PDA

View Full Version : прическа...помощ!



wolfgirl
01-01-2009, 14:47
Напоследък съм забелязала, че си изглеждам винаги по един и същ начин! ОК ... отидох по молове и насам-натам: промених си гардероба!
Изхвърлих си старите гримове и си купих нови!
А сега ми остана най-трудния проблем, с който не мога да се справя: прическа!!!
Много бих се радвала ако ми пратите прически, които на вас са ви харесали! Знам, че всеки си има собсвет стил и вид, но много ще ми помогнете, ако ми покажете някоя снимка!
Аз пък продължавам да търся!
Благодаря ви! :) :-) :) :-) :) :-)

Nadelina
01-01-2009, 15:04
Ako kajesh kakva ti e pricheskata sega, moje i da izmislim neshto.

GbSy
01-01-2009, 15:09
Пусни снимка... и кажи какъв ти е стила! :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-01-2009, 17:38
Aми с къдрава или с права коса си

NoCaption
01-01-2009, 18:43
Пусни снимка... и кажи какъв ти е стила! :)


^да,пусни снимка,защото на всеки му отиват различни прически :)

Infinity
01-02-2009, 07:59
дай снимка или поне кажи с къдрава или права коса си :)

varnen4e
01-02-2009, 08:15
Пусни снимка, за да можем да преценим дали дадена прическа яе ти отива.

wolfgirl
01-03-2009, 15:37
с вълниста коса съм _едри вълни_ до под бюста! с продълговато лице съм!
Мерси много, момичета! :) :-) :)

paradiso
01-03-2009, 16:41
em ako e dalga ili si q skasi ili nqkoi dr ki4ur otdolo nz nqkfi plastove smeni bretona uspeh ;)

xpreciousx
01-03-2009, 16:57
Еми може да си купиш преса и да я изправяш... :)

co0L_gIrL
01-07-2009, 16:30
Еми може да си купиш преса и да я изправяш... :)

Буквално й каза да си съсипе косата. Направи си някаква нова прическа, може примерно бретон но по- дългичък и леко кривнат за да можеш да виждаш, или някакви пластове на косата.

HarumScarum
01-07-2009, 16:38
Пострижи се на черта : )

opaaaaaaaaaaaa
01-07-2009, 16:58
нула номер 8)

Armeika
01-07-2009, 17:56
Слад като си с продълговато лице ще ти отива бритон 100% :) също така трябва да наблягаш на прически с повече обем!
Можеш да си вземеш ролки и да се къдриш а в корените да топираш. Може и да я изправяш и сищо да я правиш с обем в корените не само с топиране може примерно с така наречените вафлички (приставка на пресата) може и с пяна да опиташ.... това са по лесни варианти!
Може да сложиш снимка ако искаш за да може да се ориентираме какво точно ще ти отива но бритона е много добър вариант! На едно място четох че на такъв тип лица отивало и къси причесни...

Ou7taControL
01-07-2009, 18:34
потърси в интернет или в списания, харесай си нещо.. според мен ще ти отива с къса коса малко над раменете.. имам една приятелка с къдрава коса (но не многооооо къдрава) която е с такава прическа и бритон на една страна и стои много хубаво.. но със сигурност трябва да пуснеш снимка ако искаш да получиш повечко съвети :)

Schneeflocke
01-07-2009, 18:47
Слад като си с продълговато лице ще ти отива бритон 100% :) също така трябва да наблягаш на прически с повече обем!
Можеш да си вземеш ролки и да се къдриш а в корените да топираш. Може и да я изправяш и сищо да я правиш с обем в корените не само с топиране може примерно с така наречените вафлички (приставка на пресата) може и с пяна да опиташ.... това са по лесни варианти!
Може да сложиш снимка ако искаш за да може да се ориентираме какво точно ще ти отива но бритона е много добър вариант! На едно място четох че на такъв тип лица отивало и къси причесни...

Обем отгоре - лоша идея, само ще й издължи лицето, а това едва ли е идеята. Две "ниски" опашки, цветни кичури или момчешка прическа би трябвало да стоят добре. А и винаги можеш да идеш в магазин за перуки и да видиш как ти стоят различни дължини и форми, за да не се изненадаш неприятно.

Wrathchild
01-07-2009, 18:50
Еми може да си купиш преса и да я изправяш... :) Спрете се с това изправяне, бе!