PDA

View Full Version : strii :{{{



buuu
01-01-2009, 17:12
re6ila sum da se podloja na dieta i su6tevremno da sportuvam za da si stega tqloto..no problema e 4e imam strii i akonqkoi znai da mi kaje dali kato sportuva6 striite 6te iz4eznat ili 6te si ostanat no nqma da se li4at mnogo ??

sweetsunshine
01-01-2009, 18:26
Tova dali sportuvash nqma nikvo zna4enie,striite nqma da iz4eznat ili da se zali4at 4rez sportuvane!

Te se obrazuvat kogato kojata se raztqga i pri lipsa na vitamini,ta ako o6te striite ti sa 4ervenikavo-lilava moje da gi premahne6 napulno ili prosto da stanat po-malko i po-nezabelejimi kato se majes sus svinska mas,maslo ot 6eq(az li4no izpolzvam Percutalfa(struva kym 25 lv ot aptekite i se maje 2 pati dnevno)ili drugi podobni ne6ta.Ako striite ti ve4e sa beli(nqma krav v tqh) trqbva po hirurgi4eski na4in ili 4etoh za nqkakuv piling-300 lv edna procedura i sa nujni kam 2-3 proceduri ako striite ti sa skoro poqvili se!No zavisi i ot mqstoto na koeto se premahvat ako u4astaka e po-golqm e po skupo!

tova 4e sportuva6 ne ti dava garanciq 4e nqma da ima6 strii!Daja pove4eto sportistki imat strii!

sweetsunshine
01-01-2009, 18:26
a i vnimavai s dietite za6toto strii s epolu4avat nai 4esto pri rqzko smakvane ili poka4vane na tegloto! :)