PDA

View Full Version : Мотокросс/ендуро???



FlashMX
01-03-2009, 18:22
Здравейте искам да поптиам дали тука има мотористи които практикуват мотокрос ендуро? Аз лично съм горд притежател на KAWASAKI KX :)

Wind_of_change
01-04-2009, 10:43
KX 125 или 250 :P ?

Ми аз доста години се занимавам с колело и винаги мечтата ми е била да взема нещо и беш по планините-ендуро демек.Май на пролет живот и здраве има надежда да стане нещо.Гадното е,че съм в София,а нямам години за книжка.....Поживьом - увидим (100% не се пишеше така :D )
Кроса не ме радва.Хем,че съм го изпуснал с 10 години,хем че аз обичам разходките,а тва да скачам на писта може да е по-яко от ендурото,но аз съм с две ръце за една средно екстремна разходка особено сега в снега.

FlashMX
01-04-2009, 11:26
Еми аз съм на 16 и куките нищо не могат да ми кажат понеже тези вид мотори не могат да се регистрират и дори чичко на 40 години и да има всички видове книжки да го хванат ГАМЕ ОВЕР... Обаче аз КАТ като опитам да ме отбият просто давам с мръсна газ... :D Не могат нито да ми видят лицето (заради шлема) нито могад да видят регистрацията просто защото няма такава :) . А ако не те спрат на място и да кажем после ти видят мотора у вас не могат да ти кажат нищо защото не могат да докажат че си ти :D .. А най голямата лудница е ендурото тръгвате една групичка и по планините и горите...няма такова нещо просто....