PDA

View Full Version : Загубих си бележника



girlnextdoor
01-03-2009, 18:46
здравейте хора!знам,че със сигурност си имате ваши проблеми и не ви се занимава с моите,но тук се чувствам добре и мисля,че мога да споделя!в понеделник вече сме на училище и аз почнах вече да си вадя нещата и да си подготвям домашните,обаче имам огромен проблем-изгубила съм си бележника и не мога да го открия.сега много ме е страх да кажа на майка ми,защото просто ще ме убие,че съм била толкова разсеяна.мислех си просто да си го направя новия и да я изправя пред свършен факт,че и да се кара и да не се кара това е положението,но не знам.вие как бихте постъпили?

Редактирано от ProstoAz
7 точка от правилника!

Sintya
01-03-2009, 19:42
Потърси го и в училище, след което говори с класния, защото без неговия подпис и без подписа на директорката няма да ти се направи нов.
Така, че говори с него и виж какво той ще те посъветва. =]

Jumbie483
01-03-2009, 19:46
на колко години си ?

girlnextdoor
01-03-2009, 19:48
на 14 съм,защо?

Jumbie483
01-03-2009, 20:49
На 14 а се страхуваш да кажеш на майка си, че си изгубила един бележник. Изгубила си го и толкоз. Казваш и като между другото и отиваш да си вадиш нов в училището.
btw: Аз миналата година на два пъти сменях бележник. Първия изгубен, втория неволно залят с чаша вода. Никой не ми направи забележка, че съм била разсеяна :D

ThePowerOfLove
01-03-2009, 20:53
Не е нещо фатално. Ще ти направят нов, няма проблеми. Но първо питай в даскалото, може пък да са го намерили някъде ;)

nefchi_bs
01-03-2009, 21:56
Чудо голямо,ще ти направят нов не се притеснявай,че и сичките гадни оценки ще ти напишат в новия(ако имаш де :) )

hgfh
01-04-2009, 14:03
Няма да си първото нито последното дете , което си губи бележника .. не се притеснявай от майка ти всеки човек в някой моменти е разсеян ;) На първо време го потърси в училище и после провери отново у вас да не си го забутала и чак тогава върви при деректора .

lenito_sf
01-04-2009, 16:53
споко не си сама и аз моя си нямам и на идея къде е :lol: :grin: но не ме грее кфо няма да те утепа майка ти като и кажеш ...но първо го потърси още някъде в училище питай утре а впрочем къде учиш (лубопитство) :-o :)

lulu_13
01-04-2009, 17:20
gubila s1m si go niakolko p1ti :D Ne e 4ak tak1v goliam problem, nai-mnogo da hodi6 niakolko dni bez belejnik na daskalo

Madness
01-04-2009, 17:33
хаха мен класната ми казваше"не ме интересува"и ме пращаше при секретарката,където сама трябваше да и обяснявам..
Не е нищо фатално,просто си купи нов и го попълни.

Axe_vs_Sword
01-04-2009, 17:36
Аз 2 пъти съм го "губил" и съм го намирал в малкия джоб на раницата 8-)
Ако си търсила вече там... потърси пак 8-)

NoCaption
01-04-2009, 18:47
Ако си го изгубила трябва да кажеш на класната и после ще ти направят нов :wink:

Rofl4e
01-04-2009, 19:14
На 14 а се страхуваш да кажеш на майка си, че си изгубила един бележник. Изгубила си го и толкоз. Казваш и като между другото и отиваш да си вадиш нов в училището.

sladka__droga
01-04-2009, 22:28
Поразрови се още във вас.Аз моя веднъж си го намерих зад тоалетната чиния :lol:.Хах ... иначе помисли да не би класната да ви ги е събирала за оценки,или пък да е останал в раницата на някоя твоя фр?! .. Ддз.
Ако пък в крайна сметка не го намериш,казваш на майка ти и няма кво толкова да се притесняваш .. бележници се губят всеки ден ;).

LiveFlower
01-04-2009, 22:37
Е добре де,ама нали трябва и подпис на родител,кво ще фалшифицираш ли?

Glorious
01-05-2009, 10:35
Купуваш се една наказателна марка от пощата на стойност един лев, купуваш нов бележник, даваш на ваще за подпис, лепиш марката, даваш на класния и директора за подписи и печат и вече си имаш един чисто нов бележник! :D
Това с марката незнам дали е задължително за всички училища.

golfabitch
01-05-2009, 18:28
Поразрови се още във вас.Аз моя веднъж си го намерих зад тоалетната чиния :lol:.Хах ... иначе помисли да не би класната да ви ги е събирала за оценки,или пък да е останал в раницата на някоя твоя фр?! .. Ддз.
Ако пък в крайна сметка не го намериш,казваш на майка ти и няма кво толкова да се притесняваш .. бележници се губят всеки ден ;).
Ти да не си си бъркала в дупките.Предните и задните.Пуууу не те е срам дете на се армията поне да си беше бъркала с пръсти ве да го еВа

sladka__droga
01-05-2009, 22:25
Поразрови се още във вас.Аз моя веднъж си го намерих зад тоалетната чиния :lol:.Хах ... иначе помисли да не би класната да ви ги е събирала за оценки,или пък да е останал в раницата на някоя твоя фр?! .. Ддз.
Ако пък в крайна сметка не го намериш,казваш на майка ти и няма кво толкова да се притесняваш .. бележници се губят всеки ден ;).
Ти да не си си бъркала в дупките.Предните и задните.Пуууу не те е срам дете на се армията поне да си беше бъркала с пръсти ве да го еВа

Oмг,не никъде не съм си бъркала :-x.Просто близо над тоалетната има шкафче и тоалетка и там си го бях оставила и после беше паднал .. Не говори като не знаеш ;).

saysonic
01-05-2009, 23:21
Голям праз...случва се на всеки и на мене и то няколко пъти...направих си нов и го представих учтиво прет Директора и нямах никакви проблеми...но все пак го потърси :)!

carinaNebula
01-06-2009, 12:23
спокооо,търси го..

аз колко пъти съм си мислила,че съм го губила и накрая се оказва,че класния ги е събрал или пък в чантата или в някой учебник.
В неделя се панирах и почнах да викам "къде ми е бележника" разхвърляйки всичко и изникна между учебниците. 8-)

sladkata_presi
01-06-2009, 15:19
Е сега-майка ти какво е хишник ли :D Споко де отиваш и и казваш че си го изгубила,правиш си нов,печати подписи,преписваш оценките и това е...няма нищо страшно. :P

Mun4o
01-07-2009, 18:07
да ти имам проблемите :D най лесното нещо на света е да си извадиш нов..аз за тая година 3ти вадя защото ги губя пък наще до сега не са ме били... 8-)

LeVski_fen
01-07-2009, 19:40
Аз го губя моя 17 пъти,хич да не ти пука... :-|

eli7yyy
02-24-2009, 05:42
Аз моят бележник го изгубих, но за щaстие се намери в кабинета по музика, където го загубих. Потърси бележника си и може да го намериш.

bloodyF
02-24-2009, 11:23
отиваш и казваш на мама ,че си го изгубила.После отиваш и си купуваш.Носиш го при директора да го подпише и си готова. ;)

YourFavouriteDrug
02-24-2009, 11:29
Познато 8) И аз все се стряскам, че съм го изгубила.
Кога последно е бил в теб? Класната или някоя др даскалка да ги е събирала? В краен случай - правиш нов :Р
На една приятелка й намериха бележника в старото и даскало, при положение, че не беше стъпвала там от месеци :D :D

kalashnik
02-24-2009, 11:45
И моя е дубликат спокойно. Няма нищо сташно в това.

manii13
11-17-2014, 12:49
Аз също си загубих моя, направих си нов бележник дубликат...на всяка страница пише дубликат -.- и такова намерих си след 1-2 дена стария бележник...сега мога ли да си позлвам старият бележник или..?

BlauMeise
11-17-2014, 15:03
Паниката ще ти помогне следващия път да не си толкова разсеяна. Нормално е това за един тинейджър да си губи нещата. И възрастните забравят и правят глупости, губят вещите , парите си и т. н. Все пак не се страхувай от майка си, сподели и проблема, не мисля, че е нещо толкова страшно, но дори да ти направи забележка я приеми без да упорстваш. Посрещни с достойнството пропуска, грешката така да се изразя, която си допуснала и се старай следващия път да съхраняваш вещите си, да носиш отговорност за най-важният ти личен документ като ученичка. Защото бележника показва не само твоето отношение към ученето, а и това каква ученичка си. Не на последно място говори за теб самата, става дума за това как изглежда книжката отвън и отвътре. Спокойно, опитай се да решиш проблема, самостоятелно.

didi222
11-21-2014, 17:33
Първо, успокой се, не е станало нищо кой знае колко сериозно. Второ, хубаво потърси навсякъде – в чантата си, разлисти тетрадките и учебниците, във Вас претършувай. Попитай всичките си съученици да не би случайно да не са го прибрали. Потърси го и в училище. Дано да го намериш! Ако ли не, ще си извадиш дубликат, няма нищо страшно! :)

Kitty Bloom
11-21-2014, 19:30
Хора, гледайте ги малко тия дати! :D Темата е от 2009, човека, на който давате съвети вече би трябвало да губи студентски книжки, не бележници. :D
Относно дубликата, ако много си държиш на стария, питай класната, ако не ти пука - трай си. ;)