PDA

View Full Version : Първия път



JustLikeYou
01-02-2009, 17:56
Имам един въпрос :) добре де не един .. :-D

За момичетата са ми въпросите .. ии са малко неудобни .. :oops:
Така де .. първия път .. Как се случи всичко ?
Къде ?
Бяхте ли обезкосмени?
Някакви важни неща който трябва да се знаят ?

Извинете за неудобните въпроси, но ми предстой този заветен първи път и ми е притеснено, а няма кой друг да питам .. :oops:

JustLikeYou
01-02-2009, 18:35
защо никой не ми отговаряя :(

x3eme
01-02-2009, 18:36
6ot ima hilqdi podobni temi....
tva mai e glavnata pri4ina
vsqka treta tema v teena e kato tvoqta,potursi v tursa4kata i 6te polu4i6 predostatu4no informaciq :)

felly_
01-02-2009, 18:40
ми най-добре да сте в някой хотел,защото иначе може да ви е притеснено ако сте у вас или у тях,или пък да дойдат нечии родители..естествено че трябва да си обезкосмена-то си е за теб-така ще се чувстваш много по-добре..не се притеснявай най-важното ,след време ще видиш че не е нещо страшно..и говори с приятеля ти да спре,ако случайно го поискаш ,за да бъдеш по-спокойна ....и използвайте презервативи!

felly_
01-02-2009, 18:40
ми най-добре да сте в някой хотел,защото иначе може да ви е притеснено ако сте у вас или у тях,или пък да дойдат нечии родители..естествено че трябва да си обезкосмена-то си е за теб-така ще се чувстваш много по-добре..не се притеснявай най-важното ,след време ще видиш че не е нещо страшно..и говори с приятеля ти да спре,ако случайно го поискаш ,за да бъдеш по-спокойна ....и използвайте презервативи!

felly_
01-02-2009, 18:40
ми най-добре да сте в някой хотел,защото иначе може да ви е притеснено ако сте у вас или у тях,или пък да дойдат нечии родители..естествено че трябва да си обезкосмена-то си е за теб-така ще се чувстваш много по-добре..не се притеснявай най-важното ,след време ще видиш че не е нещо страшно..и говори с приятеля ти да спре,ако случайно го поискаш ,за да бъдеш по-спокойна ....и използвайте презервативи!

princesa_viki
01-02-2009, 18:48
Как се случи всичко? Моят първи път беше преди половин година някъдеИсках да покажа на бившия си приятел колко го обичам и държа на него.И му казах,че искам да правим секс.И го направихме.Беше доста емоционално от моя страна,понеже ме болеше и това много ме разтрои.В крайна сметка нещата се получиха :)
Къде ?Бяхме в тях.На неговото легло :)
Бяхте ли обезкосмени?Не помня честно казано,но мисля,че да :)
Някакви важни неща който трябва да се знаят ? Да се отпуснеш задължително,защото ако си мислиш сега ще ме боли и ще има кръв,няма да ти помогне с нищо!Просто се абстрахирай от тези неща,които си чела(предполагам),защото при всяко момиче е различно и ако някоя твоя приятелка я е боляло,теб може изобщо да не те боли.
И друго много важно нещо-Задължително използвайте презерватив.Някъде бях чела една невероятна глупост-При първия път не може да се забременее-Което НЕ Е ВЯРНО!
Успех!И не забравяй да се отпуснеш :-)

JustLikeYou
01-02-2009, 19:25
Ами нещо за презервативите да препоръчате? :oops:
Също как се слага презерватив ? :oops:
И момичето или момчето трябва да го сложи ?
и изобщо нещо .. незнам .. по-подробно да ми обясни някой понеже както споменах,ще ми е за първи път, на него също и ми е адски притеснено ..
Извинете, че съм така несветната, но мисля, че все пак е по-добре да поразбера нещо преди да тръгна да правя секс. :)

alkobalko
01-02-2009, 19:31
Само един въпрос за уточнение- На колко си?

