PDA

View Full Version : сложно но какво да се прави



naia
01-03-2009, 16:34
бяхме се скарали със бившия и излезнах с неговият приятел, много е готин знам,че е тъпо на сичкото от горе живеят един слещу друг колко интересно....та с въпроснят тип бяхме в тях и само до свирката се стигна.....на другия ден един смс и нищо повече..........после ме виждаше милион пъти със бившия и винаги ме е гледал странно и се е опитвал да се доблжи до мен или да останем сами....по скайпа ми праща само някви целувки....пишеме си смс-и как щял да ме изяде и е такива....аз му казах че съм влюбена в него и той нищо......бях му казала нова година нов късмет, дано ти си ми такъв и той-може ,може и на нг му написах смс чнг касметче и той ми отговори жива здрава бейби и другото само ще си се нареди..... беше ми предложил на скоро да пием кафе у тях и аз му казах, че това кафе не ми харесва...и му казах, че не ми е само за секса за един път и той вика ми и на мен не ми е за 1ния път може за постоянно......
сега се чудя дали да не го питам какво ще прави тази вечер,но ме е страх да не му се натрапвам нещо.... а може би на него му е неодобно от приятелят му или нз и аз как да се изразя да излиза с мен......а с бившия се виждаме от време на време, но аз искам нещо сериозно а той не може да ми го даде

blood_dodo
01-03-2009, 16:40
Kaто начало се научи да пишеш грамотно.
А за другото - освен да се видите някъде и да се изясните, аз друго не знам.

myNameIsImmortal
01-03-2009, 16:40
Единсвеното нещо което разбрах е че те иска само за секс.. дано да не съм разбрал правилно..!

BuBiTy
01-03-2009, 16:41
Значи от тоя втория иск нещо сериозно!Не ти разбрах мн,о от макото ми стана ясно че си се омотала! Момиче зн ли как да задържиш вниманието на едно момче върху себе си?Е със сигурност не е да му духаш точно когато си хлътнала по него! Моя съвет: Разкрии картите,без повече недомлъвки казваш му вс в очите и така му прехвърляш топката в ръцете,ако наистина те харесва и не е само за секс ще си проличи :-D

summer_mo0n
01-03-2009, 16:58
По прочетеното разбрах, че те има за лесна.Иска да те използва само за секса. Нз.

sasha_90
01-03-2009, 17:09
но аз искам нещо сериозно а той не може да ми го даде
Сама си знаеш,че не можеш да имаш нищо сериозно с него.Защо тогава сме ти ние?

naia
01-03-2009, 17:11
ам това е за бившия :-D извинете за объркаността 8-)

aka6a_vamp
01-03-2009, 17:13
^и защо по дяволите трябваше да изневериш на приятеля си...чесно казано постъпката ти е курвенска...

Kostadin_682
01-03-2009, 17:14
^и защо по дяволите трябваше да изневериш на приятеля си...чесно казано постъпката ти е курвенска...
+1 :?

naia
01-03-2009, 17:15
не съм му изневерила тогава не бяхме заедно

aka6a_vamp
01-03-2009, 17:17
^ии въпреки това...да напраиш свирка на някой само ей така..

SoAfraid
01-03-2009, 17:53
^ии въпреки това...да напраиш свирка на някой само ей така..

Яко ги заковава обаче а...

naia
01-03-2009, 17:57
Е кво има в свирката за мен не беше просто една свирка ама който както си иска си го приема

pandelka
01-03-2009, 17:59
Е кво има в свирката за мен не беше просто една свирка ама който както си иска си го приема

ами като е "просто една свирка" търпи си последствията тогава... 8)

naia
01-03-2009, 18:01
а бе виа сте егати пък и хората егати и отворените дечковци.......... :-x кои знае повечето от вас на кой и кога въртят свирки без повод

aka6a_vamp
01-03-2009, 18:05
Добре аз съм отворен дечко,ма поне не праа свирки на който падне и си имам достойство.. :)

kobrichka
01-03-2009, 18:05
а бе виа сте егати пък и хората егати и отворените дечковци.......... :-x кои знае повечето от вас на кой и кога въртят свирки без повод

Хем искаш съвет,а после нападаш.Всеки си има мнение по въпроса и не е задължително да е като твоето.Все пак различни хора различно мислене.Ти да не си на принципа моето мнение е правилно,а друго по различно от него грешно...

SoAfraid
01-03-2009, 18:05
а бе виа сте егати пък и хората егати и отворените дечковци.......... :-x кои знае повечето от вас на кой и кога въртят свирки без повод

Като сме такива защо искаш мнения от нас... и като си толкова голяма отговори си сама (нищо лично и не искам да те засегна нещо).

summer_mo0n
01-03-2009, 18:09
а бе виа сте егати пък и хората егати и отворените дечковци.......... :-x кои знае повечето от вас на кой и кога въртят свирки без повод

Като сме отворени дечновци за кво ни разпрааш за курвенските ти номера и ни питаш що не те зимат на сериозно ... на тоя въпрос и най-елементарния ще си отговори. Айде няма да продължа ... :-x

evelinka1122
01-03-2009, 18:13
мн съжалявам.... не разбрах мн по темата... защо изневеряваш на приятеля си... ? че и свирки... лошо :? днес свирки утре.... знаеш как е.. умната

sladur4etyYy
01-03-2009, 18:27
оф, да, естествено веднага всички й се нахвърлят и започват да я съдят. вече нито сте интересни, нито сте забавни. банални сте.

по темата: според мен тва момче не иска нищо сериозно, той сам ти казва, че иска секс. явно смята, че може да му пуснеш, все пак и свирка си му правила, и затова се занимава с теб.. търси някоя лесна и може би в неговите очи ти си такава. от него нищо сериозно няма да получиш, най- много едно сериозно чукане 8-) по- добре забрави и бившия си и тоя и си намери 3-ти 8)

naia
01-03-2009, 19:13
просто мислех че ще се получи нещо кво толкова егати..............и все пак сега ще излезнем и ще ви кажа за да спрете да ме обвинявате в някви курвенски щуротии
:(

sladur4etyYy
01-03-2009, 19:41
просто мислех че ще се получи нещо кво толкова егати..............и все пак сега ще излезнем и ще ви кажа за да спрете да ме обвинявате в някви курвенски щуротии
:(

не им се връзвай, те са хора без работа и само се чудят с кого да се заяждат. :wink: