PDA

View Full Version : Любовен...четириъгълник



SunFl0w3r
01-01-2009, 21:07
Сложна работа - момчето,което аз харесвам изглежда няма никакви чувства към мен,а аз съм луда по него.Една от най-добрите ми фр.почна да се зарибява с едно момче и аз поисках аха-то му да го видя какво представлява.Той ми писа и ми поиска скайп,аз й казах и тя каза че нямало проблем да си пиша с него,той не знае колко добри фр сме.Аз не го харесвам и не му давам напразни надежди,но не лъжа и моята фр.защото й казвам всичко,което той ми пише.Той обаче,явно започна да изпитва нещо към мен,но за жалост аз не.Но все пак ми е приятно с него,а и знам че не мога да мисля все за онова момче,което вече 5 месеца забравям,но без успех и че трябва все някой да си намеря.Обаче не искам да предавам приятелката си,защото то така ше се получи дефакто.Какво да правя? С момчето което обичам шанс нямам,с този имам,но от морална гледна точка няма как.изобщо...

beachy_bunny
01-01-2009, 21:09
а тука обарквацията е голяма ... само аз ли не можах да разбера нищо

CryForMe
01-01-2009, 21:13
ми не е ли леко простичко ... просто спираш да се занимаваш и с двамата и ... ъ ... си търсиш трети :lol:

sLadkaTa_LoRi
01-01-2009, 21:13
Често обичам да казвам "Давай и не си пропилявай шанса" (в случая с момчето от аха). Обаче не си струва да загубиш приятелката си, все пак за мен приятелството означава много и трудно се намира, а пък и ти харесваш друго момче, нищо няма да спечелиш..
Просто ще изгубиш приятелката си, ще се лъжеш, че забравяш момчето, което харесваш и само ще дадеш напразни надежди на другото момче.
Ти реши дали си струва!!

SunFl0w3r
01-01-2009, 21:16
ми не е ли леко простичко ... просто спираш да се занимаваш и с двамата и ... ъ ... си търсиш трети :lol:

Уф тука е другия момент.Трети няма откъде д анамеря защото..не знам не съм нито тъпа нито грозна нито нищо,обаче посто момчетата не идват и това е. :(

CryForMe
01-01-2009, 21:17
тогава си гледай живота ... момчетата идват и си отиват ... :-o

varnen4e
01-01-2009, 21:22
Често обичам да казвам "Давай и не си пропилявай шанса" (в случая с момчето от аха). Обаче не си струва да загубиш приятелката си, все пак за мен приятелството означава много и трудно се намира, а пък и ти харесваш друго момче, нищо няма да спечелиш..
Просто ще изгубиш приятелката си, ще се лъжеш, че забравяш момчето, което харесваш и само ще дадеш напразни надежди на другото момче.
Ти реши дали си струва!!

Приятели няма.

CryForMe
01-01-2009, 21:29
Често обичам да казвам "Давай и не си пропилявай шанса" (в случая с момчето от аха). Обаче не си струва да загубиш приятелката си, все пак за мен приятелството означава много и трудно се намира, а пък и ти харесваш друго момче, нищо няма да спечелиш..
Просто ще изгубиш приятелката си, ще се лъжеш, че забравяш момчето, което харесваш и само ще дадеш напразни надежди на другото момче.
Ти реши дали си струва!!

Приятели няма.

...напротив - мама и тати забрави ли ги? ^^

beachy_bunny
01-01-2009, 21:29
Често обичам да казвам "Давай и не си пропилявай шанса" (в случая с момчето от аха). Обаче не си струва да загубиш приятелката си, все пак за мен приятелството означава много и трудно се намира, а пък и ти харесваш друго момче, нищо няма да спечелиш..
Просто ще изгубиш приятелката си, ще се лъжеш, че забравяш момчето, което харесваш и само ще дадеш напразни надежди на другото момче.
Ти реши дали си струва!!

Приятели няма.
ти ше кажеш ... това , че тебе някоя курвентийка та е наиграла и са е забила с гаджето ти не значи , че няма ... :(

sLadkaTa_LoRi
01-01-2009, 21:33
Често обичам да казвам "Давай и не си пропилявай шанса" (в случая с момчето от аха). Обаче не си струва да загубиш приятелката си, все пак за мен приятелството означава много и трудно се намира, а пък и ти харесваш друго момче, нищо няма да спечелиш..
Просто ще изгубиш приятелката си, ще се лъжеш, че забравяш момчето, което харесваш и само ще дадеш напразни надежди на другото момче.
Ти реши дали си струва!!

Приятели няма.

Това е твоето мнение, аз изказах своето :wink:

SunShinePearl
01-01-2009, 21:36
тогава си гледай живота ... момчетата идват и си отиват ... :-o
...а истинските приятели остават завинаги!!!(ест ако ти е истинска )

AFT
01-01-2009, 22:54
Не знам защо това трябва да е четириъгълник, щом момчето, което харесваш не изпитва нищо към теб т.е. нямаш шанс с него? Оу, и си намери по-добро занимание, за да забравиш това момче, вместо да се занимаваш с момчето на приятелката ти. ;д

iCiTyY
01-02-2009, 00:15
ako misli6 4e ti e istinska priqtelka i 4e i tq bi predpo4ela priqtelstvoto vi pred mom4eto, ostanete si priqtelki razkarai dvete mom4eta i prodaljavai 6tastliv jivot :] p1k i xorata sa kazali:"sled avtobus i sled m1j ne se bqga..sledvatiq idva sled 5 mins ;) bb i uspeex :-)

Lysit0
01-02-2009, 06:54
0ставяш ги и двамата,както казаха преди мен и почваш да излизаш по дискотеки и да си търсиш нови ;)

varnen4e
01-02-2009, 07:56
Често обичам да казвам "Давай и не си пропилявай шанса" (в случая с момчето от аха). Обаче не си струва да загубиш приятелката си, все пак за мен приятелството означава много и трудно се намира, а пък и ти харесваш друго момче, нищо няма да спечелиш..
Просто ще изгубиш приятелката си, ще се лъжеш, че забравяш момчето, което харесваш и само ще дадеш напразни надежди на другото момче.
Ти реши дали си струва!!

Приятели няма.

...напротив - мама и тати забрави ли ги? ^^

Мама и тате са си мама и тате, те не са приятели... А дори и да са е различно.. и не винаги мама и тате са причтели. ;)

varnen4e
01-02-2009, 07:58
ти ше кажеш ... това , че тебе някоя курвентийка та е наиграла и са е забила с гаджето ти не значи , че няма ... :(

Честно да ти кажа имам щастлива връзка, никой не ми е взимал гаджето и ти говоря за много над тези неща.. след време е разбереш, че няма причтели. Явно още си малка и много неща не разбираш.

Bellatrix
01-02-2009, 08:15
ти ше кажеш ... това , че тебе някоя курвентийка та е наиграла и са е забила с гаджето ти не значи , че няма ... :(

Честно да ти кажа имам щастлива връзка, никой не ми е взимал гаджето и ти говоря за много над тези неща.. след време е разбереш, че няма причтели. Явно още си малка и много неща не разбираш.
В известен смисъл съм съгласна. И аз не мисля, че приятели има. Има познати и такива, на които от време на време споделяш (криейки бая солидна част от по-личните неща), но верни и истински приятели... Много рядко срещано нещо, ако въобще съществува... 1 на милион.

MakeMeFeel
01-02-2009, 08:50
Няма приятели бееее ! Всичко е извличане на взаимна полза !

PreciousDiamond
01-02-2009, 08:58
Няма приятели бееее ! Всичко е извличане на взаимна полза !

Айде стига да е нямало (( : Имам честта да имам наистина ПРИЯТЕЛИ, които са ми доказали, че ще са до мене във всяка една ситуация и наистина аз знам , че мога да разчитам на тях , както и те на мене! И не виждам каква полза мога да извлека от приятелството ни (: Бтв теб те познавам от някъде :-o

malone
01-02-2009, 11:40
Тези фигури винаги са ме карали да се смея,може би защото не съм си патил от това.Къв авторката оствам с впечатление,че търсиш нещо като заместител на това мочме с което не е станало.Казвам ти го отговорно няма смисъл това да е момчето което харесва приятелка ти-просто така ще се вкараш в адски филм. :D

LiRRRa
01-02-2009, 11:56
Съгласна с предното мнение.НЕ търси трети, НЕДЕЙ да се забиваш с момчето, което харесва фр-то ти без значеие дали ти е добра или не и си продължи живота с други занимания.Някой ден любовта сама ще дойде няма нужда да я търсиш.

П.П. Всеки дава мнение според опита и положението си отностно приятелите.Аз имам невероятни приятели, които хиляди пъти са били до мене в ситуцаии, в които ако не бяха те.... просто не знам къде и каква щях да съм сега.(сигурно в лудницата)

niki7y
01-02-2009, 12:25
a be blokwash go i tolkoz :D

vesito13
01-02-2009, 12:37
Не се занимавай и с двете момчета . Oсобено след като , заради едно от тях може да загубиш най-добрата си приятелка . Не прави тази грешка да проваляш приятелство , заради момче , с което ще си месец-два :? Но ще ти кажа и не си намирай трети , не е задължително сега да тръгнеш да търсиш момче , просто за да не си сама . Когато му дойде времето то само ще се появи 8)

TooLittelTooLate
01-02-2009, 14:35
Не се занимавай и с двете момчета . Oсобено след като , заради едно от тях може да загубиш най-добрата си приятелка . Не прави тази грешка да проваляш приятелство , заради момче , с което ще си месец-два :? Но ще ти кажа и не си намирай трети , не е задължително сега да тръгнеш да търсиш момче , просто за да не си сама . Когато му дойде времето то само ще се появи 8)

+1