PDA

View Full Version : Амнезия налегна босовете на Гейрена



MiRaCuLiX
01-03-2009, 08:31
Сините заживяват в свои паралелен свят и забравят всичко, когато трябва да отчетат най-срамната година в историята си
В края на годината сините босове бяха налегнати от странна амнезия. Те очевидно не си спомнят това което се случи през 2008-а. Може би са забравили, а може би се правят на две и половина.

Както винаги, когато нещо не им изнася, на Подуяне вадят кривото огледало, вторачват се в него и си заживяват в някакъв паралелен свят. Те много си го обичат, защото си е само техен и е пълен с фантасмагории. Тези дни отговорните фактори на Герена един връз друг се надпреварват да ни убеждават колко добра година изпращат. То не бяха хвалби, то не бяха дитирамби и панегирици.

В „Обзора за Левски" по Ринг спортният директор Даниел Боримиров говори за всичко друго, но не и за това, че сините записаха най-срамната година в историята си. Най-най-най! Просто подобно падение никога не е било в този клуб. „Съвземане", „преодоляване", „утвърждаване", някакви общи приказки - всичко станало през 2008-а преминава през едно изстрадано първо място на полусезона. Което бе осигурено в последната секунда на сезона, благодарение уникалния малшанс на червените. И това е водещото в оценката за годината?!? В която сините между другото останаха с три калъфки и не записаха една победа във важен мач.

Преди това председателят на Управителния съвет Георги Марков също се включи в другарските хвалби и пламенните ръкопляскания. И той извади голямата баданарка и маза, маза... Докато сам не се омаза. Ни дума, ни вопъл, ни стон за това какъв резил преживя той барабар с всички сини фенове през 2008-а. И него го налегна амнезията. Така е то. Когато нещо не ти изнася и просто се правиш на „дръж ми шапката". Ама това, че Левски докара най-големия срам на България в досегашното представяне на страната ни в евротурнирите, това, че бе бит като тъпан от кой де свари, това, че се провали на всички фронтова - за това нищо.

Левски записа най-голямата българска излагация в Европа

Малко по-рано адвокат Батков също бе налегнат от странна загуба на паметта време на Отчетното Общо събрание. В прословутото си обобщаващо годината „рецесионно слово" председателят на Надзорния съвет не обели и дума за големите излагации и за това, кой всъщност стои зад тях. Може би човекът не помни, че завърши първенството на 16 т. след шампиона ЦСКА, че изгони най-успешния управленски и треньорски дует в историята на сините, че разпродаде залудо играчите(а сега ги връща?!?), че смени трима треньори и докара феновете до полуда, че записа уникални провали срещу мечтани като жребии отбори в квалификациите за Шампионската лига и за Купа УЕФА. Плюс - че Левски регистрира най-срамното българско представяне в евротурнирите и изпусна поднесените му от просиньото БФС на тепсия 10 милиона евро...

В интерес на истината, треньори и играчи са по-реалисти. В многобройните си интервюта и Емил Велев, и Георги Петков, и особено Георги Иванов - Гонзо не пропускат да споделят болката си, да признаят слабата година и срама от това, което се случи миналото лято.

Но за босовете няма Борисов, няма Жилина. Няма нищо притеснително. Всичко е цветя и пеперуди на Подуяне. Годината просто не е съществувала за Левски, тя е нейде в небитието. Защото е слаба, защото е пълна с провали, срам, комични излагации и неудобни въпроси. И за това по-добре да я пишем бегала. Просто да зачеркнем историята. Защото не ни устройва...

Всъщност имаше ли БАТЕ лятото? Или КАКА есента? Игра ли Левски в Европа тази година? Участва ли във вътрешното първенство, за Купата и как се представи? А изобщо съществуваха ли сините през 2008-а? Според техните босове - очевидно не. Или поне не в този свят.

LeVski_fen
01-03-2009, 15:04
На тебе пък къф ти е проблема бе..? Що не си гледаш "великия" червен отбор а пускаш безмизлени теми с цел да убиждаш ЛЕВСКИ не мога да разбера?

kristo
01-03-2009, 16:30
"Обиждаш" се казва бе, неграмотнико, не "убиждаш", я се върни най-добре в първи клас, че си като някое цигане което ми говори за "халтура" :razz: :razz: :razz:

LeVski_fen
01-03-2009, 16:54
Да ти еба майката шибана, ей лаинар...
Това правилно ли го написах? :-o

kristo
01-03-2009, 17:52
Казваш ми за пореден път, че си кръгъл идиот, не нещо друго, а иначе ще си останеш неграмотник цял живот, то си личи, че си уникално прост :razz: :razz: :razz:

LeVski_fen
01-03-2009, 18:01
Казваш ми за пореден път, че си кръгъл идиот, не нещо друго, а иначе ще си останеш неграмотник цял живот, то си личи, че си уникално прост :razz: :razz: :razz:
Честно ти казвам човече-ти си най-големия загубеняк в тоя форум :D
Трябва да ти е ясно че с мен на глава няма да излезеш така че спри да ме дразниш в всяка една тема,а аз ще спра да те обиждам...

kristo
01-03-2009, 18:13
Оф, ти па така ме "обиди" досега, че сън не мога да спя направо, жестоко ме "нарани" от смях :razz: :razz: :razz:
Ама хубаво, айде да поуспокоим малко, че раздела се изпълни с псувни и обиди, а не говори добре за никой. Ако можехме да се разберем по-нормано без левскарите на всеки втори пост да ни наричате "прасета", щях да променя и аз тона и да не споменавам думата "говеда" спрямо вас, но уви, за съжаление трудно става...
Иначе спирам да обиждам, айде примирие :)

LeVski_fen
01-03-2009, 18:35
Оф, ти па така ме "обиди" досега, че сън не мога да спя направо, жестоко ме "нарани" от смях :razz: :razz: :razz:
Ама хубаво, айде да поуспокоим малко, че раздела се изпълни с псувни и обиди, а не говори добре за никой. Ако можехме да се разберем по-нормано без левскарите на всеки втори пост да ни наричате "прасета", щях да променя и аз тона и да не споменавам думата "говеда" спрямо вас, но уви, за съжаление трудно става...
Иначе спирам да обиждам, айде примирие :)
Да а по въпроса за темата-изключително елементарна и целяща само да злепостави и убиди отбора, който обичам .Искам да кажа на "MiRaCuLiX" да пуска такива теми в определените за това форуми на цска,за да спрем да се наричаме прасета ,говеда и т.н
Аз съм в тоя форум от почти вече година и нямам нито една тема пусната с цел да убиждам цска (ако не вярваш провери)...
А гореспоменатия потребител има стотина (най-много) поста от който 80% са спувни и убиди към Левски... Всичко хубаво :idea:

hardkore_kejoal
01-03-2009, 20:57
то как да не ви убижда човек, като сред вас има толкова прост народ...

smeshnik
01-04-2009, 07:04
Вече съм голям за тез ,ама пак ги гледам щот по-някога стават яки неща
Ренди Ортън е най-големия сега

Но за всички времена си е Хълк Холган и Дъстин Роудз може и Рик Светкавицата

Това го пуска човек написал по-горното :D

13-14 годишните форумни герои владеещи copy/paste функцията без да знаят какво говорят... :?


Miraculix, вие пък най-малко можете да говорите за това кой е играл на пролет в Европа и кой не ;)

MiRaCuLiX
01-04-2009, 09:55
На последният потребител бих му се изсмял само ;) .Може ли да се спомене че тази година сте играли за турнир?Нит за купата,нит първенство,нит УЕФА,нит ШЛ.Не виждаш ли че през изминалата 2008 вие бяхте пълни мишки.А ние си мислихме,че вие сте ни конкуренти.Че аз такава разлика между първи и втори не съм виждал никъде по Европа.И според теб защо не играхме ние в евро турнирите?Щот БФС реши така.Ся ще кажете не е вярно УЕФА го реши.УЕФА са казали на БФС да решат.При което хоп-троп ЦСКА е аут.Докато Порто се разминават,въпреки че техния лиценз беше отнет заради по-лошо нещо-копуване на мачове,но беше върнато.Стяуа също ги върнаха.Реал Мадрид имат и те по 20-30 милиона дълга,но не ги изкарват.А тук става въпрос за некви около 2 милиона.Не стига и това,ами и искаха да ги закопаят в "В" група.

Отностно моят пост в темата "КЕЧ" .Мисля,че споменах думата "ГОЛЯМ" .Ти под голям какво разбираш 12-13 годишен


Пускал съм "У"бидни теми за лефски.Не е вярно,пускам това което става.Свали си сините очила,потъркай очи и пак прочети и се замисли ако ти се отдава.Я се замисли върху тез въпроси и отг.

1.Какво направихте в първенството 2007-2008
2.Какво направихте в Купата
3.Как завършихте(място и оценка на представянето)
4.С колко точка разлика сте далеч от първия
5.Колко футболиста добри взехте и колко вие продадохте за добри пари в добри отбори
6.Не засрамихте ли отново България и БГ ФУТБОЛА в евро турнирите?
7.Заслужавахте ли изобщо да играете там?
8."Когато не ти е мястото там,ставаш за срам" тази реплика да ти е позната?
9.Баткоф не помогна ли за разруха на отбора на ЦСКА ?За да може да отмие поне малко срама,като искаше да покажете дух в евро-турнирите?И какво стана?

