PDA

View Full Version : Къде ще се ходи на ски и сноуборд тази зима ?!?!



thrasher
01-02-2009, 18:07
Някакви препоръки имате ли ?!?! Всяка година съм на Витоша и искам малко разнообразие. Някакви препоръки за зимни курорти където да отида ?!?! Чух че някакъв супер модерен спортен център в Чепеларе ще отварят ... Някакво инфо и за това някой да има :-o :oops:

term0t0
01-03-2009, 15:43
Пампорово :-P

skior4e
01-03-2009, 18:05
Ми аз ти препоръчвам Чепеларе, миналата година бях там и останах мн доволна. А за тази година чух, че мн са си модернизирали базата, пистите, лифта :grin: И ще ходя там и тази зима 8-)

thrasher
01-03-2009, 18:22
Хммм интересно. Дали може да се намери повече инфо за Чепеларе ... Карам snowboard дали са добри условията, има ли някакви съоражения за snowboard, или писти ...

skior4e
01-03-2009, 18:39
Ми аз миналата година бях в Чепеларе, пистите им бяха суперски, а сега са ги и подобрили

thrasher
01-03-2009, 20:17
:grin: намерих сайта на Чепеларе Та малко инфо да ви дам ако ви се карат ски или сноуборд в абсолютно модернизиран и нов комплекс 20км писти и пътеки, модерен 4 седлаков лифт който взима разстоянието Чепеларе - връх “Мечи чал” за 9 мин :shock: може и да ми прилушее ако толкова бързо се кача :-D и машини за изкуствен сняг има ... За повече инфо можете да разгледате какво аз намерих : http://chepelarecenter.com/

skior4e
01-03-2009, 20:35
:grin: намерих сайта на Чепеларе Та малко инфо да ви дам ако ви се карат ски или сноуборд в абсолютно модернизиран и нов комплекс 20км писти и пътеки, модерен 4 седлаков лифт който взима разстоянието Чепеларе - връх “Мечи чал” за 9 мин :shock: може и да ми прилушее ако толкова бързо се кача :-D и машини за изкуствен сняг има ... За повече инфо можете да разгледате какво аз намерих :
И аз мисля да ида, даже може да се засечем някъде по пистите или лифтовете, но ако видиш девойка с лаптоп, кефеща се на безплатния WIFI в комплекса - да знаеш че съм аз! А дали ще мога да комбинирам ски и нет?!