PDA

View Full Version : Пъпки



kuchkaaa
01-01-2009, 21:52
Imam drebni pupki po ''deklote'' zonata i malko po ramenete i gurba,s kakvo mogat da se iz4istqt?Kakvo ste izpolzvali vie idovolni li ste?Trqbva mi ne6to za vuzmojno nai-burz rezultat za6toto mi e nqkvo hiper grozno i me e sram da si obleka bluza sus deklote!
Mersi predvaritelno i izvinete za kirilicata! :)

kuchkaaa
01-02-2009, 04:52
Ami az sum alergi4na kum antibiotici ina4e za tova Clearsil bih imala vuzmojnost da si go poru4am i da mi go donese rodnina.A ina4e kakva e cenata mu i ot koi sait moga da go poru4am online i sigurno li e 4e 6te pristigne,pitam za6toto neznam rodninite mi koga 6te idvat otnovo v Balgariq i moje da se naloji da go poru4vam. :)

fenkatakrisi952
01-02-2009, 06:30
И аз имам.Ходих на дерматолог и той ми препоръча през лятото да се пека на слънце,а през зимата на сулариум.Така изгаряли пъпките.Аз не съм пробвала,но от приятелки знам,че действа 8-)

kalpazanka
01-02-2009, 06:33
Измиващ гел на Елеа, Нивея или Ексфолиак- действа :grin:

Зайо*Байо
01-02-2009, 09:38
Еми аз използвам крема и лосиона "Acne out " и след 2 дена изчезват :)

cveteto64
01-02-2009, 10:35
Еми аз използвам крема и лосиона "Acne out " и след 2 дена изчезват
Аз използвам само крема и съм много доволна. :wink:

mokka
01-02-2009, 16:52
Аз не стига че си имам пъпки ами и от слънцето ми излязоха още повече. ходих на лекар, казаха ми че е Соларен Дерматит или нещо такова.. Още не са ми минали пъпките, мисля да пробвам с тва лекарство дет каза Глобал. Можеш ли да ми кажеш каква е цената на това първота, и на спирта?

varnen4e
01-02-2009, 19:25
Imam drebni pupki po ''deklote'' zonata i malko po ramenete i gurba,s kakvo mogat da se iz4istqt?Kakvo ste izpolzvali vie idovolni li ste?Trqbva mi ne6to za vuzmojno nai-burz rezultat za6toto mi e nqkvo hiper grozno i me e sram da si obleka bluza sus deklote!
Mersi predvaritelno i izvinete za kirilicata! :)

Пушиш ли? От цигарите е възможно да ти се появят пъпки в тази зона...
Иначе мен ме интересува дали солариума може да помогне за малки пъпчици, защото съм чувала, че помагал.