LeVski_fen
01-04-2009, 11:06
Който има нерви да се занимава с тоя загубеняк нека му отговаря,на мене взе да ми втръсва от него... Иди да гледаш кеча чух че Скалата ще се завръща :razz: и спри да капираш разни текстове от сайтове на ц(*ка и да ги пускаш тук,не си особенно оригинален :idea:

MiRaCuLiX
01-04-2009, 11:22
Защо неискаш отг.? Щот ако си отг. честно ще видиш,че излизам прав.А темата си е досуш вярна

LeVski_fen
01-05-2009, 20:44
Защо неискаш отг.? Щот ако си отг. честно ще видиш,че излизам прав.А темата си е досуш вярна
Хаха искаш да си говориме за футбол,добре тогава:
Искам първо да започна от това че през миналия сезон Левски продаде почти един цял отбор, с който ви мачкахме две поредни години,обрахме всички възможни купи в България, стигнахме четвърд финал за купата на УЕФА и влязохме в групите на Шампионската Лига като минахме последоветелно през отобори като :Оксер,Олимпик М,Киево,Удинеза,Динамо Букурещ и т.н. Аз питам къде беше цска тогава?Всички занем какво стана на стадион Васил Левски когато момчетата на Мъри Стоилов се изправиха срещу звездната селекция на генерал Смешич водена от суперзвездите Тошко Янев,Мурад Хидиуед и Велизарчо Дуспата нали ? :-o Къде беше цска когато Левски играеше пред 40 хиляди с звезди от ранга на: Шевченко,Дрогба,Лампард,Ро алдиньо,Диего и т.н
По въпроса за падението на цска искам да питам виновен ли е Батков че лупи дължи по няколко хиляди на 30 различни банки...?
Искам да задам още няколко въпроса щом така сме го подкарали:
Кога за последно цска напълни стадион Васил Левски...?
Кога за последно цска игра в групите на ШЛ..
Изреди ми евроуспехите на цска в последните 10 години...?

kristo
01-05-2009, 21:02
И ЦСКА има с какво да се похвали в Европа в последните 10 години, ама не ми се спори, винаги има аргументи "за" и "против", за мен лично тея спорове станаха банални, дайте да обсъждаме настоящето, а не това, което се е случило преди две, три, пет или десет години, просто няма смисъл, сега реалностите са коренно различни.
Примерно като за начало можем да обсъждаме селекцията, която правят отборите, административните промени, които настъпиха, бюджети, продажба на футболисти, подготовка, евентуални резултати в края на сезона. Мисля, че е много по-смислено отколкото да дъвчим все едно и също, което е минало вече и едва ли скоро ще се осъществи пак...

LeVski_fen
01-05-2009, 21:13
И ЦСКА има с какво да се похвали в Европа в последните 10 години, ама не ми се спори, винаги има аргументи "за" и "против", за мен лично тея спорове станаха банални, дайте да обсъждаме настоящето, а не това, което се е случило преди две, три, пет или десет години, просто няма смисъл, сега реалностите са коренно различни.
Примерно като за начало можем да обсъждаме селекцията, която правят отборите, административните промени, които настъпиха, бюджети, продажба на футболисти, подготовка, евентуални резултати в края на сезона. Мисля, че е много по-смислено отколкото да дъвчим все едно и също, което е минало вече и едва ли скоро ще се осъществи пак...
Опитай се да го обясниш това на колегата ти "MiRaCuLiX" ,който не спира да дразни... :x

MiRaCuLiX
01-06-2009, 20:36
1.Ние играем винаги на "Българска армия" , никога не играем срещите си от ШЛ/УЕФА на националния.Имаме си стадион
2.Играли сме с/у Джерарт,Бербатов,Воронин,М риентес,Сисе и др.(сещаш ли се)
3.Когато спре мафията ,тогава ще има футбол
Неможе ти за един сезон да имаш 20 и няколко дузпи срещу нито една против вас.Да станете шампиони уж с силна игра.Да се хвалите.Но когато тръгнахте в турнирите се видя кой за къде е.Тампере Юнайтед.Това са скиори и ще бият "Отбора на народа" пхахаха.По скоро е "обора на народа",такава излагация само made in LeWCki
4.Въпростната година когат според теб сте продали целия си отбор,кажи ми кои играчи продадохте?И за колко?

И да има виновност Баткоф ,защото той има връзки и е направил така нещата ,че още да не се знае колко пари се дължат.Неможе да се докаже,защото няма документи,Баткоф удря на сляпо с цел разконцентриране и елиминиране на ЦСКА.Това да елиминираш най-титулувания тим в БГ е предателство.Баткоф е ЮДА

LeVski_fen
01-07-2009, 11:52
Хахаха :razz: :razz: :razz:
И ти си тръгнал да ми говориш за дузпи-е тва ако не е наглост не знам кое :shock: :shock: :shock:
Направи си една елементарна сметка,че в последните 3,4 мача срещу Левски имате четири абсолютно подарени и смешни дуспи,миналата година направо си заминавахте на кочин парк ако не беше садията педераст-тва помниш ли го?Да не говорим за последното дерби дето на тая дуспа срещу електричката се смя цяла България-Жалка работа :x
Ти май въобще не четеш какво писах в миналия пост-да загубите ни са срамни,но това беше един отбор от млади необиграни момчета който играеха в този си формат за първи път в живота си-ако си беше направил труда да провериш щеше да знаеш футболенпсевдоспециалисте ,че ако бяхме отказали да играем на ваше място щяха да ни накжат от УЕФА :idea:
А що се отнася до стадион Васил Левски ако си спомняш преди няколко години имахте един домакински мач с Ливърпул и "великия" сектор геЙ събра я има я няма 10 хиляди :razz:Ние на мачове с Литекс събираме повече 8-) .