PDA

View Full Version : Заедно само когато му се чука!!!



mahoni
01-02-2009, 11:44
zdraveite da vi pitam imali li ste takava "vruzka" v koqto da vi tursqt samo za sex i ni6to po ve4e.I bihte li se suglasili da go pravite?to za mom4etat e qsno na tqh 6te im e kef ama pri momi4etata e po interesno za6toto pri nas ima i 4uvstava :-o

NeverTheSame
01-02-2009, 11:46
точно ако имаш чувства към такова момче,дето е само за едното чукане,значи трябва да го го забравиш.не си някъф предмет,да те използва само когато си му нужна и то за секс...забрави го,намери си друг,който да намира истинското в теб,а не само къде може да си завре пениса.

hottie
01-02-2009, 11:47
Имала съм такава връзка, но си звъняхме взаимно само за секс. Уговаряхме си точен час, правихме секс, пушихме по цигара и кой от къде е. Не съжалявам.

miloto_girl_4e
01-02-2009, 11:55
Никога не бих имала такива взаимоотношения с някого :!:
Имала съм такива предложения, момчетата са ми били симпатични, но в момента, в който видях, че искат само секс и да съм им "момиче на повикване", веднага замразих взаимоотношенията си с тях :!:

glamouros
01-02-2009, 11:55
Не. Не. И пак НЕ.

atscata
01-02-2009, 12:02
Мен пък ме кефи - Friends with benefits. Бъдете по широко скроени секса си е удоволствие. Примерно ако си харесаш някой мн хубав партьор, който по характер не ти допада не е за теб, виждаш, че нищо сериозно няма да се получи между вас, кво лошо има в тва да си праите кефа 8)

SunShinePearl
01-02-2009, 12:03
аз имам еидн такъв фр и се виждаме само за да се чукаме...приятели с привилегии сме си..нямаме чувства и за това е страхотно...ест секса е хубав повече от хубав иначе не бих правела=) може да ви звучи курвенски ама е прекрасно да си имаш такъв фр 8-)

geri777
01-02-2009, 12:04
аз бих му била шута независимо дали изпитвам чувства или не все пак достойнството на първо място

atscata
01-02-2009, 12:21
аз имам еидн такъв фр и се виждаме само за да се чукаме...приятели с привилегии сме си..нямаме чувства и за това е страхотно...ест секса е хубав повече от хубав иначе не бих правела=) може да ви звучи курвенски ама е прекрасно да си имаш такъв фр 8-)
Абсолютно съм съгласен с теб, пък и в тва няя нищо общо с достойнството.Смисъл никой не казва да тръгнеш се ебеш с всеки, който ти предложи, но просто си харесаш някой и се забавляваж :P

assd
01-02-2009, 12:30
да бе добре, нали ако имаш гадже и си имаш такъв приятел само за секс ще стане интересно, ак оразбере, а то няма начин да не разбере.
приятелката ми ако прави секс с някой друг нали ще му отрежа оная работа до ташаците и ще го вържа на витоша да хвърли топа от кръвозагуба... много съм ревнив, шега с мене не бива :booooomb:

inl0ve
01-02-2009, 12:36
Мен пък ме кефи - Friends with benefits. Бъдете по широко скроени секса си е удоволствие. Примерно ако си харесаш някой мн хубав партьор, който по характер не ти допада не е за теб, виждаш, че нищо сериозно няма да се получи между вас, кво лошо има в тва да си праите кефа 8)

+1 8)

niki7y
01-02-2009, 12:47
he za da sum zaedno s nqkoi trqbwa da sum vlubena w nego :) .. ne bih trugnala s nego zardi sex :)

Remini
01-02-2009, 13:01
Колкото секса е приятен за мъжете,толкова и за жените..

vladity1993
01-02-2009, 13:02
до колко е само секс може да се поспори. Щом те търси значи те харесва аз съм имала такива взаимоотношения, ест бяхме бивши гаджета и аз все още го обичах, но той видя че ми е гадно и ме разбра :)

DarkWitch
01-02-2009, 13:22
нямала съм такава връзка и не бих искала да имам... не съм фенка на секса без чувства :)
Но един приятел веднъж ми каза "айде да се чукаме като приятели" :shock: дано да се е базикал :-D

Rofl4e
01-02-2009, 13:39
Не съм имала такава връзка..нямам и желание да имам.. :)

D0ll
01-02-2009, 14:12
аз бих му била шута независимо дали изпитвам чувства или не все пак достойнството на първо място

valdesbg
01-02-2009, 14:14
Хората са го класирали отдавна като неангажираща връзка. Нищо лошо няма, не е неморално, обидно и така нататък, ако истинския ти партньор е далеч или няма да го има доста врене по една или друга причина е страхотен отдушник. Само че трябва и двамата да сте наясно че не е сериозно и няма чувства. Ест трябва да си се разбрал предварително и с човека, с когото си по принцип. Аз бих се съгласил.

Xrisinka
01-02-2009, 14:16
lichno az ne bih spala s nqkoi koito me tarsi samo za seks. A i ti ako imash chuvstva kam nego po dobre se otdrapni zashtoto shte se privarjesh oshte poveche taka ..

zizita_88
01-02-2009, 14:33
аз имам такава връзка в момента и всичко беше супер докато,разбира се,не се намесиха чувствата и сега става все по лошо,защото знам, че с него нямаме бъдеще, но секса е супер ,а аз имам нужда от това и не искам да съм с друг. сега най-лошото е, че знам, че трябва да си тръгна, но не мога. затова добре си помисли дали искаш да рискуваш, защото когато има чувства нещата са сериозни и то, разбира се, за теб!!!

pandelka
01-02-2009, 14:34
Не.Никога не бих се съгласила на подобно нещо.

myHeartIsOnlyForYou
01-02-2009, 14:47
НЕ!!!Просто аз не изпитвам удовоствие от секса ако нямам чувства към момчето => такава връзка не е за мен.. Мн ми е интересно да разбера от хората,които са имали такава връзка как е приключила по какви причини хаха омръзнали ли са си или ддз то си е интересно... :?

ImmortalForever
01-02-2009, 14:51
Би било много красиво.No fealings-no tears. Чисто и просто.ЗА!

shell
01-02-2009, 14:52
никога не бих имала такива взаимоотношения с момче:не съм предмет!

Xrisinka
01-02-2009, 15:16
shell :
никога не бих имала такива взаимоотношения с момче:не съм предмет!



++ opreleno sam ZA tova mnenie

krem4et0
01-02-2009, 15:26
Не, не бих имала. За мен сексът е повече от проникване и търкане на епидермиси....

mahoni
01-02-2009, 16:34
ne be hora az sym su6to ne go razbiram i nemoga no imam nqkolko priqtelki koito go pravqt za6toto imat 4uvstva kum mom4etata i tova e edinstveniq na4in da budat s tqh.az sum prekaleno gordeliva za da go napravq :o 6tom ne me haresva za ne6to po ve4e nqma da e s men nali taka :D no ima momi4eta koito go pravqt za6toto obi4at :shock: :shock:

sisityy
01-02-2009, 16:55
ami spored men si nameri nqkoi koito naistina da te obi4a ...i da ne e s teb samo za da te 4yka

suitable
01-02-2009, 16:59
Зависи с кого.. смисъл ако е някое момиче, което ми харесва само външния и вид.. хм.. някак си е глупаво да се прави постоянно.. никой не е казал, че да се прави секс е лошо.. затова ако мислите, че не одобрявате подобни начинания - явно търсите сериозна връзка.. но ако ви е омръзнало от опитите да създадете такава - отпуснете се и си доставяйте удоволствие както знаете.. ;}

xplay
01-02-2009, 17:05
Хем ходиш с него, хем знаеш, че те използва... Давай резака и му тегли майните! :-D

