PDA

View Full Version : Просто лош късмет ?!



yeahright
01-02-2009, 21:36
Първо. Много се чудих дали да пусна тази тема, така че сигурно ще напиша куп глупости, които няма да разберете от сега ви предупреждавам ! :]

Накратко искам да ви попитам Какъв Ми е проблема ? Не казвам, че съм перфектен, но когато всичко ми е на едно добро ниво, какво ми пречи да си намеря хубава свястна (или свестна не съм сигурен :oops: ) приятелка ?
Преди точно година си дадох сметка за живота си и какво искам да променя. И реших да направя всичко, което съм искал до сега.
Имах шкембе и бях слаб(физически) , промених се, изкарах плочки, станах машина в тялото... Притеснявах се от момичета, почнах да си лафя, станах доста outgoing и вече не се притеснявам. Бях на ръба в училище, почнах да отделям по 1-2 часа и се оказа, че съм бил доста умен. Направих всичко, което не ми е харесвало в мен наобратно ! Но само едно не се промени, това което най-много желаех да си намеря гадже ;S Дори и аз не знам защо го искам. Може би да се изфукам пред приятели, заради самата емоция ли... но f*ck it искам го....
И тук идва самият проблем, какво ми пречи :( имам свободното време, дар слово, обличам се добре, доста момичета са ми казвали, сладур и разни такива, но момичета, към които съм изтръпнал... ъъ знам че нищо сигурно не сте ми разбрали до сега, но просто имах нужда да се изпишам :D

MP
01-02-2009, 21:38
Трудно харесваш.Повярвай,като се влюбиш в някоя,нищо няма да те спре 8-)

hottie
01-02-2009, 21:42
много се вглъбяваш.приятелката ще дойде, когато най-малко очакваш :)

Prophecy
01-02-2009, 21:51
И аз съм нещо подобно като теб , в повечето случей като харесам някое момиче , то не ме харесва или пък да кажем 10 момичета ме харесват а аз нито 1 от тях не .. странен вкус имам . Но все пак ми върви за сега не мога да се оплача :)

scoobydors
01-02-2009, 21:57
Оффф... :-o

Re5peC7
01-02-2009, 22:05
не е лош късмет..напротив добър е :lol: не ти трябва такова животно повярвай ми ...трябва да си мазохист, че да искаш такова бедствие

zaraaa
01-02-2009, 22:17
много се вглъбяваш.приятелката ще дойде, когато най-малко очакваш :)

+10

slun4ice_90
01-03-2009, 12:10
Е,като започнете да пускате такива теми... :? Не бързай,бе човек всичко с времето си.

evelinka1122
01-03-2009, 12:13
направил си всичко което можеш да промениш в себе си: тялото, станал си по-добър ученик, по- общителен, всичко! но това за приятелката и любовта, изчакай ТЯ да дойде при теб! това ти е проблема... за всичко си има време в тоя живот, ще я срещнеш, когато най-малко очакваш :)

mickelangelo
01-03-2009, 12:57
Ами добре дошъл в клуба ;) при мен е същото ... само дето ... когато ми се залепи някое момиче .. обикновено то не ми харесва ... а когато аз харесам някое .. то не иска и да ме вижда ;)

BaiToq
01-03-2009, 16:07
Първо. Много се чудих дали да пусна тази тема, така че сигурно ще напиша куп глупости, които няма да разберете от сега ви предупреждавам ! :]

Накратко искам да ви попитам Какъв Ми е проблема ? Не казвам, че съм перфектен, но когато всичко ми е на едно добро ниво, какво ми пречи да си намеря хубава свястна (или свестна не съм сигурен :oops: ) приятелка ?
Преди точно година си дадох сметка за живота си и какво искам да променя. И реших да направя всичко, което съм искал до сега.
Имах шкембе и бях слаб(физически) , промених се, изкарах плочки, станах машина в тялото... Притеснявах се от момичета, почнах да си лафя, станах доста outgoing и вече не се притеснявам. Бях на ръба в училище, почнах да отделям по 1-2 часа и се оказа, че съм бил доста умен. Направих всичко, което не ми е харесвало в мен наобратно ! Но само едно не се промени, това което най-много желаех да си намеря гадже ;S Дори и аз не знам защо го искам. Може би да се изфукам пред приятели, заради самата емоция ли... но f*ck it искам го....
И тук идва самият проблем, какво ми пречи :( имам свободното време, дар слово, обличам се добре, доста момичета са ми казвали, сладур и разни такива, но момичета, към които съм изтръпнал... ъъ знам че нищо сигурно не сте ми разбрали до сега, но просто имах нужда да се изпишам :D
Бай Тоя е благоразположен към теб.
Предполага,че си интелигентно момче,
пишеш грамотно и се изразяваш културно.
Само премахни тези аутгоинг и фък-мък,
имаме си в българския и псувни и думи за
всичко.Това беше допълнителна забележка.

