PDA

View Full Version : За ЛЬОБОВ ви питам, бе!



Blab
01-03-2009, 19:11
За Джак Никълсън и Даян Кийтън

За кой ли път го гледам този филм, та да отворя тема, за да ми пообяснявате разни неща.

Заедно са за кратко.
Тя се влюбва в него. Той си отива.
Тя продължава напред. Той не спира да мисли за нея.
Тя е най-накрая щастлива. Той връхлита неочаквано в живота й, връщайки всички болезнени спомени.

Защо се случва така?
Защо някои са толкова егоистични и нехайни за хората, които са им били близки, онези, които са наранили?
Що за човек трябва да си, да дръзваш да връщаш времето назад за друг?

т.7
krem4et0
-извинявай, ама искам да ми отговарят

UnHappyy
01-03-2009, 19:48
"Защо се случва така?
Защо някои са толкова егоистични и нехайни за хората, които са им били близки, онези, които са наранили?
Що за човек трябва да си, да дръзваш да връщаш времето назад за друг?"


Чесно казано никога не съм го гледала този филм ...обаче за това което питаш мога да ти кажа..защото човек така е устроен ,да мисли първо за личното си щастие и какво иска за себе си ... и след това за останалите ..

Blab
01-03-2009, 20:19
Ох, забравих, че в този раздел заглавието ми трябва да е написано по друг начин. Ще си го оправя.

PreciousDiamond
01-04-2009, 07:56
Защо се случва така?
Защо някои са толкова егоистични и нехайни за хората, които са им били близки, онези, които са наранили?
Що за човек трябва да си, да дръзваш да връщаш времето назад за друг?

И аз го гледах снощи филмчето (( : Да връщаш времето назад за друг , това е убийствено . Но тези хора това не могат да го разберат . И напук се връщат в живота ни , без да се замислят колко болезнено е това всъщност и колко болка и сълзи ни е коствало , за да преодолеем болката, която те са оставили след себе си . И после решават, че съжаляват .. и с цялото си нахалство се връщат в живота ни, за да разрушат щастието ни и , както каза, да върнат обратно всички болезнени спомени . Е това не мога да го разбера. Защо просто не ни оставят да сме щастливи ? То вярно , че филма свърши щастливо ( както повечето американски филми де ) , но просто беше .. егоистично от негова страна след толкова време да се върне в живота й , когато тя най-накрая е щастлива ...

TooLittelTooLate
01-04-2009, 08:11
Да, филма свърши щастливо, но рядко става така. Моя филм свърши по друг начин...Таа на кратко таман си бях щастлива и по забравила дадения човек и той на връх нова година се върна в живота ми. С повече плам в очите, с повече мили думи, с повече любов, преобърна ми живота, върна ме назад...и накрая си отиде. Остави ме отново в началото, там откъдето дълго време бягах- в спомените. И то не защото няма чувства, а защото нямало смисъл да се ограничаваме взаимно, когато нямало да сме заедно, понеже имаме малко свободно време.... Таа малко се отклоних от темата....Не знам защо го правят... Може би защото са егоисти и искат всичко за тях, мислят само за себе си...." Що за човек трябва да си, да дръзнеш да връщаш времето назад за друг?" - егоистично, безчувствено копеле, но не всички, някои просто търсят щастието си....

IrrieSkyline
01-04-2009, 18:36
Защото са мъже.

bebchence
01-04-2009, 18:43
А може би защото през сичките години не си открил човек с който да се чувстваш по същия начин.Всички връзки са били неуспешни и винаги нещо ти е напомняло и те е връщало при този човек.Тогава разбираш че единствено него си обичал незнам аз така си го обяснявам 8-)

Blab
01-04-2009, 18:54
На кремчето съм й сърдита, че ми е сменила заглавието.
Оригиналът е ВъПрОсЧиии???
Хайде, говорете ми още!

Blab
01-04-2009, 21:32
241х2 очета, а си мълчите.
Срам!

Re5peC7
01-04-2009, 21:45
готино си изписала думата "любов" :lol: а по темата...защото режисьора е решил, че филма трябва да е такъв 8-)

Blab
01-04-2009, 21:46
такова заглавие привлича аудитория
какво разбираш ти
друг отговор, моля?

Omnious
01-04-2009, 21:47
Мъничкия веднага отговаря .. ясно е , че човек оценява нещо когато го е изгубил напълно и вече е много късно ... Може би се връща при нея за да се опита отново събрал опит вече , но мисля че това не е правилно защото първо е наранил а сега я иска обратно ... трябвало е да мисли преди да действа О_О не съм гледал филмчето но мисля , че има за цел да си извадим поука ... всичко учи на нещо ....

Re5peC7
01-04-2009, 21:49
защото има хора и хора..защото явно я обича..и не може да я забрави..а не може да преживее факта че тя го е забравила, а той нея не...и от редица други пречини..като например това, че може да я чувства като своя вещ и така нататъка

Re5peC7
01-04-2009, 21:52
Мъничкия веднага отговаря .. ясно е , че човек оценява нещо когато го е изгубил напълно и вече е много късно ... Може би се връща при нея за да се опита отново събрал опит вече , но мисля че това не е правилно защото първо е наранил а сега я иска обратно ... трябвало е да мисли преди да действа О_О не съм гледал филмчето но мисля , че има за цел да си извадим поука ... всичко учи на нещо ....
аз ли съм мъничкия? :-D до колкото се сещам имаше тема в която пишеше че си на 17 год ако не се лъжа :-o

Omnious
01-04-2009, 22:03
Измислени клавиетурки О_О защооооооо студен човечец си а аз комуникативен балък изглежда хаха ...

Omnious
01-04-2009, 22:04
Мъничкия веднага отговаря .. ясно е , че човек оценява нещо когато го е изгубил напълно и вече е много късно ... Може би се връща при нея за да се опита отново събрал опит вече , но мисля че това не е правилно защото първо е наранил а сега я иска обратно ... трябвало е да мисли преди да действа О_О не съм гледал филмчето но мисля , че има за цел да си извадим поука ... всичко учи на нещо ....
аз ли съм мъничкия? :-D до колкото се сещам имаше тема в която пишеше че си на 17 год ако не се лъжа :-o

Не приятел просто създателката на тази тема постна на моя тема,че аз съм мъничък и ми каза да пиша и в нейната .. не съм конфликтен не се заяждам ... (бързоварче)

Re5peC7
01-05-2009, 03:50
аз също..не го приемам като заяждане :)

BaiToq
01-05-2009, 04:43
Много филми гледате.

SoAfraid
01-05-2009, 16:07
Много филми гледате.

Най-компетентното мнение. Бай Тоя никога не изостава! хахаха :)

cherinka
01-05-2009, 18:04
Трудно е да мислиш, просто..
Дори да знаеш нещо, не го осъзнаваш.
..

evelinka1122
01-05-2009, 18:13
не можеш да оцениш нещо, не може да разбереш колко ценно е то докато не го загубиш... докато не видиш, че другия е всичко за теб.... докато не се събудиш и не усетиш липсата му..... докато не видиш, че живота ти няма смисъл без любимия..... достатъчно ли изчерпателна бях?