PDA

View Full Version : По комшийски...? Кво ще кажете?



oralloverka
01-03-2009, 16:17
Не знам май не видях такава тема и затуй пускам нова. Малко ме е срам да ви питам ама ми е важно да размера. Та кво мсилите за секса между съседи? Практикувате ли? Без никво обвързване само ей тъй да се "почешем"??!!
8) :P 8-)
Аз мисля че е мн яко само ме е страх маам да не разбере, че тогава нз кво ще правя,,,

aka6a_vamp
01-03-2009, 16:18
ко речи? :-o :-o

Rofl4e
01-03-2009, 16:19
не съм го практикувала нямам и желание!Мисля че е гадно :)

FlashMX
01-03-2009, 16:20
Не знам май не видях такава тема и затуй пускам нова. Малко ме е срам да ви питам ама ми е важно да размера. Та кво мсилите за секса между съседи? Практикувате ли? Без никво обвързване само ей тъй да се "почешем"??!!
8) :P 8-)
Аз мисля че е мн яко само ме е страх маам да не разбере, че тогава нз кво ще правя,,,

Мама да не разбере..... Земи се скрий :D Сиг още поне 5 години ще си останеш с каките по монитора...

aka6a_vamp
01-03-2009, 16:21
Не знам май не видях такава тема и затуй пускам нова. Малко ме е срам да ви питам ама ми е важно да размера. Та кво мсилите за секса между съседи? Практикувате ли? Без никво обвързване само ей тъй да се "почешем"??!!
8) :P 8-)
Аз мисля че е мн яко само ме е страх маам да не разбере, че тогава нз кво ще правя,,,

Мама да не разбере..... Земи се скрий :D Сиг още поне 5 години ще си останеш с каките по монитора...
тва е момиче 8-)

CanyH
01-03-2009, 16:22
В моя блок има една страшна путка.
Като бяхме по- малки ми се натискаше яко, ама аз тъпака се праех на интересен, а и тя не беше кой знае кво тогава. Сега, ако пак ми позвъни определено няма да я отпратя.

FlashMX
01-03-2009, 16:23
Не знам май не видях такава тема и затуй пускам нова. Малко ме е срам да ви питам ама ми е важно да размера. Та кво мсилите за секса между съседи? Практикувате ли? Без никво обвързване само ей тъй да се "почешем"??!!
8) :P 8-)
Аз мисля че е мн яко само ме е страх маам да не разбере, че тогава нз кво ще правя,,,

Мама да не разбере..... Земи се скрий :D Сиг още поне 5 години ще си останеш с каките по монитора...
тва е момиче 8-)

ТЦ... Затапи ме...

aka6a_vamp
01-03-2009, 16:23
В моя блок има една страшна п***а.
Като бяхме по- малки ми се натискаше яко, ама аз тъпака се праех на интересен, а и тя не беше кой знае кво тогава. Сега, ако пак ми позвъни определено няма да я отпратя.
:-# :-# :-#

CanyH
01-03-2009, 16:24
^Какво ?!

girl_in_black
01-03-2009, 16:24
Ми моите съседи са много зле, така че... :D

aka6a_vamp
01-03-2009, 16:25
да и при нас са все старци..мн спаружени

x3eme
01-03-2009, 16:26
Ми моите съседи са много зле, така че... :D
ne si vijdala moite za tva si misli6 4e tvoite sa zle
ama na sisedkata du6terqta ne e nikak lo6a ama govori samo ispanski i drugko komunikirame ama puk i ne q 6ta 8-)

CanyH
01-03-2009, 16:29
Айде айде, нали искаше испанка. Не прави мойта грешка ако някой ден дойде за чаша захар :Д

nejnaDROGA
01-03-2009, 16:32
В нашия блок пък всички са или много дърти или са деца под 1 клас :o Иначе преди време имаше 2 момчета на квартира и с едното ходехме цял месец :D Ама аз нали бях просто лапе го зарязах,заради един бивш :o :o :o А оня беше някъв уникат :-# Страхотно тяло,а дори не стъпваше във фитнеса :-) прекрасни очи :-) страхотен характер :-) и ми слагаше света в краката (така да се каже) .. Ама проста съм била к'во да се прави ](*,)

Оффф отплеснах се :D И така де :) Миии против секса без чувства съм :?

oralloverka
01-03-2009, 16:37
:booooomb:
лоох искам да ви кажа че моите съседи са доста ахах младички така към 20ката и мъжленца все и гад деам бива си ги :О и без да се усещам почнах си ги бройкам,,днеска един .. после пак..други ден другия ,, после третия..одеве отивам до комшията до нас за да питам дали има нет,той ми вика ела пием кафе.,.,и едва сега се стерснах се запитах "кво става тука?!" ама ме кефи сериознооо многооо ме кефи .,. постоянно погледи раздавам като ги видя :shock: :booooomb:
чее идеята ми беше да кажете кво мислите да не се чувствам единствената "блокова фея"
айде компетенциийте.. :oops:

girl_in_black
01-03-2009, 16:40
:booooomb:
лоох искам да ви кажа че моите съседи са доста ахах младички така към 20ката и мъжленца все и гад деам бива си ги :О и без да се усещам почнах си ги бройкам,,днеска един .. после пак..други ден другия ,, после третия..одеве отивам до комшията до нас за да питам дали има нет,той ми вика ела пием кафе.,.,и едва сега се стерснах се запитах "кво става тука?!" ама ме кефи сериознооо многооо ме кефи .,. постоянно погледи раздавам като ги видя :shock: :booooomb:
чее идеята ми беше да кажете кво мислите да не се чувствам единствената "блокова фея"
айде компетенциийте.. :oops:

Ако е един добре, спи с него, квото искаш прави, ама с всичките ти млади сседи...освен да им паднеш в очите друго няма да постигнеш.

million
01-03-2009, 16:42
Не знам май не видях такава тема и затуй пускам нова. Малко ме е срам да ви питам ама ми е важно да размера. Та кво мсилите за секса между съседи? Практикувате ли? Без никво обвързване само ей тъй да се "почешем"??!!
8) :P 8-)
Аз мисля че е мн яко само ме е страх маам да не разбере, че тогава нз кво ще правя,,,
По чехли дет се вика... 8-)

nejnaDROGA
01-03-2009, 16:43
:booooomb:
лоох искам да ви кажа че моите съседи са доста ахах младички така към 20ката и мъжленца все и гад деам бива си ги :О и без да се усещам почнах си ги бройкам,,днеска един .. после пак..други ден другия ,, после третия..одеве отивам до комшията до нас за да питам дали има нет,той ми вика ела пием кафе.,.,и едва сега се стерснах се запитах "кво става тука?!" ама ме кефи сериознооо многооо ме кефи .,. постоянно погледи раздавам като ги видя :shock: :booooomb:
чее идеята ми беше да кажете кво мислите да не се чувствам единствената "блокова фея"
айде компетенциийте.. :oops:
Едва ли има друга блокова фея в тоя форум (освен може би 3 курветини от форума ама нещо от дни ги няма на линия :o )
Освен това що се очудваш?!Двама комшии са те нае*али,похвалили са се на другите и ся всички гледат да те минат :?
BTW Може някоя комшийска оргия да си спретнете :smt078

CanyH
01-03-2009, 16:44
Еми нормално е да се случват такива неща, но ти определено си най- голямата "блокова" фея. Нещо като ключа от абонатната си. Никой не знае в кой е и кога ще го върнат.

million
01-03-2009, 16:46
BTW Може някоя комшийска оргия да си спретнете :smt078 [/b][/color]
Или събрание на входа направо. :D

CanyH
01-03-2009, 16:46
Защо не на блока ?!

million
01-03-2009, 16:50
Защо не на блока ?!
Въобще съм изключил. Колко шансове съм пропуснал сигурно... Нищо, от 2009 няма да си гледам само в моята паница, прав си. Може и на целия квартал... до кварталната бакалия. Ама то туй голямо нещо... как да си сигурен тая оттук ли е, не е ли, ами оная... :-D

oralloverka
01-03-2009, 17:06
О толкова сте досетливи :О наистина взема направя събрание - я за осветлението,я за хигиена..мазета чудесии ..бе поводи да има .,. после сае преместим в нечии ап. и ще става квото ще става..оргията на лице..чесно да ви кажа мисля че ще се получи мн диво :О ее че има и някоя др яка мацка-ще влезнат в играта
лооол време е за шооол :booooomb:

иначе продължавайте да давате менния..обща не обща.,падала не падала в очите ХАРЕСВА ми! кво да се прави..тр има измет ;)

aka6a_vamp
01-03-2009, 17:09
^малко ти разбрах..

million
01-03-2009, 17:16
О толкова сте досетливи :О наистина взема направя събрание - я за осветлението,я за хигиена..мазета чудесии ..бе поводи да има .,. после сае преместим в нечии ап. и ще става квото ще става..оргията на лице..чесно да ви кажа мисля че ще се получи мн диво :О ее че има и някоя др яка мацка-ще влезнат в играта
лооол време е за шооол :booooomb:

иначе продължавайте да давате менния..обща не обща.,падала не падала в очите ХАРЕСВА ми! кво да се прави..тр има измет ;)
Ако е точно над теб или под теб можете да си контактувате от банята или тоалетната и да си уговорите нещо. :-D Романтиката е гарантирана, а пък и се чува доста ясно... Е, сега у вас как е не знам. :?

CryForMe
01-03-2009, 17:18
хм възбуждаща е мисълта за секс със съсед ... най-малкото горе-долу винаги може да ти е под ръка 8-) нооо аз секс без чувства не мога :(

niki7y
01-03-2009, 17:19
ne tyka w na6iq blok sa nekwi durwa samo :shock: :D :x

Rookie
01-03-2009, 17:34
Ех, ако имах някоя палава съседка...

hottie
01-03-2009, 18:42
Преди няколко години се зарибявах с един съсед, който живееше срещу нас. Не сме си говорили никога, задявахме се през прозореца. Като излизах от банята нарочно оставях щорите вдигнати, също и като се обличах. Той правише същото. Но така и не направихме нито една крачка. Просто беше забавно 8-)
Аз бях на около 17/18, а той на около 25-30

CanyH
01-03-2009, 18:47
Може би, защото е знаел, че прокурора живее на горния етаж.

hottie
01-03-2009, 18:53
:lol: :lol: може

TheBlackStranger
01-03-2009, 19:41
Ех, ако имах някоя палава съседка...+1

scoobydors
01-03-2009, 19:59
На къде отива тоя свят ?! :shock:

Soldierofthetime
01-03-2009, 20:13
Моя блок женско нема само мъжко и дърто.па на другата улица си4ко женско се изпари. :o мразя мъжкотооооо.

Love0nlyMyself
01-03-2009, 20:25
хах би било яко ;д жалко че нямам кой знае кви съседи :-D

sextazy_baby
01-04-2009, 07:28
Ами моя приятел ми е съсед между другото,но както и да е,ми като толкова искаш - пробвай,твой проблем

mysterious93
01-04-2009, 11:20
пф ми не...то тука само бабки :lol:

pisanche1719
01-04-2009, 11:28
Lo6o nqma... gledai samo da ne hlutne6... posle stava gadno ako toi ne e na sy6tata vylna....

amatorium
01-04-2009, 16:01
Nqmam takiva komshiiki, puk i ne se zadurjam mnogo v kvartala.

xplay
01-04-2009, 17:43
Аааа против съм! Не искам и няма да го направя, не и с лиглиовците около нас! Единия е мангал, другия е мн нисък и много НЕнадарен, третия ако го хвана ще се счупи... а и секс без да си сериозно обвързан ... НИКОГА! ;] :) :)

Vesetyyyy
01-04-2009, 17:50
Ако имаш готин съсед..що не :D ако се привличатее сексуалноо ахуьиха няма лошо и да повротиш :P

Lolitta
01-04-2009, 18:09
Малее аз имам супер готиния съсед,на долния етаж живее. От години мнооо си го харесваммм, страшен е направо... Но нещо все не се засичаме :(

therichbitch
01-04-2009, 18:15
BTW Може някоя комшийска оргия да си спретнете :smt078 [/b][/color]
Или събрание на входа направо. :D
:razz: :razz: :razz: