PDA

View Full Version : Търся нещо за уросяване на крайниците ..



roro
01-02-2009, 11:01
така ... майка ми и тя незнае какво иска да питам .. но нещо за оросляване на крайниците .. лекарства ли билки ли кажете 8-[


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

LadyDy
01-02-2009, 11:36
ГинкоВин.

iv4oiv
01-02-2009, 12:17
За оросяване най добре да се ползва роса или в краен случай дъжд ;)

Да не си на 70 години, че да имаш нужда от такива лекарства.
Знаете ли от каде идва името на лекарството Селеногин ?
Селено Гин. То е насочено към хората от село които искат лекарство за всичко. И за да му запомнят името трябва да е нещо близо до тях. От там Село - селено Гин от Гинка. Често срещано име на село и запомнящо се. Така и с Гинкоприм - което е от Гинка и Коприва и т.н.
В тези хапчета няма нищо. Не помагат за нищо. Но в 20% от случаите когато пиеш някакви хапчета, пък били те и захар организма се подобрява защото ти си мислиш, че лекарствата те лекуват.

Alex_f
01-02-2009, 12:52
За оросяване най добре да се ползва роса или в краен случай дъжд ;)

Да не си на 70 години, че да имаш нужда от такива лекарства.
Знаете ли от каде идва името на лекарството Селеногин ?
Селено Гин. То е насочено към хората от село които искат лекарство за всичко. И за да му запомнят името трябва да е нещо близо до тях. От там Село - селено Гин от Гинка. Често срещано име на село и запомнящо се. Така и с Гинкоприм - което е от Гинка и Коприва и т.н.
В тези хапчета няма нищо. Не помагат за нищо. Но в 20% от случаите когато пиеш някакви хапчета, пък били те и захар организма се подобрява защото ти си мислиш, че лекарствата те лекуват.
Хаха,добри асоциации!Да ти кажа не е нужно да си на 70 за да имаш проблеми с оросяването."Гин" във всичките лекарствени продукти идва от дървото гинко билоба,което само по себе си е уникално.Вземи се образовай малко,после пиши "умни постове"!
До авторът:има много лекарства създадени за оросяване на крайниците и подпомагане на мисловната дейност,но най-добре е да се извършват повечко физически упражнения,да има повече движение.Това лошо оросяване се получава най-често от застоял начин на живот,все пак млади хора сме,не сме оправдани че не се движим.Всякакви такива химии само подпомагат оросяването,но не се справят напълно с проблема.Лично аз съм пила Гинковин,Гинкоприм и да ти кажа голям ефект няма.

batkodoki
01-04-2009, 01:23
така ... майка ми и тя незнае какво иска да питам .. но нещо за оросляване на крайниците .. лекарства ли билки ли кажете 8-[


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

отиваш в някоя добра аптека и купуваш ГИНКО ЛИП за Мама!

из между почти 400-те конкуриращи се за парите на клиента продукти на базата на гинко билоба, този в момента е най-изгоден като съотношение цена-доза-качество. струва около 10/12 лв за опаковка.

roro
01-05-2009, 14:41
благодаря ви многооо ;-) ;-)

Red_Hair
01-10-2009, 11:20
ами цпециално за това е Кобаламин(Витамин Б12) има го в яйца,мляко,месо,но може да го вземеш в комбинация Хауробес Б1+Б6+Б12 има го и в амбулки,ама те вече са за старци които немогат сами да го освояват и тре'а да им се слага

georgi12
01-21-2009, 16:50
така ... майка ми и тя незнае какво иска да питам .. но нещо за оросляване на крайниците .. лекарства ли билки ли кажете 8-[


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

отиваш в някоя добра аптека и купуваш ГИНКО ЛИП за Мама!

из между почти 400-те конкуриращи се за парите на клиента продукти на базата на гинко билоба, този в момента е най-изгоден като съотношение цена-доза-качество. струва около 10/12 лв за опаковка.
Благодаря Батко Доги . Мисля , че не е задължително някой да е на 70 за да има нужда от такъв илач . Например аз не помня някога да ми е било топло на краката , дори и при температура от около 7-8 градуса . Това е липса на оросяване на крайниците . Понякога пръстите ми изтръпват при промяна от топло време към 2,3 градуса .

6emet4e
01-24-2009, 12:31
Гинко Билоба и Витамин Е също стават.