По същество.
Щом си постигнал всичко това,
значи си прогресирал като личност.
Това само по себе си е голямо постижение.
На твоята възраст(15-16 години) е нормално
да ти минават мисли за приятелки.
И още по-нормално ти се наложи да избираш-
яката пичка от бара,която се натиска с всеки
и доброто,готино момиче,което се налага да
търсиш със свещ под дърво и камък и
няма гаранция дали ще намериш.
Няма да те заблуждавам.
Нищо сигурно няма на този свят.

Изборът...най.важното нещо в живота.
Да тръгнеш по лесното,или да го играеш
сериозен?Среден вариянт постигат само
полу-богове като Бай Тоя.
Щом си гъзарче,имаш парички и дрехи,
отиваш в дискотека,набелязваш някоя,
танцуваш с нея(внимаваш да не попаднеш
на гаджето и с габарити на трикрилен гардероб)
и се пробваш и така нататък.
Ако не стане-следующата :razz:
Но тук рискуваш да се озовеш до
пача с 340 думи в речника.
НО можеш и да попаднеш на интелигентно
красиво момиче,което да е голямата ти любов.
Вариянт 2 е да си пасивен,да опитваш да
запленяваш обектите на твоите желания с
интелект,разговори и леки намеци.
Тук трябва повече сиво вещество
и нещо,което аз обрисувам с турцизма "Пиниз" :P
И пак нямаш гаранция на какво ще се натъкнеш.

С горенаписаното Бай Тоя доказа наново
Теорията на относителността на Алберт Айнщайн
и постави началото на нови движения във философията,
естетиката и нумерологията.
Бай Тоя Ви благодари за вниманието.

MP
01-03-2009, 18:12
Философското движение - Бай Тоизъм набира привърженици. 8-)

SoAfraid
01-03-2009, 18:24
Философското движение - Бай Тоизъм набира привърженици. 8-)

:D :D :D :razz: :razz: :razz:

Искам и още вариянти от бай-тоя

BaiToq
01-03-2009, 18:40
Философското движение - Бай Тоизъм набира привърженици. 8-)
Ако си ми верен,ще ти издам
още хиляди тайни за жУвота.
Ако не-ще те чукам кат`жУвотно
8-)

yeahright
01-03-2009, 18:44
Радвам се, че някой ме разбра ! :grin:
В момента съм в такова положение, че всеки вариант е за предпочитане... Само, че едно нещо ми е чудно :o Защо природните закони работят преди мен ? Примерно : Силният мъжкар, взима яката мацка. (при животните ) Добрият спортист, печели медал. Дано сте разбрали за какво говоря. Разхождам се по улиците ( както казах аз съм доста "разхождащ се" :D ) и гледам някое страшно красиво момиче с момче, за което поддръжката е нещо "terra incognita" ?! Не казвам, че съм нещо повече, от който и да е, но какво по дяволите ?!?!?! Сякаш някой от горе се опитва да ми каже : "Ти си пре*бан братле ! Честито ! " Не ми пука колко тъпа ще е мадамата, аз имам нужда от е*ане всеки ден, просто нивата на тестостерон ми го изискват ;/ И мастурбацията не помага, просто защото не мога да излъжа себе си. Не знам и аз... Това наричам лош късмет, липса на шанс !

