PDA

View Full Version : Обичам те



InnchetO
01-02-2009, 11:21
В вашата (последна) връзка, кой каза първи "обичам те" ?
Как се случи ?
Какво отговори другия ?
Чувствахте ли го ?

Стана ми интересно и реших да ви питам (: Ако се сетите за още нещо около тази тема пишете. :)

angelcheeee_93
01-02-2009, 11:23
В вашата (последна) връзка, кой каза първи "обичам те" ?
Как се случи ?
Какво отговори другия ?
Чувствахте ли го ?

Стана ми интересно и реших да ви питам (: Ако се сетите за още нещо около тази тема пишете. :)

в последната връзка,той ми го каза пръв,аз отвърнах със същото,защото така го чувствам.Как се случи-не помня първият път,когато го каза.повтаря го непрекъснато...
да чувствах го и пак го чувствам.

nicolepcd
01-02-2009, 11:24
Не си казваме, че се обичаме. То си се вижда 8-)

scoobydors
01-02-2009, 11:24
В последната ми връзка никой на никой не го каза. Ходихме от 2 месеца и аз наистина бях хлътнала по него (въпреки някой проблеми) но ме беше страх да му го кажа.
След като скъсахме му казах, че съм искала да му го кажа, а той ми заяви, че било детска постъпка и два месеца - това не било никаква любов. :?
Стана ми адски кофти... но го преодолях. Сега още и още иска да се съберем, но аз твърдо не искам. Сега ми казват "Обичам те" и съм щастлива, защото наистина е така. :)

mahoni
01-02-2009, 11:25
o6te ne sme si go kazali :) men me e strah da mu go kaja mislq 4e e tvurde rano :-)

ImmortalForever
01-02-2009, 11:29
В последната ми връзка не си го казахме, не за друго, а защото сме катърски инати both of us пък и не знам колко сме го чувствали..3 месеца не са кой знае колко.. 8-) ..

InnchetO
01-02-2009, 11:38
С моя ходим 2 седмици и снощи си го казахме .. знам какво ще си помислите, но при нас нещата много бързо се развиха .. и наистина го чувствам .. и той ми доказва, че го чувства ..
Та случи сее .. на една спирка :-D . Чакахме тролея му да дойде и докато се целувахме той ме притисна силно към него и ми каза тези 2 думички .. при което аз го погледнах и му казах "И аз теб". Целунах го и в този момент тролея дойде. Беше уникално ..

За пръв път се чувствам така и за пръв път го казвам .. Също и за пръв път ми го казва момче :-D ..

sextazy_baby
01-02-2009, 11:42
Той ми го каза на четвъртия месец...и всъщност аз нещо се бях ядосала и крещях наляво надясно и той ми го каза,и аз просто...млъкнах,след 4-5 минути се осъзнах за какво става въпрос...гушнах го и аз му казах че го обичам :oops:

SunShinePearl
01-02-2009, 11:45
той го каза първи..аз му го казах след 3-4 дни..и сега осъзнавам че май само за да не го разочаровам го казах..хах и на същия ден когато му го казах скъсахме... :? 8-)

V1k1tYyY
01-02-2009, 11:55
Казаха ми "обичам те" в 1 връзка миналата уч. година,но аз не го казах, защото не го чувствах.Иначе сега го чувствам към друг ,но едва ли има смисъл да му го казвам-по време на връзката ни не събрах смелост, или просто не го бях осъзнала.

MetalL
01-02-2009, 11:55
за гаджето или любовницата...но и 2те го казаха 1ви :D

yahhooo
01-02-2009, 11:57
Кво да и го казвам да не съм на 14

Mepuk
01-02-2009, 12:15
Аз първи ... и После скЪсахме :D :D 8-)

ImmortalForever
01-02-2009, 12:24
С моя ходим 2 седмици и снощи си го казахме .. знам какво ще си помислите, но при нас нещата много бързо се развиха .. и наистина го чувствам .. и той ми доказва, че го чувства ..
Та случи сее .. на една спирка :-D . Чакахме тролея му да дойде и докато се целувахме той ме притисна силно към него и ми каза тези 2 думички .. при което аз го погледнах и му казах "И аз теб". Целунах го и в този момент тролея дойде. Беше уникално ..

За пръв път се чувствам така и за пръв път го казвам .. Също и за пръв път ми го казва момче :-D ..