ViolentSaint
01-02-2009, 17:09
Ако става въпрос за теб и при тебе има чувства най добре го остави тъй като накрая ти ще си наранена. Принципно е яко такова взаймоотношение с някой но не бива да има чувства тъй като накрая единия ще страда много

myHeartIsOnlyForYou
01-02-2009, 17:18
Зависи с кого.. смисъл ако е някое момиче, което ми харесва само външния и вид.. хм.. някак си е глупаво да се прави постоянно.. никой не е казал, че да се прави секс е лошо.. затова ако мислите, че не одобрявате подобни начинания - явно търсите сериозна връзка.. но ако ви е омръзнало от опитите да създадете такава - отпуснете се и си доставяйте удоволствие както знаете.. ;}
Moмиче съм ама това ми звучи доста добре :)

amatorium
01-02-2009, 17:45
Nqma razlika mejdu muje i jeni. Pisna mi da cheta, che momichetata imali chuvstva, a mujete bili za chukaneto. Vsichko si opira do choveka. Po temata, bih go pravil kogato sum bez gadje i s momiche, koeto mi dopada.

Glezanka
01-02-2009, 20:22
Имах такава 'връзка',но чувства от моя страна нямаше.За момента съм я прекратила :)

marrybella
01-02-2009, 20:42
не 8)

cveteto64
01-02-2009, 21:02
Зависи с кого.. смисъл ако е някое момиче, което ми харесва само външния и вид.. хм.. някак си е глупаво да се прави постоянно.. никой не е казал, че да се прави секс е лошо.. затова ако мислите, че не одобрявате подобни начинания - явно търсите сериозна връзка.. но ако ви е омръзнало от опитите да създадете такава - отпуснете се и си доставяйте удоволствие както знаете.. ;}Moмиче съм ама това ми звучи доста добре :) +1

FreakPk
01-02-2009, 22:58
Имам такава връзка и немога да се оплача е нормално де нали ми е хубаво...Плюс това имам една приятелка където ме търси само за това колкото и странно да звучи единственото където ме притеснява в момента че тази връзка в момента е такава че момичето си има гадже интересно ако разбере какви ги вършиме епа са веднъж се живее нетрябва да се ограничаваме нали така ? :) :D

sexita
01-02-2009, 23:10
Така си помислих по едно време и даже си го бях налумпила в главата...той ми обяснява че не е така,аз не...
И накрая ми се разсърди...
Нищо...ся ще се види кой кво носи под кожата

waterboy
01-03-2009, 12:35
nemoga da razbera zashto sichki se pravite :-x o ne nqma da imam takava vruzka kak shte imam takva vruzka? samo za sex? O NE NIKOGA ! a ot vutre koi znae kak vi se iska da se klatite s razlichen kogato poiskate ili kogato vi omruzne sega shniq ahaha... daje sum sigoren che nqkoi koito sa pisali che neiskat takiva vruzki daje sa imali i im e bilo kef i tuk sa monahini ... :lol:

million
01-03-2009, 12:38
не съм фенка на секса без чувства :)
[/b] :-D
Тогава могат да се виждат само за секс... евентуално с чувства. :)

Punisherrr
01-03-2009, 12:46
Хич не ме кефи идеята.

mmKamm
01-03-2009, 12:53
случвало ми се е нещо такова...виждаме се и отначало сичко си изглежда като нормална среща..но винаги свършва със секс..естествено разбрах, че нещата са само до секса :razz: казах му го..той естествено отрече...няма значение..секса е готин и продължаваме да се срещаме :razz: само където е много трудно да се опазиш от чувства...първия път не успях..но сега съм спец :)

aka6a_vamp
01-03-2009, 17:55
Да ме търси само за секс не,но съм имала връзка,в която момчето беше с мен само заради тва...оказа се,че по същото време е бил с още 2 само заради това...бегай от такива..

CanyH
01-03-2009, 17:57
^ :cry:

aka6a_vamp
01-03-2009, 18:00
^важното е,че мен не ме прекара

reltih
01-03-2009, 21:20
Да ме търси само за секс не,но съм имала връзка,в която момчето беше с мен само заради тва...оказа се,че по същото време е бил с още 2 само заради това...бегай от такива..
момчето е било с тебе само заради секса и е ходело с още 2 :lol: хмммм явно не е получил добър секс :?

aka6a_vamp
01-03-2009, 21:21
Да ме търси само за секс не,но съм имала връзка,в която момчето беше с мен само заради тва...оказа се,че по същото време е бил с още 2 само заради това...бегай от такива..
момчето е било с тебе само заради секса и е ходело с още 2 :lol: хмммм явно не е получил добър секс :?
не не...единственото,което искаше от мен и връзката беше секс...а с другите две кво са правили...той си знае

reltih
01-03-2009, 21:26
Да ме търси само за секс не,но съм имала връзка,в която момчето беше с мен само заради тва...оказа се,че по същото време е бил с още 2 само заради това...бегай от такива..
момчето е било с тебе само заради секса и е ходело с още 2 :lol: хмммм явно не е получил добър секс :?
не не...единственото,което искаше от мен и връзката беше секс...а с другите две кво са правили...той си знае
ееее жалко начи 8)

Wrathchild
01-03-2009, 21:38
Би било много красиво.No fealings-no tears. Чисто и просто.ЗА!Feelings ;)
Не бих имала такива взаимотношения... мисля.
waterboy, в грешка си. Тук повечето се правят на по-'отворени', от колкото всъщност са.

Vincent
01-03-2009, 21:54
Не ни слагай всички момчета под 1 знаменател :)

scoobydors
01-03-2009, 22:11
Не.

titinkaa
01-03-2009, 22:19
нямала съм такъв приятел и не бих искала да имам такава връзка,знам че секса е хубаво нещо ама не съм човек който си пада по секс без чувства :x

BigFakeSmile
01-03-2009, 22:25
Колкото секса е приятен за мъжете,толкова и за жените..
аз попринцип съм се отказала от 'любовта' и съм си за свободните връзки...тва не значи че съм курва или нещо от сорта..секи с желанията и нуждите си..
в момента нямам нужда някой да ми казва колко мн ме обича..а просто да си прайм кефа..тва ми е мнението :)

pisanche1719
01-03-2009, 22:26
Amiii... pri teb ima 2 vyzmojnosti v tova polojenie v koeto si
1. Ili da produlji edinstveno samo za tova da te tyrsi
2. Malko po malko da zapo4ne da se privyrzva kym teb ako sre6tite vi za4esteqt i da se vlubi...
Ve4e ti re6ava6 dali si gotova da 4aka6...
Pojelavam ti uspeh !

XXX_f
01-03-2009, 23:37
правила съм го, не виждам нищо лошо секс без чувства стига да е с предпазни средства. Всеки си има нужди. Няма да чакам аз подходящия че тогава да правя секс ...ц.ц.ц

ProstoAz
01-04-2009, 09:27
Имала съм такава връзка, но си звъняхме взаимно само за секс. Уговаряхме си точен час, правихме секс [...] Не съжалявам.
При мен е същото. :) Само че продължи около 3-4 години. От много време вече не сме се виждали, не сме си звъняли... така мисля, че приключи всичко. Или може би още не е...:)

Само с един и без чувства (само сексуално привличане) е по-добре, отколкото с много и различни, случайно срещнати, и пак без чувства. :D

marjesa
01-04-2009, 09:36
zdraveite da vi pitam imali li ste takava "vruzka" v koqto da vi tursqt samo za sex i ni6to po ve4e.I bihte li se suglasili da go pravite?to za mom4etat e qsno na tqh 6te im e kef ama pri momi4etata e po interesno za6toto pri nas ima i 4uvstava :-o
Кфи чувства ... около 60 % от мацките до 20 годишна възраст имат такива " връзки ". Не виждам нищо лошо в тах. Приятел в нужда се познава. И мисля , че от мнението ми ще разберете дали аз си имам или не :P

CanyH
01-04-2009, 09:47
^^Браво, браво.
Кога ли ще направим нещо срещу мръсната сган?!

therichbitch
01-04-2009, 21:45
Мен пък ме кефи - Friends with benefits. Бъдете по широко скроени секса си е удоволствие. Примерно ако си харесаш някой мн хубав партьор, който по характер не ти допада не е за теб, виждаш, че нищо сериозно няма да се получи между вас, кво лошо има в тва да си праите кефа 8)
da ama tva pri polovenie 4e i momi4to nqma 4uvstva a sudeiki po izkazvaneto i tq ima takiva

sodomicdream
01-04-2009, 21:59
еми.. аз имам една такава "връзка"
Човекът е чужденец, аз живея в друга страна и сме заедно когато на мен ми се прииска или на него. Сексът е страхотен, неповторим, но еднократен.
Той си има сериозна приятелка, за която ще се жени, а аз си имам също сериозен човек до себе си.
В Общи линии, сме заедно, когато не се чувстваме задоволени.

Vesetyyyy
01-05-2009, 12:28
Ем не е лошо да си имаш фр за секс..попринцип и аз съм ЗА :oops: Но ако момичето има чувства към приятеля си..не мисля, че трябва да се оставя да бъде използвана !!! :-x Или си намери някой, който няма да те използва само за секс..или си хвани някой, с който ще правиш само това :P

dimitar_ak
01-05-2009, 12:31
Такава връзка е възможна когато и двамата не са обвързани в момента.

Hilary_
01-05-2009, 13:52
Айде проявихте се.... :? Естествено че не...никога!!!!!!! Говорим за достойнство и уважение към себе си!!!! :? :x Никой който цени себе си не би го направил!!! :? За мен няма израза "секс по приятелски" ... това си е чиста мизерия...намери си гадже и с него си се чукай... :? Има си приятели...има си и интимни отношения...двете неща не могат да се смесват!!! Мое мнение!!! :?

loveme
01-05-2009, 15:47
zdraveite da vi pitam imali li ste takava "vruzka" v koqto da vi tursqt samo za sex i ni6to po ve4e.I bihte li se suglasili da go pravite?to za mom4etat e qsno na tqh 6te im e kef ama pri momi4etata e po interesno za6toto pri nas ima i 4uvstava :-o

ми аз имах един приятел така беше с мен беше само когато му се ебеше.. иначе за др неща не му трябваш не издържахме мн ..след като ми каза, че е само заради това с мен и че е влюбен в друго момиче( е твърдеше че и мен ме харесваше :D ) и си казах че ще съм с него, но нямаше да му пускам.. и след като той остана недоволен скъса с мен.. ся го е яд.. и ми се натиска пак да ходим.. но не мерси от такива момчета.. и после взе че ми предложи просто едно приятелско чукане..аз се съгласиш(като за пред него) :D :razz: но.. ще има да чака..няма да го получии,гадното беше аз бях влюбенав него, а той ме нарани .. но живота понякога е гаден. :) :? :P

Re5peC7
01-05-2009, 16:05
... ama pri momi4etata e po interesno za6toto pri nas ima i 4uvstava :-o е вие ни изкарахте е*а ти и безчувствения добитък 8-)

DevilWish
01-05-2009, 16:20
НИКОГА!!Не искам да съм тази, която когато я видят по улицата ще я сочат и ще викат "Ето я курвата на еди-кой си" ;)

mech0y
01-06-2009, 11:17
Мен пък ме кефи - Friends with benefits. Бъдете по широко скроени секса си е удоволствие. Примерно ако си харесаш някой мн хубав партьор, който по характер не ти допада не е за теб, виждаш, че нищо сериозно няма да се получи между вас, кво лошо има в тва да си праите кефа 8)

..напълно съгласна съм.. :) ..точния израз е това "Friends with benefits" ..все пак всеки човек има нужда от секс.. :D ..а и в тези отношения не намирам нищо лошо.. :)

kaliopaa
01-06-2009, 13:36
da nqma problem 4e 6te e s men samo kogato my se 4yka nali vse pakmse 4ykame

sexita
01-06-2009, 13:37
Днес сложих край на това безумие 8)