PDA

View Full Version : Взех си Triclobakter за промивки там долу..отзиви?



Bebeto666
01-02-2009, 09:50
Zdraveite.vzex si Triclobakter da si pravq promivki tam dolo.6te moje li da mi kajite kakvi sa vi otzivite za nego :(



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

LadyDy
01-02-2009, 12:35
Без лекарско предписание ли?! :-o

miloto_girl_4e
01-02-2009, 13:03
Преди време помолих леля ми да ми вземе интимен сапун, но те и пробутаха такова за промивки...
Веднъж реших да го използвам.., ползвах го 2 пъти.., но после прочетох в интернет, че такива неща са супер вредни, защото чрез тях променяш есествената среда на влагалището и когато си правиш въпросната промивка, може да отмиеш не само вредните микроби, но и тези, които те предпазват от инфекции :!: Когато прочетох това просто изхвърлих това нещо..

Bebeto666
01-02-2009, 20:19
xumm na men mi kazaxa 4e e dobro a tova bqlo te4enie det go imam napravo polydqvam ot nego iskam da spre :(

darla
01-02-2009, 21:26
Преди време помолих леля ми да ми вземе интимен сапун, но те и пробутаха такова за промивки...
Веднъж реших да го използвам.., ползвах го 2 пъти.., но после прочетох в интернет, че такива неща са супер вредни, защото чрез тях променяш есествената среда на влагалището и когато си правиш въпросната промивка, може да отмиеш не само вредните микроби, но и тези, които те предпазват от инфекции :!: Когато прочетох това просто изхвърлих това нещо..
vaginalnite promivki sa vredni ako gi pravi6 pove4e ot 3-4 puti vv meseca.togava promenq6 estestvenata flora na vlagali6teto.ina4e sa polezni,osobeno sled menstruaciq!!!
P.S.-az izpolzvam Tantum Roza

pussycat_dolls15
01-02-2009, 21:33
Аз не съм ползвала и не смятам,че трябва. :)

mysterious93
01-02-2009, 21:51
xumm na men mi kazaxa 4e e dobro a tova bqlo te4enie det go imam napravo polydqvam ot nego iskam da spre :(

абе ти добре ли си???как ще си купуваш лекарства на своя глава?без да се консултираш с лекар?? на някои може да му повлияе добре,на теб зле.и аз имам бяло течение ,но не съм тръгнала да купувам квот ми падне :?

darla
01-03-2009, 08:31
tezi vaginalni promivki-s kakvoto i da e,bilo to s prah4e,bilo to sus smradlika ili prosto voda,NE LEKUVAT bqloto te4enie.do nqkakva stepen kontrolirat Vaginalnoto te4enie,no BQLOTO te4enie se lekuva s poredpisani ot ginekologa lekarstva sled obstoen pregled.Koga 6te sprete da gledate na bqloto te4enie kato na ne6to,koeto e normalno da go ima!NE E normalno da go ima!

LadyDy
01-03-2009, 12:14
Вярно е, че не лекуват бялото лечение.. Въпреки че на мен преди ми го предписаха и 15 мин да седя в легенче със смрадлика или каквото беше, не помня, честно казано.. Просто е кофти.

Bebeto666
01-03-2009, 21:22
xum neznam 4ydq se sq da go probvam li Triclobactera ili ne.Razbrax 4e promivki sus soda i smradlika su6to pomagali :( mnogo e nepriqtno tva te4enie

batkodoki
01-04-2009, 00:21
Преди време помолих леля ми да ми вземе интимен сапун, но те и пробутаха такова за промивки...
Веднъж реших да го използвам.., ползвах го 2 пъти.., но после прочетох в интернет, че такива неща са супер вредни, защото чрез тях променяш есествената среда на влагалището и когато си правиш въпросната промивка, може да отмиеш не само вредните микроби, но и тези, които те предпазват от инфекции :!: Когато прочетох това просто изхвърлих това нещо..

SIC,
точно така!!!

нормалната вагинална флора се саморегулира в посока "почистване", и всяка намеса в изходните условия /средата/ дебалансира тази саморегулация

darla
01-04-2009, 09:05
^ 8-) qsno.za6to togava dori ot elementarno belio jenata moje da polu4i bqlo te4enie,gubi4ki dori i organizma NEMOJE sam da gi obori i izlekuva!

kalpazanka
01-04-2009, 09:32
За появата на гъбички не е ли редно все пак да се потърси истинската им причина /диабет, имунологични смущения/, а не да се оправдаваме с бельо /което на всичкото отгоре трябва да е влажно, но не вярвам да има мазохист, който да носи такова 8-) / и разни такива?

darla
01-04-2009, 09:50
^bi trqbvalo,no kolko ot teen-ovete go pravqt.Masovo pravqt sex,no ne smeqt da otidat pri ginekolog ako imat problem,za6toto 6tql da razbere,4e ne sa devstveni.Za kakvo govorim???plus tova gubi4kite naistina mogat da se zavudqt i ot toaletna hartiq.

kalpazanka
01-04-2009, 09:56
Завъждат се в резултат на промяна в рН на влагалището, а то може да е резултат от повишеното ниво на естрогените, може да е в случай на имунен дефицит, диабет, неподходящи препарати и интимни "душове", на които сте "върли фенки", бременност.
Тоалетната хартия не ми се връзва особено... просто ако индивидът и всичките му бариери срещу микроорганизми са читави, хартията не би предизвикала заболяване

darla
01-04-2009, 10:22
suglasna sum.fakt e,4e na takiva temi ne im e tuk mqstoto.a direktno pri ginekolog.otnosno ginekologi4ni problemi sum tvurdo protiv samole4eniq i samoiniciativi!

gia_sena_mono
01-04-2009, 18:05
vaginalnite promivki sa vredni ako gi pravi6 pove4e ot 3-4 puti vv meseca
Аз също имам бяло течение и моята гинеколожка на няколко пъти ми изписва промивки за по 1-2 седмици.Все пак е лечение,а не профилактично. Тя се води за много добра в града, но само ме прегледа и ми изписа съответните лекарства.Без изследвания, без нищо.

b3byl1nka
01-04-2009, 21:26
xum neznam 4ydq se sq da go probvam li Triclobactera ili ne.Razbrax 4e promivki sus soda i smradlika su6to pomagali :( mnogo e nepriqtno tva te4enie

ох бе хора ... тва не е задължително да е така нареченото "бяло течение" което подсказва че нещо не е наред .. в пубертета се отделят хормони и също има течение което има бял цвят или безцветен .. и аз имам .. всички имат нормално е ..

darla
01-05-2009, 09:25
^ 8-) ok