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

niki7y
01-02-2009, 12:24
kazwam obi4am te samo ako go 4ustwam :-)

RullzZz
01-02-2009, 12:39
Мисля че аз го казах пръв,беше на рождения ми ден и бях леко пиян но го чувствах и продължавам да го чувствам,а тогава тя ми отговори със същото :grin: :smt008 :smt007

DarkWitch
01-02-2009, 12:58
последната ми връзка или по-точно настоящата ми връзка той първи ми каза,че ме обича :) и съответно аз му отвърнах със същото. И да тогава това изпитвах и продължавад да го изпитвам тоест да го обичам и той мен :oops:

princesa_viki
01-02-2009, 13:04
Той ми каза пръв.Каза ми го на Коледа.Подари ми роза и докато ме гледаше в очите ми го каза :-) И аз му отвърнах и го гушнах :)
Това беше най-романтичният начин ,по който някой ми е казвал "Обичам те" :oops:

pandelka
01-02-2009, 13:24
Амии при мен го каза първи той.И за съжаление тогава аз още не го бях почувствала и за това не можах да му отвърна със същото. 8-)

TooLittelTooLate
01-02-2009, 13:31
Еми в сегашната ми връзка още никой- рано ни е :)

pussycat_dolls15
01-02-2009, 13:39
Казвам обичам те когато го чувствам. :-)

InnchetO
01-02-2009, 16:52
С моя ходим 2 седмици и снощи си го казахме .. знам какво ще си помислите, но при нас нещата много бързо се развиха .. и наистина го чувствам .. и той ми доказва, че го чувства ..
Та случи сее .. на една спирка :-D . Чакахме тролея му да дойде и докато се целувахме той ме притисна силно към него и ми каза тези 2 думички .. при което аз го погледнах и му казах "И аз теб". Целунах го и в този момент тролея дойде. Беше уникално ..

За пръв път се чувствам така и за пръв път го казвам .. Също и за пръв път ми го казва момче :-D ..

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ??

chill
01-02-2009, 17:16
Той,отвърнах с: Ъъъ моля :shock: даа мн съм зле,ама мисля че ни беше прекалено рано. Не му отвърнах защото..защото не бях сигурна в чувсвата си а не искам да му го казвам само за да не го разочаровам

summer_mo0n
01-02-2009, 17:37
Приятелят ми 1ви ми каза "Обичам те" ии аз естествено му отговорих, защото нистина го чувствах за 1ви път ..и все още го чувствам :-)

BuBiTy
01-02-2009, 17:46
Ами в сегашната ми връзка тогава бяхме заедно 2 месеца вече, всеки ден заедно и един ден вървяхме и се шегувахме и просто аз изръсих нещо като ".... ей за тва си те обичам" после като се усетих... :shock: ама той ме целуна и някъде след 1 месец той ми го каза и ме целуна, но тези думи се казват като ги чустваш, а не за щяло и нещяло хората се обичат това когато знаят мн един за друг и се познават,но пак го изпитват!немога да кажа доколко е било рано да го кажем но мога да кажа че сега година по-късно си имам пълното право да го изрека :grin:

ImmortalForever
01-02-2009, 17:48
С моя ходим 2 седмици и снощи си го казахме .. знам какво ще си помислите, но при нас нещата много бързо се развиха .. и наистина го чувствам .. и той ми доказва, че го чувства ..
Та случи сее .. на една спирка :-D . Чакахме тролея му да дойде и докато се целувахме той ме притисна силно към него и ми каза тези 2 думички .. при което аз го погледнах и му казах "И аз теб". Целунах го и в този момент тролея дойде. Беше уникално ..

За пръв път се чувствам така и за пръв път го казвам .. Също и за пръв път ми го казва момче :-D ..

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ??

Не, просто се зачудих, защо си го казвате толкова рано..whatever...

pussycat_dolls15
01-02-2009, 17:52
Еми,хубаво че са се развили толкова бързо,но смятам че е много бързо. 8)

reni7o0o
01-02-2009, 18:48
В вашата (последна) връзка, кой каза първи "обичам те" ?
Как се случи ?
Какво отговори другия ?
Чувствахте ли го ?

Стана ми интересно и реших да ви питам (: Ако се сетите за още нещо около тази тема пишете. :)

Не в последната, а в пред последната ми връзка, той ми каза че ме обича и аз му отвърнах със същото, а и наистина го чуствах така :) :) :)