princesa_viki
01-02-2009, 19:43
Ами нещо за презервативите да препоръчате? :oops: Във форума има много такива теми точно за презервативите и първия път
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220238
Също как се слага презерватив ? :oops: Аз не мога да ти помогна с това,понеже съм се опитвала вендъж и не можах. :oops:
И момичето или момчето трябва да го сложи ? Би трябвало момчето :)
и изобщо нещо .. незнам .. по-подробно да ми обясни някой понеже както споменах,ще ми е за първи път, на него също и ми е адски притеснено ..
Извинете, че съм така несветната, но мисля, че все пак е по-добре да поразбера нещо преди да тръгна да правя секс. :)
Ами можеш да почетеш малко из форума,има доста полезни неща в някой теми. :)

JustLikeYou
01-02-2009, 19:45
Само един въпрос за уточнение- На колко си? 15 :)

alkobalko
01-02-2009, 19:47
Като начало се успокой и се увери, че наистина го желаеш. Не планирай стриктно нещата, защото почти никога не става, както е по план. Намерете си подходящо място, където няма да ви притесняват и ти ще си спокойна. Не бързайте, говорете, споделяйте как се чувствате и най-важното- пазете се.

amatorium
01-02-2009, 19:49
Spored men ti trqbva oshte dosta da ponauchish predi sexa. :-)

pavlinkamalinka
01-02-2009, 20:31
na men parviq mi pat be6e na 15 s gadjeto mi i me bole6e malko posle 4ak na 3 4 pat pak stana ina4e mn me bole6e pove4e ot parviq pat
bqx obezkosmena i bqxme y tqx posle vednaga zaminaxme na moreto i tam ve4e be6e xubavo
i taka xodixme okolo 2-3 meseca i go napravixme kogato az pojelax a az mn go jelaex i mnogo go obi4ax
spored men tova e nai vajnoto

nejnaDROGA
01-02-2009, 20:52
А не искаш ли да ти кажем и на коя част от облеклото да си съблечеш/сабуеш първа;или в каква поза да го правите,а може и да ти кажем,колко време трябва да е :x


И за да не бъда толкова лоша - Преди да правиш секс си обогати сексуалната култура!!!Като за начало погледни двете важни теми в началото на раздел "Секс"!!!Там има много неща,които ще са ти от полза!!!А що се отнася до презерватива - по принцип трябва момчето да го слага,а момичето да го маха,заради някои болести предавани по полов път,възможноста някой от партньорите да има разни инфекции,гъбички и други гадости,но по принцип май почти никой не го спазва това :?

ubuntu
01-02-2009, 21:04
Извинете за неудобните въпроси, но ми предстой този заветен първи път и ми е притеснено, а няма кой друг да питам ..

И са кво компот ли искаш да ти отворим по случая ... хвани прочети спящата красавица и сложи катинара на шундата .... !

xplay
01-02-2009, 21:08
Най важното е да се чувстваш готова! :)

Extremescream
01-02-2009, 21:09
Как се случи всичко?Еми беше на рождения му ден и беше подарък.:oops:
Къде?У нас
Бяхте ли обезкосмени? Да :)

Sharpay
01-02-2009, 22:26
беше преди три месеца у тях естествено ( у дома не го правим - наще ще ме заколят ако разберат че правим нещо подобно).Таа беше малко след рожденния ми ден, на който приятеля ми пднесе най-страхотния подарак (нищо материално)и тогава разбрах че искам той да ми е първи и се подготвих :секси белио, готин парфюм, обезкосмих се. Беше адски красиво (бяхме интимничали и преди това но не се е стигало до секс). И от тогава това е най-красивото/пркрасното нещо което ми се е случвало и нищо не може да промени отношението ми към този човек..
+ напълно отпусната
+ПРЕЗЕРВАТИВ
+абсолютно сигурна