PDA

View Full Version : Предложение за боя за коса.. ;]



p0iSsOonN
01-02-2009, 12:24
Здравейте!

Косата ми е кестенява:

http://prikachi.com/files/521687f.jpg

Искам да се боядисам с черна коса..

Та, препоръчайте ми хубава боя за коса и кажете дали ще хване боята, дали ще ми изгори много косата и дали ще стане хубаво..

Благодаря! :-)

NoCaption
01-02-2009, 12:58
амии Garnier или L'Oreal Casting,ама пада по-бързо цвета :)

p0iSsOonN
01-02-2009, 13:25
амии Garnier или L'Oreal Casting,ама пада по-бързо цвета :)

Ама аз искам да не пада.. :( :D :P

NoCaption
01-02-2009, 14:23
амии Garnier или L'Oreal Casting,ама пада по-бързо цвета :)

Ама аз искам да не пада.. :( :D :P

офф,абе то това да не е вечно !
и моята коса е черна и знаеш ли колко грижи е..плюс това през 1-2 месеца ще трябва да си боядисваш корените и остатъка от боята да разнесеш по другата коса,за да е по-хубав цвета..една боя струва 4-5лв..все ще ги дадеш..пфф като толкова питаш отиди на фризьор и кажи да ти избере боя..

LiveFlower
01-02-2009, 14:38
амии Garnier или L'Oreal Casting,ама пада по-бързо цвета :)

Ама аз искам да не пада.. :( :D :PЕ то нЕма две хубави!Или я боядисваш или няма да я боядисваш,обаче имай впредвид грижите,които трябва да полагаш.

miloto_girl_4e
01-02-2009, 14:40
Защо не ползваш къна ? :)

elsy
01-02-2009, 14:41
Защо си изтощавате косите, бе, деца :(

shell
01-02-2009, 14:42
Сега трудно е да се каже коя боя е най-хубавата,защото на едни им хваща и им стои добре една марка на други същата не им харесва.Просто трябва да опиташ няколко марки,но незей от толкова малка да се биядисваш-по-добре си запази косата и по нататък започни,а и боядисаната коса за да е краси ще ти изисква много грижи!

p0iSsOonN
01-02-2009, 17:05
Знам, че се полагат грижи. Харесвам си косата, но просто искам малко разнообразие - омръзна ми едно и също. 8-)

Има ли черна къна, защото аз мислех, че има червена и кестенява, а аз искам черна. :)

Вкъщи ще се боядисвам, а не на фризьор. :) Иначе щях да питам фризьорката..

:-)

Nadelina
01-02-2009, 17:17
Ne hodi na frizior spored mene. Friziorite po princip izpolzvat boi, koito sa uj profesionalni i shte ti struva baq pari prosto za edno boqdisvane. Vzemi si boq na Pallette, az sym mnogo dovolna ot tehnite boi.
A otnosno kynata, ne ti q preporychvam, zashtoto nqma da stane nasiteno.

shell
01-02-2009, 19:25
Има ли черна къна, защото аз мислех, че има червена и кестенява, а аз искам черна. :)


на Арома има черна къна,но тая е абсолютен боклук :-x изобщо не си я взимай,май и индийската къна имаше и черно :-o провери в аптеката за най-сигурно

p0iSsOonN
01-02-2009, 20:46
Благодаря ви за помоща! :-)

miloto_girl_4e
01-03-2009, 12:01
Има ли черна къна, защото аз мислех, че има червена и кестенява, а аз искам черна. :)


на Арома има черна къна,но тая е абсолютен боклук :-x изобщо не си я взимай,май и индийската къна имаше и черно :-o провери в аптеката за най-сигурно



Че какво и е на къната на Арома ? Аз съм с нея и съм страшно доволна :!:
Къносвам се на 2-3 месеца, цветът си седи, почти не избледнява, а косата ми е станала по-хубава и бляскава.. :)

darla
01-03-2009, 12:16
az ot rusa stanah 4erna(predi mn vreme,sega slava Bogu pak sam rusa) s Garnier...no pomisli dobre dali 6te se izturpi6 4erna,ako ne se haresa6 ili ti pisne...mnooogo trudno se maha 4eren cvqt!

slun4ice_90
01-03-2009, 12:39
Аз също съм с черна коса боядисвам се сама с- Лонда Колор. :-P

shell
01-03-2009, 18:38
Има ли черна къна, защото аз мислех, че има червена и кестенява, а аз искам черна. :)


на Арома има черна къна,но тая е абсолютен боклук :-x изобщо не си я взимай,май и индийската къна имаше и черно :-o провери в аптеката за най-сигурно



Че какво и е на къната на Арома ? Аз съм с нея и съм страшно доволна :!:
Къносвам се на 2-3 месеца, цветът си седи, почти не избледнява, а косата ми е станала по-хубава и бляскава.. :)
на чен изобщо на ми хвана цвета :-x стоях почти 2 часа и нищо.даже се притеснявах преди да видя резултат дали цвета няма да стане прекалено силно червен :lol: :lol: :lol: а с индийската къна стоя не повече от 40 мин и резултата е невероятен!