PDA

View Full Version : Отново за космите и тяхното премахване...



mysterious93
01-02-2009, 20:49
Нямам предвид за нормално окосмение.Нали всеки човек си има по гениталите,подмишниците,ма лко по ръцете,краката...нали има примерно момичета които имат косми между гърдите,не говоря за мъх а за косми (ся нз мисля че се нарича хормонален дисбаланс ама..не съм много сигурна :D )та просто окосмяване,което н е ехарактерно за жената...освен кола маската и др премахващи неща четох че се лекувало..с лекарства или с нещо др..та въпроса ми е има ли някое момиче във форума или позната ,която да се е лекувала?сккъпо ли е било лечението и въобще колко продължава?еднократно ли е или...?нямам намерение да правя нещо на своя глава просто искам да знам скъпо ли излиза и колко продължава :D аз така или иначе ще питам личната ми лекарка..имам повече косми по ръцете(виждала съм и др момичета но не е красиво..лятото ги махах с епилатора,но ся зимата ги ооставих малко...),над горната устна,имам и даже малко по корема не са някви големи и фрапиращи :D но просто кожата ми е бяла а те са черни :? не правели впечатление но аз нали ги виждам..имам дори и по дупето..ае мн е гадно..имам фр ,която ходи на кола маска на изброените места :D обаче аз за устната махам с пинсета,на корема мислих да ги изсветля,за ръцете още се чудя и за дупето пак на кола маска,но...исках да знам дали има някакъв др начин да ги махна по безболезнено а не всеки месец на кола маска :-D и като ги махна да не ги мисля повече..ии ако на някой с аму предписвали лекарсства или нещо такова...кво ставас тия косми?изпаряват ли се :D колко време продължи?

venitywe
01-03-2009, 13:22
Фотоепилация му е мамата... След няколко по-чести процедури, се ходи по веднъж годишно. Усещането е по-скоро парене, отколкото болка. Цената примерно над горната устна може да е около 10 лв за една процедура, за ръцете - около 100.

batkodoki
01-04-2009, 00:23
Нямам предвид за нормално окосмение.Нали всеки човек си има по гениталите,подмишниците,ма лко по ръцете,краката...нали има примерно момичета които имат косми между гърдите,не говоря за мъх а за косми (ся нз мисля че се нарича хормонален дисбаланс ама..не съм много сигурна :D )та просто окосмяване,което н е ехарактерно за жената...освен кола маската и др премахващи неща четох че се лекувало..с лекарства или с нещо др..та въпроса ми е има ли някое момиче във форума или позната ,която да се е лекувала?сккъпо ли е било лечението и въобще колко продължава?еднократно ли е или...?нямам намерение да правя нещо на своя глава просто искам да знам скъпо ли излиза и колко продължава :D аз така или иначе ще питам личната ми лекарка..имам повече косми по ръцете(виждала съм и др момичета но не е красиво..лятото ги махах с епилатора,но ся зимата ги ооставих малко...),над горната устна,имам и даже малко по корема не са някви големи и фрапиращи :D но просто кожата ми е бяла а те са черни :? не правели впечатление но аз нали ги виждам..имам дори и по дупето..ае мн е гадно..имам фр ,която ходи на кола маска на изброените места :D обаче аз за устната махам с пинсета,на корема мислих да ги изсветля,за ръцете още се чудя и за дупето пак на кола маска,но...исках да знам дали има някакъв др начин да ги махна по безболезнено а не всеки месец на кола маска :-D и като ги махна да не ги мисля повече..ии ако на някой с аму предписвали лекарсства или нещо такова...кво ставас тия косми?изпаряват ли се :D колко време продължи?

абс тъпотии!

ако сте достатъчно платежоспособна малада дама мога да ви манипулирам така, че и велус да няма по вас! (бтв знаете ли какво е велус?)
но биологичната сметка рано или късно ще трябва да платите вие!

mysterious93
01-04-2009, 10:29
ni6to ne razbrax ot po gornoto mnenie... :D :D :D :D pf ni6to 6te se opravqm nqkak ;}

kalpazanka
01-04-2009, 10:50
Намекна ти, че се чудиш с какво да си уплътняваш времето и си измисляш проблеми.

mysterious93
01-04-2009, 11:31
Намекна ти, че се чудиш с какво да си уплътняваш времето и си измисляш проблеми.

оу :D абе чак да си измислям...тия косми по ръцете например са ужасни...особено някои фр момче кат дойде до мен...той с някакъв мъх по ръцете пък моите черни и дълги...и ме разобедиха да иг махам щото то нагоре където свършват пък има мъх...и щяло да стои като ръкав...а за тия по дупето мога да ги махам но..просто 4етох наскоро тема че ако имаме косми къдетп не трябва по добре да се обърнем към лекар..пък особено тия по дупето..и затова пуснах темата :-o

Lolitta
01-04-2009, 14:03
Абе мило, то на всички им излизат там- на едни повече, на други по- малко. Всеки месец кола маска, ако се налага и по два пъти в месеца, кво да се прави- всички сме така ебаси, не съм чула за човек без косъм. Ако ти се дават парички правиш на всякъде лазер и 3 години забравяш за гадните космляци :)

mysterious93
01-04-2009, 19:41
emi da ama..az izglejda sum ot precakanite..izlizat po pove4e :D pritesnqvam se za rucete...ko da praq 4e da ne stava kat urkav ujassss... :D :D :D

Lolitta
01-04-2009, 19:59
Щом мислиш че е нещо хормонално ходи на лекар :-o

eroganse2009
02-08-2009, 04:41
1.мустачки,коремче,ръце... кислородна вода или само изрусител
2.една сериика солариумче
3.крачета ... едно хубаво епилаторче (споко с болката ще свикнеш)
4.дупе ..хмм може би кола маска ...( лентички за по бързо )

П.С. избягваи всичко с витамин Е

mysterious93
02-08-2009, 11:07
1.мустачки,коремче,ръце... кислородна вода или само изрусител
2.една сериика солариумче
3.крачета ... едно хубаво епилаторче (споко с болката ще свикнеш)
4.дупе ..хмм може би кола маска ...( лентички за по бързо )

П.С. избягваи всичко с витамин Е

м за ръцете и корема си взех обезцветител за косми :D обаче трябвало да се смеси със "стабилизиран кислороден крем" ама никой не можа да ми каже кво е и колко струва :D и трябва да ходя по аптеките но просто не съм излизала..исках да си взема блондор но в форума потърсих стари теми и имаше мнения че можел да бъде опасен или нещо такова и ме беше страхд ане ми стане нещо на кожата особено на корема..а и имаше блондор с зелена и синя точка иии нз кое за кво е :D мустачките иначе ги махам :) краката с епилатор :P аа ако ползвам лентички за интимните части колко държат по принцип?ефекта като при кола маската ли е или по краткотраен?

Cve7y
02-10-2009, 13:22
potarsi rio laser v internet garantiram che za 6 meseca shte zabravish za nejelanite kosmi :grin:

fashion90
02-10-2009, 14:19
стой си така :oops:

mycka
02-25-2009, 18:15
и аз имам отвратителни на корема - дълги и тъмни.. бях пробвала кислородна вода, но нещо не се получи :-o наистина много ме притесняват :( :( тези по ръцете не са ми проблем, защото имам много съученички с такива, но по корема... :-o :(

colymoly
02-26-2009, 11:17
някъде във форума имаше тема в която пишеше, че лазерната епилация причинява рак на яйчниците не знам дали е така, но по-добре с фотоепилация така след няколко процедури няма да има и спомен от косми :)

mysterious93
02-26-2009, 11:56
някъде във форума имаше тема в която пишеше, че лазерната епилация причинява рак на яйчниците не знам дали е така, но по-добре с фотоепилация така след няколко процедури няма да има и спомен от косми :)


lele tva za lazernata e ujasno :-o

PiruBloodz
03-06-2009, 13:49
Абе мило, то на всички им излизат там- на едни повече, на други по- малко. Всеки месец кола маска, ако се налага и по два пъти в месеца, кво да се прави- всички сме така ебаси, не съм чула за човек без косъм. Ако ти се дават парички правиш на всякъде лазер и 3 години забравяш за гадните космляци :)

То си личи колко си и начетена, де....
имам 1 познат, който на ръцете има точно 2 косъма, поинтересувай се малко.. ;)

sweet_bubka
04-17-2009, 11:06
Ако окосмяването е наистина сериозно отидина на гинеколог или ендокринолог.Може да имаш проблем с хормоните или гинекологичен,а това не е шега работа.Има лечение при повечето случеи жените се оправят космите спират да излизат от самосебе си ... и аз ще трябва да отида,че доста време отлагам,апак каквито работи четах в нета...и се оплаших :-o