PDA

View Full Version : Как действате когато ви дойде до гуша?



excellence
01-02-2009, 18:14
Какво си казвате или какво правите когато, на всеки му се е случвало, ви дойде до гуша.. не знаете кое е правилно и кое не е и се надявате, че ако си биете един шамар по някакъв магически начин всичко ще се нареди. Когато искате нещо много силно, но въпреки това постоянно срещате нещо/някой, което/който да ви застане насреща. Когато всички са срещу вас и това ви разколебава убежденията или това, което искате да направите. Когато от обстоятелствата изведнъж в главата ви стане една черна дупка и не знаете какво да си мислите или какво да предприемете. Когато (ще цитирам от един филм..) : "Целта бе да ме направи по-незначителен от него. Без значение за какво ставаше дума. Дори да бе жалко човешко същество, аз пак трябваше да съм по-долу. Ако изкарвах отлични бележки, бях лигльо, че не играя футбол. Подстрижех ли се, все не бе достатъчно късо.Ако си избръснех главата, бях психар..."

->




*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

cherinka
01-02-2009, 18:20
"Когато........... "

Много се филмираш.
НЕ е хубаво да мислиш.
Пак повтарям: НЕ е хубаво да мислиш.. много

Всички тия тези и доказателства идват малко в повече.
Излишно се затормозяваш.
Разсейвай се и гледай да не отделяш много време за житейските философии.

WILD__BOY
01-02-2009, 21:55
\../

Pagan_man
01-02-2009, 22:05
пий малко алкохол , утре щи мине.

Pliok0019
01-02-2009, 22:10
Ако искам нещо силно се боря до край. Независимо от всичко.

SWASTIKA
01-02-2009, 22:10
Никак не действаме, ходим ръсим го в кенефа и каквото стане!

excellence
01-03-2009, 13:54
Ми не става въпрос за мен :D
По принцип питам за вас. :)

Е, явно темата не е интересна. Някой мод може да и дръпне един ключ.

Boot
01-03-2009, 14:20
Лягам и се наспивам.
Обаче не винаги помага. :/

Canis_Dirus
01-03-2009, 14:31
Кунята, ножа ...

и си правим салата за ракията.

mmKamm
01-03-2009, 15:10
Какво си казвате или какво правите когато, на всеки му се е случвало, ви дойде до гуша.. не знаете кое е правилно и кое не е и се надявате, че ако си биете един шамар по някакъв магически начин всичко ще се нареди. Когато искате нещо много силно, но въпреки това постоянно срещате нещо/някой, което/който да ви застане насреща. Когато всички са срещу вас и това ви разколебава убежденията или това, което искате да направите. Когато от обстоятелствата изведнъж в главата ви стане една черна дупка и не знаете какво да си мислите или какво да предприемете. Когато (ще цитирам от един филм..) : "Целта бе да ме направи по-незначителен от него. Без значение за какво ставаше дума. Дори да бе жалко човешко същество, аз пак трябваше да съм по-долу. Ако изкарвах отлични бележки, бях лигльо, че не играя футбол. Подстрижех ли се, все не бе достатъчно късо.Ако си избръснех главата, бях психар..."


въй човек и аз понякога така се филмирам :lol: :razz: мн гадно е ..и решението е :
-излизаш с хора, които ще те накарат да се чувстваш значителна :)
-не излизаш от вас и по цял ден ядеш и гледаш филми (накрая се филмираш че си дебела и пак не излизаш от вас цяла вечност)
-или просто ревеш малко олеква ти и после сичко е ок!

woshataa
01-03-2009, 15:33
ми когато се чудя какво да направя просто взимам решение и го правя :-o

и мда наистина гоолям филм

FelisDirus
01-03-2009, 15:33
Честно ли?

Хъх, напивам се като животно...

mmKamm
01-03-2009, 15:55
Честно ли?

Хъх, напивам се като животно...
и тва винаги оправя настроението :razz:

cherinka
01-03-2009, 16:44
Честно ли?

Хъх, напивам се като животно...
и тва винаги оправя настроението :razz:
Зависи.
Ако пиеш веднъж месечно, после 29 дена си яко сдух.
Но ако прайш маратончета по пиене - :smt023 :smt023 :smt023
Айде, чао, кака ви чери отиа не да пие, а да се напие..
Човек да иска поне за малко да разтовари, да не го занимават никви мисли, да се разсейва с форума, а то и тука сте ебати големия филм.
Нямам думи..