PDA

View Full Version : Критика



EvilBrunette
01-01-2009, 15:05
Здравейте! Много харесвам сайта и често го посещавам, но напоследък едно отрицателно явление ми прави впечетление - постепенно започнаха да преобладават темите за секс, оргазъм, пози и т.н. Не че трябва да са табу или нещо такова - хубаво е да сме "в час", но не мисля, че това е единственото и основно нещо, което трябва да вълнува тийнейджърите (нас), а историята е показала, че медиите са основното средство за информация и манипулация на масите, следователно това, което четем или гледаме ние - младите хора в България се превръща в нещо актуално и, едва ли не, много важно за нас...
Преди няколко минути погледнах отново статиите, които бяха на първа страница в сайта и абсолютно всички бяха със сексуална насоченост, което лично мен леко... ме притеснява... Имам чувството, че сайта постепенно се превръща в наръчник за "плътски удоволствия" и т.н. и всякакви други интересни и подходящи за тийнове теми са загърбени. Мисля, че има предостатъчно сайтове за сексуална култура или идеи за "приятни изживявания с любимия", които са на разположение за тези, които се интересуват или имат въпроси. Време е и да обърнете повече внимание на наистина съществени въпроси за нас - не казвам само образователни, но и забавни, смешни, интересни факти и т.н., кото лично според мен трябва да интересуват повече едно момиче или момче на 13/14 години, отколкото "Как да я задоволиш с език" или "най-прекия път към оргазма". Определено мисля, че има основания за притеснение, когато вече не ни интересува духовната страна на живота, а единствено плътската... Сякаш започва да се забравя, това което ни различава от животните...
Не го приемайте твърде лично. Отдавна смятах да споделя мнението си и се надявам, че не съм единствената, което го споделя. :)

DjBaloon
01-01-2009, 15:13
прекалено е сериозна темата :)
и няма да ти обърнат внимание
за жалост :-o

Lucho
01-01-2009, 16:36
Ами какво да ти кажа....пиши ти статий за интерестни,смешни и т.н...трябва да се радваме на това,което ни дават...На мен ми е интересно 8-)

Lucho
01-01-2009, 16:56
http://pic-bg.net/files/c8cpcfl54f70fgoedq7f.jpg

Jumbie483
01-02-2009, 18:24
Права си, но все пак това стана от чудо. Всяка втора тема в раздел Секс е дали някоя забраменя, какво става като презерватива се скъса и закъснява с един ден - бременна ли е ?!
Те админите от чудо направиха и раздела Бъдещи мами... И все пак не е задължително само и единствено за това да се говори.

EvilBrunette
01-02-2009, 22:43
Ами явно е време да престанеш да посещаваш раздел "Секс" и да пробваш в някой друг?

Все пак в "Секс" е малко странно да се говори за модерна америкасна литература...
Ако беше прочел какво съм написала щеше да разбереш, че не става дума за отдел "секс", а за първата начална страница на сайта... и все пак е лично мнение. Исках да разбера дали съм единствената "недоволна", защото ако на мнозинството му харесва да чете само за секс, естествено, че хората (редактори, автори...) ще пускат само статии за секс, а явно мнозинството не се интересува от много други неща...

TheNewReligion
01-02-2009, 23:58
И аз писах такава тема, но последваха само обяснения какво имало в раздел "Секс". Модератори, нас това не ни интересува, защото там не влизаме! Когато тези теми са от това естество ги слагайте в раздел "Секс", не на начална страница! :x

Blab
01-03-2009, 00:04
Статиите не струват, кой въобще чете из сайта?:Д
Последното, което преглеждах беше хвалебствено слово за една насрана пиеса, оттогава въобще не се зачитам.;