PDA

View Full Version : Филми



PocuTy
01-03-2009, 12:55
Кажете ми филми на спортна или състезателна тематика,ама такива инресни...комедийки :) Мерси предварително

InDo
01-03-2009, 13:18
Кънки с остър връх,Love and Basketball, за други в момента не се сещам :)

JUSTDNB
01-03-2009, 15:09
Bring It On - te sa kam 4-5 4asti,Roki,She is the man - ne se se6tam za dr.

alwaysnforever
01-03-2009, 15:40
Never Back Down,Million Dolar Baby,How She Move (той е за хип-хоп танци..),Stomp The Yard,Mean Machine,The longest yard,Gridiron Gang,Cinderella man,Green Street Hooligans,Crossover :) :)
Приятно гледане ! 8-)

InDo
01-03-2009, 15:47
И още един Хип-хоп танци,You got served

alwaysnforever
01-03-2009, 16:07
И още един Хип-хоп танци,You got served
5 минути се мъчих да се сетя как се казваше тоа филм 8-) =D>
имаше и 1 филм за 1 бивша гимнастичка(която по време на финала там се отказва да участва,защото разбираше някаква истина нещо такова беше..) мн често нарушаваше обществения ред и накрая или трябваше да влезе в затвора или да се махне от града и баща и я изпрати при стария и треньор отново да тренира..тя не искаше отначало..дрън дрън нз дали ме разбрахте,но ако някой се сети да каже как се казваше филма,че искам пак да го гледам ,пък не се сещам името :? :? :?

trivium
01-03-2009, 16:39
Blades Of Glory

sweet_f_pz
01-04-2009, 10:00
И още един Хип-хоп танци,You got served
5 минути се мъчих да се сетя как се казваше тоа филм 8-) =D>
имаше и 1 филм за 1 бивша гимнастичка(която по време на финала там се отказва да участва,защото разбираше някаква истина нещо такова беше..) мн често нарушаваше обществения ред и накрая или трябваше да влезе в затвора или да се махне от града и баща и я изпрати при стария и треньор отново да тренира..тя не искаше отначало..дрън дрън нз дали ме разбрахте,но ако някой се сети да каже как се казваше филма,че искам пак да го гледам ,пък не се сещам името :? :? :?

Stick it ! :)