BaiToq
01-03-2009, 18:53
Радвам се, че някой ме разбра ! :grin:
В момента съм в такова положение, че всеки вариант е за предпочитане... Само, че едно нещо ми е чудно :o Защо природните закони работят преди мен ? Примерно : Силният мъжкар, взима яката мацка. (при животните ) Добрият спортист, печели медал. Дано сте разбрали за какво говоря. Разхождам се по улиците ( както казах аз съм доста "разхождащ се" :D ) и гледам някое страшно красиво момиче с момче, за което поддръжката е нещо "terra incognita" ?! Не казвам, че съм нещо повече, от който и да е, но какво по дяволите ?!?!?! Сякаш някой от горе се опитва да ми каже : "Ти си пре*бан братле ! Честито ! " Не ми пука колко тъпа ще е мадамата, аз имам нужда от е*ане всеки ден, просто нивата на тестостерон ми го изискват ;/ И мастурбацията не помага, просто защото не мога да излъжа себе си. Не знам и аз... Това наричам лош късмет, липса на шанс !
Абе отивай на диско,като ти
се чука,13-14 годишните са готови,
даже пари не ти трябват за тях.

vampirekiss
01-03-2009, 19:10
Споко не си все пак на 30 или 40 и няма за какво да се притесняваш.Може още да не си срещнал подходящата ,но и това ще стане.Аз от личен опит мога да ти кажа,че когато отчаяно искаш да си намериш гадже просто не става номера и точно,когато най-малко подозираш късмета ти се охилва насрeща.Трябва и повечко самочувствие да имаш между другото.

UnHappyy
01-03-2009, 19:30
Омг...знаеш ли какво ,недей да гледаш в чуждата паничка и да казваш защо тоя има повече ..гледай си в тфоята !!! Не си ли се замислял ,че някое от тия момчета (с готините мацки),на външен вид може да не е нищо повече от теб ,но пък по характер да е ...примерно да не иска само еб*не от момичето ,или да не бъда такава оптимистка... :D , да е по.добър актъор да речем ....Извинвай аамаа първоначално реших ,че си търсиш сериозна приятелка ..а то ко било :D А ти ми пускаш тема (в Любов ) как да си намериш нещо за ебане (колкото и тъпо да било ) ..ем нещо не се чуствам трогната от проблема ти... разбирам че тфа са нужди,амааа е тъпо се отнасяш към момичетата като към кухи същества ,дет служат само за задоволяване на нуждите ти ..ем тогава `що не си купиш една надуваема кукла да я ръ*аш ..че и претенции няма да има ... :D :D

assd
01-03-2009, 19:46
като мислиш по тоя начин няма и да си намериш, доста си ограничен... имал нужда всеки ден от е*ане, ми еби се в г*за бе кат имаш нужда

и аз не вярвах, ама момичетата имат нужда не само от е*ане, а и от внимание, грижи, някой на когото могат да се опрат в труден момент и тн. като и даваш всичко това, ще ти се отблагодарява с много неща... щом не си го разбрал все още, ще имаш за е*ане както се изразяваш само двете си ръце хаха лузър!

Hurtmore
01-03-2009, 22:56
Първо. Много се чудих дали да пусна тази тема, така че сигурно ще напиша куп глупости, които няма да разберете от сега ви предупреждавам ! :]

Накратко искам да ви попитам Какъв Ми е проблема ? Не казвам, че съм перфектен, но когато всичко ми е на едно добро ниво, какво ми пречи да си намеря хубава свястна (или свестна не съм сигурен :oops: ) приятелка ?
Преди точно година си дадох сметка за живота си и какво искам да променя. И реших да направя всичко, което съм искал до сега.
Имах шкембе и бях слаб(физически) , промених се, изкарах плочки, станах машина в тялото... Притеснявах се от момичета, почнах да си лафя, станах доста outgoing и вече не се притеснявам. Бях на ръба в училище, почнах да отделям по 1-2 часа и се оказа, че съм бил доста умен. Направих всичко, което не ми е харесвало в мен наобратно ! Но само едно не се промени, това което най-много желаех да си намеря гадже ;S Дори и аз не знам защо го искам. Може би да се изфукам пред приятели, заради самата емоция ли... но f*ck it искам го....
И тук идва самият проблем, какво ми пречи :( имам свободното време, дар слово, обличам се добре, доста момичета са ми казвали, сладур и разни такива, но момичета, към които съм изтръпнал... ъъ знам че нищо сигурно не сте ми разбрали до сега, но просто имах нужда да се изпишам :D
хах, доста добре те разбирам, и аз за 1 година промених повечето неща, които не харесвах в себе си .. и при мен е същия проблема, казват ми, че съм хубава ала-бала, а пък тези, които съм се влюбвала пълен провал....

sladka__droga
01-04-2009, 00:44
много се вглъбяваш.приятелката ще дойде, когато най-малко очакваш :)

+10

Точно така :)
Бай дъ лей:Има поне три такива теми ;).

sextazy_baby
01-04-2009, 06:51
Спри да се задълбочаваш толкова,просто си живей живота и тя сама ще дойде

PreciousDiamond
01-04-2009, 07:38
Бай дъ лей :lol: :lol: :lol:

Както и да е .. съгласна съм с мъдрия философ - Бай Тоя 8-)

BaiToq
01-04-2009, 09:17
Бай дъ лей :lol: :lol: :lol:

Както и да е .. съгласна съм с мъдрия философ - Бай Тоя 8-)
А Бай Тоя би полегнал
върху тебе на аватара ти 8-)

PreciousDiamond
01-04-2009, 09:18
Бай дъ лей :lol: :lol: :lol:

Както и да е .. съгласна съм с мъдрия философ - Бай Тоя 8-)
А Бай Тоя би полегнал
върху тебе на аватара ти 8-)

Стига да не ме разпльокаш на леглото .. 8-)

BaiToq
01-04-2009, 09:26
Бай дъ лей :lol: :lol: :lol:

Както и да е .. съгласна съм с мъдрия философ - Бай Тоя 8-)
А Бай Тоя би полегнал
върху тебе на аватара ти 8-)

Стига да не ме разпльокаш на леглото .. 8-)
Абе след това ще
ти разпльокам...да не казвам
какво и къде,че има маллки дЯца :P

aka6a_vamp
01-04-2009, 09:27
Че аз не съм те виждала...от къде да знам къв ти е проблема :-o

BaiToq
01-04-2009, 09:29
Че аз не съм те виждала...от къде да знам къв ти е проблема :-o
Не ни прекъсвай!!!

И подписът ти не ме кефи.
Бих ти гръмнал един.

PreciousDiamond
01-04-2009, 09:30
Бай дъ лей :lol: :lol: :lol:

Както и да е .. съгласна съм с мъдрия философ - Бай Тоя 8-)
А Бай Тоя би полегнал
върху тебе на аватара ти 8-)

Стига да не ме разпльокаш на леглото .. 8-)
Абе след това ще
ти разпльокам...да не казвам
какво и къде,че има маллки дЯца :P

А те и без това са достатъчно развратени вече 8-)

aka6a_vamp
01-04-2009, 09:31
Че аз не съм те виждала...от къде да знам къв ти е проблема :-o
Не ни прекъсвай!!!

И подписът ти не ме кефи.
Бих ти гръмнал един.
запази си гърменето за некой друг...

BaiToq
01-04-2009, 15:50
Че аз не съм те виждала...от къде да знам къв ти е проблема :-o
Не ни прекъсвай!!!

И подписът ти не ме кефи.
Бих ти гръмнал един.
запази си гърменето за некой друг...
Бай Тоя ще ти го гръмне отзад 8-)

PreciousDiamond
01-04-2009, 15:51
Че аз не съм те виждала...от къде да знам къв ти е проблема :-o
Не ни прекъсвай!!!

И подписът ти не ме кефи.
Бих ти гръмнал един.
запази си гърменето за некой друг...
Бай Тоя ще ти го гръмне отзад 8-)

Ревнувам ! :x 8-) 8-)

BaiToq
01-04-2009, 15:52
Че аз не съм те виждала...от къде да знам къв ти е проблема :-o
Не ни прекъсвай!!!

И подписът ти не ме кефи.
Бих ти гръмнал един.
запази си гърменето за некой друг...
Бай Тоя ще ти го гръмне отзад 8-)

Ревнувам ! :x 8-) 8-)
Не трупай мнения!!!
Сутринта беше 180.

Бай Тоя ще ти го тропне първо на тебе.
Кефиш го.

PreciousDiamond
01-04-2009, 15:54
Че аз не съм те виждала...от къде да знам къв ти е проблема :-o
Не ни прекъсвай!!!

И подписът ти не ме кефи.
Бих ти гръмнал един.
запази си гърменето за некой друг...
Бай Тоя ще ти го гръмне отзад 8-)

Ревнувам ! :x 8-) 8-)
Не трупай мнения!!!
Сутринта беше 180.

Бай Тоя ще ти го тропне първо на тебе.
Кефиш го.

Следиш ли ме ? 8-) Добре де , спирам се ((: