PDA

View Full Version : Не бях готова, а сега искам да съм с него



bebety2
01-03-2009, 00:19
Zdraveite:) zna4i v na4aloto na godinata si haresah edno mom4e ot moq klas i vsi4ki na6i priqteli postoqnno se opitvaha da ni "svatosvat" kakto i da e..hvanahme se no az glupa4kata sled kato pri predloji,2 chasa po kasno mu pisah 4e ne sam gotova i 4e mi trqbva malko vreme 6toto naistina si4ko stana mnogo nabarzo :( i na sledva6tiq den na daskalo ni be6e mnogo kofti i na dvamata..znam 4e trqbva6e predi tova da mu go kaja no nqkak nqmah smelost [-X i posle sled nqkolko dni po4nahme da si pi6eme po skype i az mu kazah 4e mnogo sajalqvam i 4e ako iska po natam da se probvame pak toi mi kaza 4e vsi4ko 6te se oprai tn...pra6tahme si celuvki ala bala..i kogato re6ih ve4e 4e sam gotova da trugna s nego i go popitah dali toi iska pak da tragneme..TOI ME OTRQZA :smt089 negoviq priqtel mi pra6ta6e hrono det toi mu kazva 4e ne me haresva ve4e i nekfi takiva :-# i az se otkazah ZA MOMENTA!posle po skype pak si pisahme ala bala i nqkak si kato 4e li ne e savsem bezrali4en..gleda da me zagovoori..oba4e neznam,,spored moita priqtelka nego go e strah da ne bi da go otreja pak :( vie kfo mislite pls kajete kfo da praa..moita fr mi vika da se "butam" i da bada malko po nahalna za da vidi 4e naistina mi puka za nego,no mi e nqkak neudobno strah me e da ne bi da mu dosajdam..kajete kfo da praa ;( ;(

TheNewReligion
01-03-2009, 00:23
Не знам, но аз бях така в детската градина. 8-) Както и да е. Според мен трябва да го питаш, дали иска въобще нещо да се получава м/у вас. Предполагам, че иска да сте само приятели. :-o

bebety2
01-03-2009, 00:29
off znam 4e pak 6te me otreje :cry: no ne iskam da se otkazvam..vse o6te si mislq 4e ima nqkaf 6ans da se faneme pak :( daite savet kak po po zaobikolen na4in da go pitam ili pak da mu kaja 4e izpitfam ne6to kam nego :smt090

Nam3less3
01-03-2009, 02:16
Едно нещо не проумявам у жените - какво значи да не си готова??

taffy
01-03-2009, 03:26
И като си го харесвала.. Не виждам причина да не си била "готова".. В теб си е вината.. Можеш да опиташ да му се набуташ, ама накрая да не реши, че само му досаждаш..

stop_looking_at_me
01-03-2009, 04:59
мисля че трябва да налягаш над учебниците :-)

sextazy_baby
01-03-2009, 06:54
Супер тъпо е това "готова съм" или "не съм готова"...абе казваш му става или не става и готово...

Lysit0
01-03-2009, 07:02
Питаш какво да правиш.... :?: ... като за начало пиши на кирилица,че едвам го прочетох на шльокавица.... :D
Иначе по темата......еми според мен приятелката ти е права...;)
Пък и не си била права,че си му казала... ''еми не съм готова sorri .'' И да съм аз,след това ще те отрежа....

BaiToq
01-03-2009, 07:08
Да си мислила 8-)

varnen4e
01-03-2009, 07:21
Едно нещо не проумявам у жените - какво значи да не си готова??

Еми не си много сигурен дали искаш или не... не си готов да направиш нещо, защото има нещо, което те спира... не си готов за нещо, защото се колебаеш. Или не си готов с психическата настройка.

mynichka
01-03-2009, 08:36
лапешки работи

Lady_AMG
01-03-2009, 09:23
Ако беше казал на теб, че не те хресва вече, можеше да е заради наранената му гордост и да имаше още чувства към теб. Но щом е казал така на приятеля си, значи го мисли... Той вече не иска да е с теб. Това, което трябва да направиш е да го свалиш отново, а и имаш по-големи шансове да го омаеш, тъй като той веднъж вече те е харесал. Успех!

PLuScHeTo
01-03-2009, 09:45
той да не е длъжен да те чака цял живот...

vesito13
01-03-2009, 09:57
С това не съм готова си си го отрязала по един много тъп начин . Така правят повечето момичета , когато просто гледат да разкарат някой . Не очаквай това момче да стои и да се занимава с твоите капризи - днес ми изнася , утре - не :? Забрави го , след като не знаеш какво искаш [-X

myNameIsImmortal
01-03-2009, 10:14
Едно нещо не проумявам у жените - какво значи да не си готова??

Еми не си много сигурен дали искаш или не... не си готов да направиш нещо, защото има нещо, което те спира... не си готов за нещо, защото се колебаеш. Или не си готов с психическата настройка.
Ми като не е готова казва НЕ и това е ..
Най-гадното при нас момчетата /поне при някои де, но мога да твърдя е и че при мен се случва така/ е че най-гадно се чувстваме когато ни кажат "не съм готова" или както на мен преди 1 седмица ми казаха "засега ти казвам приятели /а с нея сме приятели от 3 месеца/ , но за в бъдеще ще се реши" което е адски гадно, защото сега съм доста влюбен в нея, няколко пъти сме се прегръщали, в училище се заговаряме, дори вчера ходих до тях да и дам едни неща и там пак ме прегърна... и си направете извод, в както положение съм..
Затова когато не искате да има нещо между вас и дадено момче казвате или "ДА" или "НЕ" - защото от всеки друг отговор боли повече, отколкото да те отрежат напълно...
Това е моя съвет.. сега можеш да се опиташ да поправиш нещата, но не знам дали ще се получи..

LiRRRa
01-03-2009, 10:24
Едно нещо не проумявам у жените - какво значи да не си готова??

Еми не си много сигурен дали искаш или не... не си готов да направиш нещо, защото има нещо, което те спира... не си готов за нещо, защото се колебаеш. Или не си готов с психическата настройка.
Ми като не е готова казва НЕ и това е ..
Най-гадното при нас момчетата /поне при някои де, но мога да твърдя е и че при мен се случва така/ е че най-гадно се чувстваме когато ни кажат "не съм готова" или както на мен преди 1 седмица ми казаха "засега ти казвам приятели /а с нея сме приятели от 3 месеца/ , но за в бъдеще ще се реши" което е адски гадно, защото сега съм доста влюбен в нея, няколко пъти сме се прегръщали, в училище се заговаряме, дори вчера ходих до тях да и дам едни неща и там пак ме прегърна... и си направете извод, в както положение съм..
Затова когато не искате да има нещо между вас и дадено момче казвате или "ДА" или "НЕ" - защото от всеки друг отговор боли повече, отколкото да те отрежат напълно...
Това е моя съвет.. сега можеш да се опиташ да поправиш нещата, но не знам дали ще се получи..

+1

slun4ice_90
01-03-2009, 11:04
И аз съм била в такава ситуация...не съм готова уж,после губя пак..ама сама съм си виновна да.... :?

pandelka
01-03-2009, 13:18
Еми просто си си изпуснала шанса.. тва е..кво да се прави :? .Птичката не каца два пъти на рамотО! :)

summer_mo0n
01-03-2009, 13:28
Шанс ;)

bebety2
01-03-2009, 13:53
az sega mislq da mu pi6a 4e vse o6te ne sam go zabravila i nekvi takiva no posle da ne stane po nadut :( v smisal edna fr kazva 4e kato az ne mu ti4am po gaza toi 6e ti4a sled men...no spored men ne e taka 6toto az opleskah ne6tata i bi trqbvalo az da napraa si4ko vazmojno za da gi opraa..vie fo 6e kajete :neutral:

term0t0
01-03-2009, 14:49
Zdraveite:) zna4i v na4aloto na godinata si haresah edno mom4еЕ кога свари 3ти януари сме

Re5peC7
01-03-2009, 15:05
ми след такива разигравки кво да каже момчето...хем искаш..хем се отказваш :? ...сега..бягай след него

PreciousDiamond
01-04-2009, 13:47
Примък , отмък 8-)

nymphadora
01-04-2009, 14:52
май и ти не знаеш кво искаш,а? :lol: