PDA

View Full Version : Ako ne e sigurnooo



VinDa
01-02-2009, 12:53
Vchera go napravihme za parvi pat s priqtelq mi.Interesuva me kakvi stranichni efekti 6te ima ako se pie hapche bez da se e izpusnal v men.za6toto naistina svar6i varhu men no se pritesnqvam da ne e stanal nqkoi gaf.Mersi predvaritelno :)

princesa_viki
01-02-2009, 13:17
Това не са бонбонки,които да пиеш ей така от няма нищо.
Спокойно.Напълно те разбирам,че те е страх и така нататък,но с това шега не бива.Плюс това не мисля,че си на повече от 13-14 и все още се развиваш,с което са пряко свързани хормоните ти,а това хапче съдържа доста такива.А да си играеш с хормоните,може да ти изиграе много лоша шега!

Rofl4e
01-02-2009, 14:13
Щом не е свършил в тем няма страшно!Пък и защо не се пзите?!Не пии хапче няма смисъл!
П.П. Кога ти свърши цикъла?

valdesbg
01-02-2009, 14:17
Ех пак такава тема....
Що не се пазите, ми мрънкате по форуми? На хапчето си пише указанията, пише и страничните ефекти. Не е шега работа, ами е доста опасно и вредно принципно. Четете, информирате се и тогава вършите щуротии.

azz_azz
01-02-2009, 14:53
Друг път ползвай кондом за да не задаваш такива въпроси...а и доколкото схванах за пръв път си легнала с тоя човек което ще рече че е адски глупаво че не си го накарала да сложи кондом...моят съвет е за сега да ползваш презервативи поне докато се опознаете в това отношение за да не стават фалове а иначе хапчетата са най тъпия вариянт според мене(както някой каза тва не са бонбонки и може да има последствия)