PDA

View Full Version : Искам да съм с него



Housemaniata
01-02-2009, 23:50
zna4i 6te kaja na krtnko kak stoqt ne6tata.. az sam na 16 toi na 19 .. poznavame se mn mn vreme no predi 3 meseca zapo4nahme seriozno da se vijdame za6toto semeistvata ni sa blizki i az si go haresah za nego ne znam za6toto kato sme nasame toi se bazika puska 6egi nekvi ploski zaribqvki .. a kat sme pred hora daje i duma ne si kazvame i ne moga da razbera kakvo misli pi6em si ot vreme na vreme s 4asove.. i na nova godina bqhme s tqhnite no nito duma ne si obelihme dokato ne stana 12.. i sled tova v 12 i ne6to toi mi vika ai na diskoteka pri koeto az vednaga se saglasih i maika nali mu ima doverie me pusna s nego do kum 5 i otidohme no toi be6e s negovite fr.. koito sa na po 20.. i bqh samo momi4e s 6-7 mom4eta i 2ma ot tqh po4naha da me zaribqvat no z turseh samo nego samo s nego govoreh i go karah da tancuva no toi ne poiska kaza 4e muzikata ne mu haresva i posle sednahme edin do drug i si govorihme.. ni6to osobenno no be6e mn mil i se bazika6e ot vreme na vreme.. vuprosut mie kak da mu pomogna ako ima nqkakvi 4uvstva da gi razkrie i kak da razbera dali vaob6te ima takiva? predvaritelno kazvam 4e mnogo me privli4a i imam dosta silni simpatii kum nego no nqma da si arzkriq 4uvstvata 6toto 6e po4ne da me vurti na malkiq si prust.. no iskam da sam s nego makar 4e e po golqm i seksa ne mi e problem 6toto ne sam devstvena.. mersi predvaritelno



*Липсва описателно заглавие на Кирилица! Грешен раздел
Точка 1 и 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

DimovB
01-02-2009, 23:52
май не те взима много на сериозно :?

SoAfraid
01-02-2009, 23:54
Защо ми се струва че пускаш една тема няколко пъти или аз съм в грешка нещо. Скачаш целуваш го и ще видиш дали ще се отпусне или ще се отдръпне. Реакцията му ще ти покаже какво чувства, друг начин няма. И да си говорите може да го премълчи така че деиствай.

seduction1mplex
01-02-2009, 23:57
Чакай ся,значи:ти го харесваш,но не искаш да му признаеш,че е така за да не започне "да те върти на малкия си пръст";незнаеш дали те харесва и искаш да разбереш;ако разбереш това какво ще промени,щом не искаш той да разбира,че го харесваш(обърках се нещо)
Ако искаш да разбереш дали някой те харесва-ми питай го.
Ако те харесва-супер,ако не-здраве да е :-)

Housemaniata
01-03-2009, 00:12
zna4i na tozi etap ne iskam da si razkrivam 4uvstvata dokato ne razbera toi dali ima nqkukvi ina4e 6e deistvam.. no problema e 4e semeistvata sa mn blizki i ako az sgafq ne6to i posle ako stane taka 4e da nqmame smelost da se gledame v o4ite stava mn kofti.. :(

SoAfraid
01-03-2009, 00:30
zna4i na tozi etap ne iskam da si razkrivam 4uvstvata dokato ne razbera toi dali ima nqkukvi ina4e 6e deistvam.. no problema e 4e semeistvata sa mn blizki i ako az sgafq ne6to i posle ako stane taka 4e da nqmame smelost da se gledame v o4ite stava mn kofti.. :(

Ами представи си че тръгнат работите както трябва, а? Тогава какво правим няма ли да ви бъде и на двамата добре? Шансовете са 50-50 няма формула по която да се работи в такава ситуация. Или рискуваш и може да спечелиш или просто не рискуваш и губиш окончателно.

ViolentSaint
01-03-2009, 00:53
Скачаш целуваш го и ще видиш дали ще се отпусне или ще се отдръпне. Реакцията му ще ти покаже какво чувства, друг начин няма. И да си говорите може да го премълчи така че деиствай.

Ей това ми се вижда доста добре като вариант. Живота обича смелите ;)

A_Loving_Girl
01-03-2009, 01:15
Рискуваш ,иначе той може въобще да не направи първата крачка...упех все пак :)

fashion4etyy
01-03-2009, 02:59
zna4i 6te kaja na krtnko kak stoqt ne6tata.. az sam na 16 toi na 19 .. poznavame se mn mn vreme no predi 3 meseca zapo4nahme seriozno da se vijdame za6toto semeistvata ni sa blizki i az si go haresah za nego ne znam za6toto kato sme nasame toi se bazika puska 6egi nekvi ploski zaribqvki .. a kat sme pred hora daje i duma ne si kazvame i ne moga da razbera kakvo misli pi6em si ot vreme na vreme s 4asove.. i na nova godina bqhme s tqhnite no nito duma ne si obelihme dokato ne stana 12.. i sled tova v 12 i ne6to toi mi vika ai na diskoteka pri koeto az vednaga se saglasih i maika nali mu ima doverie me pusna s nego do kum 5 i otidohme no toi be6e s negovite fr.. koito sa na po 20.. i bqh samo momi4e s 6-7 mom4eta i 2ma ot tqh po4naha da me zaribqvat no z turseh samo nego samo s nego govoreh i go karah da tancuva no toi ne poiska kaza 4e muzikata ne mu haresva i posle sednahme edin do drug i si govorihme.. ni6to osobenno no be6e mn mil i se bazika6e ot vreme na vreme.. vuprosut mie kak da mu pomogna ako ima nqkakvi 4uvstva da gi razkrie i kak da razbera dali vaob6te ima takiva? predvaritelno kazvam 4e mnogo me privli4a i imam dosta silni simpatii kum nego no nqma da si arzkriq 4uvstvata 6toto 6e po4ne da me vurti na malkiq si prust.. no iskam da sam s nego makar 4e e po golqm i seksa ne mi e problem 6toto ne sam devstvena.. mersi predvaritelno

И аз бях така.Имах приятелка но пред техните и приятели неоворех мн с нея а тя ме остави тва не значи че не я обичах :(

blackfate
01-03-2009, 05:36
следващия път когато останете така на саме се приближи към него и го целуни! ако те отблъсне просто не е бил човека, ако не те отблъсне - честито, значи може да стане нещо... а ако те отблъсне и те пита какво ти става, кажи че е от алкохола :lol: тъпо, но понякога действа!

PreciousDiamond
01-05-2009, 09:01
И аз искам да съм с него .. :cry: 8-)

Adwokat
01-05-2009, 10:31
zna4i na tozi etap ne iskam da si razkrivam 4uvstvata dokato ne razbera toi dali ima nqkukvi ina4e 6e deistvam.. no problema e 4e semeistvata sa mn blizki i ako az sgafq ne6to i posle ako stane taka 4e da nqmame smelost da se gledame v o4ite stava mn kofti.. :(

Трябва да се рискува по някой път... :) иначе губиш... 8)

dramaqueen
01-05-2009, 13:09
Рискуваш ,иначе той може въобще да не направи първата крачка...упех все пак :)


+ : )))

curka87
01-05-2009, 13:24
И аз бях в такова положение и се чудех ао се разделим как ще се гледаме като сме близки приятелски семейства...Но рискувах!!! Всички бяха много доволни, но наистина се оказа , че не сме един за друг. И.... въпреки притесненията ми, нещата се оправиха. Всички разбраха , че това си е нашия живот и няма общо с тожа дали са близки семействата ни или не. Та сега всичко е ОК.
Затова съвета ми е да си по-смела и да действаш. Няма да разбереш какво ще стане ако не опиташ.

soul1199
01-05-2009, 13:33
pitai go direktno dali te har. :)

HONDA
01-05-2009, 13:35
Той не е лапе. Смятам, че ако е имал някакви чувства, щеше да направи някаква по-решителна крачка. Това, че те е повикал на дискотека не значи абсолютно нищо.
Можете да излезете на кафе само двамата и да разговаряте. Така ще ти се изясни дали има нещо или не.
Възрастовата ви разлика не е кой знае колко фрапираща, дори 3 години мисля, че е нормално.
За секса не беше необходимо да споменаваш. Нас не ни интересува дали си девствена, нито пък дали ако сте заедно ще му пускаш.

cherinka
01-05-2009, 13:56
следващия път когато останете така на саме се приближи към него и го целуни! ако те отблъсне просто не е бил човека, ако не те отблъсне - честито, значи може да стане нещо... а ако те отблъсне и те пита какво ти става, кажи че е от алкохола :lol: тъпо, но понякога действа!
haha, по-добре не го слушай това момченце/момиченце какво ти говори.

Или ти не си разбрал или - не знам.
Тя каза, ЧЕ НЕ ИСКА ДА СИ РАЗКРИВА ПЪРВА ЧУВСТВАТА!
Като го целуне той какво мислиш, че ще си помисли? Естествено, че има симпатии към него, а ТЯ НЕ ИСКА ТОВА ДА СТАВА.