PDA

View Full Version : Какво правите когато дойде рано или касно този момент?



NuRi
01-03-2009, 18:46
Здрвавейте! Искам да ви споделя в момента как се развива връзката ми с сегашното ми гадже и да си кажете мнението и как вие бихте постъпили на мое място?
Работех на златни пясаци през празниците и ми праща след като се видяхме вчера ,че треа да се разделим окончателно! Но после последваха много званения от нейна страна и мн смс-и с които и тя не знае какво иска.:)
Накрая ми прати смс с койте се разбрахме на 5 или на 6 да се разделим уж официално с секс:)
Аз се сагласих но мисля че това нема да е края , защото винаги така става като правиш секс за първи път с гаджето си.Защото според мен секс не се прави ей така а когато има чуства а тези чуства ги има помеждъ нас и върви в пълна буря.ю
Аз изобщо нито съм я ругал , нито убиждал , но си дадохме време да си помислим за да не направим голяма грешка.:)
Като го правиш значи поставяш едно ново начало на вашта връзка.:) Така мисля поне аз..И за капак на всичко днеска като се връщах от Варна минах през Мола и взех една мн хубава гривна за подарък.:)
Аз не обичам дразгите и караниците , а особено излагациите!:)
Все пак сме зрели хора на 21 години..:-)
Аз обичам да подарявам на всичките си гаджета подарък преди раздяла за спомен за лошите и хубавите моменти..:)
Но не на всички а само на тези в които има още тръпката.
Въпросите ми са:
Какво бихте направили на мое място?:
Бихте ли се предали без бой като знаете ,че момичето до вас ва обича но се влияе от др фактори?
Ще я ругаета ли ?
Ще се опитате ли да я разберете?
Бихте ли макар и да знаете ,че това може да ви е последния хубав миг заедно да се съгласите да правите секс с нея и да и бъдете за последно нежни и мили с своята половинка?
Правите ли скромни . но значими подараци като за раздяла?
Какво мислите ,че ще се случи с 100% след тази уж последна романтична и интимна нощ?:)

Благодаря за вниманието!:)
Моля да не пишат деца под 16 год. , защото искам да видя вашето мнение и как би било постъпило младежта в тези дни:)

myNameIsImmortal
01-03-2009, 18:59
Без да овъртам започвам с отговорите
Какво бихте направили на мое място? - същото както теб, мисля че постъпваш правилно и мислиш в много добра насока.
Бихте ли се предали без бой като знаете, че момичето до вас ва обича но се влияе от др фактори? - ако тя ме обича и аз я обичам ще направя всичко възможно за нея и за да продължим връзката си
Ще я ругаета ли ? - не, това, че се разделя с мен поради определена причина не означава, че заслужава да бъде нагрубявана и т.н. всеки си избира своя партньор и сам решава какво да прави според своите убеждения.. а и не си представям след всички прекрасни моменти изживяни с нея и чувствата към нея да я ругая и нагрубявам.. :)
Ще се опитате ли да я разберете? - да, всеки път, независимо от това което се случва, човек трябва да прояви разбиране..
Бихте ли макар и да знаете ,че това може да ви е последния хубав миг заедно да се съгласите да правите секс с нея и да и бъдете за последно нежни и мили с своята половинка? - не, защото след това ще ми бъде много по-гадно отколкото само раздялата, може последна целувка, прегръдка, но не и секс..
Правите ли скромни, но значими подараци като за раздяла? - на този въпрос не мога да отговоря, защото досега не съм имал приятелка и не ми е даван шанз да докажа чувствата си и това на което съм готов за въпросното момиче..
Какво мислите ,че ще се случи с 100% след тази уж последна романтична и интимна нощ? - 2 неща - 1во или тя ще поиска да продължите връзката си, или 2ро след като се разделите ще бъде много гадно..

Така отговарям на зададените въпроси и така бих постъпил ако бях на твое място ;)
Успех и след това сподели какво се е случило и дали сте възобновили връзката си или не :)

miloto_girl_4e
01-03-2009, 19:04
Какво бихте направили на мое място? - На твое място при положение, че обичам половинката си, бих се борила и бих искала да седнем и да си поговорим сериозно, за да оправим нещата, ако има изобщо нещо за оправяне..
Бихте ли се предали без бой като знаете ,че момичето до вас ви обича, но се влияе от др фактори? - бих се опитала да оправим нещата, щом и двамата се обичаме е глупаво да разваляме връзката си...
Ще я ругаета ли ? - не, разбира се :!:
Ще се опитате ли да я разберете? - може би ..
Бихте ли макар и да знаете ,че това може да ви е последния хубав миг заедно да се съгласите да правите секс с нея и да и бъдете за последно нежни и мили с своята половинка? - еми не, аз предпочитам, ако ще се разделяме да не е по-такъв хубав начин, защото така раздялата би ми била по-трудна..
Правите ли скромни, но значими подараци като за раздяла? - не :!:
Какво мислите ,че ще се случи с 100% след тази уж последна романтична и интимна нощ? - мисля, че ще се съберете отново :!: :)

tuzaro
01-03-2009, 19:06
на 21 години, а акъла още го няма, да не говорим за слагане на запетаи... Ти ако си мъж щом ти е писала че иска да скъсате късате. Кви са тия подаръци, прощален секс... Тя или и се ебe и не може да си намери друг или незнае кво иска. Моя съвет е да я изчукаш и да и оставиш 20 лева на масата.

NuRi
01-03-2009, 19:18
на 21 години, а акъла още го няма, да не говорим за слагане на запетаи... Ти ако си мъж щом ти е писала че иска да скъсате късате. Кви са тия подаръци, прощален секс... Тя или и се ебe и не може да си намери друг или незнае кво иска. Моя съвет е да я изчукаш и да и оставиш 20 лева на масата.

Ne ti znam kav si ili kva si , no kazah seriozni komentari , a ne nekfi hlapashki! Vie lapeteta mn vi znai ystata , a tochno vi provalqte obshtestvoto s svoite gnysni i izvrateni postapki..;-)
Emi za6toto ot skoro v bg :) Mn rqdko se pribiram i tova e prichinata malko da pisha greshno , za6toto ako ti e izvestno v chujbina se pishe na english a ne na bg :--)

assd
01-03-2009, 19:50
на 21 години, а акъла още го няма, да не говорим за слагане на запетаи... Ти ако си мъж щом ти е писала че иска да скъсате късате. Кви са тия подаръци, прощален секс... Тя или и се ебe и не може да си намери друг или незнае кво иска. Моя съвет е да я изчукаш и да и оставиш 20 лева на масата.
тоя па искал сериозни коментари! ми тузара верно си каза, хвърляш и там 20 лева и забравяш за нея... много добро да и покажеш каква е, цял живот ще го помни (гривнички и тем подобни простотии ще ги захвърли, ама тва ще и остави спомен )
хаха

Adwokat
01-03-2009, 21:20
на 21 години, а акъла още го няма, да не говорим за слагане на запетаи... Ти ако си мъж щом ти е писала че иска да скъсате късате. Кви са тия подаръци, прощален секс... Тя или и се ебe и не може да си намери друг или незнае кво иска. Моя съвет е да я изчукаш и да и оставиш 20 лева на масата.

Ne ti znam kav si ili kva si , no kazah seriozni komentari , a ne nekfi hlapashki! Vie lapeteta mn vi znai ystata , a tochno vi provalqte obshtestvoto s svoite gnysni i izvrateni postapki..;-)
Emi za6toto ot skoro v bg :) Mn rqdko se pribiram i tova e prichinata malko da pisha greshno , za6toto ako ti e izvestno v chujbina se pishe na english a ne na bg :--)

Chesno kazano komentara mu e do nqkude prav... ako si myj... kakto e napisala za skysavane napravo kysate... nqma kakvo da se motkash... ako te obichashe istinski nqmashe sigorno da ti go prati tozi sms... qvno oshte e s detski akyl i neznae kakvo iska ot jivota.

pisanche1719
01-03-2009, 22:06
Sled kato imate 4uvstva edin kym drug... za6to sa tezi re6eniq da se razdelite...
a kolkoto do seksa... smqtam 4e... kolkoto i da e vqrno 4e se slaga novo na4alo vyv vryzkata, tolkova i 4e se slaga krai na magiqta m/u dvoikata... osobenno kogato 4uvstvata sa na krystopyt...