PDA

View Full Version : Малък член



abudabi1
01-02-2009, 01:44
Здравеите,

Това ми е първия форум пост в този сайт и надявам се да не бъда подценен.

на 16 години съм и имам огромен проблем члена ми е много малак 11 см е.Можете ли да ми дадете някакви идеи как може да се оголеми по естествен път или евентуално да не е болестно състояние.Също така при ерекция не се оголва главичката.И имам затруднения при ориниране.

Моля ви вземете ме на сериозно. :(

sensationwhite
01-02-2009, 02:04
ako si seriozen fani idi na lekar ili kaji na va6te nema te prebiqt.... po princip dokat si podrastva6t treq da ti se zabelva glavi4kita prez isvestno vreme...

InDo
01-02-2009, 08:25
ОХХХХХХХХХХХХХХ мале пак тея комплекси,начи братче ще се повтора има си операции за тея работи има хапчета,помпи няма смисъл разбираш ли!!Хората са казали колкото толкова да не те интересува ако някой те обича няма да го интересува колко ти е голям,нещата не се въртят само около пениси.Живота е много гаден за напред ще видиш това не се комплесирай,радвай се каквото ти е дал Господ това!

blackfate
01-02-2009, 09:01
Големината няма значение, само ще ти кажа, че ще ти расте до 23-24 години ... така че ... а и момчетата се развиват в по-голяма възраст, ще ти порасте споко, поне 16 см ще стане... повече не ти и трябва, аз мечтая на моя да му е толкова ...
Иначе, по скоро отиди при баща си и му кажи, че имаш проблем със уринирането и със забелването, мъж е и ще ти помогне веднага, отидете на уролог! може да имаш фимоза или късо гемче, незнам...така че по скоро му кажи ... 1во е мъж, 2ро си му син и от теб зависи продължаването на фамилията тъй че :)
Айде късмет

GotTheLife
01-02-2009, 09:05
дърпай си го и ше порасне гарантирам :-D

varnen4e
01-02-2009, 09:55
Отиди на уролог за уринирането.

Boyd
01-02-2009, 09:58
Проблемите с уринирането - отивай на уролог. Може да е някакво възпаление.

Имаш фимоза.

Пениса ще ти расте още. Но дори и да не порастне - няма да се коркаш. "На момичетата са им нужни 7-8 см. другото е само лакомия."

Whooly
01-02-2009, 10:02
споко до 21 години ще се развиваш :) изведнъж ще почне да ти расте не се притеснявай 8-)

CanyH
01-02-2009, 10:04
Пениса ще ти расте още. Но дори и да не порастне - няма да се коркаш. "На момичетата са им нужни 7-8 см. другото е само лакомия."
А жените са много лакоми така, че му мисли.

pandelka
01-02-2009, 10:11
Още не си се доразвил.Има време ще ти порастне?! : )

Whooly
01-02-2009, 10:34
за начини на удължаване- може да пробваш със пенис помпа :)

savoy
01-02-2009, 10:46
Не му трябва да го удължава...Ще се развива до 23 години.

smilebaby
01-02-2009, 10:49
Здравеите,

Това ми е първия форум пост в този сайт и надявам се да не бъда подценен.

на 16 години съм и имам огромен проблем члена ми е много малак 11 см е.Можете ли да ми дадете някакви идеи как може да се оголеми по естествен път или евентуално да не е болестно състояние.Също така при ерекция не се оголва главичката.И имам затруднения при ориниране.

Моля ви вземете ме на сериозно. :(

Значи на едно момче от класа му правиха операция,понеже кожата му била на места залепнала за гавичката и не можел да я оголва.Дори му направили операцията без упойка и след тва се оплакваше,че мнгоо го боляло.Не те плаша ,просто ти казвам ако е такъв проблем,да поискаш упойка,поне местна!

abudabi1
01-02-2009, 11:02
Не, не, не ми е такъв проблема мога да оголвам главичката но изпитвам напрежение и до някаква степен болка ако може да се нарече така не ми е приятно..

Whooly
01-02-2009, 11:06
Не, не, не ми е такъв проблема мога да оголвам главичката но изпитвам напрежение и до някаква степен болка ако може да се нарече така не ми е приятно..
еми обрежи го 8-)

glamouros
01-02-2009, 11:07
Сорка брато, но не мисля че ще ти стане над 16 сантима... Расте, расте... ама колко да расте. Просто се примири че занапред ще ти трябва повече техника в леглото. Ако искаш все пак може да пробваш с помпичка - чувала съм че върши добра работа. :)

Whooly
01-02-2009, 11:12
... но не мисля че ще ти стане над 16 сантима... Расте, расте... ама колко да расте...

ти па от де си толкоз сигурна !?

Mepuk
01-02-2009, 12:27
Не, не, не ми е такъв проблема мога да оголвам главичката но изпитвам напрежение и до някаква степен болка ако може да се нарече така не ми е приятно..
еми обрежи го 8-) тоя па смешник на къв се правиш бе тапак момчето се притеснява ти се праиш на умен фани млъкни ... :o :o :o :? :? :-x :-x :-x :-x

niki7y
01-02-2009, 12:45
дърпай си го и ше порасне гарантирам :-D :lol: :lol: :lol:

valdesbg
01-02-2009, 14:36
Овеси си една тухла и ходи с нея, резултата е гарантиран :Р

zero
01-02-2009, 14:54
Чоек, малък ти е ...
И моя е малък, ако това ще те успокои
на 17 и 3-4 месеца съм и треа да ми е супер надървен да хвана
15.2;3 санта :D
През другото време като стане е някъде
14.5 :lol:
Емииии .. големите хора имат малки пишки :D
Аз съм голям 1.90 почти и 90 кила :D
Казват, че дребните момчета имали по-големи
чурки, което е вярно ;)
Е, че жените харесват по-големи така си е ама да нети пука ;)
Треа да свикваш ;)

Другото, което е
за забелването на пениса:
Може да се наложи и обрязване ..
Шегата на страна - сериозно говоря !
А може и да се разминеш с едно разширяване на
кожичката ти :Р
Отивай колкото може по-скоро щото може да стане по-зле :)
Между другото и на мен преди ми беше трудно да си беля чепа
ама после свикнах и ся дори сам се бели като го надървя малко повече:)
//То малко и от чикиите се улесни :D

Болката при уриниране сигурно е резултат
на това, че неможеш да си белиш чурката ;)

Споко иди при личния си лекар да ти даде най-добър съвет 8)

valdesbg
01-02-2009, 14:57
Емииии .. големите хора имат малки пишки :D...Казват, че дребните момчета имали по-големи
чурки, което е вярно ;)

Стига лъгал хората е :Р Няма такава закономерност.

GeNNo
01-02-2009, 15:05
Здравеите,

Това ми е първия форум пост в този сайт и надявам се да не бъда подценен.

на 16 години съм и имам огромен проблем члена ми е много малак 11 см е.Можете ли да ми дадете някакви идеи как може да се оголеми по естествен път или евентуално да не е болестно състояние.Също така при ерекция не се оголва главичката.И имам затруднения при ориниране.

Моля ви вземете ме на сериозно. :(

Има идни сини хапчета с буквата "V" ако не се дасетиш стаа дума за виагра

iv4oiv
01-02-2009, 15:13
Преди години някакво лапе ревеше, че от техния клас му е най малак и пита какво да направи за да му порастне. И ние .. това и чакахме. Казахме му да закове пирон на тавана и да върже една ластика и вечер като си ляга да го вързва за ластиката опънат нагоре. То може и през деня ама да губи толкова време а и нощно време така и така лежи.
Малкия надлежно заковал пирона, намерил на майка си ластиките, вързал ги и си ляга. Започнала голямата борба с вързването щото както и да го върже и все се изхлузва и в същия момент влиза баща му в стаята. Голямо шоу после. И до ден днешен като се сетя и се напикавам от смях.

А причините за малкия пенис могат да са 1000. Може да е наследственно (ако на баща ти е 12 ... от там е). Може да е свързано с болест която подтиска някои хормони. Може да е друго генно увреждане. Някаква форма на хермафродизъм. Нисък тестостерон и още какви ли не причини.
Ако нямаш косми, имаш много голям ханш и тесни рамене, рядко ти става и трудно се възбуждаш може да са признаци на хормонален дисбаланс който пък може да е предизвикан от ... 1000 други причини. Може да е от мазилката у вас, от чешмата или от бактерии които живеят в дюшека на леглото ти. Толкова абсурдни може да са причините. Всичко това се разбира с изследвания но трябва доктор да се заеме.
За паренето при уриниране най вероятно е възпаление на уретера което може да е предизвикано от не добрата хигиена на препунциума - нали казваш, че трудно го забелваш.
А трудното забелване се оправя или с лека операция която се прави с месна упойка и минава за няколко дни или с много упражнения докато лъскаш, но тогава може да ти се удължи много кожата и после да ти пречи по време на секс.
Най простото е отиваш на 1 доктор и той ти казва какво е. Или ние тука да се правим на доктори. Ще ти кажем какви изследвания да си направиш а после за самата операция ще ти напишем инструкция как да се обрежиш а ти ще си купиш скалпел и сам ще направиш манипулацията ;)

А в краен случай можеш да пробваш вариянта с ластиката, само гледай баща ти да не влезе в стаята

Whooly
01-02-2009, 15:16
Не, не, не ми е такъв проблема мога да оголвам главичката но изпитвам напрежение и до някаква степен болка ако може да се нарече така не ми е приятно..
еми обрежи го 8-) тоя па смешник на къв се правиш бе тапак момчето се притеснява ти се праиш на умен фани млъкни ... :o :o :o :? :? :-x :-x :-x :-x
еми притеснява се и аз му давам съвет, кво толкоз

MiRaCuLiX
01-02-2009, 16:04
Въй брато аз ако имах 11 см на твое място щях се гръмна. пхахахаха

Ся ще подходя сериозно,въпреки че ми е трудно.Отиди на лекар , той знае ко да прави

abudabi1
01-02-2009, 16:06
Въпреки че прочтеох някой доста излишни коментари видях и доста смислени.Благодаря ви все пак за рабирането.Ще видя какво ще направя.Мерси

sisityy
01-02-2009, 17:16
отиди на уролог

ViolentSaint
01-02-2009, 17:22
хах братле не се притеснявай бе човеко и кво и да имаш голем член ако не те бива в леглото ако искаш и 40 сантов имай нема да стане номера. За останалите неща горещо ти препоръчвам да отидеш на уролог да ти види оръжието да не е взело да хваща ръждица ;)

А това е послание за останалите: Вие пък кво толкос ви прави кеф да се ебавате с проблемите на хората момчето тука (ако е сериозен) си има проблем вие "ако имах .. щях се гръмна" ала бала незнам си кво.... тва сте ебаси простото племе, ама то в живота всичко се връща никой не остава недое*ан....

x3eme
01-02-2009, 17:25
dobre 4e nqmam takuv problem :-D
kolkoto ti e tolkova
samo vremeto 6e pokaje dali 6e ti porasne
P.S tiq koito go suvetvate da ide na urolog...kvo mislite,4e 6e mu pomogneli
ne e za urolog toi nqma bolest ili infekciq ne6to
ako ne porasne s vremeto samo s operaciq moje6 da go udulji6

ViolentSaint
01-02-2009, 17:29
уролога беше за проблема с уринирането му......
И немога да разбера манията ви да имате големи пишоци.....

amatorium
01-02-2009, 17:32
Bqgai na doktor zaduljitelno, da ti ogoli glavichkata. Taka i shte zapochne po-dobre da ruste. Inache za oduljavaneto ima tehniki na izkrivqvane na muskula, s koito stava. Potursi v google. Ama za ogolvaneto na glavichkata bqgai na lekar i ne otlagai, che veche si dostatuchno golqm.