PDA

View Full Version : Автограф..



myNameIsImmortal
01-03-2009, 16:07
Не знам дали темата е точно за тук или за някой друг раздел, но понеже е свързана с любовта и за момичето в което съм влюбем мисля, че тук е най-правилното място. А ето го и въпроса:

Има ли някой от тук, който ходи често на концети/изяви на поп-фолк певицата Преслава?
И ако има някой, възможно ли е да вземе автограф от нея, аз ще кажа предварително какво да пише - т.е. името на момичето и т.н., и естесвено от моя стана ще почерпя, ако трябва ще си платя за услугата, и ще си поема разноските по изпращането му до мен по "Еконт" или някоя друга фирма.

Попринцип главно слушам Рок и Метъл, но автографа е за момичето в което съм влюбем и се надявам, ако успея да намеря някакъв автограф да я зарадвам с него.

Мерси предварително :)

FlashMX
01-03-2009, 16:10
Как един рокаджия като теб ще се върже за чалга-кифла :(

myNameIsImmortal
01-03-2009, 16:15
Как един рокаджия като теб ще се върже за чалга-кифла :(
Попринцип не е чалга-кифла, понеже не слуша само чалга, а и не съм от тея "метъли" дет като видят чалгари и ги пращат в Пирогов след тва, и не харесвам момичетата заради стила музика който слушат ;)
Както казват - Любовта няма граници :)

FlashMX
01-03-2009, 16:17
Как един рокаджия като теб ще се върже за чалга-кифла :(
Попринцип не е чалга-кифла, понеже не слуша само чалга, а и не съм от тея "метъли" дет като видят чалгари и ги пращат в Пирогов след тва, и не харесвам момичетата заради стила музика който слушат ;)

То и аз слушам метъл ама ходя смъкнато и пак пращам фешанчета в пирогов 8-) И да вярно е че музиката не определя ПОНЯКОГА момичето ама поне повечето които познавам и слушат чалга са кифли...

myNameIsImmortal
01-03-2009, 16:21
Как един рокаджия като теб ще се върже за чалга-кифла :(
Попринцип не е чалга-кифла, понеже не слуша само чалга, а и не съм от тея "метъли" дет като видят чалгари и ги пращат в Пирогов след тва, и не харесвам момичетата заради стила музика който слушат ;)

То и аз слушам метъл ама ходя смъкнато и пак пращам фешанчета в пирогов 8-) И да вярно е че музиката не определя ПОНЯКОГА момичето ама поне повечето които познавам и слушат чалга са кифли...
е не всички са такива ;)


По темата: Няма ли някой който може да ми помогне?

BuBiTy
01-03-2009, 16:25
МОжеш да пишеш до фен клуба на певицата(би тряло да има такъв) и да с информираш за участята и, или пък да ги помолиш да ти вземат автограф... :? малко се съмнявам самата аз да се получи нещо ама пробвай!

pandelka
01-03-2009, 16:27
Не мисля,че тук можеш да получиш отговора,който търсиш :).

myNameIsImmortal
01-03-2009, 16:28
МОжеш да пишеш до фен клуба на певицата(би тряло да има такъв) и да с информираш за участята и, или пък да ги помолиш да ти вземат автограф... :? малко се съмнявам самата аз да се получи нещо ама пробвай!
Сега ще потърся дали има такава опция.. ще потърся.
Иначе ако има някой който знае нещо и ще ходи на нейна изява да пише на ЛС..

BuBiTy - Мерси за идеята :)

myNameIsImmortal
01-03-2009, 16:30
Не мисля,че тук можеш да получиш отговора,който търсиш :).
Еми това е, че и аз не знам :(
Главно това е най-посещавания отдел, а и темата е наполовина свързана с любовта..
Просто не знам - може да се появи някой, който е фен на поп-фолк-а и може да помогне..
Все пак доста хора посещават този форум :)

DJEB
01-03-2009, 16:43
Как един рокаджия като теб ще се върже за чалга-кифла :(
Попринцип не е чалга-кифла, понеже не слуша само чалга, а и не съм от тея "метъли" дет като видят чалгари и ги пращат в Пирогов след тва, и не харесвам момичетата заради стила музика който слушат ;)
Както казват - Любовта няма граници :)
бе тя любовта няма граници.ама нали знаеш че и простотията няма...

BuBiTy
01-03-2009, 16:44
Няма проблем дано да се получи :)

shkzulu
01-03-2009, 16:54
awe FlashMX samo da te pitam brat tfa che ti slushash metal kfa ti e faidata da prashtash feshan4etata v pirogov a i ako moje da poqsnish to4no kfo imash predvid feshan4eta?

FlashMX
01-03-2009, 17:18
Как един рокаджия като теб ще се върже за чалга-кифла :(
Попринцип не е чалга-кифла, понеже не слуша само чалга, а и не съм от тея "метъли" дет като видят чалгари и ги пращат в Пирогов след тва, и не харесвам момичетата заради стила музика който слушат ;)
Както казват - Любовта няма граници :)
бе тя любовта няма граници.ама нали знаеш че и простотията няма...

+32562723735845764

myNameIsImmortal
01-03-2009, 17:28
Как един рокаджия като теб ще се върже за чалга-кифла :(
Попринцип не е чалга-кифла, понеже не слуша само чалга, а и не съм от тея "метъли" дет като видят чалгари и ги пращат в Пирогов след тва, и не харесвам момичетата заради стила музика който слушат ;)
Както казват - Любовта няма граници :)
бе тя любовта няма граници.ама нали знаеш че и простотията няма...
е това което се опитвам да направя, толкова ли е тъпо и просто ?

niki7y
01-03-2009, 17:28
amii dqdo mi e nein 6ofior..toest ne znam dali i oshte ama az imam nekwi tq kak se kazwa :? :? :?

vesito13
01-03-2009, 17:30
Попринцип това не ме влече , но се поразрових заради теб , та погледни тук ----> http://preslava-world.piczo.com/?g=48159485&cr=7 :wink: Дано си намериш автографа , успех :)

aka6a_vamp
01-03-2009, 17:32
преслава на сапун,а циците и на балони!

aka6a_vamp
01-03-2009, 17:32
преслава на сапун,а циците и на балони!

myNameIsImmortal
01-03-2009, 17:33
amii dqdo mi e nein 6ofior..toest ne znam dali i oshte ama az imam nekwi tq kak se kazwa :? :? :?
виж си ЛС ;)

myNameIsImmortal
01-03-2009, 17:34
Попринцип това не ме влече , но се поразрових заради теб , та погледни тук ----> http://preslava-world.piczo.com/?g=48159485&cr=7 :wink: Дано си намериш автографа , успех :)
мерси много :-) , сега ще го погледна ;)

myNameIsImmortal
01-03-2009, 17:37
преслава на сапун,а циците и на балони!
На сапун ли ще е, на веро ли - това не го знам :D но искам наистина да намеря автограф за да зарадвам въпросното момиче, а я харесвам от 3 месеца, от 1месец и 1 седмица знае че я харесвам и правя безброй неща за нея, за да и покажа, че наистина съм сериозен и ипитвам силни чуства към нея :)

Infinity
01-03-2009, 18:33
пиши и писмо по имейла да ти напише автографа :)

myNameIsImmortal
01-03-2009, 18:42
пиши и писмо по имейла да ти напише автографа :)
да, на този е-майл който видях в http://preslava-world.piczo.com/?g=48159485&cr=7 писах преди 5 мин, като направих малко четки, казах че съм от феновете и и съм гледал на нова година изявата и по телевизията, че когато е била в моя град много съм искал да си взема автограф, но не съм могъл и също съм я гледал и в София, но поради едикакви си обстоятелсва не съм могъл пак да получа автограф 8-)
Дано да се сагласят, аз ще си платя ако трябва, имам човек който ще го вземе от там автографа, или по Еконт ако го пратят на мои си разноски :)

Само трябва да се съгласят :)

tuzaro
01-03-2009, 18:45
Дай аз ше ти напиша автограф, по-голям съм от Преслава и знам повече песни 8-) Пък ако искаш и гаджето ше уважа.

myNameIsImmortal
01-03-2009, 19:06
Дай аз ше ти напиша автограф, по-голям съм от Преслава и знам повече песни 8-) Пък ако искаш и гаджето ше уважа.
то тя не е гадже, ами съм влюбен в нея, тя знае от 1 месец, но нищо още не е станало и иска засега да сме приятели, а за в бъдеще ще се реши.. и каквото и да правя още няма резултат, а изпитва нещо и ме прегръща.. не знам вече..
нещата не са за бъзик :)

tuzaro
01-03-2009, 19:08
Дай аз ше ти напиша автограф, по-голям съм от Преслава и знам повече песни 8-) Пък ако искаш и гаджето ше уважа.
то тя не е гадже, ами съм влюбен в нея, тя знае от 1 месец, но нищо още не е станало и иска засега да сме приятели, а за в бъдеще ще се реши.. и каквото и да правя още няма резултат, а изпитва нещо и ме прегръща.. не знам вече..
нещата не са за бъзик :)вече 1 месец и не иска да сте някви си, направо може да е забравиш.

myNameIsImmortal
01-03-2009, 19:13
Дай аз ше ти напиша автограф, по-голям съм от Преслава и знам повече песни 8-) Пък ако искаш и гаджето ше уважа.
то тя не е гадже, ами съм влюбен в нея, тя знае от 1 месец, но нищо още не е станало и иска засега да сме приятели, а за в бъдеще ще се реши.. и каквото и да правя още няма резултат, а изпитва нещо и ме прегръща.. не знам вече..
нещата не са за бъзик :)вече 1 месец и не иска да сте някви си, направо може да е забравиш.
ем не знам, а вчера бях до тях и ме прегръщаше пред тях..
ще почакам още малко и ще я питам да ми каже ДА или Не без овъртаници и ако нещо да си бия шута сам :)

tuzaro
01-03-2009, 19:14
Дай аз ше ти напиша автограф, по-голям съм от Преслава и знам повече песни 8-) Пък ако искаш и гаджето ше уважа.
то тя не е гадже, ами съм влюбен в нея, тя знае от 1 месец, но нищо още не е станало и иска засега да сме приятели, а за в бъдеще ще се реши.. и каквото и да правя още няма резултат, а изпитва нещо и ме прегръща.. не знам вече..
нещата не са за бъзик :)вече 1 месец и не иска да сте някви си, направо може да е забравиш.
ем не знам, а вчера бях до тях и ме прегръщаше пред тях..
ще почакам още малко и ще я питам да ми каже ДА или Не без овъртаници и ако нещо да си бия шута сам :)като те прегръща що не я вкара у тях и да и покажеш кой е шефа

myNameIsImmortal
01-03-2009, 19:15
Дай аз ше ти напиша автограф, по-голям съм от Преслава и знам повече песни 8-) Пък ако искаш и гаджето ше уважа.
то тя не е гадже, ами съм влюбен в нея, тя знае от 1 месец, но нищо още не е станало и иска засега да сме приятели, а за в бъдеще ще се реши.. и каквото и да правя още няма резултат, а изпитва нещо и ме прегръща.. не знам вече..
нещата не са за бъзик :)вече 1 месец и не иска да сте някви си, направо може да е забравиш.
ем не знам, а вчера бях до тях и ме прегръщаше пред тях..
ще почакам още малко и ще я питам да ми каже ДА или Не без овъртаници и ако нещо да си бия шута сам :)като те прегръща що не я вкара у тях и да и покажеш кой е шефа
е не съм такъв ;)