вкус?
Какво цениш най-много в живота?

Blab
01-02-2009, 23:51
Оооо аз говорех много усилено за нова година с приятелката ми. :D Трябваше да решаваме тоооолкова важни неща, че не съм огледала хората около себе си. Само двете смеещи се съседки, които в театъра ми се падаха от дясно. :D - А, да бе, оправдания с'а...*закрива си очите и не чете повече*

Най-важните въпроси за мен:
Носиш ли часовник? - Имах ръчен часовник, беше ми подарък от дядо, спря в деня, в който той почина. Оттогава не нося.
Любим сладоледов вкус? - Ванилия, естествено!(много обичам и горски плодове, но точно от едно място, никъде другаде... само на ъгъла на Раковска, с/у градинката на Кристал, само преди представление в Сълзата)
Какво цениш най-много в живота? - непредвидимостта, изборът(правото на такъв), шарките(това, че има толкова много и все различни създания, които чакат да ги опознаеш)... Ценя това, че го има, че ме има мен, че мога да променя света, стига да го искам достатъчно силно.

GbSy
01-03-2009, 09:50
Знаех си, че трябваше да използвам само нули и единици, ама нали съм от бавните, та така:Д
Хъшове има на 7-ми. Даже планувам да се заведа, ако останат места.

Axaaa, aз си взех билет, даже на първиО ред :D ... друг е въпроса, че ще съм с майка ми, но важното е, че ще го видя! :grin: :-D

Blab
01-03-2009, 12:30
Gabi, 1-vi red, ili red A?
Ako e syvsem pyrviqt(ili vtoriq i tretiq) do scenata, vyrvi navreme da si podmeni6 biletite, '6toto ni6to nqma da vidi6. (tozi naj-pyrviqt red si sedi prazen v pove4eto slu4ai, prosto otdelenite otpred ne sa napraveni za zriteli)
Moeto Tedi se pribira na 7-mi, ta, po plan zasega i nie idvame))


PS: Izvinqvam se za latinicata.

Pliok0019
01-03-2009, 15:38
Уф, 1вия ред е ужасен. Лятото във Варна ни се налагаше да сядаме на 1-2-3 ред...

Още малко въпросчета (надявам се не ставам досадна) (:

Кой е козметичният без който не можеш?
Ще продаваш ли част от "изобретенията"(какво ги нарекога)?
Как се справяш с математиката?
Как можеш да определиш зодията с асцедента ти? :D
Харесваш ли плюшени играчки?
Щастлива ли си?

GbSy
01-03-2009, 16:42
Gabi, 1-vi red, ili red A?
Ako e syvsem pyrviqt(ili vtoriq i tretiq) do scenata, vyrvi navreme da si podmeni6 biletite, '6toto ni6to nqma da vidi6. (tozi naj-pyrviqt red si sedi prazen v pove4eto slu4ai, prosto otdelenite otpred ne sa napraveni za zriteli)
Moeto Tedi se pribira na 7-mi, ta, po plan zasega i nie idvame))


PS: Izvinqvam se za latinicata.

1-ви сме... надявам се да не е много лош.. майка ми взе местата, така че... :D

Pliok0019
01-03-2009, 16:45
Намерих адреса на пълнежа за фотьойлчетата:

р.София
бул."Рожен" 22
тел./факс: (02) 921-8881 до 921-8888
0878/921-888

Един пакет стига за 4 барбарончета и е 60лв

Blab
01-03-2009, 17:05
Намерих адреса на пълнежа за фотьойлчетата:

р.София
бул."Рожен" 22
тел./факс: (02) 921-8881 до 921-8888
0878/921-888

Един пакет стига за 4 барбарончета и е 60лв
Ааааааааааааааааааааааа не!!!
Обичам тееееееееееееееееееееееее е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif
http://www.pic4ever.com/images/bighug.gif

с'а и на въпросите ще отговоря:Д

Dumb
01-03-2009, 17:05
Всичко, но да е интересно, драма, комедия, простащина, културно, любов, няма значение, просто искам добро представление.

НТ:
1 (http://nationaltheatre.bg/index.php?NameID=57)
2 (http://nationaltheatre.bg/index.php?NameID=246)

Сълзата:
1 (http://salzaismiah.com/arhives/plaja/plaja.php)

199:(не мога да ровя в програмата, това дават утре:Д, пародията на Шекспир на Сънински е адската!!!)
1 (http://theatre199.org/index.php?p=title&name=%CC%C0%CB%CA%C0+%CF%C8%C5%D1%C0+%C7%C0+%C4%C5 %D2%D1%CA%C0+%D1%D2%C0%DF)

МГТЗК:
1 (http://theatreoffthechannel.org/shvedska_zashtita_bg.htm)
2 (http://theatreoffthechannel.org/valentinovden_bg.htm)
3 (http://theatreoffthechannel.org/rnb_bg.html)
4 (http://theatreoffthechannel.org/ohranitelibg.htm)
5 (http://theatreoffthechannel.org/vitosha_bg.htm)

МТНБ:
1 (http://mlt.bg/?p=premiery_once&pid=4)
'баси, свалили са представлението по Димови...

ПП:Пхаха, пролича ли си кой ми е любимият театър:Д
ППП:Има и много други актуални представления(дори в Академията, примерно - "Белградска трилогия", ако още го играят), които няма да спомена в този си пост:Д
Завиждааааааааааааааааааа аааам!

Blab
01-03-2009, 17:14
Уф, 1вия ред е ужасен. Лятото във Варна ни се налагаше да сядаме на 1-2-3 ред...
Искам на "Крум" и "Пухеният"!!! :o

Още малко въпросчета (надявам се не ставам досадна) (:
О, напротив, аз съм самовлюбена и повече от всичко друго обичам да говоря за себе си.:Д

Кой е козметичният без който не можеш? - хидратиращо кремче и балсам за устни, душгел и миризливи сапунчета, парфюууум. Не се мацам много, даже хич.
Ще продаваш ли част от "изобретенията"(какво ги нарекога)? - Да, засега като предложения стоят "Слънчоглед" и още някакво магазинче.(обаче съм несериозна и не съм уговорила нищо)
Как се справяш с математиката? - Оу, липсва ми ужасно много. Обожавам математиката. Може да се каже, че тя е първата ми любов, като гледам, ще остане вечна:Д
Как можеш да определиш зодията с асцедента ти? :D - твърде добре(това е смешка, ала пиджей(от кое детско беше тва), която само аз си разбирам, ама какво пък) Мисля, че сме прекрасни същества! Аз по-сУадки създания не съм срещала, та докато не видя, не вярвам 8)
Харесваш ли плюшени играчки? - Спя, обградена от плюшени играчки, но това е тайна.*шшшшшт* 8-)
Щастлива ли си? - О, да!) Дано продължи по-дълго.

Blab
01-03-2009, 17:17
Габи, ако има места, ще се преместите и толкоз!) От 1-вия ред е поносимо, по-напред е зле.

Дъмб, недей, ще се загрозиш:Д

Dumb
01-03-2009, 17:21
Цитат,който харесваш от филм,постановка,приказка,п сен...

Blab
01-03-2009, 18:16
Цитат,който харесваш от филм,постановка,приказка,п сен...

Не помня цитати от филми, но ще се разровя и ще споделя по-късно.

От постановка:
Здравей, искам да те поканя в моята фантазия! Тъпо ли звучи това с ”фантазията”? Задрасквам го... друго не мога да измисля, пак ще го напиша! Здравей, искам да те поканя в моята фантазия!... Е, какво, не звучи лошо! Важното е как ще се каже.
Представи си, че съм друга, че не ти се обаждам през час, че не ти пускам съобщения, които измислям с часове като: “Мислиш ли си за мен в три през нощта, защото аз да! ...Послеслов: и в два също” или “Открий вътрешната ми красота преди да е станало късно!”.
Представи си, че нямам досадна баба, която ме търси на твоя телефон и ти казва, колко добро дете съм, което ти напомня за това, колко добре съм папкала и съответно за излишните ми килограми. Е, на някои мъже пухкавелките им харесват. Преди два месеца един на улицата ми каза : “Сладур”...или “свиня” едно от двете, беше без зъби, не му се разбираше, но май беше “сладур”. Да, определено, май беше сладур. Представи си, че когато вървиш с мен, хората не се подсмихват и аз не ти обяснявам, че те просто ни се радват.
Представи си, че съм толкова интересна и загадъчна, толкова .., че чак нямам роднини, че не ме е срам да се събличам на плажа по бански, че мога да танцувам сред много хора, /зазвучава музика, тя почва да танцува/ че в мен са влюбени мъже, с които ти трябва да се биеш по два-три пъти на ден! Ще заякнеш! Представи ли си го?... Толкова съм мистериозна, че чак не съм българка, говоря на английски, ...не, американски английски ...от преди втората световна война! My name is Zuzu! ...Никога не спя!...Не ходя до тоалетната!... Значи и не ям!...Да, не ям!..Но пия, пия коктейли без да се напивам....и всички
дрехи на света ми стават...Харесвам ли ти?...И аз пея..

Всъщност, харесвам целия текст, но нямам щастието да го притежавам.

друг:
-Искам да съм щастлива... и да понасям всички около себе си.

-Шопенхауер казва нещо много лошо за приятелството и нещо много хубаво за кучето. Аз оправдавам своето приятелство с благородството, което открих у себе си: кучешкия инстинкт...

-Аз се познавам. Не съм правила нищо друго освен да диря в себе си онова добро и светло, което бих могла да ти донеса и дам. Видиш ли, как свободно говоря за това - аз?Аз се слушам и сама се учудвам. То се дължи, види се, на тая продължителна работа, да търся в себе си, дето... дето намерих много неща, но така противоречиви... Аз на зная кое да нарека добро и кое лошо, кое светло и кое тъмно. Аз имам нужда от твоето присъствие, Христо, от твоя поглед... от твоето дихание... Сякаш душата ми е една пустиня, в която може да цъфне живот само след като я ороси твоето дихание. Но имам ли аз душа? Струва ми се, че съм едно бездушно тяло, само тяло, което чака твоята душа, предопределена да се въплъти в него....
-И когато аз слушам душата си - разбирам, че не мъжко себелюбие, а нещо много по-силно, нещо самовластно, че самата природа говори в моите мечти за тебе, в моите желания, казал бих дори, в моитезложелания. Да, защото понякога аз мечтая за тебе нещо, което би било зло. Бих желал... бих желал да те намерех на улицата сама, изгубена, много нещастна - и да ти дам всичко, за да бъдещ щастлива; да ти дам себе си до последна частица, за да бъда напълно щастлив.

... оффф, не мога да намеря думите на Бръчков за хъшовете, отказвам се да търся повече

----
От приказка...хмм:
Ако искам да видя пеперуди, ще трябва да изтърпя две-три гъсеници. , примерно.

- Кой път да поема от тук? - попита Алиса.
- Зависи къде искаш да стигнеш - отговори Усмихващият се котарак.
- Няма значение - отвърна Алиса.
- Товага няма значение и кой път ще поемеш - усмихна се загадъчно Котаракът.
- ...стига да стигна някъде - допълни Алиса.
- О, това със сигурност ще се случи, каза Котаракът, стига да вървиш достатъчно дълго.

If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would.

-All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust.
-Every time you say you dont believe in fairies, a fairy dies.
-You know that place between sleep and awake, the place where you can still remember dreaming? That's where I'll always love you, Peter Pan. That's where I'll be waiting.

-Защо сега не можеш да летиш, мамо?
— Защото съм възрастна, миличко. Когато хората пораснат, те забравят как се лети.
— А защо забравят?
— Защото вече не са весели, невинни и безсърдечни. Само веселите, невинните и безсърдечните могат да летят.
— Какво значи весели, невинни и безсърдечни? Толкова искам да бъда весела, невинна и безсърдечна!

и ще спра дотук.

Песен:

БЕЗПЛАТНИ МИСЛИ
Разтварям се в теб / Опипвам деня ти / Омайваш ме / Забравям за кратко да мисля за всичко / Оставам с безплатните мисли за теб / Красиво е в теб / Опитвам деня ти / Разтварям се в теб / Говориш с безплатните мисли на друг човек / Оставаш с рекламните мисли за мен / Не те разбирам / Говориш с безплатните мисли на друг човек / Ограбваш тихо, но кой ли разбира? / Разтваряш се в мен / Но кой ли разбира? / Разтворих се в теб / Разгледах деня ти / Отворих се в теб / Разтворих се в сладките мисли на друг човек / Забравих за кратко да мисля / Не те разбирам / Говориш с безплатните мисли на друг човек / Ограбваш и мен, но кой ли разбира? / Разтваряш се в мен, но кой ли разбира? / Кой ли разбира? / Не ме разсмиваш / Говориш с безплатните мисли на друг човек / Ограбваш и мен, но кой ли разбира? / Отрових се в теб / Но кой ли разбира? / Кой ли разбира?

ПРАЗЕН КАДЪР
Изгубен в празен кадър влизам / Престорено се усмихвам / Грозни цветове, в красиви рамки / Празни светове в очите жадни / Престорено смисъл виждам / Представих си че не завиждам / Бледи снимки на красиви форми / Вредни мисли на душите ни болни / Къде се намирам / Заспивам или лудостта откривам? / Къде ли отивам? / В празните дни себе си откривам / Престорено смисъл виждам / Представих си че не завиждам / Бледи снимки на красиви форми / Вредни мисли на душите ни болни / Къде се намирам / Заспивам или лудостта откривам? / Къде ли отивам? / В празните дни себе си откривам / Изгубен в празен кадър влизам / Престорено се усмихвам / Престорено смисъл виждам / Представих си че не завиждам / Къде се намирам / Заспивам или лудостта откривам? / Къде ли отивам

ФАЛШИВО КИНО
На кино гледам своите мечти / Живея в нямо кино с роли глупави / Защо земята пак не се роди? / Щастливи хора гледат ме учудено / Пътувам в кръг и търся чудеса / В горчиво блато падам без да съм готов / Защо земята с мен не се сдобри / Щастливи хора гледат ме учудено / В плен съм, пак падам / Денят крещи, боли, зяпам се / В плен съм, пак падам / Денят крещи, боли, ставам / Боли, / Защо не спреш да мълчиш? / Защо не спреш да мълчиш? / На кино гледам твоите очи / Живея в нямо кино с роли глупави / Защо изтриваме се аз и ти? / Щастливи хора гледат ме учудено / В плен съм, пак падам / Денят крещи, боли, зяпам се / В плен съм, пак падам / Денят крещи, боли, ставам / Боли, / Защо не спреш да мълчиш? / Защо не спреш да мълчиш? / Защо не спреш да болиш? / На кино отивам сега / От кино щесе уморя / На кино отиваме с теб / От кино съм уморен / В приказка живях / В приказка умрях / На кино отиваме с теб / От кино съм уморен / На кино отивам сега / От кино ще се уморя / На кино отиваме с теб / От кино съм уморен / На кино отивам сега / От кино ще се уморя / На кино отиваме с теб / От кино съм уморен

и до безкрай

Briseis
01-03-2009, 21:09
много ти харесах обиците-дини

знаеш ли това може да е твоето истинско аз и да не преиграваш, но за мен си превзета.
понякога си ми неумолимо симпатична, но друг път не споделям гледните ти точки.

както и да.
обичаш театър
а какво мислиш за Оскар Уайлд и пиесите му?

Blab
01-04-2009, 08:58
много ти харесах обиците-дини

знаеш ли това може да е твоето истинско аз и да не преиграваш, но за мен си превзета.
Хах, това е интересно.:Д Ако го можех т'ва, щях да играя я някоя примадона, защо не и ледена принцеса. Вълнение щеше да има голямо.

понякога си ми неумолимо симпатична, но друг път не споделям гледните ти точки.
- тук трябва ли да отговоря нещо?
Един форум не те отразява цялостно(пък и да беше така, преструвките... знаем), а и възможно ли е въобще да харесваш някого дотолкова, че да си вечно съгласен с него?(говорим за хора с характер, а не пъпети) Както и да е, обидих се на престорена, нм.

както и да.
обичаш театър
а какво мислиш за Оскар Уайлд и пиесите му?
Оскар само Портрета да беше написал, щяха да го смятат за(и да е) велик. Дълбок е, не мога да мисля друго. Пиесите му(чела съм само няколко неща, но цитати от останалите са достатъчно показателни за съдържанието им) са на пръв поглед съвсем обикновени, битови, ако щеш. Сюжетите са именно такива, но героите, от водещите до епизодичните и декорите(едва ли не), са детайлно изградени, многопластови, разказващи битието си без да са им нужни думи. Това харесвам в работите му.

Не е тайна, че предпочитам драмата пред комедията, та Дориан ми е далеч по-близък и докосващ. За приказките дума няма да отварям. Давам си сметка сега, че поезия на Уайлд не съм чела, ще поправя грешката си.

hottie
01-04-2009, 09:10
Тези красиви направни от теб неща от моделин ли са? :)
И аз правя бижута от моделин, много обичам, но напоследък все нямам време.

Blab
01-04-2009, 09:37
Зная, че правиш.(аз виждам всичко - буу!:Д)
Нали от теб и Горска знам кое как се прави.)

'Айде, ще си покажа и онези снимки от другата тема:

http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0282.jpg
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/2/l_dfaafd8e37654bb688a8d922733094d7.jpg
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/41/l_91da27c55b3343bb8e94ba03d1266d43.jpg
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/5/l_e72b5ca29fa94147a3e086fc09024ff9.jpg
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/28/m_b145d1a2ea404f4488201e356f244055.jpg
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/42/m_8b1e0e6396194c29a25a55b798bde0d9.jpg
http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/32/m_b101c42be8f44cea9c10851e8574b088.jpg
http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/21/l_5790d17794f5416a8c927b3d9b1f71ea.jpg
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/45/l_15cfff674fb844a994d74decd167236f.jpg
http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/12/l_e05e63ffbd074ce0a0285858c7f18adc.jpg
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/59/l_308a6a96fd774e3db8536912a8218f49.jpg
http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/58/l_dd9906001a264d8bb510e4a648d63514.jpg
http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/19/l_83ada0b8f25048b2a5266a6515c2903a.jpg
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/15/l_78b3c04394fd454b968a23e0293666e7.jpg
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0219.jpg
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0325.jpg

hottie
01-04-2009, 09:44
ллелеле браво ! страхотни са! като имам време ще снимам и моите да обменим опит.
Стават и много симпатични пръстенчета, както и шноли за коса може :)

Blab
01-04-2009, 09:47
Аха)
Шнолките особено много ми ги харесват, всичките ми ги свиха:Д
Ама да покажеш, аз ще чакам. :)

Mamut
01-04-2009, 13:15
Защо си толкова скучна?

Blab
01-04-2009, 13:26
Защо си толкова скучна?
Бонбонките свършиха :(

Pliok0019
01-04-2009, 13:41
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/PIC_0282.jpg
Тези са най-най-най-сладките бисквитени фенове на света!

А "Диалози през маса" хубаво ли е?

Blab
01-04-2009, 13:48
Пхах, да, много си ги харесвам.)
Да, много е хубаво. Въобще, чувството е съвсем друго, малко сеирджийско идва, може би, да наблюдаваш и подслушваш хората от съседната маса, докато си пийваш, но е доста приятно. 8-)

IrrieSkyline
01-04-2009, 17:14
Хайде да ходим на стоп! 8-)

Madness
01-04-2009, 17:19
ааа освен тия работи рисуваш ли?супер са

иначе аз такова...май намерих един приятел с път към софия,няма да те занимавам тебе
(:

IrrieSkyline
01-04-2009, 17:27
Ние накъде имаме път? 8-)

Madness
01-04-2009, 17:29
^кои са "ние"

едит:
казваш,че обичаш математика..
алгебра или геометрия?
имаш ли намерение да се занимаваш с математика?
изкуство ли е математиката?

Jesus
01-04-2009, 17:47
Кой смяташ да сложиш след това на стола ?

Blab
01-04-2009, 17:54
^кои са "ние"
Г-ца Летяща да вземе да каже? Щели сме да ходим до Видин(така като гледам, съвсееем скоро:Д)

едит:
казваш,че обичаш математика..
алгебра или геометрия? - геометрия, естествено, развива въображението
имаш ли намерение да се занимаваш с математика? - не. Не ми се седи на/зад бюро цял живот, нито ми се преподава. (Но ще продължа да решавам задачи за удоволствие.:))
изкуство ли е математиката? - о, да!

IrrieSkyline
01-04-2009, 17:57
Г-ца Летяща а.к.а. Г-ца Добре: Няма да ходим, ще чакаме.

П.П. ''Ние'' сме аз и детето. 8-)

Blab
01-04-2009, 17:57
Кой смяташ да сложиш след това на стола ?
Мислех си, но не го измислих. Предложения ли имаш?

ПП:Видях, че твоята любимка е седяла вече.)

Madness
01-04-2009, 18:03
Тва за Видин сериозно ли сериозно лиии..
не ми каза рисуваш ли

аз отивам да се къпя и да уча
утре даскало
:-o
лека нощ :-)

IrrieSkyline
01-04-2009, 18:08
От Видин ли си? 8-)

Blab
01-04-2009, 18:10
От Видин е.
Рисувам все по-рядко.
Лека и рок'н'рол понеделник!;

ПП:Тая седмица ще ходя да прослушвам китари)))
ППП:С Киро от Академията, когото не познавам?:Д

RiseGirl
01-04-2009, 18:14
първо: кои са тези хубавци от аватарчето ти /че цяла вечер ме човърка/

естествено следва второ: кога мислиш най-накрая да ме /ни/ зарадваш с твоя снимка в цялата си прелест, усмивке

ии последно, трето /ноще има после още/: слончетата могат ли да летят :-|

Dumb
01-04-2009, 18:19
От Видин е.
Рисувам все по-рядко.
Лека и рок'н'рол понеделник!;

ПП:Тая седмица ще ходя да прослушвам китари)))
ППП:С Киро от Академията, когото не познавам?:Д
Хеееее ! Прекарай с мен един рок'н'рол ден.
Бъди с мен в моя скучен делник..
Остани с мен в Ппонеделниик :):):)
Това на снимката ти ли си ?

Blab
01-04-2009, 18:20
първо: кои са тези хубавци от аватарчето ти /че цяла вечер ме човърка/ - Дъ Кардигънс, дъъъ

естествено следва второ: кога мислиш най-накрая да ме /ни/ зарадваш с твоя снимка в цялата си прелест, усмивке - след някоя-друга година по медиите ме очаквай(рофл) Сериозно - нямам снимки, дори телефонът ми не може да снима:Д Само стари някакви с Беатрисче или папарашки, други - нема!(

ии последно, трето /ноще има после още/: слончетата могат ли да летят :-| - Ако чуват добре!

Blab
01-04-2009, 18:22
Пхах, не, но прилича на едно мое актрисче)
Да наспамим темата като за последно, а деца?:Д
'Айде, питайте ме, нищо не сте ме питали още. Дълбаем в театъра, джиджавките и лудостта в мен.

nixx
01-04-2009, 18:30
Ходиш ли на църква?
Планове за татуси?
Очила носиш ли?

DieselBlood
01-04-2009, 18:32
кой искаш да е следващия на Горещия Стол

IrrieSkyline
01-04-2009, 18:38
Видин колко е голям? 8-)

Blab
01-04-2009, 18:50
Ходиш ли на църква?
Планове за татуси?
Очила носиш ли?
*не съм силно набожна. Смятам, че е достатъчно да носиш вярата и/в доброто у себе си, не е необходимо да посещаваш църкви и да се кланяш пред олтари.

*планувах. Сега, по-скоро не. Ако ще си направя, ще е, за да отбележа някое важно събитие, такова, 'дето ще (ме) промени завинаги.

*досега не, но вероятно предстои, поне половин диоптер на едното око, усещам си го вече.


кой искаш да е следващия на Горещия Стол
Том Круз.
Ама ми се оплакваше, че са му спрели нета, та няма да може.

Blab
01-04-2009, 18:51
Видин колко е голям? 8-)
шу-шу-шуууу 8-)

Jesus
01-04-2009, 18:59
Кой смяташ да сложиш след това на стола ?
Мислех си, но не го измислих. Предложения ли имаш?

ПП:Видях, че твоята любимка е седяла вече.)

Това беше отдавна и след 1-2 седмици анализи разбрах че това моето е просто глупаво увлечение. Пък си имам и нови фаворитки.

Мислех си за теен-а на деня.

IrrieSkyline
01-04-2009, 19:05
нежен шум! 8-)

Blab
01-04-2009, 19:05
Вземай пример от мачока, бре!:Д
Какво още не знаете за каката*?
Ще си помисля!;)
*самоцензурирам се

Blab
01-04-2009, 19:07
нежен шум! 8-)
:D 8-)

Jesus
01-04-2009, 19:10
Вземай пример от мачока, бре!:Д
Какво още не знаете за каката*?
Ще си помисля!;)
*самоцензурирам се

Аиде да ми обесниш на ЛС какво трябва да значи това ^^^^


Обичаш ли торта с маслен крем ?

Blab
01-04-2009, 19:13
Не зная.(за тортата:Д)

RiseGirl
01-04-2009, 19:16
Кой прибира сутрин звездите?
Кой заспива сутрин с мечтите?
Кой на спомена взе тишината?
Кой ражда се пак със зората?
Кой прибира сутрин звездите?



пп: кой?! (http://www.vbox7.com/play:d0f3570f)

Blab
01-04-2009, 19:23
Кой прибира сутрин звездите? - баба Хола събира софрата с все звездите. А сутрин хората надяват костюмите, мамицата им.
Кой заспива сутрин с мечтите? - Напоследък аз. Затова си има причина. Има и човек, когото ако срещна, бих пребила. Влюбих се в тишината, а съм човек на шума, по дяволите, човек на шума съм.
Кой на спомена взе тишината? - пфф! Джак Никълсън.
Кой ражда се пак със зората? - покрай целия маскарад - надеждата
Кой прибира сутрин звездите? - повтаряш се вече 8-)



пп: кой?! (http://www.vbox7.com/play:d0f3570f)
Харесвам Пиф!

Аз съм момичето, което никога няма да порасне и отказва да спре да обича.

Jesus
01-04-2009, 19:26
Manga четеш ли, а случайно да гледаш Anime ?

IrrieSkyline
01-04-2009, 19:28
Ходи ли ти се на стоп до Дунава? 8-)

Blab
01-04-2009, 19:34
Македонски е по-стар от Бръчков. Бръчков не познава Русе.
Само Македонски знае къде живее баба Тонка.

Не чета, не гледам.
Аз съм скучна и харесвам красиви детски.)

RiseGirl
01-04-2009, 19:34
Ти ли съм това момиче дето в спомените тича ...



пп:странно ли ти е така, като задавам такива въпроси "песнички"
ако не искаш, няма 8-)

Blab
01-04-2009, 19:35
Не ми е странно.
Приятно ми е.
В момента настоението ми го позволява, да не кажа задължава.
Научих се да говоря с песни. Не е хубаво, но умело прикрива.

Jesus
01-04-2009, 19:36
Македонски е по-стар от Бръчков. Бръчков не познава Русе.
Само Македонски знае къде живее баба Тонка.

Не чета, не гледам.
Аз съм скучна и харесвам красиви детски.)

под детски имаш предвид Анимации (Anime да ти изглежда познато)

Blab
01-04-2009, 19:38
Аниме, зная, че са онези грозните детски, с героите с остри коси и големи очи.(за да те виждам по-добре, момичето ми:Д)

RiseGirl
01-04-2009, 19:41
хаха и обърна внимание повече на "пп:" отколкото на основният въпрос :oops:


Виждаш ли малките неща : )

къде изчезна смеха?

защо детелинките са винаги с три листа...

Jesus
01-04-2009, 19:42
Аниме, зная, че са онези грозните детски, с героите с остри коси и големи очи.(за да те виждам по-добре, момичето ми:Д)

А ти го бъркаш с Hentai :D :D :D

Ето това http://zamunda.net/details.php?id=78433&hit=1 по наше време беше много на мода сред момичетата

IrrieSkyline
01-04-2009, 19:46
И аС говоря с песни.

I'm like a bird... бла-бла 8-) И летя към Видииин.

Blab
01-04-2009, 19:48
хаха и обърна внимание повече на "пп:" отколкото на основният въпрос :oops:


Виждаш ли малките неща : )

къде изчезна смеха?

защо детелинките са винаги с три листа...
*все по-добре трябва да се вглеждам

*тук си е, ей, позатихнал е, може и на ски-ваканция да е

*а щастието трябва да се търси, то никога не идвало само

Blab
01-04-2009, 19:51
Аниме, зная, че са онези грозните детски, с героите с остри коси и големи очи.(за да те виждам по-добре, момичето ми:Д)

А ти го бъркаш с Hentai :D :D :D

Ето това http://zamunda.net/details.php?id=78433&hit=1 по наше време беше много на мода сред момичетата
Не ги, бе. Хентай е порно аниме. Всичко знам аз:Д
Моето Ани е луда, лудичка, та информирам се.

*оу, много го мразех т'ва детско
То и по мое време беше. След Малкото пони, супер тъпо, братле, с онея шнолки, 'дет ги метаха. Злееее... Повече ме кефи онова френското... как се казваше? С трите тайни агентки. Едната беше.. хмм... не помня:Д

IrrieSkyline
01-04-2009, 19:51
деееетеееееелини

Blab
01-04-2009, 19:55
симулираме активност в темата ми:Д
не го ща вече тоя форум.
Само ме подсеща за глупости.

Преди 100 летаааааааааааааааааа

Jesus
01-04-2009, 19:57
Hm totally spies имаш предвид, доста добър избор.
На коя приличаш по-вече Алек, Сам или Клоувър ?
Алек е интелигентнaта, Кло е хубава и проста , а Cам е нещо средно :-D

Интересна личност си ще те държа под око :wink:

RiseGirl
01-04-2009, 20:00
Преяяя http://fc29.deviantart.com/fs13/f/2007/090/9/a/Clover___Commision_CRYROLFE_by_sereneworx.gif


Защо пчеличките като те жулнат боли, а изглеждат толкова красиви
/май това е нещо с подтекст,,,хммм/

и защо всички се страхуват повече от тях, отколкото от осите...а пък осите са по-гадни...


пп: е Теди по умни въпроси не можах да измисля
8-)

OtherDimension
01-04-2009, 20:00
^ X_X

IrrieSkyline
01-04-2009, 20:02
Теди, тва с пчеличките беше на място.

Jesus
01-04-2009, 20:04
Ако въпроса за пчелите те затрудни ще помогна.
Пчелите имат отрова и затова е много лошо ако си алергичен
Осите нямат отрова, но се хранят с мърша и т.н и може да ти лепнат нещо

What is SCAT ?

Blab
01-04-2009, 20:05
Преяяя http://fc29.deviantart.com/fs13/f/2007/090/9/a/Clover___Commision_CRYROLFE_by_sereneworx.gif


Защо пчеличките като те жулнат боли, а изглеждат толкова красиви
/май това е нещо с подтекст,,,хммм/

и защо всички се страхуват повече от тях, отколкото от осите...а пък осите са по-гадни...


пп: е Теди по умни въпроси не можах да измисля
8-)
*само лакомите мечета бъркат посягат към кошера

*аз пищя, страхувам се от повече неща, отколкото би ми се искало

ПП:Е, има време.

Blab
01-04-2009, 20:07
Hm totally spies имаш предвид, доста добър избор.
На коя приличаш по-вече Алек, Сам или Клоувър ?
Алек е интелигентнaта, Кло е хубава и проста , а Cам е нещо средно :-D

Интересна личност си ще те държа под око :wink:

Алекс не харесвам.
Сам е моят типаж, но примесен с шума на Кловер(моля, детското е френско, да не го американчим)

Не съм интересна и сама го зная;

IrrieSkyline
01-04-2009, 20:08
Ако въпроса за пчелите те затрудни ще помогна.
Пчелите имат отрова и затова е много лошо ако си алергичен
Осите нямат отрова, но се хранят с мърша и т.н и може да ти лепнат нещо

What is SCAT ? Не мисля, че въпросът беше с такава насока... 8-)

Blab
01-04-2009, 20:09
Ако въпроса за пчелите те затрудни ще помогна.
Пчелите имат отрова и затова е много лошо ако си алергичен
Осите нямат отрова, но се хранят с мърша и т.н и може да ти лепнат нещо

What is SCAT ?
гняс, к'во друго

RiseGirl
01-04-2009, 20:12
ама изобщо не беше с такава насока въпроса ми, Теди ме разбра : )

лялляял
http://fc57.deviantart.com/fs37/f/2008/284/6/1/Tinkerbell_by_Synfull.gif



кое песен може да те разплаче...

Blab
01-04-2009, 20:15
Ще ти кажа лично, за да не си придават важност разни хора.
Всъщност, прочети, после я изтрий:Д



хоп : )

Jesus
01-04-2009, 20:17
Ако въпроса за пчелите те затрудни ще помогна.
Пчелите имат отрова и затова е много лошо ако си алергичен
Осите нямат отрова, но се хранят с мърша и т.н и може да ти лепнат нещо

What is SCAT ? Не мисля, че въпросът беше с такава насока... 8-)

SCAT >> http://en.wikipedia.org/wiki/S.C.A.T.:_Special_Cybernetic_Attack_Team
Ах вие с вашето мръсно подсъзнание !!!!!!!!!!!

Поздрав http://vbox7.com/play:45fce434

Как е женски род на колега ?

IrrieSkyline
01-04-2009, 20:20
Ми, не, и с такава насоченост не беше. 8-) Мони, аз те разбрах също. :) Бтв пускаш много хубави емотиконки. Искам още веднъж на стола. Вече съм 'бсолютно друга! 8-)

Blab
01-04-2009, 20:41
Благодаря за поздрава. И аз искам, 'ма с'а не може.
Няма си женски род, което е безкрайно тъпо. Предпочитам да ми подвикват с "хей" или "милейди" пхах.

Он' к'во се отби само да даде знак колко сме/ъм зле?
Ние това много добре си го знаем.
Прейо, коя си ти и за какво се бориш?(полети до Видин отпада като възможен отговор)

IrrieSkyline
01-04-2009, 20:44
а с наземен транспорт?

RiseGirl
01-04-2009, 20:44
ъмм колежка о.О

Прейче, ще бъда твоя принц...хъхъх http://fc31.deviantart.com/fs21/f/2007/283/b/b/KeroKeroKeroppi_Avatar_by_SemanticOne.gif



Тедиииии
`... имаш ли чувството, че понякога животът е много скучен и сив ? Как би променила това?
`Какво би посмяла да направиш ако знаеш, че след това можеш да върнеш времето назад!?
`Имало ли е момент от живота ти до сега , когато не си искала да научиш "истината", защото си знаела, че ще те заболи например ?

усмивке...
http://fc08.deviantart.com/fs16/f/2007/124/4/0/Wink_Emoticon_by_jamiefhr.gif

IrrieSkyline
01-04-2009, 20:45
ъмм колежка о.О

Прейче, ще бъда твоя принц...хъхъх http://fc31.deviantart.com/fs21/f/2007/283/b/b/KeroKeroKeroppi_Avatar_by_SemanticOne.gif



Ще го имам предвид, но се надявам да съм го отркила! 8-) Благодаря ти все пак. :-)

П.П. Много обичам такива жаби. 8-)

Blab
01-04-2009, 20:53
ъмм колежка о.О

Прейче, ще бъда твоя принц...хъхъх http://fc31.deviantart.com/fs21/f/2007/283/b/b/KeroKeroKeroppi_Avatar_by_SemanticOne.gif



Тедиииии
`... имаш ли чувството, че понякога животът е много скучен и сив ? Как би променила това? - почти всеки ден, не го чувствам, виждам го. Не знам, но няма да спра да опитвам. Всячески. С театър, с музика, с добротата ще уча доброта.
`Какво би посмяла да направиш ако знаеш, че след това можеш да върнеш времето назад!? - Всичко, о, всичко! Бих крещяла пред всички.
`Имало ли е момент от живота ти до сега , когато не си искала да научиш "истината", защото си знаела, че ще те заболи например ? - сигурно. Тогава се самонавивам, че истината е друга. Просто така се случва, нямам го за цел.

усмивке...
http://fc08.deviantart.com/fs16/f/2007/124/4/0/Wink_Emoticon_by_jamiefhr.gif

Madness
01-05-2009, 13:00
ама ти си адашкаааааааааа
и аз съм Теди :р

Pliok0019
01-05-2009, 13:41
Фофии?
Пристрастявания?

GbSy
01-05-2009, 13:54
Студ/горещина?
Какво предпочиташ - да мечтаеш, или да действаш, дори да знаеш, че има шанс да се провалиш?
Поздрав - http://www.youtube.com/watch?v=h6opRuV1rUg - не знам дали я слушаш, но на мен много ми харесва. (:

Jesus
01-05-2009, 15:27
Някъде има ли твоя снимка ? :oops:

Blab
01-05-2009, 17:22
ама ти си адашкаааааааааа
и аз съм Теди :р
Хах, да, и това знам:Д

Фофии? - не липсват.
Пристрастявания? - имам ужасната черта да се привързвам прекалено силно към хората, които обичам

Студ/горещина? - обичам, когато треперя)
Какво предпочиташ - да мечтаеш, или да действаш, дори да знаеш, че има шанс да се провалиш? - непрестанно се рея във въздуха, но когато искам нещо - правя всичко (не)възможно да го случа. "Провал" е някаква ужасна дума, не умея да губя, не вярвам на някой да му се харесва чувството.
Поздрав - http://www.youtube.com/watch?v=h6opRuV1rUg - не знам дали я слушаш, но на мен много ми харесва. (: - Мерсииии(мече)! Харесвам Натали, това даже май съм го пяла.)

Някъде има ли твоя снимка ? - В албумчетата вкъщи и у баба:Д
Ето няк'ва частичка:
http://i169.photobucket.com/albums/u235/felicity_bg/buff-1.jpg

Jesus
01-05-2009, 18:03
Какво би направила, ако разбереш че преди 1ви Август 2008 си наследила 200 милярда долара имам предвид зимбабвийски долари ?

GbSy
01-05-2009, 18:09
И пееш?
Още някакви скрити дарби? :D

IrrieSkyline
01-05-2009, 18:14
Да ме вдъхновява, например.


П.П. Добре.

Rossmary
01-05-2009, 18:46
lol Знам, че не се познаваме, ама явно съм в странно настроение днес. Ако си наистина това, което пишеш в темата, ме радваш доста. И сигурно трябва да питам нещо... lol Хубаво де..

Интересуваш ли се от астрология (не знам защо се зачудих четейки)?
Иии какъв асцендент имаш викаш :Р?

Blab
01-05-2009, 18:51
Какво би направила, ако разбереш че преди 1ви Август 2008 си наследила 200 милярда долара имам предвид зимбабвийски долари ?
Т'ва колко се падат, 300-тина лева? Ще отида за седмица-две на морето.


И пееш?
Още някакви скрити дарби? :D - Ами, странно ми е, но изкуствата ме държат в ръцете си от съвсем малка. Нямам някакви големи претенции за гениалност(пхах, лъжа:Д), но ми се отдават доста неща.)


Да ме вдъхновява, например. - :) Гледам, че не съм само аз:Д Ако ти се чете, има 278 неизтрити страници, изписани докрая, без полета(Шекспир е уместен:Д).


П.П. Добре. - малко по-надолу от добре сме днес, аз и моите джуджета.

ПП:За кой ли път дават "Хубава жена"?

IrrieSkyline
01-05-2009, 18:56
Само вие двамата ме вдъхновявате. 8-)

Това за джуджетата не го разбрах.

Blab
01-05-2009, 18:57
lol Знам, че не се познаваме, ама явно съм в странно настроение днес. Ако си наистина това, което пишеш в темата, ме радваш доста. И сигурно трябва да питам нещо... lol Хубаво де..

Интересуваш ли се от астрология (не знам защо се зачудих четейки)?
Иии какъв асцендент имаш викаш :Р?
И аз ще попитам, освен че си момиче, под 16 ли си? (това е таргет-групата, която ме харесва:Д)
Не съм задълбавала, след като питаш, си наясно колко необятно и свързано е всичко там. Обаче, мечтая си да се науча да правя и разчитам карти, няк'во яко ще е:д
Близнаци ми е асцендентът, поне така ми го изчислява астро5 бля-бля.:Д Но ми обяснява доста неща, та да, близнаци трябва да е.

Blab
01-05-2009, 18:57
Само вие двамата ме вдъхновявате. 8-)

Това за джуджетата не го разбрах.
и аз т'ва с добре-то :-o

IrrieSkyline
01-05-2009, 19:00
Г-ца Добре?! Бла?! 8-)

Blab
01-05-2009, 19:02
бла-бла, я!:Д
сетих се, малко не съм в кондиция, да ми се прости.

Jesus
01-05-2009, 19:07
Доколкото си спомням инфлацията в Зимбабве стигна около 270 000 000 % :D :D :D :D а парите за които ти писах са около 2-3 лв. :grin:фен съм ти ;)

IrrieSkyline
01-05-2009, 19:13
И аз ще попитам, освен че си момиче, под 16 ли си? (това е таргет-групата, която ме харесва:Д)
Обидена съм!

Blab
01-05-2009, 19:19
Не си правете смях на мой гръб, ей!



И аз ще попитам, освен че си момиче, под 16 ли си? (това е таргет-групата, която ме харесва:Д)
Обидена съм!
Стига дееее(примигва омагьосващо с клепки:Д)
Има нещо такова, порасналите са дървеняци *ууу!*(тъмб даун)

Jesus
01-05-2009, 19:24
Не прочете кодираното съобщение :D

Каква ти е любимата марка кола и съответно модел ?
И каква би си купила ?

IrrieSkyline
01-05-2009, 19:32
Не си правете смях на мой гръб, ей!



И аз ще попитам, освен че си момиче, под 16 ли си? (това е таргет-групата, която ме харесва:Д)
Обидена съм!
Стига дееее(примигва омагьосващо с клепки:Д)
Има нещо такова, порасналите са дървеняци *ууу!*(тъмб даун) Обидена съм! 8-) Влез си в скайпа, по дяволите!

Blab
01-05-2009, 19:33
Прочетох, ама се правя на важна:Д

Харесвам колите като мишлета, с такава форма, няк'ви на Ситроен и Пежо, бля-бля... харесвам Полотата и Лупото на Фолксваген. Бля-бля, Мини-купърите... дрънннннннн... не разбирам от коли, но не харесвам големи коли, обаче ванчетата, даже автобуси разни - <3
На този етап от живота не бих си купила кола, в София е толкова пренаселено откъм автомобили, че само аз липсвам в трафика. Пък и живея недалеч от Моята зона, та не ми и трябва. Обичам да ходя пеш, обичам също и да се возя(нощна разходка - ехх...), за да гледам навън. .......точки, точки, точки.... Лайф ис ъ кабарей, ит'с онли ъ кабарееееееееееееееееееее еееееееееееееееей...

Pliok0019
01-05-2009, 19:38
И аз ще попитам, освен че си момиче, под 16 ли си? (това е таргет-групата, която ме харесва:Д)
Глупости. След 15 дни ставам на 17! :D

Rossmary
01-05-2009, 19:39
Дъъ как ме подцени набързо... хД Аз се интересувам от астрология, затова питах, де.. Просто имам нужда да ми се напомня отвреме навреме, че тая оптимизъм в себе си, това е цялата работа. Колко е голям детския ти фен клуб? 8-)

Blab
01-05-2009, 19:41
А, не, мъничък е, ама са много мощни!(куул)
Сама съм си ги избирала даже:Д(това е хубаво)

ПП:Не се обиждайте на години, бе! Аз като пораствам другата седмица к'во? Нищичко не значи!

Rossmary
01-05-2009, 19:47
Значи, че ще празнуваш и ще се радваш, и ще е празник. И ще има торта... <3

Blab
01-05-2009, 19:54
Ето, видяхте ли, че нищо не сте ме питали.
Аз не си празнувам рождения ден, за сметка на това празнувам всичките си малки рождени дни.) Около официалния изпадам в добре познатата ни Сатурнова дупка, правя си шибани разносметки... като цяло ми е едно мноооого хубаво.
Обаче искам нещо да ми се случи точно тогава. Няма да кажа какво, ще се надявам да се сбъдне. И така.

Rossmary
01-05-2009, 20:00
Когато чувстваш, че е празник, значи е празник.
За тебе кое е по-често празниците или обикновените дни? (под обикновен нямам предвид отегчителен, депресиран или нещо такова, простооо празникът ееее празник...)
/малко не-формулирана мисъл хД/
Иии какво би пожелала за "лека нощ", защото май май ще си лягам? :oops:

IrrieSkyline
01-05-2009, 20:01
Както и една седмица преди рождения си ден си в Сатурнова дупка (Венерино-Марсова).

RiseGirl
01-05-2009, 20:04
хееей
аз съм оле, затвори очички : )
http://vbox7.com/play:51fb73d8


защо не лягате млади девойки?
усмивке, кога ставаш с една годинка "по-голяма"

IrrieSkyline
01-05-2009, 20:07
Аааааа, много обичам Андресен!
Аз не спя, защото летя! 8-)

Blab
01-05-2009, 20:13
:)
Олеееееееее)))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))<3<3<3
туп-туп-туп-туп-туп))))))) Обичам гооооооооооооооо!

Повечето дни обичам! - неформулиран отговор:Д
Пожеланието е нещо строго персонално. Не харесвам баналности. Каквото обичаш, това ще ти пожелая, каквото ти липсва, каквото копнееш - да се случи!

едит:
Е, ще си легнем, ей сега. Аз поне, Прея да си пърха, 'ма по-тихичко, че много шумка гледам.

IrrieSkyline
01-05-2009, 20:26
Прея се страхува и малко и отслабват крилете, затова шуми, напряга се.

Blab
01-05-2009, 20:43
Прея се страхува и малко и отслабват крилете, затова шуми, напряга се.
А не бива.
С утрото всичко си идва на мястото)
Лека нощ!

IrrieSkyline
01-06-2009, 09:01
Сънувах Го! Сънувах страховете си и после всичко беше на пт да се оправи, но се събудих.

Blab
01-06-2009, 14:07
Az pyk se sybudih, za da popi6a. Mnogo prikazen syn, naistina.)

RiseGirl
01-06-2009, 15:52
бръъъм

`кое те изкарва от релси...
`ако можеше да притежаваш една свръхестествена способност, коя би избрала и защо?
`Кое време от денонощието ти е най-любимо и защо?


пп: нищо против, че ползвах онази част от пиеската за подписа си..налии : )

Blab
01-06-2009, 16:56
бръъъм

`кое те изкарва от релси... - замаскирането на емоции отсреща, прекаленото мълчане, подигравките с/у някого... е, не е едно нещо явно.
`ако можеше да притежаваш една свръхестествена способност, коя би избрала и защо? - да сбъдвам желания, да правя хората щастливи, давайки им това, което най-силно копнеят.
`Кое време от денонощието ти е най-любимо и защо? - преди време без да се замисля щях да кажа ден, научих се, обаче, да ценя тишината на нощта.


пп: нищо против, че ползвах онази част от пиеската за подписа си..налии : ) - хах, не, текстът не е мой, пък и да беше, красив е.(даже се зарадвах, като го видях в подписа ти))

RiseGirl
01-06-2009, 17:13
хммм :)


ласт.фм да имаш или пък майспейс :oops:

Blab
01-06-2009, 17:19
http://www.myspace.com/tea_m

RiseGirl
01-06-2009, 17:24
куик куик

рикуестче :D

IrrieSkyline
01-06-2009, 18:34
Добавих те. :)

GbSy
01-06-2009, 18:35
Коя е следващата група, чиято дискография мислиш да изтеглиш? :-D

EroSennin
01-06-2009, 19:19
Кой ще бъде на стола ?

Blab
01-06-2009, 20:03
Кой ще бъде на стола ?
Време е за предложения.)
Хайде, да ви чуя!

OtherDimension
01-06-2009, 20:04
само да не е някой тъпак/чка, която да шокира с клишета и заучени фрази

IrrieSkyline
01-06-2009, 20:04
Искам аз! :Д Наруши правилата заради мен, моля те!

Blab
01-06-2009, 20:04
Коя е следващата група, чиято дискография мислиш да изтеглиш? :-D
Хах)
Хвърлила съм око тук-там.
На РедХот нямам всичко, може с тях да започна.

Blab
01-06-2009, 20:24
Прейо, к'во си и ти дете.
Атанасе, поласкана съм.
Мони, ще питам веднага!

IrrieSkyline
01-06-2009, 20:43
Ти обичаш деца, райт?!

RiseGirl
01-06-2009, 20:51
Теди е педофилка...бууу http://fc56.deviantart.com/fs12/i/2006/305/5/9/crazy_emoticon_by_adi1heidi2gaddi3.gif


иии последно кой реши да сложиш?

едно въпросче като за последно: ще ти липсва ли паренето от стола 8-)

IrrieSkyline
01-06-2009, 20:52
Харесва ли ти аватара на Мони? Защото аз смятам, че е много сладурски и ме успокоява, някак си. 8-)

Blab
01-06-2009, 21:14
Ти обичаш деца, райт?!
Хич!


Как си? :) - Лоу :?
Не съм видял дали са те питали, но какво искаш да постигнеш в живота? - Всичко.(изненада!) Искам да съм щастлива, искам мечтаната работа, да създам семейство и да поддържам идилията доКрая.(клише ъгейн)
С какво искаш хората да те запомнят? - Искам да ме запомнят!(с хубаво) Добре реализирала се, ако щеш - известна(в онази там среда)... и някак'ви лични неща, които ще запазя за себе си.
Вярваш ли в Бог? - Вярвам в изначалното Добро! Ако 3-тата форма на Господ се приема за единствена, да, вярвам.


Теди е педофилка...бууу http://fc56.deviantart.com/fs12/i/2006/305/5/9/crazy_emoticon_by_adi1heidi2gaddi3.gif
Странно, хората, които ме познават, твърдят обратното...


иии последно кой реши да сложиш? - избрах си няколко. Твоето момиче отказа. Всички са в сесия ми се струва... Чакам отговор сега, за да знам дали да минавам на следващия.

едно въпросче като за последно: ще ти липсва ли паренето от стола 8-) - ами, не:Д Като цяло, форумът ме подсеща за неща, за които не желая да мисля повече, та, от утре ще гледам да огранича влизанията си тук.


Харесва ли ти аватара на Мони? Защото аз смятам, че е много сладурски и ме успокоява, някак си. 8-)
Да) Нани-нани*ззз*

OtherDimension
01-06-2009, 21:26
кой е атанас, бе

IrrieSkyline
01-06-2009, 21:58
кой е атанас, бе Кой ще да е, много е кофти... :?

Blab
01-06-2009, 22:05
Човек бе сътворен от кал, но
днес от желязо е света.
Тежко на мекия! За малко
щях да умра от доброта.

Сега, уста безмълвни сключил,
свил гневно на юмрук ръце,
живея и усърдно уча
на зло беззлобното сърце.

_ _ _ _ _ _ Далчев

и точка.

Jesus
01-07-2009, 18:37
Е аз не съм получил покана :?

Pliok0019
01-07-2009, 18:55
Имам един въпрос от сериата "уникално тъпи"

Кой беше уникално сладкият чернокос, къдрав господин, който участваше днес в "Игра на любовта и случая"? :D

jghgh
01-07-2009, 18:57
ще споделиш с какви гадни неща свързваш форума ?

Pliok0019
01-07-2009, 18:59
А още един въпрос... "Осъдени души" или "Крадецът на праскови" при положение, че и двете са ми харесали, след като ги прочетох...или пък "Красиви тела"...

Blab
01-07-2009, 19:01
Къде е Мони и защо не е заключила темата?:Д

Пльок, залагам на Сънчо.)

ще споделиш с какви гадни неща свързваш форума - нц. минали разни, но аз не забравям, та така)

Дотук беше женското ни царство, дечурлига)
Теди има купища подаръци от Лондон, може да завиждате:Д

Blab
01-07-2009, 19:02
А още един въпрос... "Осъдени души" или "Крадецът на праскови" при положение, че и двете са ми харесали, след като ги прочетох...или пък "Красиви тела"...
Крадецът къде го играят? Пренеси се в другата ми тема, да го обсъдим)

RiseGirl
01-07-2009, 19:05
ключе.