PDA

View Full Version : Любовна магия



mitternacht
01-02-2009, 22:11
Е?Някой пробвал ли е подобно нещо?
Личното ми мнение е, че е нищо повече от много добър начин за подобряване на самочувствието и "надъхване".Но току виж някой вярва в магии и сподели личен опит.
Може дори да изпаднем в дискусия :)

Nam3less3
01-03-2009, 02:14
И аз мисля, че поветечо магий и "тайни, опасни" работи са просто за издигане на самочувствието. И доколкото знам, цялата работа на магията е на психическа основа. Обикновено жертвата на магията разбира че е направена магия, и почва едно подсъзнателно самовнушение. В магиите за любов, това създава отново самовнушение на човека, направил магията, и то му дава сили.

Kman
01-03-2009, 12:04
магийката в това отношение се изразява по следния начин....ум за да знаеш как да направиш пари и ум за да знаеш как да ги използваш в твоя полза и магията е готова.

AutumnTears
01-03-2009, 12:40
magiqta su6testvuva no ako si mislish 4e ako napravish ne6to kato po u4ebnik,pro4eteno v nqkoi sait 6te se slu4i ne6to si v gre6ka
trqbva da imash vqra v tova koeto pravish stava i bez filmiranite rituali i jertvoprino6eniq :D

cMon
01-03-2009, 12:41
с добре подбрани думи можеш да направиш всичко

mitternacht
01-03-2009, 19:58
Абсолютно вярно.Трябва да се действа и да се има самочувствие.Тази "любовна магия" е допълнителен психологически коз и помагач за смелост при флирта.Туй то :)

TheBestFriends
01-06-2009, 20:02
Любовната магия съществува, ако сам си внушиш, че я има и дори без да правиш нищо, ще ти върви. Ще добиеш смелоста да рискуваш в любовта или да правиш неща за които си се срамувал и т.н. И след като видиш, че не е толкова страшно, ще обвиняваш любовната магия ;)

mistake
01-08-2009, 13:10
:lol: :lol: :lol:

HardcoreSyndrome
01-08-2009, 13:24
Трябва да си леко нестабилен психически, за да правиш подобни глупости!Моето мнение е негативно.

Martini_Chick
01-20-2009, 19:40
нз дали действат но бих го направила..може ли някой да ми даде лесна любовна магия на лс :?

Nam3less3
01-20-2009, 19:43
нз дали действат но бих го направила..може ли някой да ми даде лесна любовна магия на лс :?Като се замисля, името "любовна" не подхожда много много.

BqlaLiniq
01-20-2009, 19:57
Гледайте филма The Secret...аз обаче се чудя дали е истина или не.
Когато си мисля охх тва ще стане така, супер много искам тва - то става ама като си го мисля прекалено силно.
Като се сдухам и си кажа охх ще ме изпитат или нещо такова и нон стоп мисля за това и то става...

Pagan_man
01-25-2009, 14:57
Питай някой Уиканец, мисля, че те се занимават с тези неща.

Juno
01-27-2009, 09:33
По принцип има такива магии, но това е доста глупаво да го правиш....любовната магия е всъщност черна магия.Действаш против волята на някой ;)
Ако обичаш един човек истински ще го пуснеш да си живее живота и да обича който си иска...

HardcoreSyndrome
01-27-2009, 10:16
По принцип има такива магии, но това е доста глупаво да го правиш....любовната магия е всъщност черна магия.Действаш против волята на някой ;)
Ако обичаш един човек истински ще го пуснеш да си живее живота и да обича който си иска...
Така е!Ако стигнеш до любовна магия.. не си влюбен, а просто си воден от някви егоистични подбуди!Но не и от любов...

Jagger
01-27-2009, 10:55
Всъщност любовна и черна нямат нищо общо друго всички тия ритуали и действия не правят нищо те са може би като ключ за да настроят съзнанието на човек на определена честота за да може да окаже влияние върху реалността или най-вече върху определен човек което според мен е пълна глупости и за хората които го правят да си оправят комлекса за малоценност да пият една студена вода и да премахнат тази зависимост която поради егоистични подбуди влияе върху други хора.. защото дори и да не се получи същия ефект който искате пак става нещо...

П.П. Това го знам от опит и не се опитвам да налагам мнение имате 3 варианта приемете , не приемайте , приемете от части айде живо здраво...
И вместо да поствате теми има много материали прочетете има и форуми и т.н.

YzyrpatoR
01-27-2009, 21:33
Май някой е гледал магьосника от Оз скоро време :D

sexy_baby_originale
02-01-2009, 13:54
Единствения начин да постигнеш тази така желана любовна магия е като се опиташ да завъртиш главата на човека, когото обичаш... :P

ShiZo
03-03-2009, 23:17
it's all done with mirrors!!!
xaxxax

Ivalinka
03-09-2009, 16:11
вярвам в магии, но не такива... и не всеки е способен да направи магия

Krasencety
03-28-2009, 19:57
Магията е нещо,което другите незнаят как се прави! И не е вярно, че не всеки може да прави магии! Всеки може, точно защото магията е нещо,което другите незнаят как се прави. А да накараш някой да се влюби в теб чрез магия е глупост, защото нямаш право да се бъркаш в чуждата лична воля и такава връзка е обречена дори и да се получи нещо! Чрез магия можеш да помолиш вселената да ти изпрати човека, който е най-подходящ за теб в този период от живота ти, но не и да накараш някого да се влюби в теб! Тоест чрез любовната магия се обръщаш към цялата вселена, а не я насочваш към определен човек! :wink: