PDA

View Full Version : Светло РОЗОВА коса??



tsvety_91
01-02-2009, 12:42
Как да стане Светло розова косата ми като на Андреа в този клип ---> http://www.vbox7.com/play:613a4d50 косата ми е руса и ще хване,ама не знам с какво :/ мерси предварително :)

Dian4ety
01-02-2009, 12:44
Щом като ти е руса косата трудно ши ти стани светло розова :? :-P :-)

TheNewReligion
01-02-2009, 12:59
Напротив. Много лесно ще и стане розова. Просто трябва да отиде на фризьор. :)

tsvety_91
01-02-2009, 13:27
да Фризиьор-ок,ама предпочитам сама да си експериментирам :) ако имате други идеи :) ЩЕ съм благодарна :)

NoCaption
01-02-2009, 14:25
^ косата като ти стане на гъз ще пискаш защо си се боядисала сама...отиди на фрзьор няма да умреш,ако дадеш 15лв повече.. омгг

Sissy90
01-02-2009, 14:34
Има временни оцветители, една приятелка си правеше розови кичури с оцветяващ гел. Попитай в козметичен магазин. За временното оцветяване не ти трябва фризьор, ако стане кофти, измиваш го по-упорито и оправяш положението :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-02-2009, 14:42
^ косата като ти стане на "задни части" ще пискаш защо си се боядисала сама...отиди на фрзьор няма да умреш,ако дадеш 15лв повече.. омгг

Къде взимат 15лв за боядисване?! :-o


Няма ли такива оцветители ли, шампоани ли какво беше. Спомням си, че една съученичка си беше докарала лилав отенък с такъв оцветител или нещо подобно. Сигурно ще има и розов. ;)

NoCaption
01-02-2009, 14:45
^ косата като ти стане на "задни части" ще пискаш защо си се боядисала сама...отиди на фрзьор няма да умреш,ако дадеш 15лв повече.. омгг

Къде взимат 15лв за боядисване?! :-o


Няма ли такива оцветители ли, шампоани ли какво беше. Спомням си, че една съученичка си беше докарала лилав отенък с такъв оцветител или нещо подобно. Сигурно ще има и розов. ;)

аз съм си правила розови и лилави кичури + изсветляване и ми взеха 10лв,а пък си беше ярък цвета :wink:

sladka__droga
01-02-2009, 17:36
Отивай на фризьор и ще ти я направят ;).

Jamalska
01-02-2009, 18:27
Seri има розов цвят.На опаковката пише да се седи 20-30мин в зависимост от желания резултат.Ако стои 10-15 сиг ще стане светлорозово.

SunSmile
01-02-2009, 19:02
Ми при фризьор. Аз като си правих руси кичури исках да имат светло лилави оттенъци и станаха, но сама не знам... добавя се нещо към боята за кичури, а може и след боядисване да се сложи, но не знам какво е. Може да попиташ и да се пробваш сама :)

Snejkou
01-02-2009, 19:30
С капки пиоктанин ще стане лилаво, като се миеш по често розово и накрая ще стане бяло като сняг, аз лично пробвах и страшно много ми хареса :grin:

n0va_s1m_tYk
01-02-2009, 20:24
Има временни оцветители, една приятелка си правеше розови кичури с оцветяващ гел. Попитай в козметичен магазин. За временното оцветяване не ти трябва фризьор, ако стане кофти, измиваш го по-упорито и оправяш положението :)
От тези оцветяващи гелове всякви цветова ли има и може ли да ми кажеш на каква цена е д/г :D

tsvety_91
01-02-2009, 20:53
Значи 1во за тези,които много знаят-косата си я боядисвам сама и не става на гъз не ми е за 15лв,въпроса е колко са надеждни фризьорите-а мога да ви кажа колко мои приятелки страдат от тея фризьори!2ро запозната съм с оцветителите,но на Престиж и Палете няма такъв цвят,а други не предлагат поне по магазините,в които питах-а те не са малко ;) БЛАГОДАРЯ все пак за помоща :P

angelcheeee_93
01-02-2009, 21:12
да ,но с шампана за оцветяване се оцветява цялата коса...

Sissy90
01-03-2009, 19:23
Има временни оцветители, една приятелка си правеше розови кичури с оцветяващ гел. Попитай в козметичен магазин. За временното оцветяване не ти трябва фризьор, ако стане кофти, измиваш го по-упорито и оправяш положението :)
От тези оцветяващи гелове всякви цветова ли има и може ли да ми кажеш на каква цена е д/г :D
Идея си нямам :neutral:

nefchi_bs
01-03-2009, 19:37
Ми вземи си червена и руса боя за коса,червеното да е такова по-светло,а русто да е почти бяло.Смеси ги като сложиш цялата руса боя и 1/3 от червената (/ е дробна черта 8-) )На една приятелка така й направихме косата синя,само че със лилава боя...Предполагам и при теб ще стане...Успех :-)

nefchi_bs
01-03-2009, 19:37
Ми вземи си червена и руса боя за коса,червеното да е такова по-светло,а русто да е почти бяло.Смеси ги като сложиш цялата руса боя и 1/3 от червената (/ е дробна черта 8-) )На една приятелка така й направихме косата синя,само че със лилава боя...Предполагам и при теб ще стане...Успех :-)

sh3_1s_7h3_0n3
01-06-2009, 10:03
^ косата като ти стане на "задни части" ще пискаш защо си се боядисала сама...отиди на фрзьор няма да умреш,ако дадеш 15лв повече.. омгг

Къде взимат 15лв за боядисване?! :-o


Няма ли такива оцветители ли, шампоани ли какво беше. Спомням си, че една съученичка си беше докарала лилав отенък с такъв оцветител или нещо подобно. Сигурно ще има и розов. ;)

аз съм си правила розови и лилави кичури + изсветляване и ми взеха 10лв,а пък си беше ярък цвета :wink:

Това кога? 0.о 10 лв не помня кога е било даже...

NoCaption
01-06-2009, 10:23
^ косата като ти стане на "задни части" ще пискаш защо си се боядисала сама...отиди на фрзьор няма да умреш,ако дадеш 15лв повече.. омгг

Къде взимат 15лв за боядисване?! :-o


Няма ли такива оцветители ли, шампоани ли какво беше. Спомням си, че една съученичка си беше докарала лилав отенък с такъв оцветител или нещо подобно. Сигурно ще има и розов. ;)

аз съм си правила розови и лилави кичури + изсветляване и ми взеха 10лв,а пък си беше ярък цвета :wink:

Това кога? 0.о 10 лв не помня кога е било даже...


Ами представи си 2008 година лол

axlbaby
01-06-2009, 18:46
Щом си руса,на Палете има розова боя за коса..Седиш не мн дълго за да не стане наситено розово,не помня колко точно и ще стане.Аз така си я правих и стана много яко :) Също така някъде около Мол София знам ,че има магазин за боя и тн..Една приятелка си беше зела и също много яко се получи.Дано съм ти помогнала

chelsea
01-06-2009, 18:52
червена боя евтерпа. първо ще е психо-червена и постепенно ще стане цикламена8-)

LovEsIckk
01-06-2009, 19:53
Оф с тия работи дето и препоръчвате косата и най много да стане http://www.ics.uci.edu/~eppstein/pix/j4p05/PinkHair-m.jpg , a на Андреа косата просто е с леко розов отенък и можеш да го постигнеш единствено ако отидеш на фризьор..